seahorse - en to ca-XV translation catalogue (98 entries)

en: Encrypt...
ca-XV: Xifra...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
ca-XV[0]: Xifra (i signa opcionalment) el fitxer seleccionat
ca-XV[1]: Xifra els fitxers seleccionats

en: Sign
ca-XV: Signa

en: Sign the selected file | Sign the selected files
ca-XV[0]: Signa el fitxer seleccionat
ca-XV[1]: Signa els fitxers seleccionat

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
ca-XV: <b>Heu seleccionat diversos fitxers o carpetes</b>

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
ca-XV: Atès que els fitxers estan ubicats remotament, es xifraran per separat.

en: Encrypt Multiple Files
ca-XV: Xifra diversos fitxers

en: Encrypt each file separately
ca-XV: Xifra cada fitxer per separat

en: Encrypt packed together in a package
ca-XV: Xifra empaquetats tots en un sol paquet

en: Package Name:
ca-XV: Nom del paquet:

en: Packaging:
ca-XV: Empaquetament:

en: encrypted-package
ca-XV: paquet-xifrat

en: Key Imported | Keys Imported
ca-XV[0]: S'ha importat la clau
ca-XV[1]: S'han importat les claus

en: Imported %i key | Imported %i keys
ca-XV[0]: S'ha importat %i clau
ca-XV[1]: S'han importat %i claus

en: Imported a key for | Imported keys for
ca-XV[0]: Clau importada per a
ca-XV[1]: Claus importades per a

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
ca-XV: Signat per <i><key id='%s'/> <b>expirat</b></i> el %s.

en: Invalid Signature
ca-XV: La signatura no és vàlida

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
ca-XV: Signat per <i><key id='%s'/></i> el %s <b>Expirat</b>.

en: Expired Signature
ca-XV: La signatura ha vençut

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
ca-XV: Signat per <i><key id='%s'/> <b>Revocat</b></i> el %s.

en: Revoked Signature
ca-XV: La signatura ha estat revocada

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
ca-XV: Signat per <i><key id='%s'/></i> el %s.

en: Good Signature
ca-XV: La signatura és bona

en: Signing key not in keyring.
ca-XV: La clau de signatura no és a l'anell de claus.

en: Unknown Signature
ca-XV: La signatura és desconeguda

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
ca-XV: La signatura no és bona, o bé ha estat falsificada. Les dades signades han estat modificades.

en: Bad Signature
ca-XV: La signatura no és bona

en: Couldn't verify signature.
ca-XV: No s'ha pogut verificar la signatura.

en: Notification Messages
ca-XV: Missatges de notificació

en: Passphrase
ca-XV: Contrasenya

en: Password:
ca-XV: Contrasenya:

note: The second and main entry
en: Confirm:
ca-XV: Confirmeu:

en: Wrong passphrase.
ca-XV: Contrasenya equivocada.

en: Enter new passphrase for '%s'
ca-XV: Entreu una contrasenya nova per a «%s»

en: Enter passphrase for '%s'
ca-XV: Entreu la contrasenya per a «%s»

en: Enter new passphrase
ca-XV: Entreu una contrasenya nova

en: Enter passphrase
ca-XV: Entreu la contrasenya

en: Decrypt File
ca-XV: Desxifra un fitxer

en: Import Key
ca-XV: Importa clau

en: Verify Signature
ca-XV: Verifica una signatura

en: Progress Title
ca-XV: Títol del progrés

en: Import keys from the file
ca-XV: Importa les claus del fitxer

en: Encrypt file
ca-XV: Xifra el fitxer

en: Sign file with default key
ca-XV: Signa el fitxer amb la clau predeterminada

en: Encrypt and sign file with default key
ca-XV: Xifra i signa el fitxer amb la clau predeterminada

en: Decrypt encrypted file
ca-XV: Desxifra un fitxer xifrat

en: Verify signature file
ca-XV: Verifica el fitxer de signatura

en: Read list of URIs on standard in
ca-XV: Llig una llista d'URI de l'entrada estàndard

en: file...
ca-XV: fitxer ...

