caja 1.25.3 - en to fa translation catalogue (893 entries)

en: _Patterns
fa: _الگوها

en: Drag a pattern tile to an object to change it
fa: یک کاشی الگو را تا شیئی بکشید تا آن را تغییر دهید

en: Blue Ridge
fa: شیارهای آبی

en: Blue Rough
fa: آبی زبر

en: Blue Type
fa: تایپ آبی

en: Brushed Metal
fa: فلز جلاخورده

en: Burlap
fa: حصیر

en: Camouflage
fa: پلنگی

en: Chalk
fa: گچ

en: Cork
fa: چوب‌پنبه

en: Countertop
fa: پیشخوان

en: Dots
fa: نقطه نقطه

en: Fibers
fa: الیاف

en: Fleur De Lis
fa: گل زنبق

en: Floral
fa: گل‌دار

en: Fossil
fa: فسیل

en: Green Weave
fa: موج سبز

en: Ice
fa: یخ

en: Manila Paper
fa: کاغذ پاکت

en: Moss Ridge
fa: شیارهای خزه

en: Numbers
fa: اعداد

en: Ocean Strips
fa: راه‌راه اقیانوس

en: Purple Marble
fa: مرمر زرشکی

en: Ridged Paper
fa: شیارهای کاغذی

en: Rough Paper
fa: کاغذ زبر

en: Sky Ridge
fa: شیارهای آسمان

en: Snow Ridge
fa: شیارهای برف

en: Stucco
fa: گچ‌بری

en: Terracotta
fa: سفال

en: Wavy White
fa: سفید مواج

en: C_olors
fa: رن_گ‌ها

en: Drag a color to an object to change it to that color
fa: یک رنگ را تا شیئی بکشید تا به آن رنگ دربیاید

en: Mango
fa: انبه

en: Orange
fa: نارنجی

en: Tangerine
fa: نارنگی

en: Grapefruit
fa: گریپ‌فروت

en: Ruby
fa: یاقوتی

en: Pale Blue
fa: آبی کم‌رنگ

en: Sky
fa: آسمان

en: Danube
fa: دانوب

en: Indigo
fa: نیلی

en: Violet
fa: بنفش

en: Sea Foam
fa: کف دریا

en: Leaf
fa: برگ

en: Deep Teal
fa: سبز قهوه‌ای تیره

en: Dark Cork
fa: چوب‌پنبه‌ی تیره

en: Mud
fa: گِل

en: Fire Engine
fa: ماشین آتش‌نشانی

en: Envy
fa: حسادت

en: Azul
fa: لاجوردی

en: Lemon
fa: لیمو

en: Bubble Gum
fa: آدامس بادکنکی

en: White
fa: سفید

en: Apparition
fa: شبح

en: Silver
fa: نقره‌ای

en: Concrete
fa: بتُن

en: Shale
fa: پلمه سنگ

en: Granite
fa: گرانیت

en: Eclipse
fa: خسوف

en: Charcoal
fa: زغال

en: Onyx
fa: عقیق

en: Black
fa: سیاه

en: _Emblems
fa: _نمادها

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
fa: یک نماد را تا شیئی بکشید تا آن را به شیء اضافه کنید

en: Erase
fa: پاک کردن

en: Caja
fa: ناتیلوس

en: File manager for the MATE desktop environment
fa: مدیر فایل برای محیط کاربری ماته

en: Autorun Prompt
fa: درخواست اجرای خودکار

en: File Browser
fa: مرورگر پرونده

en: Browse the file system with the file manager
fa: مرور سیستم پرونده‌ها با مدیر پرونده‌ها

en: Computer
fa: رایانه

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
fa: مرور تمام دیسک‌ها و پوشه‌های محلی و ریموت که از این کامپیوتر قابل دسترسی می‌باشند.

en: File Manager
fa: مدیر پرونده‌ها

en: File Management
fa: مدیریت پرونده‌ها

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
fa: تغییر رفتار و ظاهر پنجره‌های نرم‌افزار مدیریت فایل

en: Open Folder
fa: باز کردن پوشه

en: Home Folder
fa: پوشه‌ی آغازه

en: Open your personal folder
fa: باز کردن پوشه‌ی شخصی شما

en: Saved search
fa: جستجوی ذخیره شده

en: Network
fa: شبکه

en: Text
fa: متن

en: The text of the label.
fa: متن برچسب

en: Justification
fa: هم‌تراز سازی

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
fa: ردیف سطرهای متن برچسب نسبت به یکدیگر. این گزینهٔ تأثیری بر ردیف کردن برچسب در فضای تخصیص یافته به آن ندارد. برای این کار GtkMisc::xalign را ببینید.

en: Line wrap
fa: پیچش سطرها

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
fa: اگر یک شود، اگر سطرها خیلی عریض شوند می‌پیچند.

en: Cursor Position
fa: موقعیت مکان‌نما

en: The current position of the insertion cursor in chars.
fa: موقعیت فعلی مکان‌نمای درج در نویسه‌ها.

en: Selection Bound
fa: محدودهٔ انتخاب

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
fa: موقعیت طرف دیگر انتخاب نسبت به مکان‌نما به نویسه.

en: Cu_t
fa: برش

en: _Copy
fa: _نسخه‌برداری

en: _Paste
fa: چسباندن

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Show more _details
fa: نمایش جزئیات بیشتر

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Open
fa: _باز کردن

en: _Revert
fa: باز_گشت

en: You can stop this operation by clicking cancel.
fa: می‌توانید با کلیک کردن روی انصراف، این عملیات را متوقف کنید.

en:  (invalid Unicode)
fa:  (یونی‌کد نامعتبر)

en: No applications found
fa: برنامه ای پیدا نشد

en: Ask what to do
fa: بپرسید چه کاری انجام دهم

en: Do Nothing
fa: کاری انجام نده

en: Open %s
fa: باز کردن %s

en: Open with other Application...
fa: باز کردن با برنامه ای دیگر...

en: You have just inserted an Audio CD.
fa: شما یک لوح صوتی وارد کردید

en: You have just inserted an Audio DVD.
fa: اکنون شما یک لوح صوتی وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a Video DVD.
fa: اکنون شما یک لوح تصویری وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a Video CD.
fa: اکنون شما یک لوح تصویری وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a Super Video CD.
fa: شما اکنون یک لوح فشرده تصویری وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a blank CD.
fa: شما اکنون یک لوح خالی وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a blank DVD.
fa: شما یک لوح خالی وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
fa: شما یک لوح بلوری وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a blank HD DVD.
fa: شما یک لوح خالی وارد کردید.

en: You have just inserted a Photo CD.
fa: شما یک لوح عکس وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a Picture CD.
fa: شما یک لوح عکس وارد کامپیوتر کردید

en: You have just inserted a medium with digital photos.
fa: شما یک رسانه دارای عکس دیجیتال وارد کردید.

en: You have just inserted a digital audio player.
fa: شما یک موزیک پلیر وارد کردید

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
fa: شما یک رسانه دارای برنامه های اجرای خودکار وارد کردید.

en: You have just inserted a medium.
fa: شما یک رسانه وارد کردید.

en: Choose what application to launch.
fa: یک برنامه انتخاب کنید...

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
fa: انتخاب روش باز کردن «%s» و این‌که آیا در آینده بقیه‌ی منابع نوع «%s» نیز به این روش باز شوند یا نه.

en: _Always perform this action
fa: همیشه این کار رو انجام بده_

en: _Eject
fa: ب_یرون دادن

en: _Unmount
fa: قطع اتصال

en: Cut the selected text to the clipboard
fa: بریدن متن انتخاب شده و گذاشتن آن در تخته‌گیره

en: Copy the selected text to the clipboard
fa: نسخه‌برداری از متن انتخاب شده در تخته‌گیره

en: Paste the text stored on the clipboard
fa: چسباندن متن ذخیره شده در تخته‌گیره

en: Select _All
fa: انتخاب _همه

en: Select all the text in a text field
fa: انتخاب همه‌ی متن در یک فیلد متنی

en: Move _Up
fa: جابه‌جایی به _بالا

en: Move Dow_n
fa: جابه‌جایی به _پایین

en: Use De_fault
fa: استفاده از پیش‌فرض

en: Name
fa: نام

en: The name and icon of the file.
fa: نام و شمایل پرونده.

en: Size
fa: اندازه

en: The size of the file.
fa: اندازه‌ی پرونده.

en: Size on Disk
fa: اندازه روی دیسک

en: The size of the file on disk.
fa: میزان اندازه (سایز) فایل بر روی دیسک

en: Type
fa: نوع

en: The type of the file.
fa: نوع پرونده.

