Seahorse - en to sr translation catalogue (110 entries)

en: File extension for packages
sr: Proširenje datoteke za pakete

en: File extension for packages when handling multiple files.
sr: Proširenje datoteke za pakete prilikom obrade brojnih datoteka.

en: Handle multiple files separately
sr: Obrađuje svaku datoteku zasebno

en: When handling multiple files, don't package them but process separately.
sr: Kada obrađuje brojne datoteke, neće ih pakovati već će ih obraditi zasebno.

en: Use armor mode when encrypting
sr: Koristi odbrambeni režim prilikom šifrovanja

en: Use PGP ASCII armor mode when encrypting or signing files.
sr: Koristiće PGP ASKRI odbrambeni režim prilikom šifrovanja ili potpisivanja datoteka.

en: Width of the window
sr: Širina prozora

en: Width (in pixels) of the window.
sr: Širina prozora (u tačkicama).

en: Height of the window
sr: Visina prozora

en: Height (in pixels) of the window.
sr: Visina prozora (u tačkicama).

en: Encrypt...
sr: Šifruj...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
sr[0]: Šifruj (i opciono potpiši) izabranu datoteku
sr[1]: Šifruj izabrane datoteke
sr[2]: Šifruj izabrane datoteke
sr[3]: Šifruj (i opciono potpiši) izabranu datoteku

en: Sign
sr: Potpiši

en: Sign the selected file | Sign the selected files
sr[0]: Potpiši izabranu datoteku
sr[1]: Potpiši izabrane datoteke
sr[2]: Potpiši izabrane datoteke
sr[3]: Potpiši izabranu datoteku

en: Encrypt Multiple Files
sr: Šifruj više datoteka

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
sr: <b>Izabrali ste više datoteka ili direktorijuma</b>

en: encrypted-package
sr: šifrovani-paket

en: Encrypt each file separately
sr: Šifruj svaku datoteku zasebno

en: Encrypt packed together in a package
sr: Šifruj zajedno spakovano u paket

en: Packaging:
sr: Vrsta pakovanja:

en: Package Name:
sr: Naziv paketa:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
sr: Pošto su datoteke na udaljenim računarima, svaka će biti zasebno šifrovana.

en: Key Imported | Keys Imported
sr[0]: Uvezen ključ
sr[1]: Uvezeni ključevi
sr[2]: Uvezeni ključevi
sr[3]: Uvezen ključ

en: Imported %i key | Imported %i keys
sr[0]: Uvezen je %i ključ
sr[1]: Uvezena su %i ključa
sr[2]: Uvezeno je %i ključeva
sr[3]: Uvezen je jedan ključ

en: Imported a key for | Imported keys for
sr[0]: Uvezen je ključ za
sr[1]: Uvezeni su ključevi za
sr[2]: Uvezeni su ključevi za
sr[3]: Uvezen je ključ za

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sr: Potpisao je <i><key id='%s'/> <b>ističe</b></i> %s.

en: Invalid Signature
sr: Neispravan potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sr: Potpisano od <i><key id='%s'/></i> %s <b>Istekao</b>.

en: Expired Signature
sr: Istekao potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sr: Potpisan od <i><key id='%s'/> <b>Opozvan</b></i> %s.

en: Revoked Signature
sr: Opozvan potpis

en: Good Signature
sr: Dobar potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Potpisan od <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
sr: Nepoverljiv ispravan potpis

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Ispravan ali <b>nepoverljiv</b> potpis od <i><key id='%s'/></i> na „%s“.

en: Signing key not in keyring.
sr: Ključ za potpis nije u privesku ključeva.

en: Unknown Signature
sr: Nepoznat potpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sr: Loš ili falsifikovan potpis. Potpisani podaci su menjani.

en: Bad Signature
sr: Loš potpis

en: Couldn't verify signature.
sr: Ne mogu da proverim potpis.

en: Notification Messages
sr: Obaveštajne poruke

en: Wrong passphrase.
sr: Pogrešna lozinka.

en: Enter new passphrase for '%s'
sr: Unesite novu lozinku za „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
sr: Unesite lozinku za „%s“

en: Enter new passphrase
sr: Unesite novu lozinku

en: Enter passphrase
sr: Unesite lozinku

en: Passphrase
sr: Lozinka

en: Ok
sr: U redu

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Decrypt File
sr: Dešifruj datoteku

en: Import Key
sr: Uvezi ključ

en: Verify Signature
sr: Proveri potpis

en: Progress Title
sr: Naslov napretka

en: Import keys from the file
sr: Uvezi ključeve iz datoteke

en: Encrypt file
sr: Šifruj datoteku

en: Sign file with default key
sr: Potpiši datoteku pomoću osnovnog ključa

en: Encrypt and sign file with default key
sr: Šifruj i potpiši datoteku pomoću osnovnog ključa

en: Decrypt encrypted file
sr: Dešifruj šifrovanu datoteku

en: Verify signature file
sr: Proveri datoteku potpisa

en: Read list of URIs on standard in
sr: Pročitaj spisak adresa na standardnom ulazu

en: file...
sr: datoteka...

