caja-extensions 1.25.0 - en to xh translation catalogue (8 entries)

en: Error: %s
xh: Impazamo: %s

en: _Resize
xh: _Tshintsha ubungakanani kwakhona

en: pixels
xh: ii-pixels

en: Filename
xh: Igama lefayili

en: Open _Terminal
xh: Vula i-_Terminal

en: _Save
xh: _Gcina

en: Failed
xh: Ukungaphumeleli

en: Tags
xh: Iziphawuli