en: Date Modified
fa: تاریخ تغییر

en: The date the file was modified.
fa: تاریخی که پرونده تغییر داده شده است.

en: Date Accessed
fa: تاریخ دسترسی

en: The date the file was accessed.
fa: تاریخی که از پرونده استفاده شده است.

en: Owner
fa: مالک

en: The owner of the file.
fa: مالک پرونده.

en: Group
fa: گروه

en: The group of the file.
fa: گروه پرونده.

en: Permissions
fa: اجازه‌ها

en: The permissions of the file.
fa: اجازه‌های پرونده.

en: Octal Permissions
fa: اجازه‌های هشت‌هشتی

en: The permissions of the file, in octal notation.
fa: اجازه‌های پرونده، در نشانه‌گذاری هشت‌هشتی

en: MIME Type
fa: نوع MIME

en: The mime type of the file.
fa: نوع MIME پرونده

en: SELinux Context
fa: مینه‌ی امنیتی SELinux

en: The SELinux security context of the file.
fa: زمینه‌ی امنیتی SELinux مربوط به این فایل

en: Location
fa: مکان

en: The location of the file.
fa: مکان پرونده.

en: Date when file was moved to the Trash
fa: تاریخ زمانی که فایل به زباله دان منتقل شده

en: Original Location
fa: مکان اصلی

en: Original location of file before moved to the Trash
fa: مکان اصلی فایل قبل از انتقال به زباله دان

en: Reset
fa: راه‌اندازی مجدد

en: on the desktop
fa: روی رومیزی

note: Translators: If it's hard to compose a good home * icon name from the user name, you can use a string without * an "%s" here, in which case the home icon name will not * include the user's name, which should be fine. To avoid a * warning, put "%.0s" somewhere in the string, which will * match the us
en: %s's Home
fa: %.0sپوشه‌ی آغازه

en: Network Servers
fa: سرور شبکه

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: _Move Here
fa: _جابه‌جایی به اینجا

en: _Copy Here
fa: _نسخه برداری به اینجا

en: _Link Here
fa: _پیوند به اینجا

en: Set as _Background
fa: تنظیم به عنوان پ_س‌زمینه

en: Cancel
fa: انصراف

en: Set as background for _all folders
fa: تنظیم به عنوان پس‌زمینه برای _همه‌ی پوشه‌ها

en: Set as background for _this folder
fa: تنظیم به عنوان پس‌زمینه برای ای-ن پوشه

en: The emblem cannot be installed.
fa: نصب نماد ممکن نیست.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
fa: ببخشید، شما باید یک کلیدواژه‌ی غیر خالی برای نماد جدید مشخص کنید.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
fa: ببخشید، کلیدواژه تنها می‌تواند حاوی حروف،‌ فاصله و ارقام باشد.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
fa: ببخشید، در حال حاضر نمادی با نام «%s» وجود دارد.

en: Please choose a different emblem name.
fa: لطفاً نام دیگری برای نماد انتخاب کنید.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
fa: ببخشید، ذخیره‌ی نماد سفارشی مقدور نیست.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
fa: ببخشید، ذخیره‌ی نام نماد سفارشی مقدور نیست.

en: File not found
fa: پرونده یافته نشد

en: today at 00:00:00 PM
fa: امروز ساعت ۰۰:۰۰:۰۰

en: today at %-I:%M:%S %p
fa: امروز ساعت %-OH:%OM:%OS

en: today at 00:00 PM
fa: امروز ساعت ۰۰:۰۰

en: today at %-I:%M %p
fa: امروز در %-OH:%OM

en: today, 00:00 PM
fa: امروز، ۰۰:۰۰

en: today, %-I:%M %p
fa: امروز، %-OH:%OM

en: today
fa: امروز

en: yesterday at 00:00:00 PM
fa: دیروز ساعت ۰۰:۰۰:۰۰

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
fa: دیروز ساعت %-OH:%OM:%OS

en: yesterday at 00:00 PM
fa: دیروز ساعت ۰۰:۰۰

en: yesterday at %-I:%M %p
fa: دیروز در %-OH:%OM

en: yesterday, 00:00 PM
fa: دیروز، ۰۰:۰۰

en: yesterday, %-I:%M %p
fa: دیروز، %-OH:%OM

en: yesterday
fa: دیروز

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
fa: چهارشنبه، ۰۰ سپتامبر ۰۰۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
fa: %a، %-Od %B %OY در %-OH:%OM:%OS

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
fa: دوشنبه، ۰۰ اکتبر ۰۰۰۰ ساعت ۰۰:۰۰:۰۰

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
fa: %A، %-Od %b %Oy ساعت %-OH:%OM:%OS

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
fa: دوشنبه، ۰۰ اکتبر ۰۰۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
fa: %A، %-Od %B %Oy ساعت %-OH:%OM

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
fa: ۰۰ اکتبر ۰۰۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
fa: %-Od %B %Oy ساعت %-OH:%OM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
fa: ۰۰ اکتبر ۰۰۰۰، ۰۰:۰۰

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
fa: %-Od %B %Oy ساعت %-OH%OM

en: 00/00/00, 00:00 PM
fa: ۰۰/۰۰/۰۰، ۰۰:۰۰

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
fa: %Oy/%Om/%-Od، %-OH:%OM

en: 00/00/00
fa: ۰۰/۰۰/۰۰

en: %m/%d/%y
fa: %Oy/%Om/%Od

en: ? items
fa: ؟ مورد

en: ? bytes
fa: ؟ بایت

en: unknown type
fa: نوع نامعلوم

en: unknown MIME type
fa: نوع MIME نامعلوم

en: unknown
fa: نامعلوم

en: program
fa: برنامه

en: link
fa: پیوند

en: Link to %s
fa: پیوند به %s

en: link (broken)
fa: پیوند (خراب)‏

en: Merge folder "%s"?
fa: ترکیب پوشه "%s"

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
fa: یک پوشه‌ی قدیمی تر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
fa: یک پوشه‌ی جدید‌ تر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
fa: یک پوشه‌ی دیگر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
fa: با جایگذاری تمامی فایل‌های درون پوشه حذف میشوند.

en: Replace folder "%s"?
fa: پوشه جایگزین شود؟ "%s"

en: A folder with the same name already exists in "%s".
fa: یک پوشه با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: Replace file "%s"?
fa: پرونده جایگزین شود؟ "%s"

en: Replacing it will overwrite its content.
fa: با جایگزاری محتوای آن باز‌نویسی میشود.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
fa: یک فایل قدیمی تر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
fa: یک فایل جدید تر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
fa: یک فایل دیگر با همین نام در «%s» وجود دارد.

en: Original folder
fa: پوشه‌ی اصلی

en: Items:
fa: اقلام :

en: Original file
fa: فایل اصلی

en: Size:
fa: اندازه:

en: Type:
fa: نوع:

en: Last modified:
fa: آخرین تغییرات :

en: Merge with
fa: ادغام با

en: Replace with
fa: جایگذاری با

en: Merge
fa: ادغام

en: Select a new name for the _destination
fa: یک نام جدید برای _مقصد انتخاب کنید

en: Differences...
fa: تفاوت‌ها ...

en: Apply this action to all files and folders
fa: اعمال این عمل به تمام فایل‌ها و پوشه‌ها

en: _Skip
fa: _پرش

en: Re_name
fa: _نامگذاری دوباره

en: Replace
fa: جای‌گزینی

en: Merge Folder
fa: ادغام پوشه

en: File and Folder conflict
fa: مغایرت فایل و پوشه

en: File conflict
fa: مغایرت فایل

en: S_kip All
fa: _گذر از همه

en: _Retry
fa: سعی مجدد_

en: _Delete
fa: _حذف

en: Delete _All
fa: حذف _همه

en: Replace _All
fa: _همه جای‌گزین شوند

en: Merge _All
fa: ادغام _همه

en: Copy _Anyway
fa: _به‌هر‌حال کپی کن

en: Another link to %s
fa: پیوند دیگر به %s

en: %'drd link to %s
fa: پیوند %'d به %s

en: %'dth link to %s
fa: پیوند %'d به %s

note: Translators: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. Translators: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
fa:  (نسخه)

note: Translators: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
fa:  (نسخه‌ی دیگر)

note: Translators: tag used to detect the x11th copy of a file Translators: tag used to detect the x12th copy of a file Translators: tag used to detect the x13th copy of a file Translators: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
fa: مین نسخه)

note: Translators: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
fa: مین نسخه)

note: Translators: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
fa: مین نسخه)

note: Translators: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
fa: مین نسخه)

note: Translators: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
fa: %s (نسخه)%s

note: Translators: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
fa: %s (نسخه‌ی دیگر)%s

note: Translators: appended to x11th file copy Translators: appended to x12th file copy Translators: appended to x13th file copy Translators: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
fa: %s (نسخه %'d)%s

note: Translators: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". Translators: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
fa: %s (نسخه %'d)%s

note: Translators: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
fa: %s (نسخه %'d)%s

note: Translators: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
fa: %s (نسخه %'d)%s

note: Translators: opening parentheses to match the "th copy)" string
en:  (
fa: )

