caja 1.25.3 - en to ne translation catalogue (847 entries)

en: _Patterns
ne: बाँन्कीहरू

en: Drag a pattern tile to an object to change it
ne: एउटा वस्तुलाई परिवर्तन गर्न वस्तुमा बाँन्की टायल तान्नुहोस्

en: Blue Ridge
ne: नीलो रिड्ज

en: Blue Rough
ne: नीलो रफ

en: Blue Type
ne: नीलो प्रकार

en: Brushed Metal
ne: ब्रस गरिएको धातु

en: Burlap
ne: बर्ल्याप

en: Camouflage
ne: भेष बदल्नुहोस्

en: Chalk
ne: चक

en: Cork
ne: कर्क

en: Countertop
ne: काउन्टरटप

en: Dots
ne: थोप्लाहरू

en: Fibers
ne: फाइबर्स

en: Fleur De Lis
ne: फ्ल्यूर डी लिस

en: Floral
ne: फ्लोरल

en: Fossil
ne: अवशेष

en: Green Weave
ne: ग्रीन वेभ

en: Ice
ne: बरफ

en: Manila Paper
ne: मनीला कागज

en: Moss Ridge
ne: मोस रिड्ज

en: Numbers
ne: सङ्ख्याहरू

en: Ocean Strips
ne: महासागर स्ट्राईप्स

en: Purple Marble
ne: बैंजनी मार्बल

en: Ridged Paper
ne: रिज् गरिएको कागज

en: Rough Paper
ne: रफ कागज

en: Sky Ridge
ne: आकाश रिड्ज

en: Snow Ridge
ne: बरफ रिड्ज

en: Stucco
ne: स्टक्को

en: Terracotta
ne: टेराकोटा

en: Wavy White
ne: तरङ्गीत सेतो

en: C_olors
ne: रङहरू

en: Drag a color to an object to change it to that color
ne: वस्तुको रङ त्यस रङमा परिवर्तन गर्नलाई वस्तुमा रङ तान्नुहोस्

en: Mango
ne: आँप

en: Orange
ne: सुन्तला

en: Tangerine
ne: ट्यान्जेरिन

en: Grapefruit
ne: ग्रेपफ्रूट

en: Ruby
ne: रूबी

en: Pale Blue
ne: हल्का नीलो

en: Sky
ne: आकाश

en: Danube
ne: डेन्यूब

en: Indigo
ne: नीलो

en: Violet
ne: बैंजनी

en: Sea Foam
ne: समुद्री फिंज

en: Leaf
ne: पात

en: Deep Teal
ne: गहिरो टील

en: Dark Cork
ne: गाढा कर्क

en: Mud
ne: हिलोमाटो

en: Fire Engine
ne: फायर इन्जिन

en: Envy
ne: जलन

en: Azul
ne: अजुल

en: Lemon
ne: कागती

en: Bubble Gum
ne: बबल गम

en: White
ne: सेतो

en: Apparition
ne: छायाँ

en: Silver
ne: चाँदी

en: Concrete
ne: ठोस

en: Shale
ne: चट्टान

en: Granite
ne: ग्रेनाइट

en: Eclipse
ne: ग्रहण

en: Charcoal
ne: कोइला

en: Onyx
ne: ओनिक्स

en: Black
ne: कालो

en: _Emblems
ne: चिन्हहरू

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
ne: वस्तुमा चिन्ह थप्न वस्तुमा चिन्ह तान्नुहोस्

en: Erase
ne: मेटनुहोस्

en: Caja
ne: नटलस

en: File Browser
ne: फाइल ब्राउजर

en: Browse the file system with the file manager
ne: फाइल प्रबन्धकसँग फाइल प्रणाली ब्राउज गर्नुहोस्

en: Computer
ne: कम्प्युटर

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
ne: सबै स्थानीय र टाढाको डिस्कहरू र यो क्मप्युटरबाट पहुँचयोग्य फोल्डरहरू ब्राउज गर्नुहोस्

en: File Manager
ne: फाइल प्रबन्धक

en: File Management
ne: फाइल ब्यवस्थापन

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
ne: फाइल प्रबन्धक सञ्झ्यालहरूको ब्यबहार र देखावट परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Open Folder
ne: फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Home Folder
ne: गृह फोल्डर

en: Open your personal folder
ne: तपाईँको व्यक्तिगत फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Saved search
ne: बचत गरिएको खोजी

en: Network
ne: नेटवर्क,संजाल

en: Browse bookmarked and local network locations
ne: पुस्तकचिनो लगाइएको र स्थानीय सञ्जाल स्थानहरू ब्राउज गर्नुहोस्

en: Text
ne: पाठ

en: The text of the label.
ne: लेबुलको पाठ

en: Justification
ne: समरेखन

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
ne: एक अर्कासँग सम्बन्धित पाठका पङ्क्ति र लेबुलको पङ्क्तिबद्धता/स्थान र लेबुलले पङ्क्तिबद्धतालाई असर गर्दैन ।

en: Line wrap
ne: रेखिक बेराइ

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
ne: यदि सेट गरिएमा, पाठ धेरै फराकिलो हुँदा लाइन बेरिन्छ ।

en: Cursor Position
ne: कर्सरको स्थिति

en: The current position of the insertion cursor in chars.
ne: क्यारेक्टरहरूमा घुसाउने कर्सरको हालको स्थिति ।

en: Selection Bound
ne: चयन सीमा

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
ne: क्यारेक्टरहरूमा कर्सरबाट चयन भएको अर्को छेउको स्थिति ।

en: Cu_t
ne: काट्नुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: Select All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Show more _details
ne: विस्तृत विवरण देखाउनुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: _Revert
ne: उल्टाउनुहोस्

en: You can stop this operation by clicking cancel.
ne: तपाईँले 'रद्द गर्नुहोस्' क्लिक गरेर यो सञ्चालन रोक्न सक्नुहुन्छ ।

en:  (invalid Unicode)
ne:  (अमान्य यूनिकोड)

en: _Eject
ne: निकाल्नुहोस्

en: _Unmount
ne: अनमाउण्ट गर्नुहोस्

en: Cut the selected text to the clipboard
ne: चयन गरिएको पाठ क्लिपबोर्डमा काट्नुहोस्

en: Copy the selected text to the clipboard
ne: चयन गरिएको पाठ क्लिपबोर्डमा प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Paste the text stored on the clipboard
ne: क्लिपबोर्डमा भण्डारण गरिएको पाठ टाँस्नुहोस्

en: Select _All
ne: सबै छान्नुहोस्

en: Select all the text in a text field
ne: पाठ फाँटमा सबै पाठ चयन गर्नुहोस्

en: Move _Up
ne: माथि सार्नुहोस्

en: Move Dow_n
ne: तल सार्नुहोस्

en: Use De_fault
ne: पूर्वनिर्धारित प्रयोग गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: The name and icon of the file.
ne: फाइलको नाम र प्रतिमा ।

en: Size
ne: आकार

en: The size of the file.
ne: फाइलको साइज ।

en: Type
ne: प्रकार

en: The type of the file.
ne: फाइलको प्रकार ।

en: Date Modified
ne: मिति परिमार्जित गरियो

en: The date the file was modified.
ne: फाइल परिमार्जन गरिएको मिति ।

en: Date Accessed
ne: मिति पहुँच प्राप्त गरियो

en: The date the file was accessed.
ne: फाइल पहुँच प्राप्त गरिएको मिति ।

en: Owner
ne: मालिक

en: The owner of the file.
ne: फाइलको मालिक ।

en: Group
ne: समूह

en: The group of the file.
ne: फाइलको समूह ।

en: Permissions
ne: अनुमतिहरू

en: The permissions of the file.
ne: फाइलको अनुमतिहरू ।

en: Octal Permissions
ne: ओक्टल अनुमतिहरू

en: The permissions of the file, in octal notation.
ne: ओक्टल सङ्केतमा फाइलको अनुमतिहरू ।

en: MIME Type
ne: माइम प्रकार

en: The mime type of the file.
ne: फाइलको माइम प्रकार ।

en: SELinux Context
ne: SELinux प्रसङ्ग

en: The SELinux security context of the file.
ne: फाइलको SELinux सुरक्षा प्रसङ्ग ।

en: Location
ne: स्थान

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: on the desktop
ne: डेस्कटपमा

note: Translators: If it's hard to compose a good home * icon name from the user name, you can use a string without * an "%s" here, in which case the home icon name will not * include the user's name, which should be fine. To avoid a * warning, put "%.0s" somewhere in the string, which will * match the us
en: %s's Home
ne: %s को गृह

en: Network Servers
ne: सञ्जाल सेवाहरू

en: Trash
ne: टोकरी

en: _Move Here
ne: यहाँ सार्नुहोस्

en: _Copy Here
ne: यहाँ प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Link Here
ne: यहाँ लिङ्क गर्नुहोस्

en: Set as _Background
ne: पृष्ठभूमिको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Set as background for _all folders
ne: सबै फोल्डरका लागि पृष्ठभुमिको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set as background for _this folder
ne: यो फोल्डरका लागि पृष्ठभूमिको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: The emblem cannot be installed.
ne: चिन्ह स्थापना गर्न सकिँदैन ।

