Seahorse - en to sr translation catalogue (120 entries)

en: File extension for packages
sr: Проширење датотеке за пакете

en: File extension for packages when handling multiple files.
sr: Проширење датотеке за пакете приликом обраде бројних датотека.

en: Handle multiple files separately
sr: Обрађује сваку датотеку засебно

en: When handling multiple files, don't package them but process separately.
sr: Када обрађује бројне датотеке, неће их паковати већ ће их обрадити засебно.

en: Use armor mode when encrypting
sr: Користи одбрамбени режим приликом шифровања

en: Use PGP ASCII armor mode when encrypting or signing files.
sr: Користиће ПГП АСКРИ одбрамбени режим приликом шифровања или потписивања датотека.

en: Width of the window
sr: Ширина прозора

en: Width (in pixels) of the window.
sr: Ширина прозора (у тачкицама).

en: Height of the window
sr: Висина прозора

en: Height (in pixels) of the window.
sr: Висина прозора (у тачкицама).

en: Encrypt...
sr: Шифруј...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
sr[0]: Шифруј (и опционо потпиши) изабрану датотеку
sr[1]: Шифруј изабране датотеке
sr[2]: Шифруј изабране датотеке
sr[3]: Шифруј (и опционо потпиши) изабрану датотеку

en: Sign
sr: Потпиши

en: Sign the selected file | Sign the selected files
sr[0]: Потпиши изабрану датотеку
sr[1]: Потпиши изабране датотеке
sr[2]: Потпиши изабране датотеке
sr[3]: Потпиши изабрану датотеку

en: Encrypt Multiple Files
sr: Шифруј више датотека

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
sr: <b>Изабрали сте више датотека или директоријума</b>

en: encrypted-package
sr: шифровани-пакет

en: Encrypt each file separately
sr: Шифруј сваку датотеку засебно

en: Encrypt packed together in a package
sr: Шифруј заједно спаковано у пакет

en: Packaging:
sr: Врста паковања:

en: Package Name:
sr: Назив пакета:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
sr: Пошто су датотеке на удаљеним рачунарима, свака ће бити засебно шифрована.

en: Key Imported | Keys Imported
sr[0]: Увезен кључ
sr[1]: Увезени кључеви
sr[2]: Увезени кључеви
sr[3]: Увезен кључ

en: Imported %i key | Imported %i keys
sr[0]: Увезен је %i кључ
sr[1]: Увезена су %i кључа
sr[2]: Увезено је %i кључева
sr[3]: Увезен је један кључ

en: Imported a key for | Imported keys for
sr[0]: Увезен je кључ за
sr[1]: Увезени су кључеви за
sr[2]: Увезени су кључеви за
sr[3]: Увезен je кључ за

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sr: Потписао је <i><key id='%s'/> <b>истиче</b></i> %s.

en: Invalid Signature
sr: Неисправан потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sr: Потписано од <i><key id='%s'/></i> %s <b>Истекао</b>.

en: Expired Signature
sr: Истекао потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sr: Потписан од <i><key id='%s'/> <b>Опозван</b></i> %s.

en: Revoked Signature
sr: Опозван потпис

en: Good Signature
sr: Добар потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Потписан од <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
sr: Неповерљив исправан потпис

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Исправан али <b>неповерљив</b> потпис од <i><key id='%s'/></i> на „%s“.

en: Signing key not in keyring.
sr: Кључ за потпис није у привеску кључева.

en: Unknown Signature
sr: Непознат потпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sr: Лош или фалсификован потпис. Потписани подаци су мењани.

en: Bad Signature
sr: Лош потпис

en: Couldn't verify signature.
sr: Не могу да проверим потпис.

en: Notification Messages
sr: Обавештајне поруке

en: Wrong passphrase.
sr: Погрешна лозинка.

en: Enter new passphrase for '%s'
sr: Унесите нову лозинку за „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
sr: Унесите лозинку за „%s“

en: Enter new passphrase
sr: Унесите нову лозинку

en: Enter passphrase
sr: Унесите лозинку

en: Passphrase
sr: Лозинка

en: Ok
sr: У реду

en: Cancel
sr: Откажи

en: Decrypt File
sr: Дешифруј датотеку

en: Import Key
sr: Увези кључ

en: Verify Signature
sr: Провери потпис

en: Progress Title
sr: Наслов напретка

en: Import keys from the file
sr: Увези кључеве из датотеке

en: Encrypt file
sr: Шифруј датотеку

en: Sign file with default key
sr: Потпиши датотеку помоћу основног кључа

en: Encrypt and sign file with default key
sr: Шифруј и потпиши датотеку помоћу основног кључа

en: Decrypt encrypted file
sr: Дешифруј шифровану датотеку

en: Verify signature file
sr: Провери датотеку потписа

en: Read list of URIs on standard in
sr: Прочитај списак адреса на стандардном улазу

en: file...
sr: датотека...