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید "%B" را بطور دائم از زباله‌دان حذف کنید ؟

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
fa: اگر موردی را حذف کنید، برای همیشه از دست خواهد رفت

en: Empty all items from Trash?
fa: آیا مایلید زباله‌دان را خالی کنید ؟

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
fa: تمام فایل‌ها و پوشه‌های داخل زباله‌دان بطور دائم حذف میشوند.

en: Empty _Trash
fa: خالی کردن _زباله‌دان

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید "%B" را بطور دائم حذف کنید ؟

en: Are you sure you want to trash "%B"?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید "%B" را به زباله‌دان انتقال دهید ؟

en: Items moved to the trash may be recovered until the trash is emptied.
fa: موارد انتقال داده شده با زباله‌دان قابل بازیابی خواهند بود تا زمانی که زباله‌دان تخلیه شود.

en: Move to _Trash
fa: انداختن در _زباله‌دان

en: Deleting files
fa: در حال حذف پرونده‌ها

en: Error while deleting.
fa: خطا هنگام حذف.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
fa: نمیتوان فایل‌های درون پوشه‌ی "%B" را حذف کرد، زیرا شما اجازه‌ی دیدن آن‌ها را ندارید.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
fa: در روند گرفتن اطلاعات درباره‌ی فایل‌های درون پوشه‌ی "%B" مشکلی رخ داده است.

en: _Skip files
fa: _رد کردن فایل‌ها

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
fa: نمیتوان پوشه‌ی "%B" را حذف کرد، زیرا شما اجازه‌ی خواندن آن‌ها را ندارید.

en: There was an error reading the folder "%B".
fa: در روند خواندن پوشه‌ی "%B" مشکلی رخ داده است.

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
fa: انداختن پرونده در زباله‌دان ممکن نیست، آیا می‌خواهید آن را درجا حذف کنید؟

en: Error while copying.
fa: خطا هنگام نسخه‌برداری.

en: Error while moving.
fa: خطا هنگام جابه‌جایی.

en: You cannot move a folder into itself.
fa: نمی‌توانید یک پوشه را توی خودش منتقل کنید.

en: You cannot copy a folder into itself.
fa: نمی‌توانید یک پوشه را توی خودش نسخه‌برداری کنید.

en: The destination folder is inside the source folder.
fa: پوشه‌ی مقصد داخل پوشه‌ی مبدأ است.

note: Translators: the initial name of a new folder
en: untitled folder
fa: پوشه‌ی بی‌عنوان

note: Translators: the initial name of a new empty file
en: new file
fa: پرونده‌ی جدید

en: The selection rectangle
fa: مستطیل انتخاب

en: Mo_ve to Trash
fa: _انداختن در زباله‌دان

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
fa: آیا می‌خواهید «%s» را اجرا کنید، یا محتویاتش را نمایش دهید؟

en: "%s" is an executable text file.
fa: «%s» یک پرونده‌ی متنی قابل اجراست.

en: Run in _Terminal
fa: اجرا در _پایانه

en: _Display
fa: _نمایش

en: _Run
fa: ا_جرا

en: Are you sure you want to open all files?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید همه‌ی پرونده‌ها را باز کنید؟

en: Opening "%s".
fa: در حال باز کردن «%s».

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: _Add
fa: ا_ضافه شود

en: _Remove
fa: _حذف

en: No applications selected
fa: برنامه‌ای انتخاب نشد

en: %s document
fa: %s نوشتار

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Could not run application
fa: برنامه اجرا نشد

en: Could not find '%s'
fa: '%s' پیدا نشد

en: Could not find application
fa: برنامه پیدا نشد

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Could not add application
fa: افزودن برنامه ممکن نیست

en: Select an Application
fa: یک برنامه انتخاب کنید

en: Open With
fa: باز کردن با

en: Select an application to view its description.
fa: برنامه‌ای را برای دیدن شرح آن انتخاب کنید

en: _Use a custom command
fa: است_فاده از فرمان سفارشی

en: _Browse...
fa: مرور...

en: Add Application
fa: اضافه کردن برنامه

en: Open Failed, would you like to choose another application?
fa: باز کردن شکست خورد، آیا می‌خواهید برنامه‌ی دیگری انتخاب کنید؟

en: Open Failed, would you like to choose another action?
fa: باز کردن شکست خورد، آیا مایلید کنش دیگری انتخاب کنید؟

en: This is disabled due to security considerations.
fa: این گزینه به دلیل مسائل امنیتی از کار انداخته شده است.

en: There was an error launching the application.
fa: خطایی در راه‌اندازی برنامه رخ داد.

en: This drop target only supports local files.
fa: این رها کردن هدف فقط پرونده‌های محلی را پشتیبانی می‌کند.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
fa: برای باز کردن پرونده‌های غیر محلی از آنها در یک پوشه‌ی محلی نسخه‌برداری کنید و سپس آنها را دوباره رها کنید.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
fa: برای باز کردن پرونده‌های غیر محلی از آنها در یک پوشه‌ی محلی نسخه‌برداری کنید و سپس دوباره آنها را رها کنید.پرونده‌های محلی‌ای که رها کردید باز شده‌اند.

en: Details:
fa: جزئیات:

en: File Operations
fa: عملیات مربوط به فایل

en: Preparing
fa: در حال آماده سازی

en: Search
fa: جستجو

en: Search for "%s"
fa: جستجو برای "%s"

en: Delete %d copied items
fa: حذف کردن %d آیتم های کپی شده

en: Delete '%s'
fa: حذف '%s'

en: Delete %d duplicated items
fa: حذف %d آیتم های تکراری

en: Move %d items back to '%s'
fa: انتقال %d آیتم ها به '%s'

en: Move '%s' back to '%s'
fa: انتقال از '%s' به '%s'

en: Rename '%s' as '%s'
fa: تغییر نام از '%s' به '%s'

en: Restore %d items from trash
fa: بازگرداندن %d آیتم ها از زباله دان

en: Restore '%s' to '%s'
fa: بازگرداندن از '%s' به '%s'

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
fa: رفتار کلاسیک ناتیلوس را به کار می‌اندازد، که در آن همه‌ی پنجره‌ها مرورگر هستند

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
fa: استفاده‌ی دائمی از مدخل مکان، به جای استفاده از نوار مسیر

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، پنجره‌های مرورگر ناتیلوس همواره به جای استفاده از نوار مسیر، از مدخل ورودی متنی برای مکان نوار ابزار استفاده می‌کنند.

en: Whether to enable immediate deletion
fa: این که حذف فوری به کار انداخته شود

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، ناتیلوس امکانی خواهد داشت که به شما اجازه می‌دهد پرونده‌ها را به جای انداختن در زباله‌دان، بلافاصله و درجا حذف کنید. این امکان می‌تواند خطرناک باشد، پس محتاط باشید.

en: When to show preview text in icons
fa: چه وقت متن پیش‌نمایش در شمایل‌ها نشان داده شود

en: When to show number of items in a folder
fa: چه وقت تعداد موارد یک پوشه نشان داده شود

en: Type of click used to launch/open files
fa: نوع کلیک مورد استفاده برای راه‌اندازی/باز کردن پنجره‌ها

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
fa: مقادیر ممکن عبارتند از «single» برای راه‌اندازی پرونده‌ها با یک بار کلیک، یا «double» برای راه‌اندازی آنها با دو بار کلیک.

en: What to do with executable text files when activated
fa: وقتی پرونده‌های متنی قابل اجرا فعال شدند با آنها چه‌کار باید کرد

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
fa: وقتی پرونده‌های متنی قابل اجرا (با یک یا دو بار کلیک) فعال شدند، با آنها چه‌کار باید کرد. مقادیر ممکن عبارتند از «launch» برای راه‌اندازی آنها به عنوان برنامه، «ask» برای پرسش با یک محاوره، و «display» برای نمایش آنها به شکل پرونده‌ی متنی.

en: When to show thumbnails of image files
fa: چه وقت مسطوره‌های پرونده‌های تصویری نشان داده شوند

en: Maximum image size for thumbnailing
fa: حداکثر اندازه‌ی تصویر برای مسطوره‌سازی

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
fa: تصاویر بزرگتر از این اندازه (به بایت) مسطوره نمی‌شوند. هدف از این تنظیم، جلوگیری از مسطوره‌سازی برای تصاویر بزرگ است که زمان زیادی برای بارکردن یا حافظه‌ی زیادی استفاده می‌کند.

