caja 1.25.3 - en to he translation catalogue (1305 entries)

en: _Patterns
he: _דוגמאות

en: Drag a pattern tile to an object to change it
he: יש לגרור דוגמה לאובייקט כדי לשנות אותו

en: Blue Ridge
he: פסים כחולים

en: Blue Rough
he: כחול מחוספס

en: Blue Type
he: כתיבה כחולה

en: Brushed Metal
he: מתכת מוברשת

en: Burlap
he: אריג גס

en: Camouflage
he: צבאי

en: Chalk
he: גיר

en: Cork
he: שעם

en: Countertop
he: צורות

en: Dots
he: נקודות

en: Fibers
he: סיבים

en: Fleur De Lis
he: פלר דה ליס

en: Floral
he: פרחוני

en: Fossil
he: מאובן

en: Green Weave
he: טווייה ירוקה

en: Ice
he: קרח

en: Manila Paper
he: נייר מנילה

en: Moss Ridge
he: פסי אזוב

en: Numbers
he: מספרים

en: Ocean Strips
he: רצועות אוקיינוס

en: Purple Marble
he: שיש סגול

en: Ridged Paper
he: נייר מפוספס

en: Rough Paper
he: נייר מקומט

en: Sky Ridge
he: פסי שמיים

en: Snow Ridge
he: פסי שלג

en: Stucco
he: קישוטי טייח

en: Terracotta
he: ריצוף

en: Wavy White
he: לבן גלי

en: C_olors
he: _צבעים

en: Drag a color to an object to change it to that color
he: יש לגרור צבע לאובייקט כדי לשנות את צבעו

en: Mango
he: מנגו

en: Orange
he: כתום

en: Tangerine
he: מנדרינה

en: Grapefruit
he: אשכולית

en: Ruby
he: רובי

en: Pale Blue
he: כחול חיוור

en: Sky
he: שמיים

en: Danube
he: דנובה

en: Indigo
he: כחול כהה

en: Violet
he: סגול

en: Sea Foam
he: קצף ים

en: Leaf
he: עלה

en: Deep Teal
he: טורקיז עמוק

en: Dark Cork
he: שעם כהה

en: Mud
he: בוץ

en: Fire Engine
he: מנוע אש

en: Envy
he: ירוק

en: Azul
he: כחול

en: Lemon
he: לימון

en: Bubble Gum
he: מסטיק

en: White
he: לבן

en: Apparition
he: התגלות

en: Silver
he: כסף

en: Concrete
he: בטון

en: Shale
he: צפחה

en: Granite
he: גרניט

en: Eclipse
he: אפל

en: Charcoal
he: פחם

en: Onyx
he: שהם

en: Black
he: שחור

en: _Emblems
he: _סמלילים

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
he: גרור סמל לאובייקט כדי להוסיפו לאובייקט

en: Erase
he: מחק

en: File manager for the MATE desktop environment
he: מנהל קבצים לסביבת שולחן העבודה Mate

en: Caja is the official file manager for the MATE desktop. It allows for browsing directories, as well as previewing files and launching applications associated with them. It is also responsible for handling the icons on the MATE desktop. It works on local and remote file systems.
he: Caja הוא מנהל הקבצים הרשמי עבור סביבת שולחן העבודה MATE. היישום מאפשר לסייר בתיקיות, כמו גם להציג תצוגה מקדימה של קבצים ולהפעיל את היישומים אליהם הם משויכים. היישום גם אחראי לטפל בסמלים בשולחן העבודה MATE. כמו כן, קיימת תמיכה במערכות קבצים מקומיות ומרוחקות.

en: Caja is extensible through a plugin system, similar to that of GNOME Nautilus, of which Caja is a fork.
he: את Caja ניתן להרחיב באמצעות מערכת תוספים, בדומה לזו של GNOME Nautilus, המקור של Caja.

en: Autorun Prompt
he: הפעלה אוטומטית

en: File Browser
he: סייר קבצים

en: Browse the file system with the file manager
he: לסייר במערכת הקבצים עם מנהל הקבצים

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: files;browser;manager;MATE;
he: files;browser;manager;MATE;סייר;דפדפן;מנהל;קבצים;

en: Computer
he: מחשב

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
he: עיין בכל הדיסקים המקומיים והמרוחקים, ובתיקיות הניתנות לגישה אליהן ממחשב זה

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: File Management
he: ניהול קבצים

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
he: שינוי ההתנהגות והמראה של חלונות מנהל הקבצים

en: Open Folder
he: פתיחת תיקיה

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: Open your personal folder
he: פתיחת התיקייה האישית שלך

en: Saved search
he: חיפוש שמור

en: Network
he: רשת

en: Browse bookmarked and local network locations
he: עיין במקומות רשת מקומיים ומרוחקים שנשמרו

en: Text
he: טקסט

en: The text of the label.
he: טקסט התווית.

en: Justification
he: יישור

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
he: יישור הקווים בטקסט של התווית ביחס אחד לשני. לא משפיע על היישור של התווית בתוך השטח שלה. ניתן לעיין ב־GtkMisc::xalign למדע על כך.

en: Line wrap
he: גלישת שורות

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
he: אם הוגדר, יש לגלוש לשורה הבאה אם הטקסט נהיה רחב מידי.

en: Cursor Position
he: מיקום הסמן

en: The current position of the insertion cursor in chars.
he: המיקום הנוכחי של סמן ההוספה בתווים.

en: Selection Bound
he: תחום הבחירה

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
he: המיקום של סוף הבחירה הנגדי מהסמן בתווים.

en: Cu_t
he: _גזור

en: _Copy
he: ה_עתק

en: _Paste
he: ה_דבק

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Show more _details
he: הצג _פרטים נוספים

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Open
he: _פתח

en: _Revert
he: _החזר

en: You can stop this operation by clicking cancel.
he: ניתן לעצור פעולה זו על־ידי לחיצה על ביטול.

en: _OK
he: _אישור

en: _Clear
he: _נקה

en:  (invalid Unicode)
he:  (יוניקוד שגוי)

en: No applications found
he: לא נמצאו יישומים

en: Ask what to do
he: הצגת שאלה להמשך ביצוע

en: Do Nothing
he: התעלמות

en: Open %s
he: פתיחת %s

en: Open with other Application...
he: פתיחה באמצעות יישום אחר...

en: You have just inserted an Audio CD.
he: תקליטור שמע הוכנס.

en: You have just inserted an Audio DVD.
he: תקליטור DVD שמע הוכנס.

en: You have just inserted a Video DVD.
he: תקליטור DVD וידאו הוכנס.

en: You have just inserted a Video CD.
he: תקליטור וידאו הוכנס.

en: You have just inserted a Super Video CD.
he: תקליטור סופר־וידאו הוכנס.

en: You have just inserted a blank CD.
he: תקליטור ריק הוכנס.

en: You have just inserted a blank DVD.
he: תקליטור DVD ריק הוכנס.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
he: תקליטור Blu-Ray ריק הוכנס.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
he: תקליטור HD DVD ריק הוכנס.

en: You have just inserted a Photo CD.
he: תקליטור תמונות הוכנס.

en: You have just inserted a Picture CD.
he: תקליטור תמונות הוכנס.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
he: מדיה עם תמונות דיגיטליות הוכנסה.

en: You have just inserted a digital audio player.
he: נגן שמע דיגיטלי הוכנס.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
he: מדיה המכילה תכנה שאמורה לפעול אוטומטית הוכנסה.

en: You have just inserted a medium.
he: מדיה הוכנסה.

en: Choose what application to launch.
he: יש לבחור איזה יישום לשגר.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
he: נא לבחור כיצד לפתוח את ״%s״ והאם לבצע פעולה זו בעתיד עבור סוגי מדיה אחרים מסוג ״%s״.

en: _Always perform this action
he: _תמיד לבצע את פעולה זו

en: _Eject
he: _שליפה

en: _Unmount
he: _ניתוק

en: Cut the selected text to the clipboard
he: גזירת הטקסט הנבחר ללוח הגזירים

en: Copy the selected text to the clipboard
he: העתקת הטקסט הנבחר ללוח הגזירים

en: Paste the text stored on the clipboard
he: הדבקת הטקסט השמור בלוח הגזירים

en: Select _All
he: _בחירת הכול

en: Select all the text in a text field
he: בחירת כל הטקסט בשדה הטקסט

en: Move _Up
he: הזזה _למעלה

en: Move Dow_n
he: הזזה למ_טה

en: Use De_fault
he: שימוש _בברירת המחדל

en: Name
he: שם

en: The name and icon of the file.
he: השם והסמל של הקובץ.

en: Size
he: גודל

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Size on Disk
he: גודל על הדיסק

en: The size of the file on disk.
he: גודל של קובץ על הדיסק

en: Type
he: סוג

en: The type of the file.
he: סוג הקובץ

en: Date Modified
he: תאריך השינוי

en: The date the file was modified.
he: תאריך עדכון הקובץ.

en: Date Accessed
he: תאריך גישה

en: The date the file was accessed.
he: התאריך בו ניגשו לקובץ.

en: Owner
he: בעלים

en: The owner of the file.
he: הבעלים של הקובץ

en: Group
he: קבוצה

en: The group of the file.
he: הקבוצה של הקובץ.

en: Permissions
he: הרשאות

en: The permissions of the file.
he: ההרשאות של הקובץ.

en: Octal Permissions
he: הרשאות אוקטליות

en: The permissions of the file, in octal notation.
he: ההרשאות של הקובץ, בסימון אוקטאלי.

en: MIME Type
he: סוג MIME

en: The mime type of the file.
he: סוג MIME של הקובץ.

en: SELinux Context
he: תוכן SELinux

en: The SELinux security context of the file.
he: הקשר אבטחת ה־SELinux של הקובץ.

en: Location
he: מיקום

en: The location of the file.
he: מיקום הקובץ.

en: Extension
he: הרחבה

en: The extension of the file.
he: סיומת הקובץ.

en: Trashed On
he: נזרק לאשפה

en: Date when file was moved to the Trash
he: התאריך בו הקובץ הועבר לאשפה

en: Original Location
he: המיקום המקורי

en: Original location of file before moved to the Trash
he: המיקום המקורי של הקובץ לפני שהועבר לאשפה

en: Reset
he: איפוס

en: on the desktop
he: על שולחן העבודה

note: Translators: If it's hard to compose a good home * icon name from the user name, you can use a string without * an "%s" here, in which case the home icon name will not * include the user's name, which should be fine. To avoid a * warning, put "%.0s" somewhere in the string, which will * match the us
en: %s's Home
he: הבית של %s

en: Network Servers
he: שרתי רשת

en: Trash
he: אשפה

en: _Move Here
he: הע_ברה לכאן

en: _Copy Here
he: ה_עתקה לכאן

en: _Link Here
he: _קישור לכאן

en: Set as _Background
he: הגדרה כ_רקע

en: Cancel
he: ביטול

en: Set as background for _all folders
he: הגדרה כרקע ל_כול התיקיות

en: Set as background for _this folder
he: הגדרה כרקע לתיקייה _זו

en: The emblem cannot be installed.
he: לא ניתן להתקין את הסמליל.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
he: סליחה, אך צריך לציין מילת מפתח כלשהי עבור הסמליל החדש.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
he: סליחה, אך מילות מפתח סמליל יכולות להכיל רק אותיות, רווחים ומספרים.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
he: סליחה, אך כבר קיים סמליל בשם "%s".

