MATE Desktop Environment - en to fr_CA translation catalogue (7 entries)

en: Name
fr_CA: Nom

en: Default
fr_CA: Défaut

en: Icon
fr_CA: Icône

en: File is not a valid .desktop file
fr_CA: Fichier est pas valide .desktop fichier

en: Desktop
fr_CA: Bureau

en: Edit
fr_CA: Modifier

note: name, stock id, label
en: _Help
fr_CA: _Aide