en: Encryption settings
sr: Подешавања шифровања

en: Couldn't load keys
sr: Не могу да учитам кључеве

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
sr: Изаберите име шифроване датотеке за „%s“

en: Choose Signer
sr: Изаберите потписника

en: Choose Signature File Name for '%s'
sr: Изаберите име потписане датотеке за „%s“

en: Import is complete
sr: Увоз је завршен

en: Importing keys ...
sr: Увозим кључеве ...

en: Import Failed
sr: Увоз није успео

en: Keys were found but not imported.
sr: Кључеви су нађени али нису увежени.

en: Imported key
sr: Увезох кључ

en: Imported %d key | Imported %d keys
sr[0]: Увезен је %d кључ
sr[1]: Увезена су %d кључа
sr[2]: Увезено је %d кључева
sr[3]: Увезен је један кључ

note: File to decrypt to
en: Choose Decrypted File Name for '%s'
sr: Изаберите име дешифроване датотеке за „%s“

en: Choose Original File for '%s'
sr: Изаберите изворну датотеку за „%s“

note: * TODO: What should happen with multiple files at this point. * The last thing we want to do is cascade a big pile of error * dialogs at the user.
en: No valid signatures found
sr: Не могу да нађем ниједан исправан потпис

en: File Encryption Tool
sr: Алат за шифровање датотека

en: Encrypting
sr: Дешифрујем

en: Couldn't encrypt file: %s
sr: Не могу да шифрујем датотеку: %s

en: Signing
sr: Потписујем

en: Couldn't sign file: %s
sr: Не могу да потпишем датотеку: %s

en: Importing
sr: Увозим

en: Couldn't import keys from file: %s
sr: Не могу да увезем кључеве из датотеке: %s

en: Decrypting
sr: Дешифрујем

en: Couldn't decrypt file: %s
sr: Не могу да дешифрујем датотеку: %s

en: Verifying
sr: Проверавам

en: Couldn't verify file: %s
sr: Не могу да проверим датотеку: %s

en: Ace (.ace)
sr: Аце (.ace)

en: Ar (.ar)
sr: Ар (.ar)

en: Arj (.arj)
sr: Арј (.arj)

en: Ear (.ear)
sr: Еар (.ear)

en: Self-extracting zip (.exe)
sr: Самоотпакујући зип (.exe)

en: Jar (.jar)
sr: Јар (.jar)

en: Lha (.lzh)
sr: Лха (.lzh)

en: Rar (.rar)
sr: Рар (.rar)

en: Tar uncompressed (.tar)
sr: Незапакован Тар (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
sr: Тар запакован бзипом (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
sr: Тар запакован бзипом 2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
sr: Тар запакован гзипом (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
sr: Тар запакован лзопом (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
sr: Тар запакован компресом (.tar.Z)

en: War (.war)
sr: Вар (.war)

en: Zip (.zip)
sr: Зип (.zip)

en: Zoo (.zoo)
sr: Зоо (.zoo)

en: 7-Zip (.7z)
sr: 7-Зип (.7z)

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: You have selected %d file  | You have selected %d files
sr[0]: Изабрали сте %d датотеку
sr[1]: Изабрали сте %d датотеке
sr[2]: Изабрали сте %d датотека
sr[3]: Изабрали сте једну датотеку

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: and %d folder | and %d folders
sr[0]: и %d фасциклу
sr[1]: и %d фасцикле
sr[2]: и %d фасцикли
sr[3]: и једну фасциклу

en: You have selected %d file | You have selected %d files
sr[0]: Изабрали сте %d датотеку
sr[1]: Изабрали сте %d датотеке
sr[2]: Изабрали сте %d датотека
sr[3]: Изабрали сте једну датотеку

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
sr[0]: Изабрали сте %d директоријум
sr[1]: Изабрали сте %d директоријума
sr[2]: Изабрали сте %d директоријума
sr[3]: Изабрали сте један директоријум

en: Preparing...
sr: Припремам...

en: Couldn't list files
sr: Не могу да излистам датотеке

en: Couldn't package files
sr: Не могу да упакујем датотеке

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sr: Дешифровање није успело. Вероватно немате кључ за дешифровање.

en: %Y-%m-%d
sr: %d.%m.%Y

en: Couldn't run engrampa
sr: Не могу да покренем Управљача архивама

en: The engrampa process did not complete successfully
sr: Процес управљача архивама није успешно завршен

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
sr: Све датотеке кључева

en: All files
sr: Све датотеке

en: Archive files
sr: Датотеке архиве

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sr: <b>Већ постоји датотека са овим називом.</b>
    
    Да ли желите да је замените новом?

en: _Replace
sr: _Замени