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
ne: माफ गर्नुहोस्, तर तपाईँले नयाँ चिन्हका लागि खाली नभएको शब्दकुञ्जी निर्दिष्ट गर्नु पर्दछ ।

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
ne: माफ गर्नुहोस्, तर चिन्ह शब्दकुञ्जीहरूले अक्षरहरू, खाली स्थानहरू र सङ्ख्याहरू मात्र समाविष्ट गर्न सक्दछ ।

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
ne: माफ गर्नुहोस्, तर त्यहाँ "%s"नाम गरेको एउटा चिन्ह पहिल्यै छ ।

en: Please choose a different emblem name.
ne: कृपया फरक चिन्ह नाम रोज्नुहोस् ।

en: Sorry, unable to save custom emblem.
ne: माफ गर्नुहोस्, अनुकूल चिन्ह बचत गर्न अक्षम ।

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
ne: माफ गर्नुहोस्, अनुकूल चिन्ह नाम बचत गर्न अक्षम ।

en: File not found
ne: फाइल फेला परेन

en: today at 00:00:00 PM
ne: आज अपरान्ह ००:००:०० बजे

en: today at %-I:%M:%S %p
ne: आज %p %-l:%M:%S बजे

en: today at 00:00 PM
ne: आज अपरान्ह ००:०० बजे

en: today at %-I:%M %p
ne: %-I:%M %pमा आज

en: today, 00:00 PM
ne: आज, अपरान्ह ००:०० बजे

en: today, %-I:%M %p
ne: आज, %p %-l:%M

en: today
ne: आज

en: yesterday at 00:00:00 PM
ne: हिजो अपरान्ह ००:००:०० बजे

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
ne: हिजो %p %-l:%M:%S बजे

en: yesterday at 00:00 PM
ne: हिजो अपरान्ह ००:०० बजे

en: yesterday at %-I:%M %p
ne: %-I:%M %p मा हिजो

en: yesterday, 00:00 PM
ne: हिजो, अपरान्ह ००:०० बजे

en: yesterday, %-I:%M %p
ne: हिजो, %p %-l:%M

en: yesterday
ne: हिजो

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
ne: बुधवार, सेप्टेम्बर ०० ०००० अपरान्ह ००:००:०० बजे

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
ne: सोमबार, अक्टूबर ०० ०००० अपरान्ह ००:००:०० बजे

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
ne: सोमबार, अक्टूबर ०० ०००० अपरान्ह ००:०० बजे

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
ne: अक्टूबर ०० ०००० अपरान्ह ००:०० बजे

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
ne: अक्टूबर ०० ००००, अपरान्ह ००:०० बजे

en: 00/00/00, 00:00 PM
ne: ००/००/००, अपरान्ह ००:०० बजे

en: 00/00/00
ne: ००/००/००

en: ? items
ne: ? वस्तुहरू

en: ? bytes
ne: ? बाइट्स

en: unknown type
ne: अज्ञात प्रकार

en: unknown MIME type
ne: अज्ञात MIME प्रकार

en: unknown
ne: अज्ञात

en: program
ne: कार्यक्रम

en: link
ne: लिङ्क

en: Link to %s
ne: %s मा लिङ्क गर्नुहोस्

en: link (broken)
ne: लिङ्क (विच्छेद)

en: Size:
ne: साइज:

en: Type:
ne: प्रकार:

en: _Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: Replace
ne: प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: S_kip All
ne: सबै फड्काउनुहोस्

en: _Retry
ne: पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: Replace _All
ne: सबै प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Another link to %s
ne: %s मा अर्को लिङ्क

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
ne: यदि तपाईँले वस्तु मेट्नु भयो भने, यो स्थायी रूपले हराउनेछ ।

en: Empty _Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: Move to _Trash
ne: रद्दि टोकरीमा सार्नुहोस्

en: Deleting files
ne: फाइलहरू मेट्दै

en: Error while deleting.
ne: मेट्दा त्रुटि भयो ।

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
ne: रद्दीटोकरीमा फाइल सार्न सकिँदैन, तपाईँ तुरून्तै मेट्न चाहनुहुन्छ?

en: Error while copying.
ne: प्रतिलिपि गर्दा त्रुटि भयो ।

en: Error while moving.
ne: सार्दा त्रुटि भयो ।

en: You cannot move a folder into itself.
ne: तपाईँले फोल्डर सोहि फोल्डरमा सार्न सक्नुहुन्न ।

en: You cannot copy a folder into itself.
ne: तपाईँले फोल्डर सोहि फोल्डरमा प्रतिलिपि बनाउन सक्नुहुन्न ।

en: The destination folder is inside the source folder.
ne: गन्तव्य फोल्डर स्रोत फोल्डर भित्र छ ।

en: You cannot copy a file over itself.
ne: तपाईँले फाइललाई सोही फाइलमाथि नै प्रतिलिपि गर्न सक्नुहुन्न ।

note: Translators: the initial name of a new folder
en: untitled folder
ne: शीर्षक नभएको फोल्डर

note: Translators: the initial name of a new empty file
en: new file
ne: नयाँ फाइल

en: The selection rectangle
ne: चयन आयात

en: The Link "%s" is Broken.
ne: "%s" लिङ्क विच्छेद गरिएको छ ।

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
ne: "%s" लिङ्क विच्छेद गरिएको छ । तपाईँ यसलाई रद्दीटोकरीमा सार्न चाहनुहुन्छ?

en: Mo_ve to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
ne: तपाईँ "%s" चलाउन वा यसका सामग्रीहरू प्रदर्शन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: "%s" is an executable text file.
ne: "%s" एउटा कार्यान्वयन योग्य पाठ फाइल हो ।

en: Run in _Terminal
ne: टर्मिनलमा चलाउनुहोस्

en: _Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: _Run
ne: चलाउनुहोस्

en: Are you sure you want to open all files?
ne: तपाईँ सबै फाइलहरू खोल्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Opening "%s".
ne: "%s" खोल्दै ।

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Icon
ne: प्रतिमा

en: _Add
ne: थप्नुहोस्

en: No applications selected
ne: अनुप्रयोग चयन गरिएको छैन

en: %s document
ne: %s कागजात

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
ne: %s र "%s" प्रकारका अन्य फाइल खोल्न एउटा अनुप्रयोग चयन गर्नुहोस्

en: Could not run application
ne: अनुप्रयोग चलाउन सकेन

en: Could not find '%s'
ne: '%s' फेला पार्न सकेन

en: Could not find application
ne: अनुप्रयोग फेला पार्न सकेन

en: Unknown error
ne: अज्ञात त्रुटि

en: Could not add application
ne: अनुप्रयोग थप्न सकेन

en: Select an Application
ne: अनुप्रयोग चयन गर्नुहोस्

en: Open With
ne: यससँग खोल्नुहोस्

en: Select an application to view its description.
ne: अनुप्रयोगको वर्णन हेर्न यसलाई चयन गर्नुहोस् ।

en: _Use a custom command
ne: अनुकूल आदेश प्रयोग गर्नुहोस्

en: _Browse...
ne: ब्राउज गर्नुहोस्...