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
fa: این که صداها هنگام عبور موشی از روی شمایل پیش‌نمایش شود

en: Show folders first in windows
fa: اول نشان دادن پوشه‌ها در پنجره‌ها

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، ناتیلوس در نماهای شمایلی و فهرستی، پوشه‌ها را مقدم بر پرونده‌ها نشان می‌دهد.

en: Default sort order
fa: ترتیب پیش‌فرض مرتب‌سازی

en: Reverse sort order in new windows
fa: معکوس کردن ترتیب مرتب‌سازی در پنجره‌های جدید

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
fa: اگر درست باشد، پرونده‌های پنجره‌های جدید به ترتیب معکوس مرتب خواهند شد. یعنی، اگر از روی نام مرتب شده باشند، به جای مرتب شدن از «a» به «z»، از «z» به «a» مرتب خواهند شد؛ اگر از روی اندازه مرتب شده باشند، به جای ترتیب صعودی به ترتیب نزولی مرتب می‌شوند.

en: Caja uses the users home folder as the desktop
fa: ناتیلوس پوشه‌ی آغازه‌ی کاربران را به عنوان رومیزی به کار می‌برد

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، ناتیلوس پوشه‌ی آغازه‌ی کاربر را به عنوان رومیزی به کار می‌برد. اگر غلط باشد، ~/Desktop را به عنوان رومیزی به کار خواهد برد.

en: Whether a custom default folder background has been set.
fa: این که پس‌زمینه‌ی پوشه‌ی پیش‌فرض سفارشی تنظیم شده است.

en: Default Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی پیش‌فرض

en: Default Background Filename
fa: نام پرونده‌ی پس‌زمینه‌ی پیش‌فرض

en: Custom Side Pane Background Set
fa: مجموعه‌ی پس‌زمینه‌های سفارشی قاب کناری

en: Whether a custom default side pane background has been set.
fa: این که پس‌زمینه‌ی قاب کناری پیش‌فرض سفارشی تنظیم شده است.

en: Default Side Pane Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی قاب کناری پیش‌فرض

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
fa: نام پرونده‌ی پس‌زمینه‌ی پیش‌فرض قاب کناری. فقط وقتی به کار می‌رود که side_pane_background_set درست باشد.

en: Default Side Pane Background Filename
fa: نام پرونده‌ی پس‌زمینه‌ی قاب کناری پیش‌فرض

en: Default folder viewer
fa: نمایشگر پیش‌فرض پوشه‌ها

en: Date Format
fa: قالب تاریخ

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
fa: قالب تاریخ پرونده‌ها. مقادیر ممکن عبارتند از «locale»، «iso» و «informal».

en: Whether to show hidden files
fa: این که پرونده‌های مخفی نشان داده شوند

en: Whether to show backup files
fa: این که پرونده‌های پشتیبان نشان داده شوند

en: List of possible captions on icons
fa: فهرست عنوان‌های ممکن برای شمایل‌ها

en: Use tighter layout in new windows
fa: استفاده از چیدمان فشرده‌تر در پنجره‌های جدید

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
fa: اگر درست باشد، شمایل‌ها در پنجره‌های جدید به طور پیش‌فرض فشرده‌تر چیده می‌شوند.

en: Put labels beside icons
fa: قرار دادن برچسب‌ها کنار شمایل‌ها

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
fa: اگر درست باشد، برچسب‌ها به جای آن که زیر شمایل‌ها قرار بگیرند، کنار آنها قرار می‌گیرند.

en: Default icon zoom level
fa: سطح زوم پیش‌فرض شمایل‌ها

en: Default zoom level used by the icon view.
fa: سطح زوم پیش‌فرض استفاده شده در نمای شمایلی.

en: Default list zoom level
fa: سطح زوم پیش‌فرض فهرست

en: Default zoom level used by the list view.
fa: سطح زوم پیش‌فرض استفاده شده در نمای فهرستی.

en: Default list of columns visible in the list view
fa: فهرست پیش‌فرض ستون‌هایی که در نمای فهرستی مرئی هستند

en: Default list of columns visible in the list view.
fa: فهرست پیش‌فرض ستون‌هایی که در نمای فهرستی مرئی هستند.

en: Default column order in the list view
fa: ترتیب پیش‌فرض ستون‌ها در نمای فهرستی

en: Default column order in the list view.
fa: ترتیب پیش‌فرض ستون‌ها در نمای فهرستی.

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، ناتیلوس در قاب کناری درختی فقط پوشه‌ها را نشان خواهد داد. در غیر این صورت هم پوشه‌ها و هم پرونده‌ها را نمایش می‌دهد.

en: Desktop font
fa: قلم رومیزی

en: The font description used for the icons on the desktop.
fa: شرح قلم به کار رفته برای شمایل‌های روی رومیزی.

en: Home icon visible on desktop
fa: شمایل آغازه روی رومیزی مرئی باشد

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، شمایلی که به پوشه‌ی آغازه پیوند دارد، روی رومیزی گذاشته می‌شوند.

en: Computer icon visible on desktop
fa: شمایل کامپیوتر روی رومیزی مرئی باشد

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، شمایلی که به مکان کامپیوتر پیوند دارد روی رومیزی گذاشته می‌شوند.

en: Trash icon visible on desktop
fa: شمایل زباله‌دان روی رومیزی مرئی باشد

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، شمایلی که به زباله‌دان پیوند دارد، روی رومیزی گذاشته می‌شوند.

en: Show mounted volumes on the desktop
fa: نشان دادن جلد‌های سوار شده روی رومیزی

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، شمایلی که به جلدهای سوارشده پیوند دارد، روی رومیزی گذاشته می‌شوند.

en: Desktop computer icon name
fa: نام شمایل کامپیوتر رومیزی

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
fa: اگر نامی سفارشی برای شمایل کامپیوتر روی رومیزی بخواهید، این نام قابل تنظیم است.

en: Desktop home icon name
fa: نام شمایل آغازه‌ی رومیزی

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
fa: اگر نامی سفارشی برای شمایل آغازه‌ی روی رومیزی بخواهید، این نام قابل تنظیم است.

en: Desktop trash icon name
fa: نام شمایل زباله‌دان رومیزی

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
fa: اگر نامی سفارشی برای شمایل زباله‌دان روی رومیزی بخواهید، این نام قابل تنظیم است.

en: Width of the side pane
fa: عرض قاب کناری

en: The default width of the side pane in new windows.
fa: عرض پیش‌فرض قاب کناری در پنجره‌های جدید.

en: Show toolbar in new windows
fa: نشان دادن نوار ابزار در پنجره‌های جدید

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، نوارهای ابزار پنجره‌های تازه باز شده مرئی خواهد بود.

en: Show location bar in new windows
fa: نشان دادن نوار مکان در پنجره‌های جدید

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، نوار مکان پنجره‌های تازه باز شده مرئی خواهد بود.

en: Show status bar in new windows
fa: نشان دادن نوار وضعیت در پنجره‌های جدید

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، نوار وضعیت پنجره‌های تازه باز شده مرئی خواهد بود.

en: Show side pane in new windows
fa: نشان دادن قاب کناری در پنجره‌های جدید

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
fa: اگر روی درست تنظیم شود، قاب کناری پنجره‌های تازه باز شده مرئی خواهد بود.

en: Side pane view
fa: نمای قاب کناری

en: The side pane view to show in newly opened windows.
fa: نمای قاب کناری که در پنجره‌های تازه باز شده نشان داده می‌شود.

en: File is not a valid .desktop file
fa: فایل یک فایل .desktop معتبر نیست

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fa: نسخه فایل میز کاری ناشناخته‌ی '%s'

en: Starting %s
fa: در حال آغاز %s

en: Application does not accept documents on command line
fa: برنامه اسناد را نمی تواند در خط فرمان قبول کند

en: Unrecognized launch option: %d
fa: گزینه راه اندازی ناشناخته: %d

en: Not a launchable item
fa: این مورد قابل راه اندازی نیست

en: Disable connection to session manager
fa: از کار انداختن اتصال به مدیر نشست

en: Specify file containing saved configuration
fa: پیشوند پیکربندی ذخیره شده را مشخص کنید.

en: FILE
fa: فایل

en: Specify session management ID
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: ID
fa: شناسه

en: Session management options:
fa: مدیریت نشست

en: Show session management options
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: Caja could not create the required folder "%s".
fa: ناتیلوس نتوانست پوشه‌ی لازم «%s» را ایجاد کند.