en: Choose Recipients
ca-XV: Trieu els destinataris

en: Couldn't load keys
ca-XV: No s'han pogut afegir les claus

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
ca-XV: Trieu el nom de fitxer xifrat per a «%s»

en: Choose Signer
ca-XV: Trieu un signant

en: Choose Signature File Name for '%s'
ca-XV: Trieu el nom del fitxer de signatura per a «%s»

en: Import is complete
ca-XV: S'ha completat la importació

en: Importing keys ...
ca-XV: S'estan important les claus ...

en: Import Failed
ca-XV: Ha fallat la importació

en: Keys were found but not imported.
ca-XV: S'han trobat claus però no s'han importat.

en: Imported key
ca-XV: Clau importada

en: Imported %d key | Imported %d keys
ca-XV[0]: S'ha importat %d clau
ca-XV[1]: S'han importat %d claus

note: File to decrypt to
en: Choose Decrypted File Name for '%s'
ca-XV: Trieu el nom de fitxer desxifrat per a «%s»

en: Choose Original File for '%s'
ca-XV: Trieu el fitxer original per a «%s»

note: * TODO: What should happen with multiple files at this point. * The last thing we want to do is cascade a big pile of error * dialogs at the user.
en: No valid signatures found
ca-XV: No s'han trobat signatures vàlides

en: File Encryption Tool
ca-XV: Eina de xifratge de fitxers

en: Encrypting
ca-XV: S'està xifrant

en: Couldn't encrypt file: %s
ca-XV: No s'ha pogut xifrar el fitxer: %s

en: Signing
ca-XV: S'està signant

en: Couldn't sign file: %s
ca-XV: No s'ha pogut signar el fitxer: %s

en: Importing
ca-XV: S'està important

en: Couldn't import keys from file: %s
ca-XV: No s'han pogut importar les claus del fitxer: %s

en: Decrypting
ca-XV: S'està desxifrant

en: Couldn't decrypt file: %s
ca-XV: No s'ha pogut desxifrar el fitxer: %s

en: Verifying
ca-XV: S'està verificant

en: Couldn't verify file: %s
ca-XV: No s'ha pogut verificar el fitxer: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
ca-XV: Zip autoextraïble (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
ca-XV: Tar sense comprimir (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
ca-XV: Tar comprimit amb bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
ca-XV: Tar compriit amb bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
ca-XV: Tar comprimit amb gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
ca-XV: Tar comprimit amb lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
ca-XV: Tar comprimit amb el compress (.tar.Z)

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: You have selected %d file  | You have selected %d files
ca-XV[0]: Heu seleccionat %d fitxer
ca-XV[1]: Heu seleccionat %d fitxers

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: and %d folder | and %d folders
ca-XV[0]: i %d carpeta
ca-XV[1]: i %d carpetes

en: You have selected %d file | You have selected %d files
ca-XV[0]: Heu seleccionat %d fitxer
ca-XV[1]: Heu seleccionat %d fitxers

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
ca-XV[0]: Heu seleccionat %d carpeta
ca-XV[1]: Heu seleccionat %d carpetes

en: Preparing...
ca-XV: S'està preparant...

en: Couldn't list files
ca-XV: No s'han pogut llistar els fitxers

en: Couldn't package files
ca-XV: No s'han pogut empaquetar els fitxers

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
ca-XV: No s'ha pogut desxifrar. Possiblement no teniu la clau per desxifrar.

en: %Y-%m-%d
ca-XV: %d-%m-%Y

en: Couldn't run engrampa
ca-XV: No s'ha pogut executar el engrampa

en: The engrampa process did not complete successfully
ca-XV: El procés del gestor d'arxius no s'ha executat correctament

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
ca-XV: Tots els fitxers de claus

en: All files
ca-XV: Tots els fitxers

en: Archive files
ca-XV: Arxius

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
ca-XV: <b>Ja existeix un fitxer amb este nom.</b>
    
    Voleu reemplaçar-lo per un fitxer nou?

en: _Replace
ca-XV: _Reemplaça

en: Could not display help: %s
ca-XV: No s'ha pogut mostrar l'ajuda: %s