en: Add Application
ne: अनुप्रयोग थप्नुहोस्

en: Open Failed, would you like to choose another application?
ne: खोल्न असफल भयो, तपाईँ अर्को अनुप्रयोग रोज्न चाहनुहुन्छ?

en: Open Failed, would you like to choose another action?
ne: खोल्न असफल भयो, तपाईँ अर्को कार्य रोज्न चाहनुहुन्छ?

en: This is disabled due to security considerations.
ne: सुरक्षाका कारणले गर्दा यो निष्क्रिय भयो ।

en: There was an error launching the application.
ne: अनुप्रयोग सुरुआत गर्दा त्यहाँ एउटा त्रुटि थियो ।

en: This drop target only supports local files.
ne: यस छोड्ने लक्ष्यले स्थानीय फाइलहरूलाई मात्र समर्थन गर्दछ ।

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
ne: गैर-स्थानीय फाइलहरू खोल्न तिनिहरूलाई स्थानीय फोल्डरमा प्रतिलिपि गर्नुहोस् र त्यसपछि तिनिहरूलाई फेरि छोड्नुहोस् ।

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
ne: गैर-स्थानीय फाइलहरू खोल्न तिनिहरूलाई स्थानीय फोल्डरमा प्रतिलिपि बनाउनुहोस् र त्यसपछि तिनिहरूलाई फेरि छोड्नुहोस् । तपाईँले छोड्नु भएको स्थानीय फाइलहरू पहिल्यै नै खोलिसकेको छ ।

en: Details:
ne: विस्तृत विवरणहरू:

en: Search
ne: खोज

en: Search for "%s"
ne: "%s" का लागि खोजी गर्नुहोस्

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
ne: प्राचीन नउटिलस व्यवहार सक्षम पार्दछ, जहाँ सबै सञ्झ्यालहरू ब्राउजरहरू हुन

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
ne: मार्गपट्टीको सट्टामा सधैँ स्थान प्रविष्टि प्रयोग गर्नुहोस्

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नटलस ब्राउजर सञ्झ्यालहरूले स्थान उपकरणपट्टीका लागि मार्ग पट्टीको सट्टामा सधै मौलिक आगत प्रविष्टि प्रयोग गर्नेछ ।

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
ne: फाइलहरू मेट्दा वा रद्दीटोकरी खाली गर्दा यकिनका लागि सोध्नु पर्दछ या पर्दैन

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, तपाईँले फाइलहरू मेट्न, वा रद्दीटोकरी खाली गर्न प्रयत्न गर्नुहुन्छ नटलसले यकिनका लागि सोध्नेछ ।

en: Whether to enable immediate deletion
ne: तत्कालिन मेटाइ सक्षम पार्नु पर्दछ या पर्दैन

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
ne: यदि सहि तरिकाले सेट गरेमा, नटलससँग यस्तो विशेषता हुन्छ जसले तपाईँलाई फाइल रद्दीटोकरीमा सार्नुको सट्टा फाइल तुरून्त मेट्न अनुमति दिन्छ । यो विशेषता खतरनाक हुनसक्दछ, त्यसैले सावधानी अपनाउनुहोस् ।

en: When to show preview text in icons
ne: प्रतिमाहरूमा पूर्वावलोकन पाठ कहिले देखाउनु पर्दछ

en: When to show number of items in a folder
ne: फोल्डरमा वस्तुहरूको सङ्ख्या कहिले देखाउनु पर्दछ

en: Type of click used to launch/open files
ne: फाइलहरू सुरुआत गर्न/खोल्न प्रयोग गरिने क्लिकको प्रकार

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
ne: सम्भाव्य मानहरू फाइललाई एकल क्लिकमा सुरुआत गर्न "एकल", वा फाइलहरूलाई डबल क्लिकमा सुरुआत गर्न "डवल" हुन ।

en: What to do with executable text files when activated
ne: कार्यान्वयन योग्य पाठ फाइलहरूलाई सक्रिय पारिए पछि के गर्नु पर्दछ

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
ne: कार्यान्वयन योग्य पाठ फाइलहरू सक्रिय (एकल वा दोहोरो क्लिक) पारिए पछि के गर्नु पर्दछ । सम्भाव्य मानहरू कार्यक्रमको रूपमा तिनिहरूको सुरुआत गर्न "सुरुआत गर्नुहोस्", संवाद मार्फत के गर्नु पर्दछ भन्ने सोध्नलाई "सोध्नुहोस्" र पाठ फाइलको रूपमा तिनिहरूलाई प्रदर्शन गर्न "प्रदर्शन गर्नुहोस्" हुन् ।

en: When to show thumbnails of image files
ne: छवि फाइलहरूको थम्बनेल्स कहिले देखाउनु पर्दछ

en: Maximum image size for thumbnailing
ne: थम्बनेल गर्नका लागि अधिकतम छवि साइज

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
ne: यस साइज (बाइट्समा) भन्दा बढीको छविहरूलाई थम्बनेल गरिने छैन । यो सेटिङको उद्देश्य ठूलो छविहरूलाई थम्बनेल गर्न बाट हटाउनु हो जसले लोड हुन धेरै समय लिन्छ र धेरै स्मृति प्रयोग गर्दछ ।

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
ne: एउटा प्रतिमा माथि माउस लैजाँदा ध्वनिहरू पूर्वावलिकन गर्नुपर्दछ या पर्दैन

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नटलसले तपाईँलाई धेरै युनिक्स-जस्तै बाटोमा फाइल अनुमतिहरू केही धेरै गुप्त विकल्पहरू पहुँच गरेर सम्पादन गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: Show folders first in windows
ne: सञ्झ्यालहरूमा पहिले फोल्डरहरू देखाउनुहोस्

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नटलसले प्रतिमा र सूची दृश्यहरूमा फाइलहरू देखाउन फोल्डर प्राथमिकता देखाउँदछ ।

en: Default sort order
ne: पूर्वनिर्धारित क्रमबद्ध क्रम

en: Reverse sort order in new windows
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा क्रमबद्ध क्रम उल्टो पार्नुहोस्

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
ne: यदि सहि छ भने, नयाँ सञ्झ्यालहरूमा रहेका फाइलहरू उल्टो क्रममा क्रमबद्ध गरिनेछ । जस्तै, यदि नामद्वारा क्रमबद्ध गरिएमा, "a" देखि "z" सम्म फाइलहरू क्रमबद्ध गरिनुको सट्टा, "z" देखि "a" सम्म क्रमबद्ध गरिनेछ; यदि साइजद्वारा क्रमबद्ध गरिएमा बढोत्तरीको सट्टा तिनिहरू घट्दो तरिकाले क्रमबद्ध गरिनेनेछ ।

en: Caja uses the users home folder as the desktop
ne: नटलसले डेस्कटपको रूपमा प्रयोगकर्ता गृह फोल्डर प्रयोग गर्दछ

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
ne: यदि सहि तरिकाले सेट गरेमा, नटलसले डेस्कटपको रूपमा प्रयोगकर्ताको गृह फोल्डर प्रयोग गर्नेछ । यदि यो गलत छ भने, यसले डेस्कटपको रूपमा ~/डेस्कटप प्रयोग गर्नेछ ।

en: Whether a custom default folder background has been set.
ne: एउटा अनुकुल पूर्वनिर्धारित फोल्डर पृष्ठभूमि सेट गरिएको त छैन ।

en: Default Background Color
ne: पूर्वनिर्धारित पृष्ठभूमि रङ

en: Default Background Filename
ne: पूर्वनिर्धारित पृष्ठभूमि फाइल नाम

en: Custom Side Pane Background Set
ne: अनुकूल छेउ फलक पृष्ठभूमि सेट

en: Whether a custom default side pane background has been set.
ne: एउटा अनुकुल पूर्वनिर्धारित छेउ फलक पृष्ठभूमि सेट गरिएको छ या छैन ।

en: Default Side Pane Background Color
ne: पूर्वनिर्धारित छेउ फलक पृष्ठभूमि रङ

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
ne: पूर्वनिर्धारित साइड फलक पृष्ठभूमिका लागि फाइल नाम । यदि साइड फलक पृष्ठभूमि सेट ठीक भए मात्र प्रयोग गरिन्छ ।

en: Default Side Pane Background Filename
ne: पूर्वनिर्धारित छेउ फलक पृष्ठभूमि फाइल नाम

en: Default folder viewer
ne: पूर्वनिर्धारित फोल्डर दर्शक

en: Date Format
ne: मिति ढाँचा

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
ne: फाइल मितिहरूको ढाँचा । सम्भाव्य मानहरू "लोक्याल", "iso", र "अनौपचारिक" हुन् ।

en: Whether to show hidden files
ne: लुकाइएको फाइलहरू देखाउनु पर्दछ या पर्दैन

en: Whether to show backup files
ne: जगेडा फाइलहरू देखाउनु पर्दछ या पर्दैन

en: List of possible captions on icons
ne: प्रतिमाहरूमा सम्भाव्य क्याप्सनहरूको सूची

en: Use tighter layout in new windows
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा खँदिलो सजावट प्रयोग गर्नुहोस्

