caja-extensions 1.25.0 - en to sl translation catalogue (143 entries)

en: Open as administrator
sl: Odpri kot skrbnik

en: Opens the file with administrator privileges
sl: Odpre datoteko s skrbniškimi pravicami

en: <big><b>Unable to determine the program to run.</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the correct application cannot be determined.
sl: <big><b>Ni mogoče določiti programa za zagon.</b></big>
    
    Izbranega predmeta ni mogoče odpreti s skrbniškimi pravicami, ker ni mogoče določiti, kateri program je pravi.

en: <big><b>Unable to determine the graphical wrapper for su</b></big>
    
    The item you selected cannot be open with administrator powers because the graphical wrapper for su cannot be determined, such as gtksu or beesu.
sl: <big><b>Ni mogoče določiti grafične ovojnice za su </b></big>
    
    Izbranega predmeta ni mogoče odpreti s skrbniškimi pravicami, ker grafične ovojnice za su (kot sta gtksu ali beesu) ni mogoče določiti.

en: Error: %s
sl: Napaka: %s

en: Privilege granting extension
sl: Razširitev za določanje pravic

en: Copyright (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice (C) 2002-2005 Gustavo Noronha Silva
    Avtorske pravice (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Avtorske pravice (C) 2015-2021 razvijalci MATE

en: _Resize Images...
sl: S_premeni velikost slik ...

en: Resize each selected image
sl: Spremeni velikost vsake izbrane slike

en: Ro_tate Images...
sl: Zavr_ti slike ...

en: Rotate each selected image
sl: Zavrti vsako izbrano sliko

en: Resize Images
sl: Spremeni velikost slik

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Resize
sl: Sp_remeni velikost

en: Select a size:
sl: Izberite velikost:

en: pixels
sl: slikovnih točk

en: Scale:
sl: Merilo:

en: percent
sl: odstotek

en: Custom size:
sl: Velikost po meri:

en: Width:
sl: Širina:

en: Height:
sl: Višina:

en: Image Size
sl: Velikost slike

en: Append
sl: Pripni

en: .resized
sl: .spremenjeno

en: to file title
sl: v naziv datoteke

en: Resize in place
sl: Spremeni velikost na mestu

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Resizing image: %d of %d
sl: Spreminjanje velikosti slike: %d od %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
sl: <i>Spreminjanje velikosti "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
sl: Vnesite veljavno pripono datoteke!

en: Rotate Images
sl: Zavrti slike

en: _Rotate
sl: _Zavrti

en: Select an angle:
sl: Izberite kot:

en: 90° clockwise
sl: 90° v smeri urinega kazalca

en: 90° counter-clockwise
sl: 90° v nasprotni smeri urinega kazalca

en: Custom angle:
sl: Kot po meri:

en: degrees clockwise
sl: stopinj v smeri urinega kazalca

en: Image Rotation
sl: Vrtenje slike

en: .rotated
sl: .zavrteno

en: Rotate in place
sl: Zavrti na mestu

en: Rotating image: %d of %d
sl: Vrtenje slike: %d of %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
sl: <i>Vrtenje "%s"</i>

en: Image Converter
sl: Pretvornik slik

en: Rotate and resize images
sl: Vrtenje in spreminjanje velikosti slik

en: Copyright (C) 2004-2005 Jürg Billeter
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice © 2005-2005 Jürg Billeter
    Avtorske pravice © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Avtorske pravice © 2015-2021 razvijalci MATE

en: Open in _Terminal
sl: Odpri v _Terminalu

en: Open the currently selected folder in a terminal
sl: Odpri trenutno izbrano mapo v terminalu

en: Open the currently open folder in a terminal
sl: Odpri trenutno odprto mapo v terminalu

en: Open _Terminal
sl: Odpri _terminal

en: Open a terminal
sl: Odpri terminal

en: Open at Home if trying to open on desktop
sl: Ob poskusu odpiranja na namizju, odpri v domači mapi

en: Terminal application:
sl: Programski terminal:

en: Close
sl: Zapri

en: open-terminal Configuration
sl: Nastavitev za open-terminal:

en: Open terminal
sl: Odpri terminal

en: Open terminals from folders
sl: Odpri terminal iz map

en: Copyright (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice (C) 2004-2005 Free Software Foundation, Inc.
    Avtorske pravice (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Avtorske pravice (C) 2015-2021 razvijalci MATE

en: Whether opening a terminal on the desktop opens a terminal in the home directory
sl: Ali odpiranje terminala na namizju odpre terminal v domači mapi uporabnika

en: If set to true, then opening a terminal on the desktop will open a terminal in the home directory. Otherwise, it will be opened in the desktop directory. Note that this key is irrelevant if the desktop directory is identical to the home directory.
sl: Izbrana možnost omogoča, da se pri odpiranju terminala na namizju le-ta odpre v domači mapi uporabnika. Druga možnost je, da se terminal odpre v mapi namizja. Nastavitev je nepotrebna, če je imenik namizja enak domačemu imeniku.

en: Send to...
sl: Pošlji do...

en: Send file by mail, instant message...
sl: Pošlji datoteko preko e-pošte, hipnega sporočanja ...

en: Send files by mail, instant message...
sl: Pošlji datoteke preko e-pošte, neposrednega sporočila...

en: Files
sl: Datoteke

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
sl: Pričakuje se, da se naslovi URI ali imena datotek dodajo kot opcije

en: Could not parse command-line options: %s
sl: Možnosti ukazne vrstice ni mogoče razčleniti: %s

en: Could not load any plugins.
sl: Vtičnikov ni mogoče naložiti.

en: Please verify your installation
sl: Preverite namestitev.

en: Send To
sl: Pošlji

en: Integrates email clients and Pidgin
sl: Integrira email odjemalce in Pidgin

en: Copyright (C) 2004 Roberto Majadas
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice (c) 2004 Roberto Majadas
    Avtorske pravice (c) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Avtorske pravice (c) 2015-2021 razvijalci MATE

en: Last plugin used to send
sl: Zadnji vstavek, uporabljen za pošiljanje

en: Used to store which plugin was used the last time files were sent using caja-sendto.
sl: Uporablja se za shranjevanje vstavka, ki je bil uporabljen zadnjič, ko so bile datoteke poslane caja-sendto.

en: Last type of archive used
sl: Zadnja vrsta uporabljenega arhiva

en: Used to store which type of archive was used the last time (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).
sl: Uporablja se za shranjevanje vrste arhiva, ki je bila uporabljena zadnjič (0: zip, 1: tar.gz, 2: tar.bz2).

en: Send To...
sl: Pošlji na ...

en: Send
sl: Pošlji

en: Send _as:
sl: Pošlji _kot:

en: Send t_o:
sl: _Pošlji:

en: Destination
sl: Cilj

en: Send _packed in:
sl: Pošlji _stisnjeno v:

en: Compression
sl: Stiskanje

en: label
sl: oznaka

en: Email
sl: Elektronska pošta

en: Unable to send file
sl: Datoteke ni mogoče poslati

en: There is no connection to gajim remote service.
sl: Ni povezave z oddaljeno storitvijo gajim.

en: Sending file failed
sl: Pošiljanje datoteke ni uspelo

en: Recipient is missing.
sl: Manjka prejemnik.

en: Unknown recipient.
sl: Neznan prejemnik.

en: Instant Message (Gajim)
sl: Neposredno sporočilo (Gajim)

en: New CD/DVD
sl: Nov CD/DVD

en: Existing CD/DVD
sl: Obstoječi CD/DVD

en: CD/DVD Creator
sl: Ustvarjalnik CD-jev/DVD-jev

en: Instant Message (Pidgin)
sl: Neposredno sporočilo (Pidgin)

en: Removable disks and shares
sl: Odstranljivi diski in souporaba mest

en: UPnP Media Server
sl: Predstavnostni strežnik UPnP

en: Share
sl: Souporaba

en: Allows to quickly share a folder
sl: Omogoča hitro deljenje map

en: Copyright (C) 2005 Ethium, Inc.
    Copyright (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice (C) 2005 Ethium, Inc.
    Avtorske pravice (C) 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Avtorske pravice (C) 2015-2021 razvijalci MATE

en: Caja needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
sl: Caja mora v primeru souporabe mape "%s" dodati nekatera dovoljenja