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
fa: لطفاً پیش از اجرای ناتیلوس پوشه‌ی زیر را ایجاد کنید، یا اجازه‌ها را طوری تنظیم کنید که ناتیلوس بتواند آن را ایجاد کند

en: Caja could not create the following required folders: %s.
fa: ناتیلوس نتوانست پوشه‌های لازم زیر را ایجاد کند: %s.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
fa: لطفاً پیش از اجرای ناتیلوس این پوشه‌ها را ایجاد کنید، یا اجازه‌ها را طوری تنظیم کنید که ناتیلوس بتواند آنها را ایجاد کند.

en: Perform a quick set of self-check tests.
fa: انجام یک مجموعه آزمون‌های خودآزمایی سریع

en: Create the initial window with the given geometry.
fa: ایجاد پنجره‌ی اولیه با پیکربندی ظاهری داده شده.

en: GEOMETRY
fa: مشخصات‌ظاهری

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
fa: ایجاد پنجره فقط برای نشانی‌های اینترنتی موکداً مشخص شده.

en: Quit Caja.
fa: ترک ناتیلوس.

en: No bookmarks defined
fa: هیچ چوب‌الفی تعریف نشده است.

en: Bookmarks
fa: چوب‌الف‌ها

en: There was an error displaying help: 
    %s
fa: هنگام نمایش راهنما خطایی رخ داد: 
    %s

en: Edit Bookmarks
fa: ویرایش چوب‌الف‌ها

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Close
fa: _بستن

en: _Bookmarks
fa: _چوب‌الف‌ها

en: Public FTP
fa: ‏FTP همگانی

en: FTP (with login)
fa: ‏FTP (با ورود به سیستم)

en: Windows share
fa: اشتراک ویندوزی

en: Secure WebDAV (HTTPS)
fa: WebDAVامن  (HTTPS)

en: Connecting...
fa: در حال اتصال...

en: There was an error displaying help.
fa: هنگام نمایش راهنما خطایی به وجود آمد.

en: C_onnect
fa: _اتصال

en: Connect to Server
fa: اتصال به کارگزار

en: _Server:
fa: _کارگزار:

en: _Port:
fa: در_گاه:

en: Folder:
fa: پوشه:

en: Password:
fa: گذر واژه:

en: Desktop
fa: میزکار

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
fa: احتمالاً دلیل این است که این یک نماد دائم است، و نه نمادی که خودتان آن را اضافه کرده باشید.

en: Rename Emblem
fa: تغییر نام نماد

en: Enter a new name for the displayed emblem:
fa: نام جدیدی برای نماد نمایش داده شده وارد کنید:

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Add Emblems...
fa: اضافه کردن نماد...

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
fa: یک نام توصیفی در کنار هر نماد وارد کنید. این نام در جاهای دیگر برای شناسایی نماد به کار خواهد رفت.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
fa: یک نام توصیفی در کنار نماد وارد کنید. این نام در جاهای دیگر برای شناسایی نماد به کار خواهد رفت.

en: Some of the files could not be added as emblems.
fa: بعضی از پرونده‌ها  نمی‌توانند به عنوان نماد اضافه شوند.

en: The emblems do not appear to be valid images.
fa: به نظر نمی‌رسد نمادها تصاویر معتبری باشند.

en: None of the files could be added as emblems.
fa: هیچ‌کدام از این پرونده‌ها را نمی‌توان به عنوان نماد اضافه کرد.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
fa: به نظر نمی‌رسد پرونده‌ی «%s» تصویر معتبری باشد.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
fa: به نظر نمی‌رسد پرونده‌ی کشیده شده تصویر معتبری باشد.

en: The emblem cannot be added.
fa: اضافه کردن نماد ممکن نیست.

en: Emblems
fa: نمادها

en: Show Emblems
fa: نمایش نمادها

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
fa: هیچ‌کدام

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
fa: نمای شمایلی

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
fa: نمای فهرستی

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هرگز

en: By Name
fa: از روی نام

en: By Size
fa: از روی اندازه

en: By Type
fa: از روی نوع

en: By Modification Date
fa: از روی تاریخ تغییر

en: By Emblems
fa: از روی نمادها

en: 50%
fa: ٪۵۰

en: 100%
fa: ۱۰۰٪

en: 150%
fa: ٪۱۵۰

en: 200%
fa: ٪۲۰۰

en: 400%
fa: ٪۴۰۰

en: 1 MB
fa: ۱ مگابایت

en: 3 MB
fa: ۳ مگابایت

en: 5 MB
fa: ۵ مگابایت

en: 10 MB
fa: ۱۰ مگابایت

en: 100 MB
fa: ۱۰۰ مگابایت

en: 1 GB
fa: ۱ گیگابایت

en: File Management Preferences
fa: ترجیحات مدیریت پرونده‌ها

en: View _new folders using:
fa: نمایش پوشه‌های _جدید با استفاده از:

en: _Arrange items:
fa: _چیدن موارد:

en: Sort _folders before files
fa: مرتب کردن _پوشه‌ها قبل از پرونده‌ها

en: Default _zoom level:
fa: سطح _زوم پیش‌فرض:

en: _Use compact layout
fa: _استفاده از چیدمان فشرده

en: _Text beside icons
fa: _متن کنار شمایل‌ها

en: _Default zoom level:
fa: سطح زوم _پیش‌فرض:

en: Show _only folders
fa: نمایش _فقط پوشه‌ها

en: Views
fa: نماها

en: _Ask each time
fa: هر بار _سؤال شود

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
fa: قبل از خالی کردن زباله‌دان یا حذف پرونده‌ها سئوال شود

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
fa: قرار دادن فرمان حذفی که زباله‌دان را نادیده می‌گیرد

en: Behavior
fa: رفتار

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
fa: ترتیب قرار گرفتن اطلاعات در زیر نام شمایل را  انتخاب کنید. اطلاعات بیشتری هنگام زوم به نزدیک‌تر دیده خواهد شد.

en: _Format:
fa: _قالب:

en: Display
fa: نمایش

en: Choose the order of information to appear in the list view.
fa: ترتیب قرار گرفتن اطلاعات در نمای فهرستی را مشخص کنید.

en: List Columns
fa: ستون‌های فهرست

en: Show te_xt in icons:
fa: نشان دادن م_تن در شمایل‌ها:

en: Show _thumbnails:
fa: نمایش مس_طوره‌ها:

en: _Only for files smaller than:
fa: _فقط برای پرونده‌های کوچکتر از:

en: Preview _sound files:
fa: پیش‌نمایش پرونده‌های _صوتی:

en: Count _number of items:
fa: شمردن تعداد موارد:

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: _Type:
fa: ن_وع:

en: History
fa: تاریخچه

en: Show History
fa: نمایش تاریخچه

en: Camera Brand
fa: مارک دوربین

en: Camera Model
fa: مدل دوربین

en: Date Taken
fa: تاریخ گرفته شدن

en: Exposure Time
fa: زمان نوردهی

en: Aperture Value
fa: اندازه‌ی دیافراگم

en: ISO Speed Rating
fa: نرخ سرعت ایزو

en: Flash Fired
fa: فلاش زده شده

en: Metering Mode
fa: حالت متری

en: Exposure Program
fa: برنامه‌ی نوردهی

en: Focal Length
fa: فاصله‌ی کانونی

en: Software
fa: نرم‌افزار

en: Description
fa: شرح

en: Failed to load image information
fa: بار کردن اطلاعات تصویر شکست خورد

en: loading...
fa: در حال بار کردن...

en: Image
fa: تصویر

en: Information
fa: اطلاعات

en: Show Information
fa: نمایش اطلاعات

en: Use _Default Background
fa: استفاده از پس‌زمینه‌ی _پیش‌فرض

en: Please drag just one image to set a custom icon.
fa: لطفاً فقط یک تصویر را برای تنظیم شمایل سفارشی بکشید.

en: The file that you dropped is not local.
fa: پرونده‌ای که رها کردید محلی نیست.

en: You can only use local images as custom icons.
fa: شما تنها می‌توانید از تصاویر محلی به عنوان شمایل‌های سفارشی استفاده کنید.

en: The file that you dropped is not an image.
fa: پرونده‌ای که رها کرده‌اید تصویر نیست

en: You can only use images as custom icons.
fa: برای شمایل‌های سفارشی فقط می‌توانید از تصاویر استفاده کنید.

en: Location:
fa: مکان:

en: Go To:
fa: رفتن به:

en: Open Location
fa: باز کردن مکان:

en: _Location:
fa: _مکان:

en: %s - File Browser
fa: %s - مرورگر پرونده

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید فهرست مکان‌هایی را که دیده‌اید پاک کنید؟

en: The location "%s" does not exist.
fa: مکان «%s» وجود ندارد.

