caja-extensions 1.25.0 - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: _Resize
wa: Candjî di _grandeu

en: pixels
wa: picsels

en: Filename
wa: No do fitchî

en: Open _Terminal
wa: Drovi _terminå

en: Email
wa: Emile

en: _Save
wa: _Schaper

en: Tags
wa: Etiketes
