seahorse 0 - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Encrypt...
hr: Kriptiraj...

en: Enter new passphrase
hr: Unesite novu lozinku

en: Import keys from the file
hr: Uvoz ključeva iz datoteke

en: Encrypt file
hr: Kriptiraj datoteku

en: Sign file with default key
hr: Potpiši datoteku pomoću uobičajenog ključa

en: Encrypt and sign file with default key
hr: Kriptiraj i potpiši datoteku pomoću uobičajenog ključa

en: Decrypt encrypted file
hr: Dekriptiraj kriptiranu datoteku

en: Verify signature file
hr: Provjera datoteke potpisa

en: %Y-%m-%d
hr: %d.%m.%Y