en: Please choose a different emblem name.
he: נא לבחור שם אחר לסמליל.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
he: לא ניתן לשמור סמליל מותאם אישית, עמך הסליחה.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
he: לא ניתן לשמור שם סמליל מותאם אישית, עמך הסליחה.

en: This file cannot be mounted
he: לא ניתן לחבר את קובץ זה

en: This file cannot be unmounted
he: לא ניתן לנתק את הקובץ זה

en: This file cannot be ejected
he: לא ניתן להוציא את הקובץ הזה

en: This file cannot be started
he: לא ניתן להתחיל את הקובץ זה

en: This file cannot be stopped
he: לא ניתן לעצור את הקובץ הזה

en: Slashes are not allowed in filenames
he: „/” (לוכסנים) אסורים בשמות קבצים

en: File not found
he: קובץ לא נמצא

en: Toplevel files cannot be renamed
he: לא ניתן לשנות שם עבור קובצי רמה ראשונה

en: Unable to rename desktop icon
he: לא ניתן לשנות את שם סמל שולחן העבודה

en: Unable to rename desktop file
he: לא ניתן לשנות שם קובץ שולחן עבודה

en: today at 00:00:00 PM
he: היום ב־00:00:00

en: today at %-I:%M:%S %p
he: היום ב־%-H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
he: היום בשעה 00:00

en: today at %-I:%M %p
he: היום ב-%-H:%M

en: today, 00:00 PM
he: היום, 00:00

en: today, %-I:%M %p
he: היום, %I:%M

en: today
he: היום

en: yesterday at 00:00:00 PM
he: אתמול ב־00:00:00

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
he: אתמול ב־%-H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
he: אתמול ב־00:00

en: yesterday at %-I:%M %p
he: אתמול ב-%-H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
he: אתמול, 00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
he: אתמול, %-H:%M

en: yesterday
he: אתמול

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
he: רביעי, 00 בספטמבר 0000 ב־00:00:00 PM

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
he: ‏%A, %B %-d %Y ב-%-H:%M:%S

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
he: ב', 00 באוק' 0000 ב 00:00:00

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
he: %a, %-d ב%b %Y ב־%-H:%M:%S

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
he: ב', 00 באוק' 0000 ב־00:00

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
he: %a, %-d ב%b %Y ב־%-H:%M

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
he: 00 באוק' 0000 ב־00:00

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
he: %-d ב%b %Y ב־%-H:%M

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
he: 00 באוק' 0000, 00:00

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
he: %-d ב%b %Y, ב־%-H:%M

en: 00/00/00, 00:00 PM
he: 00/00/00, 00:00

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
he: %-d/%m/%y, %-H:%M

en: %m/%d/%y
he: %d/%m/%y

en: Not allowed to set permissions
he: אין הרשאה להגדרת הרשאות

en: Not allowed to set owner
he: אין הרשאה להגדרת הבעלים

en: Specified owner '%s' doesn't exist
he: הבעלים שצוינו '%s' לא קיימים

en: Not allowed to set group
he: לא מורשה לקבוע את הקבוצה

en: Specified group '%s' doesn't exist
he: הקבוצה '%s' שצוינה לא קיימת

en: %s (%s bytes)
he: %s (%s בתים)

en: ? items
he: ? פריטים

en: ? bytes
he: ? בתים

en: unknown type
he: סוג לא ידוע

en: unknown MIME type
he: סוג MIME לא ידוע

en: unknown
he: לא ידוע

en: program
he: תכנית

en: link
he: קישור

en: Link to %s
he: קישור ל־%s

en: link (broken)
he: קישור (שבור)

en: Merge folder "%s"?
he: האם למזג את התיקייה "%s"?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
he: פעולת המיזוג תבקש את אישורך בטרם החלפת קבצים כלשהם בתיקייה המתנגשים עם הקבצים המועתקים.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
he: תיקייה ישנה יותר בעלת אותו השם כבר קיימת ב־״%s״.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
he: תיקייה חדשה יותר בעלת אותו השם כבר קיימת ב־"%s".

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
he: תיקייה אחרת בעלת אותו השם כבר קיימת ב־"%s".

en: Replacing it will remove all files in the folder.
he: החלפתה תסיר את כל הקבצים בתיקייה.

en: Replace folder "%s"?
he: האם להחליף את התיקייה "%s"?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
he: תיקייה בעלת אותו השם כבר קיימת ב־"%s".

en: Replace file "%s"?
he: האם להחליף את הקובץ "%s"?

en: Replacing it will overwrite its content.
he: החלפתו תשכתב את תוכנו.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
he: קובץ ישן יותר בעל אותו השם כבר קיים ב־״%s״.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
he: קובץ חדש יותר בעל אותו השם כבר קיים ב־"%s".

en: Another file with the same name already exists in "%s".
he: קובץ אחר בעל אותו השם כבר קיים ב־"%s".

en: Original folder
he: תיקיית מקור

en: Items:
he: פריטים:

en: Original file
he: קובץ המקור

en: Size:
he: גודל:

en: Type:
he: סוג:

en: Last modified:
he: שונה לאחרונה:

en: Merge with
he: מזג עם

en: Replace with
he: החלפה ב־

en: Merge
he: מיזוג

en: Select a new name for the _destination
he: נא לבחור שם חדש לי_עד

en: Differences...
he: הבדלים…

en: Apply this action to all files and folders
he: להחיל פעולה זו על כל הקבצים והתיקיות

en: _Skip
he: _דילוג

en: Re_name
he: שינוי _שם

en: Replace
he: החלפה

en: Merge Folder
he: מיזוג תיקיה

en: File and Folder conflict
he: סתירה בין קובץ לתיקייה

en: File conflict
he: התנגשות קובץ

en: S_kip All
he: _דילוג על הכול

en: _Retry
he: _ניסיון חוזר

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: Delete _All
he: מחיקת ה_כול

en: Replace _All
he: החלפה ב_כול

en: Merge _All
he: מיזוג ה_כול

en: Copy _Anyway
he: העתקה _בכל זאת

en: Another link to %s
he: קישור נוסף ל־%s

note: Translators: Feel free to leave out the "st" suffix * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
he: קישור מספר %'d ל־%s

en: %'dnd link to %s
he: קישור מספר %'d ל־%s

en: %'drd link to %s
he: קישור מספר %'d ל־%s

en: %'dth link to %s
he: קישור מספר %'d ל־%s

note: Translators: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. Translators: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
he:  (עותק)%s (עותק מספר %d)%s

note: Translators: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
he:  (עותק נוסף)

note: Translators: tag used to detect the x11th copy of a file Translators: tag used to detect the x12th copy of a file Translators: tag used to detect the x13th copy of a file Translators: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
he: )

note: Translators: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
he: )

note: Translators: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
he: )

note: Translators: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
he: )

note: Translators: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
he: %s (עותק)%s

note: Translators: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
he: %s (עותק נוסף)%s

note: Translators: appended to x11th file copy Translators: appended to x12th file copy Translators: appended to x13th file copy Translators: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
he: %s (העתק מספר %'d)%s

note: Translators: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". Translators: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
he: %s (העתק מספר %'d)%s

note: Translators: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
he: %s (העתק מספר %'d)%s

note: Translators: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
he: %s (העתק מספר %'d)%s

note: Translators: opening parentheses of the "th copy)" string
en:  (%'d
he:  (העתק מספר %'d

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
he: האם ברצונך למחוק לצמיתות את ״%B״ מהאשפה?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
he: אם פריט נמחק, הוא אבוד לנצח.

en: Empty all items from Trash?
he: האם לרוקן את כל הפריטים מהאשפה?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
he: כל פריטי האשפה ימחקו לצמיתות.

en: Empty _Trash
he: פינוי ה_אשפה

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
he: האם ברצונך למחוק לצמיתות את ״%B״?

en: Are you sure you want to trash "%B"?
he: האם ברצונך למחוק לצמיתות את ״%B״?

en: Items moved to the trash may be recovered until the trash is emptied.
he: ניתן לשחזר את הפריטים שהושלכו לאשפה עד לפינוי האשפה.

en: Move to _Trash
he: הע_ברה לאשפה

en: Deleting files
he: קבצים נמחקים

en: Error while deleting.
he: שגיאה במהלך מחיקה.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
he: לא ניתן למחוק קבצים בתיקייה „%B” בגלל שאין לך הרשאות לראות אותם.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
he: ארעה שגיאה בקבלת מידע על הקבצים בתיקייה "%B".

en: _Skip files
he: _דילוג על הקבצים

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
he: לא ניתן למחוק את התיקייה ״%B״ כיון שאין לך הרשאת קריאה בה.

en: There was an error reading the folder "%B".
he: ארעה שגיאה בעת קריאת התיקייה ״%B״.

en: Could not remove the folder %B.
he: לא ניתן להסיר את התיקייה %B.

en: There was an error deleting %B.
he: ארעה שגיאה בעת מחיקת %B.

en: Moving files to trash
he: קבצים מועברים לאשפה

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
he: לא ניתן להעביר את הקובץ לאשפה, האם ברצונך למחוק אותו מידית?

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
he: לא ניתן להעביר את הקובץ ״%B״ לאשפה.

en: Trashing Files
he: קבצים מועברים לאשפה

en: Deleting Files
he: קבצים נמחקים

en: It is now safe to remove the drive
he: כעת בטוח להסיר את הכונן

en: Unable to eject %V
he: לא ניתן לשלוף את %V

en: Unable to unmount %V
he: לא ניתן לנתק את %V

en: Writing data to the drive -- do not unplug
he: נתונים נכתבים לכונן - לא לנתק

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
he: האם לרוקן את האשפה לפני הניתוק?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
he: על מנת לקבל את המקום הפנוי בכרך זה יש לרוקן את האשפה. כל הפריטים באשפה יאבדו לצמיתות.

en: Do _not Empty Trash
he: אין _לרוקן את האשפה

en: Unable to mount %s
he: לא ניתן לעגון את %s

en: Error while copying.
he: שגיאה במהלך העתקה.

en: Error while moving.
he: שגיאה במהלך ההזזה.

en: Error while moving files to trash.
he: שגיאה במהלך העברת פריטים לאשפה.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
he: לא ניתן לטפל בקבצים בתיקייה ״%B״ מכיוון שאין לך הרשאות לראות אותם.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
he: לא ניתן לטפל בתיקייה ״%B״ מכיוון שאין לך הרשאות לקרוא אותה.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
he: לא ניתן לטפל בקובץ ״%B״ מכיוון שאין לך הרשאות לקרוא אותו.

en: There was an error getting information about "%B".
he: ארעה שגיאה בקבלת מידע על "%B".

en: Error while copying to "%B".
he: אירעה שגיאה במהלך ההעתקה ל־"%B".

en: You do not have permissions to access the destination folder.
he: אין לך הרשאות גישה לתיקיית היעד.

en: There was an error getting information about the destination.
he: אירעה שגיאה בקבלת מידע על היעד.

en: The destination is not a folder.
he: היעד אינו תיקייה.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
he: אין מספיק מקום פנוי ביעד. נא לנסות ולפנות קבצים כדי לפנות מקום.

en: There is %S available, but %S is required.
he: יש %S פנויים, אך דרושים %S.

en: The destination is read-only.
he: היעד הוא לקריאה בלבד.

en: Moving "%B" to "%B"
he: בהעברת "%B" אל "%B"

en: Copying "%B" to "%B"
he: "%B" בהעתקה ל־"%B"

en: Duplicating "%B"
he: "%B" בשכפול

note: Translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
he: %S מתוך %S

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
he: ‏לא ניתן להעתיק את התיקייה ״%B״ מכיון שאין לך הרשאות ליצור אותה ביעד.

