caja 1.25.3 - en to ks translation catalogue (26 entries)

en: Open Folder
ks: फ़ोल्डर खोलें

en:  (invalid Unicode)
ks: (गलत यूनिकोड)

en: Select _All
ks: सयरि तुलिव (_A)

en: Size
ks: नाप

en: Move to _Trash
ks: टरेश मंज तरिव (_T)

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
ks: कय्ह न

en: Preview
ks: छप्पावन बरोटठ वुच्छुन

en: Image
ks: फोटो (_I)

en: _Go
ks: गच्छिव (_G)

en: Open in New _Window
ks: नय विंडो मंज खुलिव

en: _File
ks: फ़ाइल (_F)

en: _Edit
ks: संपादन (_E)

en: _View
ks: वुच्छिव (_V)

en: Prefere_nces
ks:  फरिफरसिंस(_n)

en: _Reload
ks: बय्य लोड करिव (_R)

en: _Contents
ks: मंज (_C)

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: Zoom _Out
ks: लकुट आकार (_O)

en: Zoom In
ks: ज़ूम इन

en: Zoom Out
ks: ज़ूम आउट

en: Zoom
ks: ज़ूम

en: _Save
ks: सेव (_S)

en: _Undo
ks: फेरिव (_U)

en: Properties
ks: गुण