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Caja to add these permissions to the folder automatically?
sl: Mapa "%s" potrebuje naslednja dodatna dovoljenja za souporabo:
    %s%s%sAli želite, da Caja samodejno doda ta dodatna dovoljenja v mapo?

en:   - read permission by others
sl: - dovoljenje za branje za ostale

en:   - write permission by others
sl: - dovoljenje za pisanje za ostale

en:   - execute permission by others
sl: - dovoljenje za izvajanje za ostale

en: Add the permissions automatically
sl: Dodaj dovoljenja samodejno

en: Could not change the permissions of folder "%s"
sl: Dovoljenj mape "%s" ni mogoče spremeniti

en: Share name is too long
sl: Ime souporabe je predolgo

en: The share name cannot be empty
sl: Ime souporabe ne sme biti prazno

en: Error while getting share information: %s
sl: Napaka med pridobivanjem podrobnosti souporabe: %s

en: Another share has the same name
sl: Druga souporaba ima enako ime

en: Modify _Share
sl: Spremeni _souporabo

en: Create _Share
sl: Ustvari _souporabo

en: There was an error while getting the sharing information
sl: Med pridobivanjem podrobnosti souporabe je prišlo do napake

en: Folder Sharing
sl: Mapa za souporabo

en: Sharing Options
sl: Možnosti souporabe

en: Share this Folder
sl: Dodaj to mapo v souporabo

en: Share this _folder
sl: Dodaj to _mapo v souporabo

en: Share _name:
sl: _Ime souporabe:

en: Co_mment:
sl: Ko_mentar:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
sl: D_ovoli drugim, da ustvarijo in brišejo datoteke v tej mapi

en: _Guest access (for people without a user account)
sl: _Dostop za goste (za ljudi brez uporabniškega računa)

en: _Save
sl: _Shrani

en: %s %s %s returned with signal %d
sl: %s %s %s je vrnilo s signalom %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
sl: %s %s %s ni uspelo iz neznanega razloga

en: 'net usershare' returned error %d: %s
sl: 'net usershare' je vrnilo napako %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
sl: 'net usershare' je vrnilo napako %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
sl: izhod 'net usershare' ni veljavno kodiranje UTF-8

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Samba's testparm returned with signal %d
sl: Ukaz testparm programa Samba se je vrnil s signalom %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
sl: Ukaz testparm programa Samba je spodletel iz neznanega razloga

en: Samba's testparm returned error %d: %s
sl: Ukaz testparm programa Samba je vrnil napako %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
sl: Ukaz testparm programa Samba je vrnil napako %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
sl: Souporabe za pot %s ni mogoče odstraniti: ta pot ni v souporabi

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
sl: Poti za obstoječo souporabo ni mogoče spremeniti: najprej odstranite staro souporabo in dodajte novo

en: Set as wallpaper
sl: Nastavi kot sliko ozadja

en: Set image as the current wallpaper
sl: Nastavi sliko kot trenutno ozadje

en: Wallpaper
sl: Slika ozadja

en: Allows to quickly set wallpaper
sl: Omogoča hitro nastavitev slike ozadja

en: Copyright (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright (C) 2015-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice (C) 2014 Stefano Karapetsas
    Avtorske pravice (C) 2015-2021 razvijalci MATE

en: Tags
sl: Oznake

en: Tags stored in extended attributes
sl: Oznake shranjene v razširjenih atributih

en: xattr Tags
sl: xattr Oznake

en: View tags stored in extended attributes
sl: Pokaži oznake shranjene v razširjenih lastnostih

en: Copyright (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Copyright (C) 2017-2021 MATE developers
sl: Avtorske pravice (C) 2016 Felipe Barriga Richards
    Avtorske pravice (C) 2017-2021 razvijalci MATE