en: There was an error creating the folder "%B".
he: ארעה שגיאה בעת יצירת התיקייה ״%B״.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
he: לא ניתן להעתיק את הקבצים שבתיקייה ״%B״ כיוון שאין לך הרשאות לראות אותם.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
he: לא ניתן להעתיק את התיקייה ״%B״ כיוון שאין לך הרשאות לקרוא אותה.

en: Error while moving "%B".
he: שגיאה במהלך העברת ״%B״.

en: Could not remove the source folder.
he: לא ניתן להסיר את תיקיית המקור.

en: Error while copying "%B".
he: שגיאה בהעתקת ״%B״.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
he: לא ניתן להסיר קבצים מהתיקייה הקיימת %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
he: לא ניתן להסיר את הקובץ הקיים %F.

en: You cannot move a folder into itself.
he: לא ניתן להעביר תיקייה לתוך עצמה.

en: You cannot copy a folder into itself.
he: לא ניתן להעתיק תיקייה לתוך עצמה.

en: The destination folder is inside the source folder.
he: תיקיית היעד היא בתוך תיקיית המקור.

en: You cannot move a file over itself.
he: לא ניתן להעתיק קובץ לעצמו.

en: You cannot copy a file over itself.
he: לא ניתן להעתיק קובץ על עצמו.

en: The source file would be overwritten by the destination.
he: קובץ המקור יוחלף על ידי היעד.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
he: לא ניתן להסיר את הקובץ הקיים באותו שם ב־%F.

en: There was an error copying the file into %F.
he: ארעה שגיאה בהעתקת הקובץ אל %F.

en: Copying Files
he: קבצים מועתקים

en: Preparing to Move to "%B"
he: בהכנות להעברה אל ״%B״

en: There was an error moving the file into %F.
he: ארעה שגיאה בהעברת הקובץ אל %F.

en: Moving Files
he: קבצים מועברים

en: Creating links in "%B"
he: נוצרים קישורים ב־״%B״

en: Error while creating link to %B.
he: שגיאה במהלך יצירת קישור ל־%B.

en: Symbolic links only supported for local files
he: קישורים סימבוליים נתמכים עבור קבצים מקומיים בלבד

en: The target doesn't support symbolic links.
he: היעד אינו תומך בקישורים סימבוליים.

en: There was an error creating the symlink in %F.
he: ארעה שגיאה ביצירת קישור סימבולי ב־%F.

en: Setting permissions
he: קובע הרשאות

note: Translators: the initial name of a new folder
en: untitled folder
he: תיקיה ללא שם

note: Translators: the initial name of a new empty file
en: new file
he: קובץ חדש

en: Error while creating directory %B.
he: שגיאה ביצירת התיקייה %B.

en: Error while creating file %B.
he: שגיאה ביצירת הקובץ %B.

en: There was an error creating the directory in %F.
he: ארעה שגיאה ביצירת התיקייה תחת %F.

en: Emptying Trash
he: האשפה מתרוקנת

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
he: לא ניתן לסמן את המשגר כמהימן (קובץ הפעלה)

en: Could not determine original location of "%s"
he: לא ניתן לקבוע את המיקום המקורי של ״%s״

en: The item cannot be restored from trash
he: לא ניתן להחזיר את הפריט מהאשפה

en: The selection rectangle
he: ריבוע הבחירה

en: The Link "%s" is Broken.
he: הקישור ״%s״ שבור.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
he: הקישור ״%s״ שבור. האם ברצונך להעביר אותו לאשפה?

en: This link cannot be used, because it has no target.
he: לא ניתן להשתמש בקישור זה, כיוון שאין לו מטרה.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
he: לא ניתן להשתמש בקישור זה, כיוון שמטרתו ״%s״ אינה קיימת.

en: Mo_ve to Trash
he: ה_עבר לאשפה

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
he: האם ברצונך להפעיל את ״%s״ או להציג את תוכנו?

en: "%s" is an executable text file.
he: ״%s״ הוא קובץ טקסט הניתן להפעלה.

en: Run in _Terminal
he: הפעלה ב_מסוף

en: _Display
he: ה_צגה

en: _Run
he: _הפעלה

en: Are you sure you want to open all files?
he: לפתוח את כל הקבצים?

en: Could not display "%s".
he: לא ניתן להציג את ״%s״.

en: The file is of an unknown type
he: סוג הקובץ אינו ידוע

en: There is no application installed for %s files
he: לא מותקן יישום עבור קובצי %s

en: _Select Application
he: _בחירת יישום

en: There was an internal error trying to search for applications:
he: ארעה שגיאה פנימית במהלך חיפוש יישומים:

en: Unable to search for application
he: לא ניתן לחפש יישום

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
he: לא מותקן יישום עבור קובצי %s.
    האם לחפש יישום לפתיחת קובץ זה?

en: Untrusted application launcher
he: משגר היישומים שאינם מהימנים

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
he: משגר היישום ״%s״ לא סומן כמהימן. אם מקורו של קובץ זה אינו ידוע לך, טעינתו עלולה להיות מסוכנת.

en: _Launch Anyway
he: _שיגור בכל זאת

en: Mark as _Trusted
he: _סימון כמהימן

en: Unable to mount location
he: לא ניתן לעגן את המיקום

en: Unable to start location
he: לא ניתן להתחיל את המיקום

en: Opening "%s".
he: ״%s״ נפתח.

en: Could not set application as the default: %s
he: לא ניתן לקבוע כיישום ברירת המחדל: %s

en: Could not set as default application
he: לא ניתן לקבוע כיישום ברירת המחדל

en: Default
he: בררת המחדל

en: Icon
he: סמל

en: Could not remove application
he: לא ניתן להסיר את היישום

en: _Add
he: הו_ספה

en: _Remove
he: ה_סרה

en: No applications selected
he: לא נבחרו יישומים

en: %s document
he: מסמך %s

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
he: נא לבחור יישום לפתיחת %s וקבצים אחרים מסוג „%s”

en: Open all files of type "%s" with:
he: פתיחת כל הקבצים מסוג „%s” באמצעות:

en: Could not run application
he: לא ניתן להריץ את היישום

en: Could not find '%s'
he: לא ניתן למצוא את '%s'

en: Could not find application
he: היישום לא נמצא

en: Could not add application to the application database: %s
he: לא ניתן להוסיף את היישום למסד נתוני היישומים: %s

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Could not add application
he: לא ניתן להוסיף את היישום

en: Select an Application
he: בחירת יישום

en: Open With
he: פתיחה באמצעות

en: Select an application to view its description.
he: יש לבחור ביישום כדי לראות את תיאורו.

en: _Use a custom command
he: יש לה_שתמש בפקודה מותאמת אישית

en: _Browse...
he: _עיון...

note: Translators: first %s is a filename and second %s is a file extension
en: Open %s and other %s document with:
he: פתיחת %s ומסמכים אחרים מסוג %s באמצעות:

note: Translators: the %s here is a file name Translators: %s is a filename
en: Open %s with:
he: פתיחת %s באמצעות:

en: _Remember this application for %s documents
he: יש לה_שתמש קבוע ביישום זה עבור מסמכי %s

en: Open all %s documents with:
he: פתיחת כל המסמכים מסוג %s באמצעות:

note: Translators: First %s is a filename, second is a description * of the type, eg "plain text document"
en: Open %s and other "%s" files with:
he: פתיחת %s וקבצים אחרים מסוג „%s” באמצעות:

note: Translators: %s is a file type description
en: _Remember this application for "%s" files
he: יש לה_שתמש קבוע ביישום זה עבור קובצי %s

en: Open all "%s" files with:
he: פתיחת כל הקבצים מסוג „%s” באמצעות:

en: Add Application
he: הוספת יישום

en: Open Failed, would you like to choose another application?
he: הפתיחה נכשלה, האם ברצונך לבחור ביישום אחר?

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
he: אין באפשרות ״%s״ לפתוח את ״%s״ כיוון של־״%s״ אין גישה לקבצים במיקומים ״%s״.

en: Open Failed, would you like to choose another action?
he: פתיחה נכשלה, האם ברצונך לבחור פעולה אחרת?

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
he: פעולת בררת המחדל לא יכולה לפתוח את „%s” כיוון שהיא אינה יכולה לגשת לקבצים במיקומים „%s”.

en: No other applications are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
he: אין יישומים אחר הזמינים להצגת קובץ זה. אם קובץ זה יועתק למחשב שלך, ייתכן שיהיה באפשרותך לפתוח אותו.

en: No other actions are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
he: אין פעולות אחרות הזמינות להצגת קובץ זה. אם קובץ זה יועתק למחשב שלך, ייתכן שיהיה באפשרותך לפתוח אותו.

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
he: סליחה, אך אין באפשרותך להריץ פקודות מאתר מרוחק.

en: This is disabled due to security considerations.
he: זה כבוי מטעמי ביטחון.

en: There was an error launching the application.
he: ארעה שגיאה בהפעלת היישום.

en: This drop target only supports local files.
he: מטרת הזריקה תומכת רק בקבצים מקומיים.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
he: כדי לפתוח קבצים לא מקומיים העתק אותם לתיקייה מקומית ואז זרוק אותם שוב.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
he: כדי לפתוח קבצים לא מקומיים העתק אותם לתיקייה מקומית ואז זרוק אותם שוב. הקבצים המקומיים שזרקת כבר נפתחו.

en: Details:
he: פרטים:

en: File Operations
he: פעולות קבצים

en: paused
he: הופסק

en: pausing
he: מפסיק

en: queued
he: מחכה בתור

en: Pause
he: השהיה

en: Resume
he: המשך

en: Process completed
he: התהליך הושלם

en: Queue
he: תור

en: Preparing
he: מתכונן

en: Search
he: חיפוש

en: Search for "%s"
he: חיפוש אחר ״%s״

en: Delete %d copied items
he: מחיקת %d פרטים שהועתקו

en: Delete '%s'
he: מחיקת '%s'

en: Delete %d duplicated items
he: מחיקת %d פריטים משוכפלים

en: Move %d items back to '%s'
he: העברת %d פריטים בחזרה אל '%s'

en: Move '%s' back to '%s'
he: העברת '%s' בחזרה אל '%s'

en: Rename '%s' as '%s'
he: החלפת השם של '%s' ל־'%s'

en: Restore %d items from trash
he: שחזור %d פריטים מהאשפה

en: Restore '%s' to '%s'
he: שחזור '%s' למיקום '%s'

en: Move %d items back to trash
he: העברת %d פריטים בחזרה לאשפה

en: Move '%s' back to trash
he: העברת '%s' בחזרה לאשפה

en: Delete links to %d items
he: מחיקת קישורים ל־%d פריטים

en: Delete link to '%s'
he: מחיקת קישור אל '%s'