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
ne: यदि सहि भएमा, प्रतिमाहरू पूर्वनिर्धारितद्वारा नयाँ सञ्झ्यालमा दह्रोसँग राखिनेछ ।

en: Put labels beside icons
ne: लेबुलहरू प्रतिमाहरूको छेउमा राख्नुहोस्

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
ne: यदि सहि भए, लेबुलहरू प्रतिमाहरूको मुनि भन्दा प्रतिमाकोसँगै राखिनेछ ।

en: Default icon zoom level
ne: पूर्वनिर्धारित प्रतिमा जुम तह

en: Default zoom level used by the icon view.
ne: प्रतिमा दृश्यद्वारा प्रयोग गरिएको पूर्वनिर्धारित जुम तह ।

en: Default Thumbnail Icon Size
ne: पूर्वनिर्धारित थम्बनेल प्रतिमा साइज

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
ne: प्रतिमा दृश्यमा थम्बनेलका लागि एउटा प्रतिमाको पूर्वनिर्धारित साइज ।

en: Default list zoom level
ne: पूर्वनिर्धारित सूची जुम तह

en: Default zoom level used by the list view.
ne: सूची दृश्यद्वारा प्रयोग गरिएको पूर्वनिर्धारित जुम तह ।

en: Default list of columns visible in the list view
ne: सूची दृश्यमा दृश्यात्मक स्तम्भहरूको पूर्वनिर्धारित सूची

en: Default list of columns visible in the list view.
ne: सूची दृश्यमा दृश्यात्मक स्तम्भहरूको पूर्वनिर्धारित सूची ।

en: Default column order in the list view
ne: सूची दृश्यमा पूर्वनिर्धारित स्तम्भ क्रम

en: Default column order in the list view.
ne: सूची दृश्यमा पूर्वनिर्धारित स्तम्भ क्रम ।

en: Only show folders in the tree side pane
ne: ट्रि छेउ फलकमा फोल्डरहरू मात्र देखाउनुहोस्

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नटलसले ट्रि छेउ फलक भित्र फोल्डरहरू मात्र देखाउनेछ । अन्यथा यसले फोल्डरहरू र फाइलहरू दुवै देखाउनेछ ।

en: Desktop font
ne: डेस्कटप फन्ट

en: The font description used for the icons on the desktop.
ne: डेस्कटपमा प्रतिमाहरूका लागि प्रयोग गरिने फन्ट विवरण ।

en: Home icon visible on desktop
ne: डेस्कटपमा गृह प्रतिमा दृश्यात्मक छ

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
ne: यदि यो सहि तरिकाले सेट गरिएको छ भने, गृह फोल्डरसँग लिङ्क भएको एउटा प्रतिमा डेस्कटपमा राखिनेछ ।

en: Computer icon visible on desktop
ne: डेस्कटपमा कम्प्युटर प्रतिमा दृश्यात्मक

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
ne: यदि यो सहि तरिकाले सेट गरिएको छ भने, कम्प्युटर स्थानसँग लिङ्क भएको एउटा प्रतिमा डेस्कटपमा राखिनेछ ।

en: Trash icon visible on desktop
ne: डेस्कटपमा रद्दीटोकरी प्रतिमा दृश्यात्मक छ

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
ne: यदि यो सहि तरिकाले सेट गरिएको छ भने, रद्दीटोकरीसँग लिङ्क भएको एउटा प्रतिमा डेस्कटपमा राखिनेछ ।

en: Show mounted volumes on the desktop
ne: डेस्कटपमा माउन्ट गरिएका भोल्युमहरू देखाउनुहोस्

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
ne: यदि यो सहि तरिकाले सेट गरिएको छ भने, माउन्ट गरिएको भोल्युमसँग लिङ्क भएको प्रतिमाहरू डेस्कटपमा राखिनेछन् ।

en: Network Servers icon visible on the desktop
ne: डेस्कटपमा सञ्जाल सर्भर प्रतिमा दृश्यात्मक छ

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
ne: यदि यो सहि तरिकाले सेट गरिएको छ भने, सञ्जाल सर्भर दृश्यसँग लिङ्क भएको एउटा प्रतिमा डेस्कटपमा राखिनेछ ।

en: Desktop computer icon name
ne: डेस्कटप कम्प्युटर प्रतिमा नाम

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
ne: यदि तपाईँ डेस्कटपमा कम्प्युटर प्रतिमाका लागि अनुकूल नाम चाहनुहुन्छ भने यो नाम सेट गर्न सकिन्छ ।

en: Desktop home icon name
ne: डेस्कटप गृह प्रतिमा नाम

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
ne: यदि तपाईँ डेस्कटपमा गृह प्रतिमाका लागि अनुकूल नाम चाहनुहुन्छ भने यो नाम सेट गर्न सकिन्छ ।

en: Desktop trash icon name
ne: डेस्कटप रद्दीटोकरी प्रतिमा नाम

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
ne: यदि तपाईँ डेस्कटपमा रद्दीटोकरी प्रतिमाका लागि अनुकूल नाम चाहनुहुन्छ भने यो नाम सेट गर्न सकिन्छ ।

en: Network servers icon name
ne: सञ्जाल सर्भर प्रतिमा नाम

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
ne: यदि तपाईँ डेस्कटपमा सञ्जाल सर्भर प्रतिमाका लागि अनुकूल नाम चाहनुहुन्छ भने यो नाम सेट गर्न सकिन्छ ।

en: Width of the side pane
ne: छेउ फलकको चौडाइ

en: The default width of the side pane in new windows.
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा छेउ फलकको पूर्वनिर्धारित चौडाइ ।

en: Show toolbar in new windows
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा उपकरणपट्टी देखाउनुहोस्

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नयाँ खोलिएको सञ्झ्यालहरूको उपकरणपट्टीहरू दृश्यात्मक हुनेछ ।

en: Show location bar in new windows
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा स्थानपट्टी देखाउनुहोस्

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नयाँ खोलिएको सञ्झ्यालहरूको स्थानपट्टी दृश्यात्मक हुनेछ ।

en: Show status bar in new windows
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा वस्तुस्थिति पट्टी देखाउनुहोस्

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
ne: यदि ठीकसँग सेट गरेमा, नयाँ खोलिएको सञ्झ्यालहरूको स्थितिपट्टी दृश्यात्मक हुनेछ ।

en: Show side pane in new windows
ne: नयाँ सञ्झ्यालहरूमा छेउ फलक देखाउनुहोस्

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
ne: यदि सेट ठीकसँग गरेमा, नयाँ खोलिएको सञ्झ्यालहरूको छेउ फलक दृश्यात्मक हुनेछ ।

en: Side pane view
ne: छेउ फलक दृश्य

en: The side pane view to show in newly opened windows.
ne: नयाँ खोलिएको सञ्झ्यालहरूमा देखाउनलाई छेउ फलक दृश्य ।

en: File is not a valid .desktop file
ne: फाइल मान्य .डेस्कटप फाइल होइन

en: Starting %s
ne: %s सुरु गर्दै

en: Unrecognized launch option: %d
ne: अपरिचित सुरु विकल्प: %d

en: Not a launchable item
ne: एउटा सुरुआतयोग्य वस्तु होइन

en: Disable connection to session manager
ne: सत्र प्रबन्धकमा जडान गर्न असक्षम

en: FILE
ne: फाइल

en: Specify session management ID
ne: सत्र प्रबन्धक आईडी निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: ID
ne: आईडी

en: Session management options:
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प:

en: Show session management options
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प देखाउनुहोस्

en: Caja could not create the required folder "%s".
ne: नटलसले "%s" आवश्यक फोल्डर सिर्जना गर्न सकेन ।

