caja-extensions 1.25.0 - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Error: %s
ug: خاتالىق :%s

en: _Resize
ug: چوڭلۇقىنى ئۆزگەرت(_R)

en: pixels
ug: چېكىت

en: Filename
ug: ھۆججەت ئاتى

en: Open _Terminal
ug: تېرمىنال ئاچ(_T)

en: Send file by mail, instant message...
ug: ئېلخەت، مۇڭداشقۇدا ھۆججەت يوللا…

en: Send files by mail, instant message...
ug: ئېلخەت، مۇڭداشقۇدا ھۆججەت يوللا…

en: Files
ug: ھۆججەتلەر

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
ug: URI ياكى ھۆججەت ئاتى تاللانما قىلىنىدۇ

en: Could not parse command-line options: %s
ug: بۇيرۇق قۇرى تاللانمىسىنى يېشەلمىدى: %s

en: Could not load any plugins.
ug: ھېچقانداق قىستۇرمىنى يۈكلىيەلمەيدۇ.

en: Please verify your installation
ug: ئورنىتىشنى دەلىللەڭ.

en: Send To...
ug: يوللا…

en: Send _as:
ug: سۈپىتىدە يوللا(_A):

en: Send t_o:
ug: يوللاش ئورنى(_O):

en: Send _packed in:
ug: بوغچا يوللا(_p):

en: label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Unable to send file
ug: ھۆججەت يوللىيالمايدۇ

en: There is no connection to gajim remote service.
ug: gajim يىراقتىكى مۇلازىمەت ئۇلىنىشى مەۋجۇت ئەمەس

en: Sending file failed
ug: ھۆججەتنى يوللىيالمىدى

en: Recipient is missing.
ug: تاپشۇرۇۋالغۇچى كەم.

en: Unknown recipient.
ug: نامەلۇم تاپشۇرۇۋالغۇچى.

en: Instant Message (Gajim)
ug: مۇڭداشقۇچ (Gajim)

en: New CD/DVD
ug: يېڭى CD/DVD

en: Existing CD/DVD
ug: مەۋجۇت CD/DVD

en: CD/DVD Creator
ug: CD/DVD ياسىغۇچ

en: Instant Message (Pidgin)
ug: مۇڭداشقۇ (Pidgin)

en: Removable disks and shares
ug: يان دىسكا ۋە ھەمبەھىر

en: UPnP Media Server
ug: UPnP ۋاسىتە مۇلازىمېتىر

en: Share
ug: ھەمبەھىر

en: Co_mment:
ug: ئىزاھات(_M):

en: _Save
ug: ساقلا(_S)