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
he: שחזור ההרשאות המקוריות של הפריטים שבתוך '%s'

en: Restore original permissions of '%s'
he: שחזור ההרשאות המקוריות של '%s'

en: Restore group of '%s' to '%s'
he: שחזור הקבוצה '%s' אל '%s'

en: Restore owner of '%s' to '%s'
he: שחזור הבעלים של '%s' ל־'%s'

en: Copy %d items to '%s'
he: העתקת %d פריטים אל '%s'

en: Copy '%s' to '%s'
he: העתקת '%s' אל '%s'

en: Duplicate of %d items in '%s'
he: שכפול %d פריטים לתוך '%s'

en: Duplicate '%s' in '%s'
he: שכפול '%s' לתוך '%s'

en: Move %d items to '%s'
he: העברת %d פריטים אל '%s'

en: Move '%s' to '%s'
he: העברת '%s' אל '%s'

en: Create new file '%s' from template
he: יצירת קובץ '%s' חדש מתבנית

en: Create an empty file '%s'
he: יצירת קובץ '%s' ריק

en: Create a new folder '%s'
he: יצירת תיקייה חדשה '%s'

en: Move %d items to trash
he: העברת %d פריטים לאשפה

en: Move '%s' to trash
he: העברת '%s' לאשפה

en: Restore '%s' from trash
he: שחזור '%s' מהאשפה

en: Create links to %d items
he: יצירת קישורים ל־%d פריטים

en: Create link to '%s'
he: יצירת קישור אל '%s'

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
he: הגדרת הרשאות לפריטים שבתוך '%s'

en: Set permissions of '%s'
he: הגדרת ההרשאות של '%s'

en: Set group of '%s' to '%s'
he: הגדרת הקבוצה של '%s' בתור '%s'

en: Set owner of '%s' to '%s'
he: הגדרת הבעלים של '%s' ל־'%s'

en: _Undo creation of an empty file
he: _ביטול יצירת קובץ ריק

en: _Undo creation of a file from template
he: _ביטול יצירה של קובץ מתבנית

en: _Redo creation of an empty file
he: יצירת קובץ ריק מ_חדש

en: _Redo creation of a file from template
he: יצירת קובץ מתבנית מ_חדש

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
he: ניתן לעבור בין הלשוניות עם ‎[ctrl] + [tab]

en: Whether to ask for confirmation when moving files to the Trash
he: האם לבקש אישור בעת העברת קבצים לאשפה

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to move files to the Trash.
he: אם מוגדר לאמת, תופיע בקשה מאת Caja בעת ניסיון להעברת קבצים לאשפה.

en: When to show preview text in icons
he: מתי להציג תצוגה מקדימה של טקסט בסמלים

en: Whether to show icons in list view
he: האם להציג סמלים בתצוגת הרשימה

en: If set to true, show file icons in list view.
he: אם מוגדר לאמת, יוצגו סמלים בתצוגת הרשימה.

en: Whether to show desktop notifications
he: האם להציג התראות שולחן עבודה

en: If set to true, Caja will show desktop notifications.
he: אם מוגדר לאמת, יוצגו התראות שולחן עבודה על ידי Caja.

en: Default Thumbnail Icon Size
he: גודל ברירת המחדל לסמלי תמונות ממוזערות

en: Home icon visible on desktop
he: סמל תיקיית הבית גלוי בשולחן העבודה

en: List of extensions in disabled state.
he: הצגת הרחבות במצב מושבת.

en: This list contains the extensions that are currently de-activated.
he: רשימה זו מכילה את ההרחבות שאינן פעילות כרגע.

en: File is not a valid .desktop file
he: הקובץ אינו קובץ ‎.desktop תקני

en: Starting %s
he: בהפעלת %s

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
he: לא ניתן להעביר כתובת מסמך לכניסת שולחן עבודה 'Type=Link'

en: Not a launchable item
he: אינו פריט שניתן להפעילו

en: Specify file containing saved configuration
he: הגדר קובץ המכיל הגדרות שמורות

en: FILE
he: קובץ

en: Specify session management ID
he: הגדר מס"ד ניהול עבור ה-Session

en: ID
he: מספר סידורי

en: Caja could not create the required folder "%s".
he: לא עלה בידי Caja ליצור את התיקייה הדרושה "%s".

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
he: לפני הפעלת Caja, נא ליצור תיקייה זו, או לשנות את ההרשאות כך שיהיה באפשרות Caja ליצור אותה.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
he: לא עלה בידי ‏Caja ליצור את התיקיות הדרושות הבאות: %s

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
he: לפני הפעלת Caja, נא ליצור תיקיות אלו, או לשנות את ההרשאות כך שיהיה באפשרות Caja ליצור אותן.

en: Unable to eject %s
he: לא ניתן להוציא את %s

en: Show the version of the program.
he: Show the version of the progam.

en: Open a browser window.
he: פתח חלון דפדפן

en: Quit Caja.
he: יציאה מ־Caja.

en: Error starting autorun program: %s
he: שגיאה בהפעלת תכנית ההרצה האוטומטית: %s

en: Cannot find the autorun program
he: לא ניתן למצוא את תכנית ההרצה האוטומטית

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
he: <big><b>שגיאה בהרצת התכנה</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
he: <big><b>מדיה זו מכילה תכנה שאמורה לפעול אוטומטית. האם להפעיל את התכנה?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
he: התכנה תופעל הישר מהמדיה "%s". לעולם אין להפעיל תכנה שאינה מהימנה לחלוטין.
    
    אם קיים ספק, יש ללחוץ על ביטול.

en: No bookmarks defined
he: לא הוגדרו סימניות

en: Bookmarks
he: סימניות

en: There was an error displaying help: 
    %s
he: אירעה שגיאה בהצגת העזרה: 
    %s

en: Edit Bookmarks
he: ערוך סימניות

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Jump to
he: מ_עבר אל

en: _Close
he: _סגור

en: _Bookmarks
he: _סימניות

en: _Name
he: _שם

en: Public FTP
he: ‏FTP ציבורי

en: FTP (with login)
he: ‏FTP (עם התחברות)

en: Windows share
he: שיתוף Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
he: ‏WebDAV מאובטח (HTTPS)

en: Apple Filing Protocol (AFP)
he: פרוטוקול קבצים של Apple‏ (AFP)

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your GVfs installation.
he: לא ניתן לטעון את רשימת השיטות שנתמכות על ידי השרת.
    נא לבדוק את תקינות התקנת ה־GVfs שלך.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
he: לא ניתן לפתוח את תיקיה "%s" אשר בתוך "%s".

en: The server at "%s" cannot be found.
he: לא ניתן למצוא את השרת בכתובת „%s“.

en: Try Again
he: ניסיון חוזר

en: Please verify your user details.
he: נא לאמת את פרטי המשתמש שלך.

en: Continue
he: להמשיך

en: There was an error displaying help.
he: ארעה שגיאה בהצגת העזרה.

en: C_onnect
he: הת_חברות

en: Connect to Server
he: התחבר לשרת

en: Server Details
he: פרטי השרת

en: _Server:
he: _שרת:

en: _Port:
he: _שער:

en: Share:
he: שיתוף:

en: Folder:
he: תיקיה:

en: User Details
he: פרטי המשתמש

en: Domain Name:
he: שם המתחם:

en: User Name:
he: שם המשתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Remember this password
he: זכור את הסיסמה הזו

en: Add _bookmark
he: הו_ספת סימנייה

en: Bookmark Name:
he: שם הסימנייה:

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Could not remove emblem with name '%s'.
he: לא ניתן להסיר את הסמליל עם השם "%s".

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
he: זה כנראה כיוון שזהו סמל קבוע, ולא אחד שהוספת בעצמך.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
he: לא ניתן לשנות את שם הסמל עם השם '%s'.

en: Rename Emblem
he: שינוי שם הסמליל

en: Enter a new name for the displayed emblem:
he: נא להזין שם חדש לסמל המוצג:

en: Rename
he: שינוי שם

en: Add Emblems...
he: הוספת סמלילים...

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
he: יש להכניס שם מתאר ליד כל סמליל.  שם זה יהיה בשימוש במקומות אחרים כדי לזהות את הסמליל.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
he: יש להכניס שם מתאר ליד הסמליל.  שם זה יהיה בשימוש במקומות אחרים כדי לזהות את הסמליל.

en: Some of the files could not be added as emblems.
he: חלק מהקבצים לא יכלו להתווסף כסמלילים.

en: The emblems do not appear to be valid images.
he: לא נראה כי הסמלים הם תמונות חוקיות.

en: None of the files could be added as emblems.
he: אף אחד מהקבצים לא נוסף כסמל.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
he: הקובץ '%s' איננו תמונה תקנית.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
he: הקובץ הנגרר איננו תמונה תקנית.

en: The emblem cannot be added.
he: הסמל לא יכל להתווסף.

en: Emblems
he: סמלילים

en: Show Emblems
he: הצגת סמלילים

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
he: ללא

en: About Extension
he: על אודות הרחבה

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
he: תצוגת איקונים

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
he: הוצג לאחרונה

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
he: תצוגה קומפקטית

en: Always
he: תמיד

en: Local Files Only
he: קבצים מקומיים בלבד

en: Never
he: לעולם לא

en: By Name
he: לפי שם

en: By Path
he: לפי נתיב

en: By Size
he: לפי גודל

en: By Size on Disk
he: לפי גודל על הכונן

en: By Type
he: לפי סוג

en: By Modification Date
he: לפי תאריך שינוי

en: By Access Date
he: לפי תאריך גישה

en: By Emblems
he: לפי סמלילים

en: By Extension
he: לפי סיומת

en: By Trashed Date
he: לפי תאריך השלכה לאשפה

en: 100 KB
he: 100 ק״ב

en: 500 KB
he: 500 ק״ב

en: 1 MB
he: מ״ב 1

en: 3 MB
he: 3 מ״ב

en: 5 MB
he: 5 מ״ב

en: 10 MB
he: 10 מ״ב

en: 100 MB
he: 100 מ״ב

en: 1 GB
he: ג״ב 1

en: 2 GB
he: 2 ג״ב

en: 4 GB
he: 4 ג״ב

en: File Management Preferences
he: העדפות ניהול הקבצים

en: <b>Default View</b>
he: <b>תצוגה ברירת מחדל</b>

en: View _new folders using:
he: הצגת תיקיות _חדשות באמצעות:

en: _Arrange items:
he: _סידור פריטים:

en: Sort _folders before files
he: סידור _תיקיות לפני קבצים

en: Show hidden files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: Show backup files
he: הצגת קובצי גיבוי

en: Default _zoom level:
he: רמת _קירוב כברירת מחדל:

en: _Use compact layout
he: _שימוש בפריסה קומפקטית

en: _Text beside icons
he: _טקסט לצד האיקונים

en: _Default zoom level:
he: רמת קירוב _ברירת מחדל:

en: A_ll columns have the same width
he: לכל השורות _אותו הרוחב

en: D_efault zoom level:
he: רמת קירוב _ברירת מחדל:

en: _Show icons
he: הצגת _סמלים

en: Show _only folders
he: הצגת תיקיות _בלבד

en: Views
he: תצוגות

en: <b>Behavior</b>
he: <b>התנהגות</b>

en: _Single click to open items
he: לחיצה _בודדת לפתיחת פריטים

en: _Double click to open items
he: _לחיצה כפולה לפתיחת פריטים

en: Open each _folder in its own window
he: פתיחת כל _תיקיה בחלון עצמאי

en: <b>Executable Text Files</b>
he: <b>קובצי טקסט הניתנים להפעלה</b>

en: _Run executable text files when they are opened
he: ה_פעלת קובצי טקסט בעת פתיחתם

en: _View executable text files when they are opened
he: ה_צגת קובצי טקסט הניתנים להפעלה כאשר פותחים אותם

en: _Ask each time
he: הצגת _שאלה בכל פעם

en: <b>Trash</b>
he: <b>אשפה</b>

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
he: הצגת בקשה לפני _פינוי האשפה או מחיקת קבצים

en: Ask before moving files to the _Trash
he: לשאול לפני העברת קבצים ל_אשפה

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
he: ה_כללת פקודת מחיקה העוקפת את האשפה

en: Behavior
he: התנהגות

en: <b>Icon Captions</b>
he: <b>כותרות איקונים</b>

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
he: בחירת סדר המידע שיופיע מתחת לשמות האיקונים.
    יותר מידע יופיע ככל שרמת התקריב תגדל.