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
ne: नटलस चलाउनुभन्दा पहिले, कृपया निम्न फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्, वा त्यस्तो अनुमतिहरू सेट गर्नुहोस् कि नटलसले त्यो सिर्जना गर्न सकोस् ।

en: Caja could not create the following required folders: %s.
ne: नटलसले निम्न आवश्यक फोल्डरहरू सिर्जना गर्न सकेन: %s ।

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
ne: नटलस चलाउनु भन्दा पहिले, कृपया यी फोल्डरहरू सिर्जना गर्नुहोस्, वा त्यस्तो अनुमतिहरू सेट गर्नुहोस् कि नटलसले तिनिहरू सिर्जना गर्न सकोस् ।

en: Perform a quick set of self-check tests.
ne: आफै-जाँच परीक्षणहरूको द्रुत सेट कार्यसम्पादन गर्नुहोस् ।

en: Create the initial window with the given geometry.
ne: दिइएको रेखागणित अनुसार पहिलो सञ्झ्याल सिर्जना गर्नुहोस् ।

en: GEOMETRY
ne: रेखागणित

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
ne: स्पष्ट रूपले निर्दिष्ट गरिएको URIs का लागि मात्र सञ्झ्याल सिर्जना गर्नुहोस् ।

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
ne: डेस्कटप प्रबन्ध (प्राथमिकता संवादभित्र प्राथमिकता सेट उपेक्षा गर्नुहोस्) नगर्नुहोस् ।

en: Quit Caja.
ne: नटलस अन्त्य गर्नुहोस् ।

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
ne: 
    
    फाइल प्रबन्धकसँग फाइल प्रणाली ब्राउज गर्नुहोस्

en: No bookmarks defined
ne: कुनै पुस्तकचिनोहरू परिभाषित गरिएको छैन

en: Bookmarks
ne: बुकमार्कहरु

en: There was an error displaying help: 
    %s
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा त्यहाँ एउटा त्रुटि थियो: 
    %s

en: Edit Bookmarks
ne: पुस्तकचिनोहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

en: _Name
ne: नाम:

en: SSH
ne: एसएसएच (SSH)

en: Public FTP
ne: सार्वजनिक एफटीपी (FTP)

en: FTP (with login)
ne: एफटीपी (FTP) (लगइन भएको)

en: Windows share
ne: सञ्झ्याल सेयर

en: Secure WebDAV (HTTPS)
ne: सुरक्षित WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
ne: जडान स्थापना गरिदैछ...

en: There was an error displaying help.
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा त्रुटि भएको थियो ।

en: C_onnect
ne: जडान गर्नुहोस्

en: Connect to Server
ne: सर्भरमा जडान गर्नुहोस्

en: _Server:
ne: सर्भर:

en: _Port:
ne: पोर्ट:

en: Folder:
ne: फोल्डर:

en: Password:
ne: पासवर्ड:

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
ne: 
    
    सर्भर माउन्टमा जडान थप्नुहोस्

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
ne: यो सम्भवत स्थायी चिन्ह भएकोले हुनसक्दछ, र तपाईँले आफैं थप्नु भएको होइन ।

en: Rename Emblem
ne: चिन्हको पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: Enter a new name for the displayed emblem:
ne: प्रदर्शन गरिएको चिन्हका लागि नयाँ नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Rename
ne: पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: Add Emblems...
ne: चिन्हहरू थप्नुहोस्...

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
ne: हरेक चिन्हको पछि विवरणात्मक नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।  यो नाम चिन्ह पहिचान गर्न अर्को स्थानमा प्रयोग गरिनेछ ।

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
ne: चिन्हको पछि विवरणात्मक नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।  यो नाम चिन्ह पहिचान गर्न अर्को स्थानहरूमा प्रयोग गरिनेछ ।

en: Some of the files could not be added as emblems.
ne: केही फाइलहरू चिन्हहरूको रूपमा थप्न सकिएन ।

en: The emblems do not appear to be valid images.
ne: चिन्हहरू वैध छविहरू जस्तो देखा पर्दैन ।

en: None of the files could be added as emblems.
ne: चिन्हहरूको रूपमा कुनै पनि फाइलहरू थप्न सकिएन ।

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
ne: '%s' फाइल वैध फाइल जस्तो देखा पर्दैन ।

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
ne: तानिएको फाइल एउटा वैध छवि जस्तो देखा पर्दैन ।

en: The emblem cannot be added.
ne: चिन्ह थप्न सकिँदैन ।

en: Emblems
ne: चिन्हहरू

en: Show Emblems
ne: चिन्हहरू देखाउनुहोस्

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
ne: कुनै पनि होइन

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
ne: प्रतिमा दृश्य

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
ne: सूची हेर्नुहोस्

en: Always
ne: सधैँ

en: Never
ne: कहिल्यै पनि होइन

en: By Name
ne: नामद्वारा

en: By Size
ne: साइजद्वारा

en: By Type
ne: प्रकारद्वारा

en: By Modification Date
ne: परिमार्जन मितिद्वारा

en: By Emblems
ne: चिन्हद्वारा

en: 50%
ne: ५०%

en: 100%
ne: १००%

en: 150%
ne: १५०%

en: 200%
ne: २००%

en: 400%
ne: ४००%

en: 1 MB
ne: १ मेगा बाइट

en: 3 MB
ne: ३ मेगा बाइट

en: 5 MB
ne: ५ मेगा बाइट

en: 10 MB
ne: १० मेगा बाइट

en: 100 MB
ne: १०० मेगा बाइट

en: File Management Preferences
ne: फाइल ब्यवस्थापन प्राथमिकताहरू

en: View _new folders using:
ne: प्रयोग गरेर नयाँ फोल्डर हेर्नुहोस्:

en: _Arrange items:
ne: वस्तुहरू मिलाउनुहोस्:

en: Sort _folders before files
ne: फाइलहरू अगाडि फोल्डरहरू क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Default _zoom level:
ne: पूर्वनिर्धारित जुम तह:

en: _Use compact layout
ne: जटिल सजावट प्रयोग गर्नुहोस्

en: _Text beside icons
ne: प्रतिमा बाहेका पाठ

en: _Default zoom level:
ne: पूर्वनिर्धारित जुम तह:

en: Show _only folders
ne: फोल्डरहरू मात्र देखाउनुहोस्

en: Views
ne: दृश्यहरू

en: _Single click to open items
ne: वस्तुहरू खोल्नका लागि एकल क्लिक गर्नुहोस्

en: _Double click to open items
ne: वस्तुहरू खोल्नका लागि डबल क्लिक गर्नुहोस्

en: _Run executable text files when they are opened
ne: कार्यान्वयन योग्य पाठ फाइलहरू खुला रहेका बेला चलाउनुहोस्

en: _View executable text files when they are opened
ne: तिनीहरू खुला रहेका बेला कार्यान्वयन योग्य पाठ फाइलहरू हेर्नुहोस्

en: _Ask each time
ne: हरेक पटक सोध्नुहोस्

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुभन्दा पहिले वा फाइलहरू मेट्नु पहिले सोध्नुहोस्

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
ne: मेट्ने आदेश समावेश गर्नुहोस् जसले रद्दीटोकरी बाइपास गर्दछ

en: Behavior
ne: व्यवहार

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
ne: प्रतिमा नामहरूको मुनि देखा पार्न सूचनाको क्रम रोज्नुहोस् । जब नजिकबाट जुम गरिन्छ धेरै सूचना देखा पर्दछ ।

en: _Format:
ne: ढाँचा:

en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Choose the order of information to appear in the list view.
ne: सूची दृश्यमा देखा पर्न सूचनाको क्रम रोज्नुहोस् ।

en: List Columns
ne: सूची स्तम्भहरू

en: Show te_xt in icons:
ne: प्रतिमाहरूमा पाठ देखाउनुहोस्:

en: Show _thumbnails:
ne: थम्बनेलहरू देखाउनुहोस्:

en: _Only for files smaller than:
ne: भन्दा साना फाइलहरूका लागि मात्र:

en: Preview _sound files:
ne: ध्वनि फाइलहरू पूर्वावलोकन गर्नुहोस्:

en: Count _number of items:
ne: वस्तुहरूको सङ्ख्या गणना गर्नुहोस्:

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: _Type:
ne: प्रकार:

en: History
ne: इतिहास

en: Show History
ne: इतिहास देखाउनुहोस्

en: Camera Brand
ne: क्यामेरा मार्क

en: Camera Model
ne: क्यामेरा नमूना

en: Date Taken
ne: लिइएको मिति

en: Date Digitized
ne: अंकीकरण गरिएको मिति

en: Exposure Time
ne: प्रदर्शन समय

en: Aperture Value
ne: छिद्र मान

en: ISO Speed Rating
ne: ISO गति दर

en: Flash Fired
ne: फ्ल्यास फायर्ड

en: Metering Mode
ne: मापक मोड

en: Exposure Program
ne: देखाउने कार्यक्रम

en: Focal Length
ne: केन्द्रित लम्बाइ

en: Software
ne: सफ्टवेयर

en: Description
ne: वर्णन

en: Keywords
ne: कुञ्जीशब्दहरू

en: Creator
ne: सर्जक

en: Copyright
ne: प्रतिलिपि अधिकार

en: Rating
ne: दर निर्धारण गर्दै

en: Image Type:
ne: छवि प्रकार:

en: Failed to load image information
ne: छवि सूचना लोड गर्न असफल भयो

en: loading...
ne: लोड गर्दैछ...

en: Image
ne: छवि

en: Information
ne: सूचना

en: Show Information
ne: सूचना देखाउनुहोस्

en: Use _Default Background
ne: पूर्वनिर्धारित पृष्ठभूमि प्रयोग गर्नुहोस्

en: Please drag just one image to set a custom icon.
ne: अनुकूल प्रतिमा सेट गर्न कृपया एउटा मात्र छवि तान्नुहोस् ।

en: The file that you dropped is not local.
ne: तपाईँले छोड्नु भएको फाइल स्थानीय होइन ।

en: You can only use local images as custom icons.
ne: तपाईँले स्थानीय छविहरू मात्र अनुकूल प्रतिमाहरूको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: The file that you dropped is not an image.
ne: तपाईँले छोड्नु भएको फाइल एउटा छवि होइन ।

en: You can only use images as custom icons.
ne: तपाईँले अनुकूल प्रतिमाहरूको रूपमा छविहरू मात्र प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Location:
ne: स्थान:

en: Go To:
ne: जानुहोस्:

en: Open Location
ne: स्थान खोल्नुहोस्

en: _Location:
ne: स्थान:

en: %s - File Browser
ne: %s - फाइल ब्राउजर

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
ne: तपाईँले हेर्नु भएको स्थानहरूको सूची खाली गर्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: The location "%s" does not exist.
ne: %s स्थान अवस्थित छैन ।

en: The history location doesn't exist.
ne: इतिहास स्थान अवस्थित छैन ।

en: _Go
ne: जानुहोस्

en: Open another Caja window for the displayed location
ne: प्रदर्शित स्थानका लागि अर्को नटलस सञ्झ्याल खोल्नुहोस्

en: Close _All Windows
ne: सबै सञ्झ्यालहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close all Navigation windows
ne: सबै नेभिगेसन सञ्झ्यालहरू बन्द गर्नुहोस्

en: _Location...
ne: स्थान...

en: Specify a location to open
ne: खोल्नका लागि स्थान निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Clea_r History
ne: इतिहास खाली गर्नुहोस्

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
ne: पछाडि जानुहोस् मेनु र अगाडि/पछाडि सूचीहरूको सामग्रीहरू खाली गर्नुहोस्

en: _Add Bookmark
ne: पुस्तकचिनो थप्नुहोस्

en: Add a bookmark for the current location to this menu
ne: यस मेनुमा हालको स्थानका लागि पुस्तकचिनो थप्नुहोस्

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
ne: यस मेनुमा पुस्तकचिनोहरू सम्पादन गर्न अनुमति दिने सञ्झ्याल प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: _Previous Tab
ne: अघिल्लो ट्याब

en: _Next Tab
ne: पछिल्लो ट्याब

en: _Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Change the visibility of this window's main toolbar
ne: यस सञ्झ्यालको मुख्य उपकरणपट्टीको दृश्यात्मक्ता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: _Side Pane
ne: छेउ फलक

en: Change the visibility of this window's side pane
ne: यस सञ्झ्यालको छेउपट्टीको दृश्यात्मक्ता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Location _Bar
ne: स्थानपट्टी

en: Change the visibility of this window's location bar
ne: यस सञ्झ्यालको स्थानपट्टीको दृश्यात्मकता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: St_atusbar
ne: स्थितिपट्टी

en: Change the visibility of this window's statusbar
ne: यस सञ्झ्यालको वस्तुस्थितिपट्टीको दृश्यात्मकता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: _Search for Files...
ne: फाइलहरूका लागि खोजि गर्नुहोस्...

en: _Back
ne: पछाडि

en: Go to the previous visited location
ne: अघिल्लो भ्रमण गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Back history
ne: पछाडि इतिहास

en: _Forward
ne: अगाडि

en: Go to the next visited location
ne: पछिल्लो भ्रमण गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Forward history
ne: इतिहास फरवार्ड गर्नुहोस्

en: _Search
ne: खोजी

en: Close tab
ne: बन्द ट्याब

en: Notes
ne: द्रष्टव्यहरू

en: Show Notes
ne: द्रष्टव्यहरू देखाउनुहोस्

en: Open the contents of your desktop in a folder
ne: तपाईँको डेस्कटपको फोल्डरमा भएको सामाग्री खोल्नुहोस्

en: File System
ne: फाइल प्रणाली

en: _Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Open in New _Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउने

en: Rename...
ne: पुन: नामाकरण गर्दैछ...

en: _Mount
ne: माउन्ट गर्नुहोस्

en: _Format
ne: ढाँचा

en: Places
ne: स्थान

en: Show Places
ne: स्थानहरू देखाउनुहोस्

en: Backgrounds and Emblems
ne: पृष्ठभूमि र प्रतीक

en: _Remove...
ne: हटाउनुहोस्

en: Check that you have permission to delete the pattern.
ne: बाँन्की मेट्न तपाईँसँग अनुमति भएको जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check that you have permission to delete the emblem.
ne: चिन्ह मेट्न तपाईँसँग अनुमति भएको जाँच गर्नुहोस् ।

en: Select an Image File for the New Emblem
ne: नयाँ चिन्हका लागि एउटा छवि फाइल चयन गर्नुहोस्

en: Create a New Emblem
ne: नयाँ चिन्ह सिर्जना गर्नुहोस्

en: _Keyword:
ne: कुञ्जीशब्द:

en: _Image:
ne: छवि:

en: Create a New Color:
ne: नयाँ रङ सिर्जना गर्नुहोस्:

en: Color _name:
ne: रङ नाम:

en: Color _value:
ne: रङ मान:

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
ne: रिसेट विशेष छवि हो जसलाई मेट्न सकिँदैन ।

en: Select an Image File to Add as a Pattern
ne: बाँन्कीको रूपमा थप्नका लागि एउटा छवि फाइल चयन गर्नुहोस्

en: The color cannot be installed.
ne: रङ स्थापना गर्न सकिँदैन ।

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
ne: माफ गर्नुहोस्, तर तपाईँले नयाँ रङका लागि प्रयोग नभएको रङ नाम निर्दिष्ट गर्नु पर्दछ ।