en: The history location doesn't exist.
fa: تاریخچه‌ی مکان «%s» وجود ندارد.

en: _Go
fa: _رفتن

en: Open another Caja window for the displayed location
fa: باز کردن یک پنجره‌ی ناتیلوس دیگر برای مکان نمایش‌ داده شده

en: Close _All Windows
fa: بستن _همه‌ی پنجره‌ها

en: _Location...
fa: _مکان...

en: Specify a location to open
fa: یک مکان برای باز کردن مشخص کنید

en: Clea_r History
fa: پا_ک کردن تاریخچه

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
fa: پاک کردن محتویات منوی رفتن و فهرست‌های عقب/جلو

en: _Add Bookmark
fa: ا_فزودن چوب الف

en: Add a bookmark for the current location to this menu
fa: اضافه کردن چوب‌الف برای مکان فعلی به این منو

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
fa: نمایش پنجره‌ای که امکان ویرایش چوب‌الف‌ها این منو را می‌دهد.

en: _Previous Tab
fa: زبانه‌ی _قبلی

en: _Next Tab
fa: زبانه‌ی _بعدی

en: _Main Toolbar
fa: نوار ابزار ا_صلی

en: Change the visibility of this window's main toolbar
fa: تغییر مرئی بودن نوار ابزار اصلی این پنجره

en: _Side Pane
fa: _قاب کناری

en: Location _Bar
fa: _نوار مکان

en: Change the visibility of this window's location bar
fa: تغییر مرئی بودن نوار مکان این پنجره

en: St_atusbar
fa: نوار و_ضعیت

en: Change the visibility of this window's statusbar
fa: تغییر مرئی بودن نوار وضعیت این پنجره

en: _Back
fa: _عقب

en: Go to the previous visited location
fa: رفتن به مکان بازدید شده‌ی قبلی

en: Back history
fa: تاریخچه‌ی عقب

en: _Forward
fa: _جلو

en: Go to the next visited location
fa: رفتن به مکان بازدید شده‌ی بعدی

en: Forward history
fa: تاریخچه‌ی جلو

en: _Search
fa: _جستجو

en: Notes
fa: یادداشت

en: Show Notes
fa: نشان دادن یادداشت

en: Open the contents of your desktop in a folder
fa: باز کردن محتویات رومیزی شما به صورت کشو

en: File System
fa: سیستم پرونده‌ها

en: _Stop
fa: توقف

en: Remove
fa: حذف

en: _Format
fa: _قالب‌بندی

en: Places
fa: محل‌های مهم

en: Show Places
fa: نشان دادن_محل‌ها

en: Backgrounds and Emblems
fa: پس‌زمینه‌ها و نمادها

en: _Remove...
fa: _حذف...

en: Check that you have permission to delete the pattern.
fa: بررسی کنید که اجازه‌ی حذف الگو را دارید.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
fa: بررسی کنید که اجازه‌ی حذف نماد را دارید.

en: _Keyword:
fa: _کلیدواژه:

en: _Image:
fa: _تصویر:

en: Create a New Color:
fa: ایجاد یک رنگ جدید:

en: Color _name:
fa: _نام رنگ

en: Color _value:
fa: _مقدار رنگ:

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
fa: راه‌اندازی مجدد تصویر خاصی است که نمی‌توان آن را حذف کرد.

en: The color cannot be installed.
fa: نصب رنگ ممکن نیست.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
fa: ببخشید، شما باید یک نام استفاده نشده برای رنگ جدید مشخص کنید.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
fa: ببخشید، شما باید یک نام غیر خالی برای رنگ جدید مشخص کنید.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
fa: ببخشید، اما«%s» پرونده‌ی تصویری قابل استفاده‌ای نیست.

en: The file is not an image.
fa: پرونده تصویری نیست.

en: Select a Category:
fa: یک مقوله انتخاب کنید:

en: C_ancel Remove
fa: ان_صراف از حذف

en: _Add a New Pattern...
fa: _اضافه کردن الگوی جدید...

en: _Add a New Color...
fa: _اضافه کردن رنگ جدید...

en: _Add a New Emblem...
fa: _اضافه کردن نماد جدید...

en: Click on a pattern to remove it
fa: برای حذف الگو روی آن کلیک کنید

en: Click on a color to remove it
fa: برای حذف رنگ روی آن کلیک کنید

en: Click on an emblem to remove it
fa: برای حذف رنگ روی آن کلیک کنید

en: Patterns:
fa: الگوها:

en: Colors:
fa: رنگ‌ها:

en: Emblems:
fa: نمادها:

en: _Remove a Pattern...
fa: _حذف الگو...

en: _Remove a Color...
fa: _حذف رنگ...

en: _Remove an Emblem...
fa: _حذف نماد...

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Documents
fa: نوشتارها

en: Music
fa: موزیک

en: Video
fa: ویدیو

en: Picture
fa: تصویر

en: Spreadsheet
fa: جدول محاسباتی

en: Pdf / Postscript
fa: ضمیمه / PDF

en: Text File
fa: فایل متنی

en: Select type
fa: انتخاب نوع

en: Any
fa: هر کدام

en: Other Type...
fa: نوع دیگر ...

en: Remove this criterion from the search
fa: حذف این معیار از عملیات جست‌و‌جو

en: Search Folder
fa: جستجوی پوشه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit the saved search
fa: ویرایش عملیات جست‌و‌جوی ذخیره‌شده

en: Add a new criterion to this search
fa: اضافه کردن معیار جدید به این عملیات جست‌و‌جو

en: Go
fa: برو

en: Reload
fa: بارگذاری دوباره

en: Perform or update the search
fa: انجام یا به‌روز رسانی عملیات جست‌و‌جو

en: _Search for:
fa: _جست‌و‌جو برای :

en: Search results
fa: نتایج جست‌و‌جو

en: Search:
fa: جست‌و‌جو :

en: Close the side pane
fa: بستن قاب کناری

en: _Places
fa: _محل‌ها

en: Open _Location...
fa: باز کردن _مکان...

en: Close P_arent Folders
fa: بستن پوشه‌ی _والد

en: Close this folder's parents
fa: بستن والدان این پوشه

en: Clos_e All Folders
fa: ب_ستن همه‌ی پوشه‌ها

en: Close all folder windows
fa: بستن همه‌ی پنجره‌های پوشه‌ای

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
fa: پیدا کردن نوشتارها و پوشه‌های موجود در این کامپیوتر با استفاده از نام یا محتوای آنها

en: Delete all items in the Trash
fa: حذف همه‌ی موارد داخل زباله‌دان

en: Restore Selected Items
fa: بازگردانی موارد انتخاب شده

en: Restore selected items to their original position
fa: بازگردانی موارد انتخاب شده به مکان اصلی‌شان

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
fa: آیا می‌خواهید نشانه‌هایی را که مکان‌هایشان موجود نیستند از فهرستتان پاک کنید؟

en: Bookmark for Nonexistent Location
fa: نشانه برای مکانی ناموجود

en: You can choose another view or go to a different location.
fa: می‌توانید نمای دیگری انتخاب کنید یا به مکان دیگری بروید.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
fa: نمایش این مکان با این نمایشگر ممکن نیست.

en: Content View
fa: نمای محتویات

en: View of the current folder
fa: نمای پرونده‌ی فعلی

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
fa: ناتیلوس هیچ نمایشگر نصب شده‌ای که قادر به نمایش این پوشه باشد ندارد.

en: The location is not a folder.
fa: این مکان پوشه نیست.

en: Could not find "%s".
fa: "%s" پیدا نشد.

en: Please check the spelling and try again.
fa: لطفاً املا را بررسی کنید و دوباره سعی کنید.

en: Caja cannot handle "%s" locations.
fa: کاجا نمیتواند به مکان‌های "%s" رسیدگی کند.

en: Caja cannot handle this kind of location.
fa: کاجا نمیتواند به این نوع از مکان رسیدگی کند.

en: Unable to mount the location.
fa: نمیتوان این مکان را سوار کرد

en: Access was denied.
fa: اجازه‌ی دسترسی داده نشد.

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
fa: نمیتوان "%s" را نمایش داد، زیرا دستگاه میزبان پیدا نشد.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
fa: درست بودن املا و  درست بودن تنظیمات وکیل را بررسی کنید.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
fa: خطا : %s
    لطفا از یک برنامه‌ی نمایش‌گر دیگر استفاده کنید و از نو تلاش کنید.

en: Go to the location specified by this bookmark
fa: رفتن به مکان مشخص شده با این چوب‌الف

en: _File
fa: _فایل

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _View
fa: _نمایش

en: Close this folder
fa: بستن این پوشه

en: _Backgrounds and Emblems...
fa: پس‌زمینه‌ها و نمادها...