en: <b>Date</b>
he: <b>תאריך</b>

en: _Format:
he: _מבנה:

en: <b>Size</b>
he: <b>גודל</b>

en: Display
he: תצוגה

en: <b>List Columns</b>
he: <b>רשימת עמודות</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
he: בחירת סדר המידע שיופיע בתצוגת הרשימה.

en: List Columns
he: רשימת עמודות

en: <b>Text Files</b>
he: <b>קובצי טקסט</b>

en: Show te_xt in icons:
he: הצג ט_קסט באיקונים:

en: <b>Other Previewable Files</b>
he: <b>קבצים אחרים הניתנים להצגה מקדימה</b>

en: Show _thumbnails:
he: הצגת _תצוגות מקדימות:

en: _Only for files smaller than:
he: _רק לקבצים הקטנים מ־:

en: <b>Sound Files</b>
he: <b>קובצי קול</b>

en: Preview _sound files:
he: תצוגה מקדימה של קובצי _קול:

en: <b>Folders</b>
he: <b>תיקיות</b>

en: Count _number of items:
he: מניית _מספר פריטים:

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: <b>Media Handling</b>
he: <b>טיפול במדיה</b>

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
he: יש לבחור מה יקרה כשמוכנסת מדיה או בחיבור התקנים למערכת

en: CD _Audio:
he: ‏תקליטור _שמע:

en: _DVD Video:
he: תקליטור _DVD וידאו:

en: _Music Player:
he: נגן _מוזיקה:

en: _Photos:
he: _תמונות:

en: _Software:
he: _תכנה:

en: <b>Other Media</b>
he: <b>מדיה אחרת</b>

en: Less common media formats can be configured here
he: סוגי מדיה פחות נפוצים ניתן להגדיר כאן

en: _Type:
he: _סוג:

en: Acti_on:
he: פ_עולה:

en: _Never prompt or start programs on media insertion
he: _אף פעם אין לפתוח או להפעיל תכניות בהכנסת מדיה

en: B_rowse media when inserted
he: _עיון במדיה כאשר היא מוכנסת

en: Media
he: מדיה

en: <b>Available _Extensions:</b>
he: <b>הרחבות _זמינות:</b>

en: column
he: עמודה

en: _About Extension
he: על _אודות ההרחבה

en: Extensions
he: הרחבות

en: History
he: היסטוריה

en: Show History
he: הצג היסטוריה

en: Camera Brand
he: סוג מצלמה

en: Camera Model
he: מודל מצלמה

en: Date Taken
he: תאריך לקיחה

en: Date Digitized
he: תאריך יצירה

en: Exposure Time
he: זמן חשיפה

en: Aperture Value
he: ערך פתיחת הצמצם

en: ISO Speed Rating
he: דירוג מהירות ISO

en: Flash Fired
he: פלאש נורה

en: Metering Mode
he: שיטה מטרית

en: Exposure Program
he: תכנית חשיפה

en: Focal Length
he: אורך מוקד

en: Software
he: תוכנה

en: Description
he: תיאור

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Creator
he: יוצר

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Rating
he: דירוג

en: Image Type:
he: סוג התמונה:

en: Failed to load image information
he: ארע כשל בטעינת מידע התמונה

en: loading...
he: בטעינה...

en: Image
he: תמונה

en: Information
he: מידע

en: Show Information
he: הצג מידע

en: Use _Default Background
he: השתמש ברקע _ברירת מחדל

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
he: אין באפשרותך לשייך יותר מסמל מותאם אישית אחד בכל פעם.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
he: נא לגרור רק תמונה אחת כדי לקבוע סמל מותאם אישית.

en: The file that you dropped is not local.
he: הקובץ שהושלך אינו מקומי.

en: You can only use local images as custom icons.
he: ניתן להשתמש רק בתמונות מקומיות כאיקונים מותאמים אישית.

en: The file that you dropped is not an image.
he: הקובץ שהשלכת אינו תמונה.

en: You can only use images as custom icons.
he: ניתן להשתמש רק בתמונות כסמלים מותאמים אישית.

en: Open With %s
he: פתיחה באמצעות %s

en: Location:
he: מיקום:

en: Go To:
he: מעבר אל:

en: Open Location
he: פתיחת מיקום

en: _Location:
he: מי_קום:

en: %s - File Browser
he: %s — דפדפן הקבצים

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
he: האם ברצונך לנקות את הרשימה של המקומות בהם ביקרת?

en: The location "%s" does not exist.
he: המיקום ״%s״ לא קיים.

en: The history location doesn't exist.
he: מיקום ההיסטוריה לא קיים.

en: _Go
he: _מעבר

en: _Tabs
he: _לשוניות

en: New _Window
he: _חלון חדש

en: Open another Caja window for the displayed location
he: פתיחת חלון Caja נוסף למיקום המוצג

en: New _Tab
he: _לשונית חדשה

en: Open another tab for the displayed location
he: פתיחת לשונית נוספת למיקום המוצג

en: Open Folder W_indow
he: פתיחת _חלון תיקייה

en: Open a folder window for the displayed location
he: פתיחת חלון תיקייה עבור המיקום המוצג

en: Close _All Windows
he: סגירת _כל החלונות

en: Close all Navigation windows
he: סגירת כל חלונות הניווט

en: _Location...
he: _מיקום...

en: Specify a location to open
he: ציון מיקום לפתיחה

en: Clea_r History
he: _ניקוי ההיסטוריה

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
he: פינוי התוכן של תפריט המעבר ורשימות קדימה/אחורה

en: S_witch to Other Pane
he: מעבר ל_חלונית אחרת

en: Move focus to the other pane in a split view window
he: העברת המיקוד לחלונית אחרת בחלון בתצוגה מפוצלת

en: Sa_me Location as Other Pane
he: או_תו המיקום כמו בחלונית השנייה

en: Go to the same location as in the extra pane
he: מעבר לאותו המיקום כמו בחלונית הנוספת

en: _Add Bookmark
he: _הוסף סימניה

en: Add a bookmark for the current location to this menu
he: הוספת סימנייה של המיקום הנוכחי לתפריט

en: _Edit Bookmarks...
he: _עריכת סימניות...

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
he: הצגת חלון המאפשר לערוך את הסימניות בתפריט זה

en: _Previous Tab
he: הלשונית ה_קודמת

en: Activate previous tab
he: הפעלת הלשונית הקודמת

en: _Next Tab
he: הלשונית ה_באה

en: Activate next tab
he: הפעלת הלשונית הבאה

en: Move Tab _Left
he: העברת הלשונית _שמאלה

en: Move current tab to left
he: הזזת הלשונית הנוכחית שמאלה

en: Move Tab _Right
he: העברת הלשונית _ימינה

en: Move current tab to right
he: הזזת הלשונית הנוכחית ימינה

en: S_how Search
he: הצגת ח_יפוש

en: Show search
he: הצגת חיפוש

en: _Main Toolbar
he: _סרגל כלים

en: Change the visibility of this window's main toolbar
he: הצגה או הסתרה של סרגל הכלים של חלון זה

en: _Side Pane
he: _חלונית צד

en: Change the visibility of this window's side pane
he: הצגה או הסתרה של לוח הצד של חלון זה

en: Location _Bar
he: סרגל _מיקום

en: Change the visibility of this window's location bar
he: הצגה או הסתרה של סרגל המיקום של חלון זה

en: St_atusbar
he: שורת _מצב

en: Change the visibility of this window's statusbar
he: הצגה או הסתרה של סרגל המצב של חלון זה

en: _Search for Files...
he: _חיפוש קבצים...

en: Search documents and folders by name
he: חיפוש מסמכים ותיקיות לפי השם

en: E_xtra Pane
he: חלונית _נוספת

en: Open an extra folder view side-by-side
he: פתיחת תיקייה נוספת לצד הנוכחית

en: _Back
he: _אחורה

en: Go to the previous visited location
he: מעבר למקום הקודם בו ביקרת

en: Back history
he: היסטוריית אחורה

en: _Forward
he: _קדימה

en: Go to the next visited location
he: מעבר למקום הבא בו ביקרת

en: Forward history
he: היסטוריית קדימה

en: _Zoom
he: _תקריב

en: _View As
he: _צפייה בתור

en: _Search
he: _חיפוש

en: Toggle between button and text-based location bar
he: החלפה בין סרגל מיקום מבוסס טקסט ללחצן

en: _New Tab
he: _לשונית חדשה

en: _Close Tab
he: סגירת ה_לשונית

en: Close tab
he: סגירת הלשונית

en: Notes
he: הערות

en: Show Notes
he: הצגת הערות

en: Devices
he: התקנים

en: Open the contents of your desktop in a folder
he: פתיחת תוכן שולחן העבודה בתיקייה

en: File System
he: מערכת קבצים

en: Open the contents of the File System
he: פתיחת תוכן מערכת הקבצים

en: Open the trash
he: פתיחת האשפה

en: Mount and open %s
he: חיבור ופתיחה של %s

en: Browse Network
he: עיון ברשת

en: Browse the contents of the network
he: עיון בתוכן הרשת

en: _Start
he: ה_תחלה

en: _Stop
he: _עצירה

en: _Power On
he: ה_דלקה

en: _Safely Remove Drive
he: הסרת הכונן _בבטחה

en: _Connect Drive
he: _חיבור כונן

en: _Disconnect Drive
he: _ניתוק כונן

en: _Start Multi-disk Device
he: ה_תחלת התקן מרובה כוננים

en: _Stop Multi-disk Device
he: _עצירת התקן מרובה כוננים

en: _Unlock Drive
he: _שחרור כונן

en: _Lock Drive
he: _נעילת כונן

en: Unable to start %s
he: לא ניתן להתחיל את %s

en: Unable to poll %s for media changes
he: לא ניתן לבדוק את %s עבור שינויי מדיה

en: Unable to stop %s
he: לא ניתן לעצור את %s

en: Open in New _Tab
he: פתיחה ב_לשונית חדשה

en: Open in New _Window
he: פתיחה ב_חלון חדש

en: Remove
he: הסר

en: Rename...
he: שינוי שם...

en: _Mount
he: _עיגון

en: _Detect Media
he: _זיהוי מדיה

en: _Format
he: _פרמוט

en: Places
he: מקומות

en: Show Places
he: הצגת מקומות

en: Backgrounds and Emblems
he: רקעים וסמלים

en: _Remove...
he: _הסרה...

en: Add new...
he: הוספת חדש...

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
he: סליחה, אך הדוגמה %s לא יכולה להימחק.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
he: נא לבדוק שיש לך הרשאות למחוק את הדוגמה.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את הסמליל %s, עמך הסליחה.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
he: נא לבדוק שיש לך הרשאה למחוק את הסמליל.

en: Select an Image File for the New Emblem
he: בחירת קובץ תמונה לסמל החדש:

en: Create a New Emblem
he: יצירת סמל חדש

en: _Keyword:
he: _מילת מפתח:

en: _Image:
he: _תמונה:

en: Create a New Color:
he: יצירת צבע חדש:

en: Color _name:
he: _שם הצבע:

en: Color _value:
he: _ערך הצבע:

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
he: סליחה, אך אין באפשרותך להחליף את תמונת האיפוס.