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
ne: माफ गर्नुहोस्, तर तपाईँले नयाँ रङका लागि खाली नभएको नाम निर्दिष्ट गर्नु पर्दछ ।

en: Select a Color to Add
ne: थप्नका लागि एउटा रङ चयन गर्नुहोस्

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
ne: माफ गर्नुहोस्, तर %s उपयोगी छवि फाइल होइन ।

en: The file is not an image.
ne: यो फाइल एउटा छवि होइन ।

en: Select a Category:
ne: कोटि चयन गर्नुहोस्:

en: C_ancel Remove
ne: 'हटाउनुहोस्' रद्द गर्नुहोस्

en: _Add a New Pattern...
ne: नयाँ बाँन्की थप्नुहोस्...

en: _Add a New Color...
ne: नयाँ रङ थप्नुहोस्...

en: _Add a New Emblem...
ne: नयाँ चिन्ह थप्नुहोस्....

en: Click on a pattern to remove it
ne: बान्की हटाउन त्यसमा क्लिक गर्नुहोस्

en: Click on a color to remove it
ne: रङ हटाउन त्यसमा क्लिक गर्नुहोस्

en: Click on an emblem to remove it
ne: एउटा चिन्ह हटाउन त्यसमा क्लिक गर्नुहोस्

en: Patterns:
ne: बाँन्कीहरू:

en: Colors:
ne: रङहरू:

en: Emblems:
ne: चिन्हहरू:

en: _Remove a Pattern...
ne: बाँन्की हटाउनुहोस्...

en: _Remove a Color...
ne: रङ हटाउनुहोस्...

en: _Remove an Emblem...
ne: एउटा चिन्ह हटाउनुहोस्...

en: File Type
ne: फाइल प्रकार

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Select folder to search in
ne: खोजीमा फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Documents
ne: कागजातहरु

en: Music
ne: सङ्गित

en: Video
ne: भिडियो

en: Picture
ne: तस्वीर

en: Illustration
ne: उदाहरण

en: Spreadsheet
ne: स्प्रेडसिट

en: Presentation
ne: प्रस्तुतिकरण

en: Pdf / Postscript
ne: Pdf / पोष्टस्क्रिप्ट

en: Text File
ne: पाठ फाइल

en: Select type
ne: प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: Any
ne: कुनै

en: Other Type...
ne: अन्य प्रकार...

en: Remove this criterion from the search
ne: खोजीबाट यो मापदण्ड हटाउनुहोस्

en: Search Folder
ne: फोल्डर खोजी गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन

en: Edit the saved search
ne: बचत गरिएको खोजी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add a new criterion to this search
ne: यस खोजीमा नयाँ मापदण्ड थप्नुहोस्

en: Go
ne: जानुहोस्

en: Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: Perform or update the search
ne: खोजी सम्पादन गर्नुहोस् वा अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: _Search for:
ne: यसका लागि खोजी र्नुहोस्:

en: Search results
ne: खोजिएको फल

en: Search:
ne: खोजी गर्नुहोस्:

en: Close the side pane
ne: छेउ फलक बन्द गर्नुहोस्

en: _Places
ne: स्थानहरू

en: Open _Location...
ne: स्थान खोल्नुहोस्....

en: Close P_arent Folders
ne: प्रमूल फोल्डरहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close this folder's parents
ne: यस फोल्डरको प्रमूलहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Clos_e All Folders
ne: सबै फोल्डरहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close all folder windows
ne: सबै फोल्डर सञ्झ्यालहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
ne: यस कम्प्युटरमा नाम वा सामाग्री अनुरूप कागजात र फोल्डर स्थापना गर्नुहोस्

en: Delete all items in the Trash
ne: रद्दीटोकरीमा भएका सबै वस्तुहरू मेट्नुहोस्

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
ne: तपाईँ सूचीबाट अवस्थित नभएको स्थानसँगै कुनै पनि पुस्तकचिनोहरू हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Bookmark for Nonexistent Location
ne: अवस्थित नभएको स्थानका लागि पुस्तकचिनो

en: You can choose another view or go to a different location.
ne: तपाईँले अर्को दृश्य रोज्न सक्नुहुन्छ वा फरक स्थानमा जान सक्नुहुन्छ ।

en: The location cannot be displayed with this viewer.
ne: यो स्थान यस दर्शकसँग प्रदर्शन गर्न सकिँदैन ।

en: Content View
ne: हालको दृश्य

en: View of the current folder
ne: हालको फोल्डरको दृश्य

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
ne: नटलससँग फोल्डर प्रदर्शन गर्न क्षमता भएको दर्शक स्थापना गरिएको छैन ।

en: The location is not a folder.
ne: स्थान फोल्डर होइन ।

en: Please check the spelling and try again.
ne: कृपया हिज्जे जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Access was denied.
ne: पहुँच अस्विकार गरियो ।

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
ne: हिज्जे र तपाईँको प्रोक्सि सेटिङ सहि छन् भन्ने जाँच गर्नुहोस् ।

en: Go to the location specified by this bookmark
ne: यस पुस्तकचिनोद्वारा निर्दिष्ट गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Caja is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
ne: नटलस स्वतन्त्र सफ्टवेयर हो; तपाईँले यसलाई स्वतन्त्र सफ्टवेयर संस्थाद्वारा प्रकासशित GNU साधरण सार्वजनिक इजाजत पत्रको संस्करण २ वा (तपाईँको विकल्पमा) कुनै पनि नयाँ पछिल्लो संस्करण अन्तर्गत रहेर पुन: वितरण गर्न सक्नुहुन्छ र/वा परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Caja is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ne: नटलस उपयोगी हुनेछ भन्ने आशामा, तर कुनै वारेन्टी बिना; कुनै निश्चित उद्देश्यका लागि ब्यापारिक वा मिलानको ब्यबाहरिक वारेन्टी बिना नै वितरण गरिएको छ ।  अरु विस्तृत विवरणका लागि GNU साधारण सार्वजनिक इजाजतपत्र हेर्नुहोस् ।

en: _File
ne: फाइल

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _View
ne: दृष्य

en: Close this folder
ne: यो फोल्डर बन्द गर्नुहोस्

en: _Backgrounds and Emblems...
ne: पृष्ठभूमि र चिन्हहरू...

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
ne: देखावट अनुकूलन गर्न प्रयोग गर्न सकिने बाँन्कीहरू, रङहरू र चिन्हहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Prefere_nces
ne: प्राथमिकताहरू

en: Edit Caja preferences
ne: नटलस प्राथमिकताहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Open _Parent
ne: प्रमूल खोल्नुहोस्

en: Open the parent folder
ne: प्रमूल फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Stop loading the current location
ne: हालको स्थान लोड गर्न रोक्नुहोस्

en: _Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: Reload the current location
ne: हालको स्थान पुन: लोड गर्नुहोस्

en: _Contents
ne: सामग्री

en: Display Caja help
ne: नटलस मद्दत प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: _About
ne: बारेमा

en: Display credits for the creators of Caja
ne: नटलस सर्जकहरूका लागि श्रेय प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Zoom _In
ne: जुम बढाउनुहोस्

en: Zoom _Out
ne: जूम घटाउनुहोस्

en: Normal Si_ze
ne: सामान्य साइज

en: Connect to _Server...
ne: सर्भरमा जडान गर्नुहोस्...

en: Connect to a remote computer or shared disk
ne: साझा डिस्क वा टाढाको कम्प्युटरमा जडान गर्नुहोस्

en: _Home Folder
ne: गृह फोल्डर

en: _Computer
ne: कम्प्युटर

en: _Network
ne: सञ्जाल

en: T_emplates
ne: टेम्पलेटहरू

en: Open your personal templates folder
ne: तपाईँको व्यक्तिगत टेम्पलेट फोल्डर खोल्नुहोस्

en: _Trash
ne: रद्दीटोकरी

en: Open your personal trash folder
ne: तपाईँको व्यक्तिगत रद्दीटोकरी फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Show _Hidden Files
ne: लुकेका फाइलहरू देखाउनुहोस्

en: Toggle the display of hidden files in the current window
ne: लुकेका फाइलहरूको प्रदर्शन हालको सञ्झ्यालमा टगल गर्नुहोस्

en: _Up
ne: माथि

en: _Home
ne: गृह

en: Loading...
ne: लोड गर्दैछ...