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
fa: نمایش الگوها، رنگ‌ها و نمادهایی که می‌توانند برای سفارشی کردن صورت ظاهری به کار روند

en: Prefere_nces
fa: ترجیحات

en: Edit Caja preferences
fa: ویرایش ترجیحات ناتیلوس

en: Open _Parent
fa: باز کردن والد

en: Open the parent folder
fa: باز کردن پوشه‌ی والد

en: Stop loading the current location
fa: توقف بارگذاری این مکان

en: _Reload
fa: _بازخوانی

en: Reload the current location
fa: بارگذاری این مکان از نو

en: _Contents
fa: _محتویات

en: Display Caja help
fa: نمایش راهنمای ناتیلوس

en: _About
fa: _درباره

en: Display credits for the creators of Caja
fa: نمایش اسامی به وجود آورندگان ناتیلوس

en: Zoom _In
fa: زوم به داخل

en: Increase the view size
fa: افزایش اندازه‌ی نمایش

en: Zoom _Out
fa: زوم به _خارج

en: Decrease the view size
fa: کاهش اندازه‌ی نمایش

en: Normal Si_ze
fa: اندا_زه‌ی عادی

en: Use the normal view size
fa: از اندازه‌ی طبیعی نمایش استفاده شود

en: Connect to _Server...
fa: اتصال به _کارگزار...

en: Connect to a remote computer or shared disk
fa: اتصال به یک کامپیوتر راه دور یا دیسک مشترک

en: _Computer
fa: _کامپیوتر

en: _Network
fa: _شبکه

en: T_emplates
fa: _قالب‌ها

en: Open your personal templates folder
fa: باز کردن پوشه‌ی قالب‌های شخصی

en: _Trash
fa: _زباله‌دان

en: Open your personal trash folder
fa: باز کردن زباله‌دان شخصی

en: Show _Hidden Files
fa: نمایش پرونده‌های _مخفی

en: Toggle the display of hidden files in the current window
fa: ضامن نمایش پرونده‌های مخفی در پنجره‌ی فعلی

en: _Up
fa: _بالا

en: _Home
fa: _خانه

en: Loading...
fa: در حال بار کردن...

en: These files are on an Audio CD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک سی‌دی صوتی هستند.

en: These files are on an Audio DVD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک دی‌وی‌دی صوتی هستند.

en: These files are on a Video DVD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک سی‌دی ویدئو هستند.

en: These files are on a Video CD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک سی‌دی ویدئو هستند.

en: These files are on a Super Video CD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک سی‌دی ویدئو‌ی مخصوص هستند.

en: These files are on a Photo CD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک سی‌دی عکس هستند.

en: These files are on a Picture CD.
fa: این فایل‌ها بر روی یک سی‌دی تصویر هستند.

en: The media contains digital photos.
fa: این واسطه شامل تصاویر دیجیتال میباشد.

en: These files are on a digital audio player.
fa: این فایل‌ها بر روی یک پخش‌کننده صوتی دیجیتال هستند.

en: The media contains software.
fa: این واسطه شامل نرم‌افزار میباشد.

en: The media has been detected as "%s".
fa: این واسطه به عنوان "%s" شناخته شد.

en: Zoom In
fa: زوم به داخل

en: Zoom Out
fa: زوم به خارج

en: Zoom to Default
fa: زوم به پیش‌فرض

en: Zoom
fa: زوم

en: Set the zoom level of the current view
fa: تنظیم سطح زوم نمای فعلی

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: E_mpty Trash
fa: خالی کردن _زباله‌دان

en: Create L_auncher...
fa: ایجاد _راه‌انداز

en: Create a new launcher
fa: ایجاد یک راه‌انداز جدید

en: Change Desktop _Background
fa: تغییر پس‌_زمینه‌ی رومیزی

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
fa: نشان دادن پنجره‌ای که شما را قادر می‌سازد الگو یا رنگ پس‌زمینه‌ی رومیزی‌تان را تنظیم کنید

en: Empty Trash
fa: خالی کردن زباله‌دان

en: The desktop view encountered an error.
fa: نمای رومیزی با خطایی مواجه شد.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
fa: نمای رومیزی در حال راه‌اندازی با خطایی مواجه شد.

en: _Pattern:
fa: _الگو:

en: _Save
fa: _ذخیره

en: _Folder:
fa: _پوشه:

en: "%s" selected
fa: «%s» انتخاب شد

en: %s, Free space: %s
fa: %s، فضای خالی: %s

en: %s, %s
fa: %s،‏ %s

en: %s%s, %s
fa: %s%s‏، %s

en: Run "%s" on any selected items
fa: اجرای «%s» روی هر مورد انتخاب شده

en: Create Document from template "%s"
fa: ایجاد نوشتار از قالب «%s»

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
fa: تمام پرونده‌های اجرایی این پوشه در منوی کدنوشته‌ها دیده خواهند شد.

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
fa: انتخاب یک کدنوشته از منو،‌ آن کدنوشته را با موارد انتخاب شده به عنوان ورودی اجرا خواهد کرد.

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
fa: اگر فرمان چسباندن را انتخاب کنید «%s» جابه‌جا خواهد شد

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
fa: اگر فرمان چسباندن را انتخاب کنید از «%s» نسخه‌برداری خواهد شد

en: There is nothing on the clipboard to paste.
fa: چیزی برای چسباندن در تخته‌گیره نیست.

en: Unable to stop drive
fa: درایو را نمی توان متوقف کرد.

en: Connect to Server %s
fa: اتصال به کارگزار %s

en: _Connect
fa: _اتصال

en: Link _name:
fa: _نام پیوند:

en: Create _Document
fa: ایجاد _نوشتار

en: Open Wit_h
fa: باز کرد_ن با

en: Choose a program with which to open the selected item
fa: برنامه‌ای انتخاب کنید که مورد انتخاب شده با آن باز شود

en: _Properties
fa: _ویژگی‌ها

en: View or modify the properties of each selected item
fa: نمایش یا تغییر ویژگی‌های هر مورد انتخاب شده

en: Create _Folder
fa: ایجاد _پوشه

en: Create a new empty folder inside this folder
fa: ایجاد یک پوشه‌ی خالی جدید داخل این پوشه

note: Translators: this is used to indicate that a file doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty File
fa: پرونده‌ی _خالی

en: Create a new empty file inside this folder
fa: ایجاد یک پرونده‌ی خالی جدید داخل این پوشه

en: Open the selected item in this window
fa: باز کردن مورد انتخاب شده در این پنجره

en: Choose another application with which to open the selected item
fa: برنامه‌ی دیگری انتخاب کنید که مورد انتخاب شده با آن باز شود

en: _Open Scripts Folder
fa: _باز کردن پوشه‌ی کدنوشته‌ها

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
fa: نشان دادن پوشه‌ی حاوی کدنوشته‌هایی که در این منو دیده می‌شوند

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
fa: آماده کردن پرونده‌های انتخاب شده برای جابه‌جایی با فرمان چسباندن

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
fa: آماده کردن پرونده‌های انتخاب شده برای نسخه‌برداری با فرمان چسباندن

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
fa: جابه‌جایی یا نسخه‌برداری پرونده‌هایی که قبلاً انتخاب شده‌اند با فرمان برش یا نسخه‌برداری

en: _Paste Into Folder
fa: _چسباندن در پوشه

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
fa: جابه‌جایی یا نسخه‌برداری پرونده‌هایی که قبلاً انتخاب شده‌اند در پوشه‌ی انتخاب شده با فرمان برش یا نسخه‌برداری

en: Select all items in this window
fa: انتخاب همه‌ی موارد در این پنجره

en: Select items in this window matching a given pattern
fa: انتخاب موارد در این پنجره مطابق با الگوی داده شده

en: D_uplicate
fa: تک_ثیر

en: Duplicate each selected item
fa: تکثیر تک تک موارد انتخاب شده

en: Create a symbolic link for each selected item
fa: ایجاد یک پیوند نمادی برای هر یک از موارد انتخاب شده

en: _Rename...
fa: ت_غییر نام...

en: Rename selected item
fa: تغییر نام مورد انتخاب شده

en: Move each selected item to the Trash
fa: انداختن تک تک موارد انتخاب شده در زباله‌دان