en: Encryption settings
sr: Podešavanja šifrovanja

en: Couldn't load keys
sr: Ne mogu da učitam ključeve

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
sr: Izaberite ime šifrovane datoteke za „%s“

en: Choose Signer
sr: Izaberite potpisnika

en: Choose Signature File Name for '%s'
sr: Izaberite ime potpisane datoteke za „%s“

en: Import is complete
sr: Uvoz je završen

en: Importing keys ...
sr: Uvozim ključeve ...

en: Import Failed
sr: Uvoz nije uspeo

en: Keys were found but not imported.
sr: Ključevi su nađeni ali nisu uveženi.

en: Imported key
sr: Uvezoh ključ

en: Imported %d key | Imported %d keys
sr[0]: Uvezen je %d ključ
sr[1]: Uvezena su %d ključa
sr[2]: Uvezeno je %d ključeva
sr[3]: Uvezen je jedan ključ

note: File to decrypt to
en: Choose Decrypted File Name for '%s'
sr: Izaberite ime dešifrovane datoteke za „%s“

en: Choose Original File for '%s'
sr: Izaberite izvornu datoteku za „%s“

note: * TODO: What should happen with multiple files at this point. * The last thing we want to do is cascade a big pile of error * dialogs at the user.
en: No valid signatures found
sr: Ne mogu da nađem nijedan ispravan potpis

en: File Encryption Tool
sr: Alat za šifrovanje datoteka

en: Encrypting
sr: Dešifrujem

en: Couldn't encrypt file: %s
sr: Ne mogu da šifrujem datoteku: %s

en: Signing
sr: Potpisujem

en: Couldn't sign file: %s
sr: Ne mogu da potpišem datoteku: %s

en: Importing
sr: Uvozim

en: Couldn't import keys from file: %s
sr: Ne mogu da uvezem ključeve iz datoteke: %s

en: Decrypting
sr: Dešifrujem

en: Couldn't decrypt file: %s
sr: Ne mogu da dešifrujem datoteku: %s

en: Verifying
sr: Proveravam

en: Couldn't verify file: %s
sr: Ne mogu da proverim datoteku: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
sr: Samootpakujući zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
sr: Nezapakovan Tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
sr: Tar zapakovan bzipom (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
sr: Tar zapakovan bzipom 2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
sr: Tar zapakovan gzipom (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
sr: Tar zapakovan lzopom (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
sr: Tar zapakovan kompresom (.tar.Z)

en: War (.war)
sr: Var (.war)

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: You have selected %d file  | You have selected %d files
sr[0]: Izabrali ste %d datoteku
sr[1]: Izabrali ste %d datoteke
sr[2]: Izabrali ste %d datoteka
sr[3]: Izabrali ste jednu datoteku

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: and %d folder | and %d folders
sr[0]: i %d fasciklu
sr[1]: i %d fascikle
sr[2]: i %d fascikli
sr[3]: i jednu fasciklu

en: You have selected %d file | You have selected %d files
sr[0]: Izabrali ste %d datoteku
sr[1]: Izabrali ste %d datoteke
sr[2]: Izabrali ste %d datoteka
sr[3]: Izabrali ste jednu datoteku

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
sr[0]: Izabrali ste %d direktorijum
sr[1]: Izabrali ste %d direktorijuma
sr[2]: Izabrali ste %d direktorijuma
sr[3]: Izabrali ste jedan direktorijum

en: Preparing...
sr: Pripremam...

en: Couldn't list files
sr: Ne mogu da izlistam datoteke

en: Couldn't package files
sr: Ne mogu da upakujem datoteke

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sr: Dešifrovanje nije uspelo. Verovatno nemate ključ za dešifrovanje.

en: %Y-%m-%d
sr: %d.%m.%Y

en: Couldn't run engrampa
sr: Ne mogu da pokrenem Upravljača arhivama

en: The engrampa process did not complete successfully
sr: Proces upravljača arhivama nije uspešno završen

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
sr: Sve datoteke ključeva

en: All files
sr: Sve datoteke

en: Archive files
sr: Datoteke arhive

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sr: <b>Već postoji datoteka sa ovim nazivom.</b>
    
    Da li želite da je zamenite novom?

en: _Replace
sr: _Zameni