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
he: תמונת איפוס היא תמונה מיוחדת שלא ניתן למחוק אותה.

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
he: סליחה, אך לא ניתן להתקין את הדוגמה %s.

en: Select an Image File to Add as a Pattern
he: בחירת קובץ תמונה להוספה כתבנית

en: The color cannot be installed.
he: לא ניתן להתקין את הצבע.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
he: סליחה, אך צריך לציין שם צבע שאינו בשימוש לשם הצבע החדש.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
he: סליחה, אך צריך לציין שם כלשהו עבור הצבע החדש.

en: Select a Color to Add
he: בחירת צבע להוספה

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
he: סליחה, אך "%s" אינו קובץ תמונה שימושי.

en: The file is not an image.
he: הקובץ איננו תמונה.

en: Select a Category:
he: בחירת קטגוריה:

en: C_ancel Remove
he: _ביטול הסרה

en: _Add a New Pattern...
he: הוס_פת דוגמה חדשה...

en: _Add a New Color...
he: הוס_פת צבע חדש...

en: _Add a New Emblem...
he: הוספת סמליל _חדש...

en: Click on a pattern to remove it
he: יש ללחוץ על דוגמה כדי להסירה

en: Click on a color to remove it
he: יש ללחוץ על צבע כדי להסירו

en: Click on an emblem to remove it
he: יש ללחוץ על סמל כדי להסירו

en: Patterns:
he: תבניות:

en: Colors:
he: צבעים:

en: Emblems:
he: סמלים:

en: _Remove a Pattern...
he: ה_סרת דוגמה...

en: _Remove a Color...
he: ה_סרת צבע...

en: _Remove an Emblem...
he: _הסרת סמליל...

en: File Type
he: סוג קובץ

en: Tags
he: תגיות

en: Select folder to search in
he: בחירת תיקייה לחיפוש

en: Documents
he: מסמכים

en: Music
he: מוזיקה

en: Video
he: וידאו

en: Picture
he: תמונה

en: Illustration
he: הדמיה

en: Spreadsheet
he: גיליון אלקטרוני

en: Presentation
he: מצגת

en: Text File
he: קובץ טקסט

en: Select type
he: בחירת סוג

en: Any
he: כל סוג

en: Other Type...
he: סוג אחר...

en: Less than or equal to
he: קטן או שווה ל

en: 1 Hour
he: שעה אחת

en: 1 Day
he: יום אחד

en: 1 Week
he: שבוע אחד

en: 1 Month
he: חודש אחד

en: 6 Months
he: חצי שנה

en: 1 Year
he: שנה אחת

en: 10 KiB
he: 10 ק"ב

en: 100 KiB
he: 100 ק"ב

en: 500 KiB
he: 500 ק"ב

en: 1 MiB
he: 1 מ"ב

en: 5 MiB
he: 5 מ"ב

en: 10 MiB
he: 10 מ"ב

en: 100 MiB
he: 100 מ"ב

en: 500 MiB
he: 500 מ"ב

en: 1 GiB
he: 1  ג"ב

en: 2 GiB
he: 2 ג"ב

en: 4 GiB
he: 4 ג"ב

en: 10 KB
he: 10 ק"ב

en: 500 MB
he: 500 מ״ב

en: Remove this criterion from the search
he: הסרת קריטריון זה מהחיפוש

en: Search Folder
he: ‏תיקיית חיפוש

en: Edit
he: עריכה

en: Edit the saved search
he: עריכת החיפוש שנשמר

en: Add a new criterion to this search
he: הוספת קריטריון חדש לחיפוש זה

en: Go
he: מעבר

en: Reload
he: ריענון

en: Perform or update the search
he: ביצוע או עדכון החיפוש

en: _Search for:
he: _חיפוש אחר:

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Search:
he: חיפוש:

en: Close the side pane
he: סגירת חלונית הצד

en: _Places
he: _מקומות

en: Open _Location...
he: פתיחת _מיקום...

en: Close P_arent Folders
he: סגירת תיקיות ההו_רים

en: Close this folder's parents
he: סגירת תיקיות האם של תיקיה זו

en: Clos_e All Folders
he: סג_ירת כל התיקיות

en: Close all folder windows
he: סגירת כל חלונות התיקיות

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
he: איתור מסמכים ותיקיות במחשב זה על פי שם או תוכן

en: Delete all items in the Trash
he: מחיקת כל הפריטים מהאשפה

en: Restore Selected Items
he: שחזור הפריטים הנבחרים

en: Restore selected items to their original position
he: שחזור הפריטים הנבחרים למקומם המקורי

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
he: האם ברצונך להסיר כל סימנייה אל מיקום שאינו קיים מהרשימה שלך?

en: Bookmark for Nonexistent Location
he: סימנייה אל מיקום לא קיים

en: You can choose another view or go to a different location.
he: ניתן לבחור בתצוגה אחרת או לעבור למיקום אחר.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
he: לא ניתן להציג מיקום זה באמצעות מציג זה.

en: Content View
he: תצוגה נוכחית

en: View of the current folder
he: תצוגה של התיקייה הנוכחית

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
he: ל־Caja אין מציג מותקן המסוגל להציג את התיקייה.

en: The location is not a folder.
he: המיקום אינו תיקייה.

en: Could not find "%s".
he: לא ניתן למצוא את "%s".

en: Please check the spelling and try again.
he: נא לבדוק את האיות ולנסות שוב.

en: Caja cannot handle "%s" locations.
he: אין באפשרות ‏Caja לטפל במיקומי "%s".

en: Caja cannot handle this kind of location.
he: אין באפשרות ‏Caja לטפל במיקום מסוג זה.

en: Unable to mount the location.
he: לא ניתן לחבר את המיקום.

en: Access was denied.
he: הגישה נדחתה.

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
he: לא ניתן להציג את "%s", כיוון שהמארח לא נמצא.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
he: יש לבדוק שהאיות נכון ושהגדרות המתווך נכונות.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
he: שגיאה: %s
    נא לבחור מציג אחר ולנסות שנית.

en: Go to the location specified by this bookmark
he: מעבר למיקום המצוין על־ידי הסימנייה

en: About Caja
he: על אודות Caja

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
he: ‏Caja מאפשר לך לארגן את הקבצים והתיקיות שלך, הן במחשב שלך והן ברשת.

en: Website
he: אתר רשת

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: _עריכה

en: _View
he: _תצוגה

en: Close this folder
he: סגירת תיקייה זו

en: _Backgrounds and Emblems...
he: _רקעים וסמלילים...

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
he: מציג דוגמאות, צבעים וסמלים שיכולים לשמש להתאמה אישית של המראה

en: Prefere_nces
he: ה_עדפות

en: Edit Caja preferences
he: עריכת ההעדפות של Caja

en: Open _Parent
he: פתיחת _הורה

en: Open the parent folder
he: פתיחת תיקיית ההורה

en: Stop loading the current location
he: הפסקת טעינת המיקום הנוכחי

en: _Reload
he: _טעינה מחדש

en: Reload the current location
he: טעינה מחדש של המיקום הנוכחי

en: _Contents
he: _תוכן עניינים

en: Display Caja help
he: הצגת עזרה ל־Caja

en: _About
he: על _אודות

en: Display credits for the creators of Caja
he: הצגת התודות ליוצרים של Caja

en: Zoom _In
he: הת_קרבות

en: Increase the view size
he: הגדלת גודל התצוגה

en: Zoom _Out
he: הת_רחקות

en: Decrease the view size
he: הקטנת גודל התצוגה

en: Normal Si_ze
he: גו_דל רגיל

en: Use the normal view size
he: שימוש בגודל התצוגה הרגיל

en: Connect to _Server...
he: התחברות ל_שרת...

en: Connect to a remote computer or shared disk
he: התחברות למחשב מרוחק או כונן משותף

en: _Home Folder
he: תיקיית ה_בית

en: _Computer
he: _מחשב

en: _Network
he: _רשת

en: T_emplates
he: _תבניות

en: Open your personal templates folder
he: מעבר לתיקיית התבניות הפרטית שלך

en: _Trash
he: _אשפה

en: Open your personal trash folder
he: פתיחת תיקיית האשפה הפרטית שלך

en: Show _Hidden Files
he: הצגת קבצים _נסתרים

en: Toggle the display of hidden files in the current window
he: בחירה האם להציג את הקבצים הנסתרים בחלון הנוכחי או שלא

en: Show Bac_kup Files
he: הצגת קובצי _גיבוי

en: _Up
he: מ_עלה

en: _Home
he: _בית

en: Loading...
he: טוען...

en: These files are on an Audio CD.
he: קבצים אלה הם על תקליטור שמע.

en: These files are on an Audio DVD.
he: קבצים אלה הם על תקליטור DVD שמע.

en: These files are on a Video DVD.
he: קבצים אלה הם על תקליטור DVD וידאו.

en: These files are on a Video CD.
he: קבצים אלה הם על תקליטור וידאו.

en: These files are on a Super Video CD.
he: קבצים אלה הם על תקליטור סופר־וידאו.

en: These files are on a Photo CD.
he: קבצים אלה הם על תקליטור תמונות.

en: These files are on a Picture CD.
he: קבצים אלו הם על CD תמונות.

en: The media contains digital photos.
he: המדיה מכילה תמונות דיגיטליות

en: These files are on a digital audio player.
he: קבצים אילו הם על נגן שמע דיגיטלי.

en: The media contains software.
he: המדיה מכילה תכנה.

en: The media has been detected as "%s".
he: המדיה זוהתה כ־"%s".

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Zoom to Default
he: גודל ברירת מחדל

en: Zoom
he: תקריב

en: Set the zoom level of the current view
he: הגדרת רמת התקריב של התצוגה הנוכחית

en: Background
he: תמונת רקע

en: E_mpty Trash
he: _ריקון אשפה

en: Create L_auncher...
he: יצירת מ_שגר

en: Create a new launcher
he: יצירת משגר חדש

en: Change Desktop _Background
he: שינוי _רקע שולחן העבודה

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
he: הצגת חלון המאפשר לך לקבוע את תבנית רקע שולחן העבודה או צבעו

en: Empty Trash
he: פינוי האשפה

en: Desktop View
he: תצוגת שולחן עבודה

en: _Desktop
he: _שולחן עבודה

en: The desktop view encountered an error.
he: שגיאה בתצוגת שולחן עבודה

en: The desktop view encountered an error while starting up.
he: ארעה שגיאה בהפעלת תצוגת שולחן העבודה.

en: Display this location with the desktop view.
he: הצגת המיקום הזה בתצוגת שולחן העבודה.

en: Select Items Matching
he: בחירת פריטים שמתאימים

en: _Pattern:
he: _תבנית:

en: Examples:
he: דוגמאות:

en: Save Search as
he: שמירת חיפוש בשם

en: _Save
he: _שמור

en: Search _name:
he: _שם החיפוש:

en: _Folder:
he: _תיקיה:

en: Select Folder to Save Search In
he: בחירת תיקייה בה החיפוש יישמר

en: "%s" selected
he: הפריט ״%s״ נבחר

en: Free space: %s
he: מקום פנוי: %s

en: %s, Free space: %s
he: %s, מקום פנוי: %s

en: %s%s, %s
he: ‏%s%s, %s

en: Run "%s" on any selected items
he: הפעלת ״%s״ על כל הפריטים שנבחרו

en: Create Document from template "%s"
he: יצירת מסמך מהתבנית ״%s״

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
he: כל קובצי ההפעלה בתיקייה זו יופיעו בתפריט הסקריפטים.