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
fa: حذف تک تک موارد انتخاب شده، بدون انداختن در زباله‌دان

en: _Undo
fa: ب_رگردان

en: Undo the last action
fa: برگرداندن آخرین عملیات

en: _Redo
fa: _دوباره

en: Reset View to _Defaults
fa: تنظیم نما به پیش‌فرض

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
fa: تنظیم ترتیب مرتب‌سازی و سطح زوم برای مطابقت با ترجیحات این نما

en: Connect To This Server
fa: اتصال به این کارگزار

en: Make a permanent connection to this server
fa: برقراری اتصال دائم به این کارگزار

en: Mount the selected volume
fa: سوار کردن جلد انتخاب شده

en: Unmount the selected volume
fa: پیاده کردن جلد انتخاب شده

en: Eject the selected volume
fa: بیرون دادن جلد انتخاب شده

en: Open File and Close window
fa: باز کردن پرونده و بستن پنجره

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
fa: آماده‌سازی این پوشه برای جابه‌جایی با فرمان چسباندن

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
fa: آماده‌سازی این پوشه برای نسخه‌برداری با فرمان چسباندن

en: Move this folder to the Trash
fa: انداختن این پوشه در زباله‌دان

en: Delete this folder, without moving to the Trash
fa: حذف این پوشه، بدون انداختن در زباله‌دان

note: Translators: %s is a directory
en: Run or manage scripts from %s
fa: اجرا یا  اداره کردن کدنوشته‌های %s

en: _Scripts
fa: _کدنوشته‌ها

en: _Disconnect
fa: _قطع

en: Delete the open folder permanently
fa: حذف پوشه‌ی باز شده برای همیشه

en: Move the open folder to the Trash
fa: انداختن پوشه‌ی باز شده در زباله‌دان

en: Delete all selected items permanently
fa: حذف همه‌ی موارد انتخاب شده برای همیشه

en: View or modify the properties of the open folder
fa: نمایش یا تغییر ویژگی‌های پوشه‌ی باز شده

en: Download location?
fa: مکان بارگیری شود؟

en: You can download it or make a link to it.
fa: می‌توانید آن را بارگیری کنید یا پیوندی به آن ایجاد کنید.

en: Make a _Link
fa: _ساختن پیوند

en: _Download
fa: _بارگیری

en: Drag and drop is not supported.
fa: کشیدن و رها کردن پشتیبانی نمی‌شود.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
fa: کشیدن و رها کردن تنها در سیستم پرونده‌های محلی پشتیبانی می‌شود.

en: An invalid drag type was used.
fa: یک نوع کشیدن نامعلوم استفاده شده بود

en: Undo
fa: برگردان کنش

en: Comment
fa: توضیح

en: Command
fa: فرمان

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
fa: شما اجازه‌های لازم برای نمایش محتویات «%s» را ندارید.

en: The folder contents could not be displayed.
fa: نمایش محتویات پوشه ممکن نیست.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
fa: نام «%s» قبلاً در این پوشه استفاده شده است. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
fa: «%s» در این پوشه نیست. ممکن است جابه‌جا یا حذف شده باشد؟

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
fa: شما اجازه‌های لازم برای تغییر نام «%s» را ندارید.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
fa: نام «%s» معتبر نیست چون شامل نویسه‌ی «/» است. لطفاً از نام دیگری استفاده کنید.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
fa: نام «%s» معتبر نیست. لطفاً از نام دیگری استفاده کنید.

en: The item could not be renamed.
fa: تغییر نام مورد ممکن نیست

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
fa: شما اجازه‌های لازم برای تغییر گروه «%s» را ندارید.

en: The group could not be changed.
fa: تغییر گروه ممکن نیست.

en: The owner could not be changed.
fa: تغییر مالک ممکن نیست

en: The permissions could not be changed.
fa: تغییر اجازه‌ها ممکن نیست.

en: Renaming "%s" to "%s".
fa: تغییر نام «%s»‌ به «%s»

en: by _Name
fa: از روی _نام

en: Keep icons sorted by name in rows
fa: نگهداری شمایل‌ها مرتب شده از روی نام به شکل ردیفی

en: by _Size
fa: از روی اندا_زه

en: Keep icons sorted by size in rows
fa: نگهداری شمایل‌ها به صورت مرتب شده از روی اندازه به شکل ردیفی

en: by _Type
fa: از روی نو_ع

en: Keep icons sorted by type in rows
fa: نگهداری شمایل‌ها به صورت مرتب شده از روی نوع به شکل ردیفی

en: by Modification _Date
fa: از روی _تاریخ تغییر

en: Keep icons sorted by modification date in rows
fa: نگهداری شمایل‌ها به صورت مرتب شده از روی تاریخ تغییر به شکل ردیفی

en: by _Emblems
fa: از روی _نمادها

en: Keep icons sorted by emblems in rows
fa: نگهداری شمایل‌ها به صورت مرتب شده از روی نمادها به شکل ردیفی

en: Arran_ge Items
fa: _چیدن موارد

en: Restore Icons' Original Si_zes
fa: بازگرداندن اندازه‌های ا_صلی شمایل‌ها

en: Restore each selected icon to its original size
fa: بازگرداندن هر کدام از شمایل‌های انتخاب شده به اندازه‌ی اصلی‌اش

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
fa: استقرار دوباره‌ی شمایل‌ها برای بهتر جا گرفتن آنهادر پنجره و جلوگیری از روی هم قرار گرفتنشان

en: Compact _Layout
fa: _چیدمان فشرده

en: Toggle using a tighter layout scheme
fa: ضامن استفاده از طرح چیدمان فشرده‌تر

en: Re_versed Order
fa: ترتیب م_عکوس

en: Display icons in the opposite order
fa: نمایش شمایل‌ها به ترتیب معکوس

en: _Keep Aligned
fa: ردیف ن_گه داشته شوند

en: Keep icons lined up on a grid
fa: به خط نگه داشتن شمایل‌ها روی یک شبکه‌ی چارخانه

en: _Manually
fa: _دستی

en: Leave icons wherever they are dropped
fa: 'گذاشتن شمایل‌ها هر کجا که رها شده‌اند

en: By _Name
fa: از روی _نام

en: By _Size
fa: از روی اندا_زه

en: By _Type
fa: از روی نو_ع

en: By Modification _Date
fa: از روی _تاریخ تغییر

en: By _Emblems
fa: از روی ن_مادها

en: Restore Icon's Original Si_ze
fa: بازگرداندن ان_دازه‌‌ی اصلی شمایل

en: pointing at "%s"
fa: اشاره به «%s»

en: The icon view encountered an error.
fa: نمای شمایلی با خطایی مواجه شد.

en: The icon view encountered an error while starting up.
fa: نمای شمایلی در حال راه‌اندازی با خطایی مواجه شد.

en: Display this location with the icon view.
fa: نمایش این مکان با نمای شمایلی.

en: (Empty)
fa: (خالی)

en: %s Visible Columns
fa: %s ستون مرئی

en: Visible _Columns...
fa: _ستون‌های مرئی...

en: Select the columns visible in this folder
fa: ستون‌های مرئی در این پوشه را انتخاب کنید

en: The list view encountered an error.
fa: نمای فهرستی با خطایی مواجه شد.

en: The list view encountered an error while starting up.
fa: نمای فهرستی در حال راه‌اندازی با خطایی مواجه شد.

en: Display this location with the list view.
fa: نمایش این مکان با نمای فهرستی

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: %s Properties
fa: ویژگی‌های %s

en: Cancel Group Change?
fa: از تغییر گروه صرف نظر شود؟

en: Cancel Owner Change?
fa: از تغییر مالک صرف نظر شود؟

en: nothing
fa: هیچ چیز

en: unreadable
fa: غیر قابل خواندن

en: (some contents unreadable)
fa: (قسمتی از محتوا غیر قابل خواندن)

en: Contents:
fa: محتویات:

en: Basic
fa: ابتدایی

en: Link target:
fa: هدف پیوند:

en: Volume:
fa: جلد:

en: Accessed:
fa: زمان دسترسی:

en: Modified:
fa: تغییر یافته:

en: Free space:
fa: فضای آزاد:

en: _Read
fa: _خواندن

en: _Write
fa: _نوشتن

en: E_xecute
fa: ا_جرا

en: Special flags:
fa: پرچم‌های خاص:

en: Set _user ID
fa: تنظیم شناسه‌ی _کاربر

en: Set gro_up ID
fa: تنظیم شناسه‌ی _گروه

en: _Sticky
fa: _چسبان

en: Owner:
fa: مالک:

en: Group:
fa: گروه:

en: Others:
fa: دیگران:

en: Text view:
fa: نمای متنی:

en: Last changed:
fa: آخرین تغییر:

en: The permissions of "%s" could not be determined.
fa: تعیین اجازه‌های «%s» ممکن نیست.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
fa: تعیین اجازه‌های پرونده‌ی انتخاب شده ممکن نیست.

en: Creating Properties window.
fa: در حال ایجاد پنجره‌ی ویژگی‌ها.

en: Tree
fa: درخت

en: Show Tree
fa: نشان دادن درخت
