seahorse - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Encrypt...
uk: Шифрувати....

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
uk[0]: Зашифрувати та, можливо, підписати виділений файл
uk[1]: Зашифрувати та, можливо, підписати виділені файли
uk[2]: Зашифрувати та, можливо, підписати виділені файли

en: Sign
uk: Підписати

en: Sign the selected file | Sign the selected files
uk[0]: Підписати виділений файл
uk[1]: Підписати виділені файли
uk[2]: Підписати виділені файли

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
uk: <b>Ви виділили декілька файлів та каталогів</b>

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
uk: Оскільки файли знаходяться на мережних ресурсах, кожен з них буде зашифрований окремо.

en: Encrypt Multiple Files
uk: Зашифрувати декілька файлів

en: Encrypt each file separately
uk: Зашифровувати кожен файл окремо

en: Encrypt packed together in a package
uk: Зашифрувати запаковані у архів

en: Package Name:
uk: Назва архіву:

en: Packaging:
uk: Пакування:

en: Key Imported | Keys Imported
uk[0]: Ключ імпортований
uk[1]: Ключ імпортований
uk[2]: Ключ імпортований

en: Imported %i key | Imported %i keys
uk[0]: Імпортовано %d ключ
uk[1]: Імпортовано %d ключі
uk[2]: Імпортовано %d ключів

en: Imported a key for | Imported keys for
uk[0]: Імпортований ключ для
uk[1]: Імпортовані ключі для
uk[2]: Імпортований ключ для

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/> <b>закінчився</b></i> %s.

en: Invalid Signature
uk: Некоректний підпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
uk: Підписано <i><key id='%s'/></i> %s <b>термін дії закінчився</b>.

en: Expired Signature
uk: Прострочений підпис

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/> <b>Підпис відкликано</b></i> %s.

en: Revoked Signature
uk: Відкликані підписи

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Good Signature
uk: Правильний підпис

en: Signing key not in keyring.
uk: Ключ підпису не знайдений у в'язці.

en: Unknown Signature
uk: Невідомий підпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
uk: Неправильний або підроблений підпис. Дата підпису була змінена.

en: Bad Signature
uk: Неправильний підпис

en: Couldn't verify signature.
uk: Не вдається перевірити підпис.

en: Notification Messages
uk: Повідомлення сповіщення

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Password:
uk: Пароль:

note: The second and main entry
en: Confirm:
uk: Підтвердження:

en: Wrong passphrase.
uk: Неправильний пароль.

en: Enter new passphrase for '%s'
uk: Введіть новий пароль для '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
uk: Введіть пароль для '%s'

en: Enter new passphrase
uk: Введіть новий пароль

en: Enter passphrase
uk: Введіть пароль

en: Decrypt File
uk: Розшифрувати файл

en: Import Key
uk: Імпортувати ключ

en: Verify Signature
uk: Перевірити підпис

en: Progress Title
uk: Заголовок виконання

en: Import keys from the file
uk: Імпортувати ключі з файлу

en: Encrypt file
uk: Зашифрувати файл

en: Sign file with default key
uk: Підписати файл типовим ключем

en: Encrypt and sign file with default key
uk: Зашифрувати та підписати типовим ключем

en: Decrypt encrypted file
uk: Розшифрувати шифрований файл

en: Verify signature file
uk: Перевірити підпису файлу

en: Read list of URIs on standard in
uk: Прочитати список URI зі стандартного вводу

en: file...
uk: файл…

en: Choose Recipients
uk: Вибрати одержувачів

en: Couldn't load keys
uk: Не вдається завантажити ключі

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
uk: Виберіть зашифровану назву файлу для '%s'

en: Choose Signer
uk: Вибрати автора підпису

en: Choose Signature File Name for '%s'
uk: Виберіть назву файлу підпису для '%s'

en: Import is complete
uk: Імпорт завершено

en: Importing keys ...
uk: Імпортування ключів…

en: Import Failed
uk: Не вдається імпортувати

en: Keys were found but not imported.
uk: Ключі були знайдені, але не імпортовані

en: Imported key
uk: Ключ імпортований

en: Imported %d key | Imported %d keys
uk[0]: Імпортовано %d ключ
uk[1]: Імпортовано %d ключі
uk[2]: Імпортовано %d ключів

note: File to decrypt to
en: Choose Decrypted File Name for '%s'
uk: Виберіть файл для розшифрованого змісту '%s'

en: Choose Original File for '%s'
uk: Виберіть оригінал для '%s'

note: * TODO: What should happen with multiple files at this point. * The last thing we want to do is cascade a big pile of error * dialogs at the user.
en: No valid signatures found
uk: Не знайдено необхідних підписів

en: File Encryption Tool
uk: Інструмент шифрування файлів

en: Encrypting
uk: Шифрування

en: Couldn't encrypt file: %s
uk: Не вдається зашифрувати файл: %s

en: Signing
uk: Підпис

en: Couldn't sign file: %s
uk: Не вдалось підписати файл: %s

en: Importing
uk: Імпортування

en: Couldn't import keys from file: %s
uk: Не вдається імпортувати ключ з файлу: %s

en: Decrypting
uk: Розшифровування

en: Couldn't decrypt file: %s
uk: Не вдається розшифрувати файл: %s

en: Verifying
uk: Перевірка

en: Couldn't verify file: %s
uk: Не вдається перевірити підпис файлу: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
uk: zip з само-розпаковуванням(.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
uk: Нестиснений tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
uk: Tar, стиснений bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
uk: Tar, стиснений bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
uk: Tar, стиснений gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
uk: Tar, стиснений lzop (.tar.lzop)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
uk: Tar, стиснений compress (.tar.Z)

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: You have selected %d file  | You have selected %d files
uk[0]: Вибрано %d файл
uk[1]: Вибрано %d файли
uk[2]: Вибрано %d файли

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: and %d folder | and %d folders
uk[0]: та %d каталог
uk[1]: та %d каталоги
uk[2]: та %d каталогів

en: You have selected %d file | You have selected %d files
uk[0]: Вибрано %d файл
uk[1]: Вибрано %d файли
uk[2]: Вибрано %d файлів

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
uk[0]: Вибрано %d каталог
uk[1]: Вибрано %d каталоги
uk[2]: Вибрано %d каталоги

en: Preparing...
uk: Підготування…

en: Couldn't list files
uk: Не вдається перерахувати файли

en: Couldn't package files
uk: Не вдається запакувати файли

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
uk: Не вдається розшифрувати. Можливо, відсутній потрібний ключ для розшифровування.

en: %Y-%m-%d
uk: %d-%M-%Y

en: Couldn't run engrampa
uk: Не вдається запустити програму менеджер архівів File-Roller

en: The engrampa process did not complete successfully
uk: Програма менеджер архівів File-Roller завершилась невдало

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
uk: Усі файли ключів

en: All files
uk: Усі файли

en: Archive files
uk: Архівні файли

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
uk: <b>Файл з такою назвою існує.</b>
    
    Замінити його новим файлом?

en: _Replace
uk: _Замінити

en: Could not display help: %s
uk: Не вдається показати довідку: %s
