caja-extensions 1.25.0 - en to uz translation catalogue (50 entries)

en: Open as administrator
uz: Adminstrator sifatida ochish

en: Opens the file with administrator privileges
uz: Faylni adminstrator imtiyozlari bilan ochish

en: Error: %s
uz: Xato: %s

en: Privilege granting extension
uz: Imtiyoz beruvchi kengaytma

en: _Resize Images...
uz: Rasmlar _Hajmini O'zgartirish...

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Resize
uz: _Hajmini o'zgartirish

en: pixels
uz: piksellar

en: Scale:
uz: Masshtab:

en: percent
uz: foiz

en: Custom size:
uz: Boshqa hajm:

en: Width:
uz: Eni:

en: Height:
uz: Bo'yi:

en: Filename
uz: Fayl nomi

en: Rotate Images
uz: Rasmlarni Aylantirish

en: _Rotate
uz: _Aylantirish

en: Image Converter
uz: Rasm O'zgartiruvchi

en: Rotate and resize images
uz: Rasmlarni aylantirish va hajmini o'zgartirish

en: Open in _Terminal
uz: _Terminalda Ochish

en: Open the currently selected folder in a terminal
uz: Tanlangan joriy jildni terminalda ochish

en: Open _Terminal
uz: _Terminalni Ochish

en: Open a terminal
uz: Terminalni ochish

en: Close
uz: Yopish

en: Open terminal
uz: Terminalni ochish

en: Open terminals from folders
uz: Terminllarni jildlardan ochish

en: Files
uz: Fayllar

en: Could not load any plugins.
uz: Hech bir plaginni yuklab bo'lmadi.

en: Please verify your installation
uz: Iltimos o'rnatishingizni tasdiqlang

en: label
uz: yorliq

en: Unable to send file
uz: Faylni yuborish imkonsiz

en: Sending file failed
uz: Faylni yuborib bo'lmadi

en: Recipient is missing.
uz: Qabul qiluvchi yetishmayapti.

en: Unknown recipient.
uz: Nomaʼlum qabul qiluvchi

en: Instant Message (Gajim)
uz: Tezkor Xabar (Gajim)

en: New CD/DVD
uz: Yangi CD/DVD

en: Existing CD/DVD
uz: Mavjud CD/DVD

en: CD/DVD Creator
uz: CD/DVD Yaratuvchi

en: Instant Message (Pidgin)
uz: Tezkor Xabar (Pidgin)

en: Share
uz: Baham ko'rish

en: Allows to quickly share a folder
uz: Jildni tezkor baham ko'rishga imkon beradi

en: Share this Folder
uz: Ushbu Jildni Baham ko'rish

en: Share this _folder
uz: Ushbu _jildni baham ko'rish

en: Share _name:
uz: Baham ko'rish _nomi:

en: Co_mment:
uz: I_zoh:

en: _Save
uz: _Saqlash

en: Failed
uz: Muvaffaqiyatsiz

en: Set as wallpaper
uz: Orqa fon sifatida o'rnatish

en: Set image as the current wallpaper
uz: Tasvirni orqa fon sifatida o'rnatish

en: Wallpaper
uz: Orqa fon

en: Allows to quickly set wallpaper
uz: Tezkor ravishda orqa fon o'rnatishga imkon beradi