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
he: בחירת סקריפט מהתפריט תפעיל את הסקריפט עם כל קובץ נבחר כקלט.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Caja, which the scripts may use:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files in the inactive pane of a split-view window (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files in the inactive pane of a split-view window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI for current location in the inactive pane of a split-view window
he: כל קובצי ההפעלה בתיקיה זו יופיעו בתפריט התסריטים. בחירת תסריט מהתפריט תפעיל תסריט זה.
    
    בעת הפעלה מתיקיה מקומית, התסריטים יקבלו את שמות הקבצים הנבחרים. בעת הפעלה מתיקיה מרוחקת (לדוגמה, תיקיה המציגה תוכן רשת או FTP), התסריטים לא יקבלו אף פרמטר.
    
    בכל המקרים, משתני הסביבה הבאים יקבעו על ידי Caja, ובהם יכולים התסריטים להשתמש:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: נתיבים המורדים אל שורה חדשה עבור הקבצים הנבחרים (רק אם הם מקומיים)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: כתובות המופרדות בשורה חדשה עבור הקבצים הנבחרים
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: כתובת המיקום הנוכחי
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: מיקום וגודל של החלון הנוכחי
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: נתיבים המופרדים לפי שורות עבור הקבצים הנבחרים בחלונית שאינה פעילה של חלון בתצוגה מפוצלת (רק אם מקומי)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: כתובות המופרדות לפי שורות עבור קבצים שנבחרו בחלונית שאינה פעילה בחלון תצוגה מפוצלת
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: כתובת המיקום הנוכחי של החלונית שאינה פעילה בחלון בתצוגה מפוצל

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
he: הפריט ״%s״ יועבר אם פקודת ההדבקה תיבחר

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
he: הפריט ״%s״ יועתק אם פקודת ההדבקה תיבחר

en: There is nothing on the clipboard to paste.
he: אין שום דבר בלוח הגזירים להדבקה.

en: Unable to unmount location
he: לא ניתן לנתק את המיקום

en: Unable to eject location
he: לא ניתן לשלוף את המיקום

en: Unable to stop drive
he: לא ניתן לעצור את הכונן

en: Connect to Server %s
he: התחברות לשרת %s

en: _Connect
he: _חיבור

en: Link _name:
he: _שם הקישור:

en: Create _Document
he: יצירת _מסמך

en: Open Wit_h
he: פתיחה באמצעו_ת

en: Choose a program with which to open the selected item
he: בחירת תכנית לפתיחת הפריט הנבחר

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: View or modify the properties of each selected item
he: הצגה או שינוי של המאפיינים של כל פריט נבחר

en: Create _Folder
he: יצירת _תיקיה

en: Create a new empty folder inside this folder
he: יצירת תיקייה חדשה וריקה בתוך תיקייה זו

en: No templates installed
he: לא מותקנות תבניות

note: Translators: this is used to indicate that a file doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty File
he: קובץ _ריק

en: Create a new empty file inside this folder
he: יצירת קובץ חדש וריק בתוך תיקייה זו

en: Open the selected item in this window
he: פתיחת הפריט הנבחר בחלון זה

en: Open in Navigation Window
he: פתיחה בחלון ניווט

en: Open each selected item in a navigation window
he: פתיחת כל פריט נבחר בחלון ניווט

en: Open each selected item in a new tab
he: פתיחת כל פריט נבחר בלשונית חדשה

en: Open in _Folder Window
he: פתיחה בחלון _תיקייה

en: Open each selected item in a folder window
he: פתיחת כל פריט נבחר בחלון תיקיה

en: Other _Application...
he: _יישום אחר...

en: Choose another application with which to open the selected item
he: בחירת יישום אחר אתו יש להציג את הפריט הנבחר

en: Open With Other _Application...
he: פתיחה באמצעות _יישום אחר...

en: _Open Scripts Folder
he: _פתיחת תיקיית הסקריפטים

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
he: הצגת התיקייה שמכילה את הסקריפטים שמופיעים בתפריט זה

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
he: הכנת הקבצים שנבחרו להעברה עם פקודת הדבקה

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
he: הכנת הקבצים שנבחרו להעתקה עם פקודת הדבקה

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
he: העברה או העתקה של קבצים שנבחרו מוקדם יותר על־ידי פקודת גזירה או העתקה

en: _Paste Into Folder
he: ה_דבקה לתוך התיקייה

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
he: העברה או העתקה של קבצים שנבחרו מוקדם יותר על־ידי פקודת גזירה או העתקה לתוך התיקייה

en: Cop_y to
he: ה_עתקה אל

en: M_ove to
he: הע_ברה אל

en: Select all items in this window
he: בחירת כל הקבצים בחלון זה

en: Select I_tems Matching...
he: בחירת _פריטים התואמים...

en: Select items in this window matching a given pattern
he: בחירת קבצים בחלון זה המתאימים לתבנית הנתונה

en: _Invert Selection
he: הי_פוך הבחירה

en: Select all and only the items that are not currently selected
he: בחירת כל הפריטים שלא נבחרו בלבד

en: D_uplicate
he: שכ_פול

en: Duplicate each selected item
he: שכפול כל פריט נבחר

en: Create a symbolic link for each selected item
he: יצירת קישור סימבולי לכל פריט נבחר

en: _Rename...
he: _שינוי שם...

en: Rename selected item
he: שינוי שם הפריט הנבחר

en: Move each selected item to the Trash
he: העברת כל פריט נבחר אל האשפה

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
he: מחיקת כל פריט נבחר, בלי להעבירו אל האשפה

en: _Restore
he: _שחזור

en: _Undo
he: _ביטול

en: Undo the last action
he: ביטול הפעולה האחרונה

en: _Redo
he: _ביצוע שוב

en: Redo the last undone action
he: ביצוע חוזר של הפעולה האחרונה שבוטלה

en: Reset View to _Defaults
he: החזרת התצוגה _לברירת המחדל

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
he: איפוס סדר המיון ורמת התקריב כך שיתאימו להעדפות תצוגה זו

en: Connect To This Server
he: התחברות לשרת זה

en: Make a permanent connection to this server
he: יצירת חיבור קבוע לשרת זה

en: Mount the selected volume
he: עיגון הכרך הנבחר

en: Unmount the selected volume
he: ניתוק הכרך הנבחר

en: Eject the selected volume
he: שליפת הכרך הנבחר

en: Format the selected volume
he: פרמוט הכרך הנבחר

en: Start the selected volume
he: התחלת הכרך הנבחר

en: Stop the selected volume
he: עצירת הכרך הנבחר

en: Detect media in the selected drive
he: איתור המדיה בכונן הנבחר

en: Mount the volume associated with the open folder
he: עיגון הכרך המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Unmount the volume associated with the open folder
he: ניתוק הכרך המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Eject the volume associated with the open folder
he: שליפת הכרך המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Format the volume associated with the open folder
he: פרמוט הכרך המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Start the volume associated with the open folder
he: התחלת הכרך המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Stop the volume associated with the open folder
he: עצירת הכרך המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Open File and Close window
he: פתיחת קובץ וסגירת החלון

en: Sa_ve Search
he: ש_מירת החיפוש

en: Save the edited search
he: שמירת החיפוש שנערך

en: Sa_ve Search As...
he: שמ_ירת החיפוש בשם...

en: Save the current search as a file
he: שמירת החיפוש הנוכחי כקובץ

en: Open this folder in a navigation window
he: פתיחת תיקייה זו בחלון ניווט

en: Open this folder in a new tab
he: פתיחת תיקיה זו בלשונית חדשה

en: Open this folder in a folder window
he: פתיחת תיקייה זו בחלון תיקייה

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
he: הכנת התיקייה להעברה עם פקודת הדבקה

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
he: הכנת התיקייה להעתקה עם פקודת הדבקה

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
he: העברה או העתקה של קבצים שנבחרו מוקדם יותר על־ידי פקודת גזירה או העתקה לתוך תיקייה זאת

en: Move this folder to the Trash
he: העברת התיקייה לאשפה

en: Delete this folder, without moving to the Trash
he: מחיקת התיקייה, מבלי להעביר אותה לאשפה

en: Mount the volume associated with this folder
he: חיבור הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: Unmount the volume associated with this folder
he: ניתוק הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: Eject the volume associated with this folder
he: שליפת הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: Format the volume associated with this folder
he: פרמוט הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: Start the volume associated with this folder
he: התחלת הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: Stop the volume associated with this folder
he: עצירת הכרך המשויך לתיקייה זאת

en: View or modify the properties of this folder
he: הצגה או שינוי של המאפיינים של תיקייה זאת

en: _Other pane
he: חלונית _אחרת

en: Copy the current selection to the other pane in the window
he: העתקת הבחירה הנוכחית אל החלונית השנייה שבחלון

en: Move the current selection to the other pane in the window
he: העברת הבחירה הנוכחית אל חלונית אחרת בחלון

en: Copy the current selection to the home folder
he: העתקת הבחירה הנוכחית אל תיקיית הבית

en: Move the current selection to the home folder
he: העברת הבחירה הנוכחית אל תיקיית הבית

en: Copy the current selection to the desktop
he: העתקת הבחירה הנוכחית אל שולחן העבודה

en: Move the current selection to the desktop
he: העברת הבחירה הנוכחית אל שולחן העבודה

note: Translators: %s is a directory
en: Run or manage scripts from %s
he: הפעלה או ניהול של סקריפטים מ־%s

en: _Scripts
he: _סקריפטים

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
he: הוצא את התיקיה הפתוחה מהאשפה אל "%s"

en: Start the selected drive
he: התחלת הכונן הנבחר

en: Connect to the selected drive
he: התחברות אל הכונן הנבחר

en: _Start Multi-disk Drive
he: ה_תחלת כונן מרובה דיסקים

en: Start the selected multi-disk drive
he: התחלת הכונן מרובה הדיסקים הנבחר

en: U_nlock Drive
he: ש_חרור כונן

en: Unlock the selected drive
he: שחרור הכונן הנבחר

en: Stop the selected drive
he: עצירת הכונן הנבחר

en: Safely remove the selected drive
he: הסרת הכונן הנבחר בבטחה

en: _Disconnect
he: _ניתוק

en: Disconnect the selected drive
he: ניתוק הכונן הנבחר

en: _Stop Multi-disk Drive
he: _עצירה כונן מרובה דיסקים

en: Stop the selected multi-disk drive
he: עצירת כונן מרובה הדיסקים הנבחר

en: Lock the selected drive
he: נעילת הכונן הנבחר

en: Start the drive associated with the open folder
he: התחלת הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Connect to the drive associated with the open folder
he: התחברות אל הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
he: התחלת הכונן מרובה הדיסקים עם התיקייה הפתוחה

en: Unlock the drive associated with the open folder
he: שחרור הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה

en: _Stop the drive associated with the open folder
he: _עצירת הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Safely remove the drive associated with the open folder
he: הסרת הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה בבטחה

en: Disconnect the drive associated with the open folder
he: ניתוק הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
he: עצירת הכונן מרובה הדיסקים המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Lock the drive associated with the open folder
he: נעילת הכונן המשויך לתיקייה הפתוחה

en: Browse in New _Window
he: עיון ב_חלון חדש

en: Browse in New _Tab
he: עיון ב_לשונית חדשה

en: _Delete Permanently
he: מחיקה _לצמיתות

en: Delete the open folder permanently
he: מחיקת התיקייה הפתוחה לצמיתות

en: Move the open folder to the Trash
he: העברת התיקייה הפתוחה לאשפה

en: _Open With %s
he: _פתיחה באמצעות %s

en: Delete all selected items permanently
he: מחיקת כל הפריטים הנבחרים לצמיתות

en: View or modify the properties of the open folder
he: הצגה או עריכה של המאפיינים של התיקייה הפתוחה

en: Download location?
he: להוריד מיקום?

en: You can download it or make a link to it.
he: ניתן להוריד אותו או לקשר אליו.

en: Make a _Link
he: יצירת _קישור

en: _Download
he: ה_רדה

en: Drag and drop is not supported.
he: גרירה והשלכה אינן נתמכות.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
he: גרירה והשלכה נתמכות רק במערכות קבצים מקומיות.

en: An invalid drag type was used.
he: שימוש בסוג גרירה לא תקני.

note: Translators: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
he: טקסט שנגרר.txt

note: Translators: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
he: נתונים שנשמטו

en: Undo
he: ביטול

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Comment
he: הערה

en: URL
he: כתובת

en: Empty View
he: תצוגה ריקה

en: _Empty
he: _ריקה

en: The empty view encountered an error.
he: התצוגה הריקה נתקלה בשגיאה.

en: Display this location with the empty view.
he: להציג את המיקום הזה עם התצוגה הריקה.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
he: אין לך את ההרשאות הנדרשות כדי לצפות בתוכן של "%s".

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
he: לא ניתן למצוא את "%s". יתכן שהוא נמחק בתקופה האחרונה.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
he: סליחה, לא ניתן להציג את כל התוכן של "%s": %s

en: The folder contents could not be displayed.
he: לא ניתן להציג את תכני התיקייה.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
he: השם "%s" כבר בשימוש בתיקייה הזו. נא לבחור שם אחר.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
he: אין "%s" בתיקייה הזו. אולי הוא הועבר או נמחק?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
he: אין לך את ההרשאות הדרושות לשינוי השם של "%s".

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
he: השם "%s" אינו תקני כיוון שהוא מכיל את התו "/". נא להשתמש בשם אחר.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
he: השם "%s" אינו תקני. נא להשתמש בשם אחר.

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
he: סליחה, לא ניתן לשנות את שם "%s" לשם "%s": %s

en: The item could not be renamed.
he: לא ניתן לשנות את שם הפריט.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
he: אין לך את ההרשאות הדרושות לשינוי הקבוצה של "%s".

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
he: סליחה, לא ניתן לשנות את הקבוצה של "%s": %s

en: The group could not be changed.
he: לא ניתן לשנות את הקבוצה.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
he: סליחה, לא ניתן להחליף את הבעלים של "%s": %s

en: The owner could not be changed.
he: לא ניתן לשנות את הבעלים.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
he: סליחה, לא ניתן לשנות את ההרשאות של "%s": %s

en: The permissions could not be changed.
he: לא ניתן לשנות את ההרשאות.

en: Renaming "%s" to "%s".
he: השם של "%s" משתנה ל־"%s".

en: by _Name
he: לפי _שם

en: Keep icons sorted by name in rows
he: השארת הסמלים ממוינים לפי שם בשורות

en: by _Size
he: לפי _גודל

en: Keep icons sorted by size in rows
he: השארת האיקונים ממוינים לפי גודל בשורות

en: by S_ize on Disk
he: לפי _גודל בכונן

en: Keep icons sorted by disk usage in rows
he: לשמור על הסמלים מסודרים לפי השימוש בכונן בשורות

en: by _Type
he: לפי _סוג

en: Keep icons sorted by type in rows
he: משאיר איקונים ממוינים לפי סוג בשורות

en: by Modification _Date
he: לפי _תאריך שינוי

en: Keep icons sorted by modification date in rows
he: השארת הסמלים ממוינים לפי תאריך שינוי בשורות

en: by _Emblems
he: לפי _סמלילים

en: Keep icons sorted by emblems in rows
he: משאיר איקונים ממוינים לפי סמלים בשורות

en: by T_rash Time
he: לפי _תאריך ההשלכה לאשפה

en: Keep icons sorted by trash time in rows
he: שמירת האיקונים מסודרים לפי זמן ההשלכה לאשפה בשורות

en: by E_xtension
he: לפי _סיומת

en: Keep icons sorted by reversed extension segments in rows
he: לשמור על הסמלים מסודרים לפי מקטעי סיומות הפוכים בשורות

en: _Organize Desktop by Name
he: סידור שולחן העבודה לפי _שם

en: Arran_ge Items
he: _סידור פריטים

en: Resize Icon...
he: שינוי גודל הסמל...

en: Make the selected icon resizable
he: הפיכת הסמל הנבחר לבעל גודל משתנה

en: Restore Icons' Original Si_zes
he: החזרת גדלי הס_מלים המקוריים

en: Restore each selected icon to its original size
he: החזרת כל סמל לגודלו המקורי

en: _Organize by Name
he: סידור לפי _שם

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
he: מיקום האיקונים מחדש כדי להתאים יותר לחלון ולהימנע מחפיפות

en: Compact _Layout
he: _כיווץ הפריסה

en: Toggle using a tighter layout scheme
he: בחירה האם להחליף למבנה פריסה צפוף יותר

en: Re_versed Order
he: סדר ה_פוך

en: Display icons in the opposite order
he: הצגת האיקונים בסדר הפוך

en: _Keep Aligned
he: הש_ארת מיושר

en: Keep icons lined up on a grid
he: השארת איקונים מיושרים לרשת

en: _Manually
he: _ידנית

en: Leave icons wherever they are dropped
he: השארת האיקונים איפה שהם הושלכו

en: By _Name
he: לפי _שם

en: By _Size
he: לפי _גודל

en: By S_ize on Disk
he: לפי _גודל בכונן

en: By _Type
he: לפי _סוג

en: By Modification _Date
he: לפי _תאריך שינוי

en: By _Emblems
he: לפי _סמלילים

en: By T_rash Time
he: לפי _תאריך ההשלכה לאשפה

en: By E_xtension
he: לפי _סיומת

en: Keep icons sorted by reverse extension segments in rows
he: לשמור על הסמלים מסודרים לפי מקטעי סיומות הפוכים בשורות

en: Restore Icon's Original Si_ze
he: החזרת גו_דל הסמל המקורי

en: pointing at "%s"
he: מצביע ל־״%s״

note: Translators: this is used in the view menu
en: _Icons
he: _איקונים

en: The icon view encountered an error.
he: שגיאה בתצוגת האיקונים.

en: The icon view encountered an error while starting up.
he: שגיאה באתחול תצוגת האיקונים.

en: Display this location with the icon view.
he: הצגת מיקום זה בתצוגת האיקונים

note: Translators: this is used in the view menu
en: _Compact
he: _קומפקטי

en: The compact view encountered an error.
he: שגיאה בתצוגה הקומפקטית.

en: The compact view encountered an error while starting up.
he: שגיאה באתחול התצוגה הקומפקטית.

en: Display this location with the compact view.
he: הצגת מיקום זה בתצוגה הקומפקטית.

en: (Empty)
he: (ריק)

en: %s Visible Columns
he: %s עמודות גלויות

en: Choose the order of information to appear in this folder:
he: בחירת סדר המידע שיופיע בתיקייה זו:

en: Visible _Columns...
he: _עמודות גלויות...

en: Select the columns visible in this folder
he: בחירת העמודות שיופיעו בתיקייה זו

note: Translators: this is used in the view menu
en: _List
he: _רשימה

en: The list view encountered an error.
he: שגיאה בתצוגת הרשימה.

en: The list view encountered an error while starting up.
he: שגיאה באתחול תצוגת הרשימה.

en: Display this location with the list view.
he: הצגת מיקום זה בתצוגת רשימה.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
he: אין באפשרותך לשייך יותר מסמל מותאם אישית אחד בכל פעם!

en: Properties
he: מאפיינים

en: %s Properties
he: מאפייני %s

en: Cancel Group Change?
he: לבטל שינוי קבוצה?

en: Cancel Owner Change?
he: לבטל שינוי בעלים?

en: nothing
he: כלום

en: unreadable
he: בלתי קריא

en: (some contents unreadable)
he: (חלק מהתוכן אינו קריא)

en: Contents:
he: תכנים:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
he: בשימוש

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
he: פנוי

en: Total capacity:
he: סה״כ קיבולת:

en: Filesystem type:
he: סוג מערכת קבצים:

en: Basic
he: בסיסי

en: Link target:
he: מקור קישור:

en: Size on Disk:
he: גודל על הדיסק:

en: Volume:
he: כרך:

en: Accessed:
he: תאריך גישה:

en: Modified:
he: ‏השתנה:

en: Created:
he: נוצר:

en: Free space:
he: מקום פנוי:

en: _Read
he: _קרא

en: _Write
he: _כתוב

en: E_xecute
he: ה_פעלה

note: Translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
he: ללא

en: list
he: רשימה

en: read
he: קריאה

en: create/delete
he: יצירה/מחיקה

en: write
he: כתיבה

en: access
he: גישה

en: Access:
he: גישה:

en: Folder access:
he: גישה לתיקייה:

en: File access:
he: גישה לקובץ:

en: List files only
he: רשימת קבצים בלבד

en: Access files
he: גישה לקבצים

en: Create and delete files
he: יצירת ומחיקת קבצים

en: Read-only
he: קריאה בלבד

en: Read and write
he: קריאה וכתיבה

en: Special flags:
he: דגלים מיוחדים:

en: Set _user ID
he: הגדרת מזהה _משתמש

en: Set gro_up ID
he: הגדרת מזהה ק_בוצה

en: _Sticky
he: _דביק

en: _Owner:
he: _בעלים:

en: Owner:
he: בעלים:

en: _Group:
he: קבו_צה:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Others
he: אחרים

en: Execute:
he: הפעלה:

en: Allow _executing file as program
he: מתן הרשאה _להרצת הקובץ כתכנית

en: Others:
he: אחרים:

en: Folder Permissions:
he: הרשאות תיקייה:

en: File Permissions:
he: הרשאות קובץ:

en: Text view:
he: תצוגת טקסט:

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
he: אינך הבעלים, לכן אינך יכול לשנות את ההרשאות.

en: SELinux context:
he: תוכן SELinux:

en: Last changed:
he: שונה לאחרונה:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
he: החלת הרשאות לכל הקבצים המצורפים

en: The permissions of "%s" could not be determined.
he: לא ניתן לזהות את ההרשאות של "%s".

en: The permissions of the selected file could not be determined.
he: לא ניתן לזהות את ההרשאות של הקובץ הנבחר.

en: Creating Properties window.
he: נוצר חלון מאפיינים.

en: Select Custom Icon
he: בחירת סמל מותאם אישית

en: Tree
he: עץ

en: Show Tree
he: הצגת עץ

en: Widget View
he: תצוגת וידג׳ט

en: _Widget View
he: תצוגת _וידג׳ט

en: The widget view encountered an error.
he: תצוגת הווידג׳ט נתקלה בשגיאה.

en: The widget view encountered an error while starting up.
he: תצוגת הווידג׳ט נתקלה בשגיאה בעת הפעלתה.

en: Display this location with the widget view.
he: להציג את המיקום הזה בתצוגת וידג׳ט.