en: Zoom In
ne: जूम इन

en: Zoom Out
ne: जुम आउट

en: Zoom to Default
ne: पूर्वनिर्धारितमा जुम गर्नुहोस्

en: Zoom
ne: जूम

en: Set the zoom level of the current view
ne: हालको दृश्यको जुम तह सेट गर्नुहोस्

en: Background
ne: पृष्ठभूमि

en: E_mpty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: Create L_auncher...
ne: सुरुआतकर्ता सिर्जना गर्नुहोस्...

en: Create a new launcher
ne: नयाँ सुरुआतकर्ता सिर्जना गर्नुहोस्

en: Change Desktop _Background
ne: डेस्कटप पृष्ठभूमि परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
ne: सञ्झ्याल देखाउनुहोस् जसले तपाईँलाई आफ्नो डेस्कटप पृष्ठभूमिको बाँन्की वा रङ सेट गर्न अनुमति दिन्छ

en: Empty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: The desktop view encountered an error.
ne: डेस्कटप दृश्यले एउटा त्रुटि भेट्यो ।

en: The desktop view encountered an error while starting up.
ne: सुरुआत गर्दा डेस्कटप दृश्यले एउटा त्रुटि भेट्यो ।

en: _Pattern:
ne: बान्की:

en: Save Search as
ne: यस रूपमा खोजी बचत गर्नुहोस्

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Search _name:
ne: खोजी नाम:

en: _Folder:
ne: फोल्डर:

en: Select Folder to Save Search In
ne: खोजीमा बचत गर्न फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: "%s" selected
ne: "%s" चयन गरियो

en: %s, Free space: %s
ne: %s, स्वतन्त्र खालीस्थान: %s

en: Run "%s" on any selected items
ne: कुनै पनि चयन गरिएको वस्तुहरूमा "%s" चलाउनुहोस्

en: Create Document from template "%s"
ne: "%s" टेम्प्लेटबाट कागजात सिर्जना गर्नुहोस्

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
ne: यस फोल्डरमा रहेका सबै कार्यान्वयन योग्य फाइलहरू स्क्रिप्ट मेनुमा देखा पर्नेछ ।

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
ne: मेनुबाट स्क्रिप्ट रोज्दा त्यो स्क्रिप्ट चयन गरिएको कुनै पनि वस्तुसँग आगतको रूपमा चालु हुनेछ ।

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
ne: यदि तपाईँले 'टाँस्नुहोस्' आदेश चयन गर्नुभयो भने "%s" फाइल सर्नेछ

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
ne: यदि तपाईँले 'टाँस्नुहोस्' आदेश चयन गर्नुभयो भने "%s" प्रतिलिपि गरिनेछ

en: There is nothing on the clipboard to paste.
ne: टाँस्नका लागि क्लिपबोर्डमा केही पनि छैन ।

en: Connect to Server %s
ne: %s सर्भरमा जडान गर्नुहोस्

en: _Connect
ne: जडान

en: Link _name:
ne: लिङ्क नाम:

en: Create _Document
ne: कागजात सिर्जना गर्नुहोस्

en: Open Wit_h
ne: यससँग खोल्नुहोस्

en: Choose a program with which to open the selected item
ne: चयन गरिएको वस्तुसँगै खोल्नु पर्ने कार्यक्रम रोज्नुहोस्

en: _Properties
ne: _गुणहरु

en: View or modify the properties of each selected item
ne: प्रत्येक चयन गरिएको वस्तुको गुणहरू हेर्नुहोस् वा परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Create _Folder
ne: फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a new empty folder inside this folder
ne: यस फोल्डरभित्र एउटा नयाँ खाली फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

note: Translators: this is used to indicate that a file doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty File
ne: खाली फाइल

en: Create a new empty file inside this folder
ne: यस फोल्डरभित्र एउटा नयाँ खाली फाइल सिर्जना गर्नुहोस्

en: Open the selected item in this window
ne: चयन गरिएको वस्तु यस सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open in Navigation Window
ne: नेभिगेसन सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open each selected item in a navigation window
ne: प्रत्येक चयन गरिएको वस्तु नेभिगेशन सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Choose another application with which to open the selected item
ne: चयन गरिएको वस्तुसँगै खोल्नुपर्ने अन्य अनुप्रयोग रोज्नुहोस्

en: _Open Scripts Folder
ne: स्क्रिप्ट फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
ne: यस मेनुमा देखापर्ने स्क्रिप्टहरू समाविष्ट भएको फोल्डर देखाउनुहोस्

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
ne: 'टाँस्नुहोस्' आदेशसँग चयन गरिएका फाइलहरू सार्न तयार पार्नुहोस्

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
ne: 'टाँस्नुहोस्' आदेशसँग चयन गरिएका फाइलहरू प्रतिलिपि बनाउन तयार पार्नुहोस्

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
ne: 'काट्नुहोस्' वा 'प्रतिलिपि बनाउनुहोस्' आदेशद्वारा पहिल्यै चयन गरिएका फाइलहरू सार्नुहोस् वा प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: _Paste Into Folder
ne: फोल्डर भित्र टाँस्नुहोस्

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
ne: 'काट्नुहोस्' वा फाइलहरू 'प्रतिलिपि बनाउनुहोस्' आदेशद्वारा पहिल्यै चयन गरिएका फाइलहरूलाई चयन गरिएको फोल्डर भित्र सार्नुहोस् वा प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Select all items in this window
ne: यस सञ्झ्यालमा सबै वस्तुहरू चयन गर्नुहोस्

en: Select items in this window matching a given pattern
ne: दिइएको बाँन्कीसँग मिल्दो वस्तुहरू यस सञ्झ्यालमा चयन गर्नुहोस्

en: D_uplicate
ne: नक्कल गर्नुहोस्

en: Duplicate each selected item
ne: हरेक चयन गरिएको वस्तुको नक्कल प्रति बनाउनुहोस्

en: Create a symbolic link for each selected item
ne: हरेक चयन गरिएको वस्तुका लागि प्रतीकात्मक लिङ्क सिर्जना गर्नुहोस्

en: _Rename...
ne: पुन: नामाकरण गर्नुहोस्...

en: Rename selected item
ne: चयन गरिएको वस्तुको पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: Move each selected item to the Trash
ne: हरेक चयन गरिएको वस्तु रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
ne: रद्दीटोकरीमा नसारिकनै, हरेक चयन गरिएको वस्तु मेट्नुहोस्

en: _Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Undo the last action
ne: अन्तिम कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: _Redo
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: Redo the last undone action
ne: पूर्वस्थितिमा ल्याइएको अन्तिम कार्य रिडू गर्नुहोस्

en: Reset View to _Defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा दृश्य रिसेट गर्नुहोस्

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
ne: यस दृश्यका लागि प्राथमिकताहरू मिलाउन क्रमबद्ध क्रम र जुम तह रिसेट गर्नुहोस्

en: Connect To This Server
ne: यस सर्भरमा जडान गर्नुहोस्

en: Make a permanent connection to this server
ne: यस सर्भरमा स्थायी जडान बनाउनुहोस्

en: Mount the selected volume
ne: चयन गरिएको भोल्युम माउण्ट गर्नुहोस्

en: Unmount the selected volume
ne: चयन गरिएको भोल्युम अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: Eject the selected volume
ne: चयन गरिएको भोल्युम निकाल्नुहोस्

en: Format the selected volume
ne: चयन गरिएको भोल्युम ढाँचाबद्ध गर्नुहोस्

en: Mount the volume associated with the open folder
ne: खुला फोल्डरसँग सम्बन्धित भोल्युम माउन्ट गर्नुहोस्

en: Unmount the volume associated with the open folder
ne: खुला फोल्डरसँग सम्बन्धित भोल्युम अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: Eject the volume associated with the open folder
ne: खुला फोल्डरसँग सम्बन्धित भोल्युम निकाल्नुहोस्

en: Format the volume associated with the open folder
ne: खुला फोल्डरसँग सम्बन्धित भोल्युम ढाँचाबद्ध गर्नुहोस्

en: Open File and Close window
ne: फाइल खोल्नुहोस् र सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: Sa_ve Search
ne: खोजी बचत गर्नुहोस्

en: Save the edited search
ne: सम्पादन गरिएको खोजी बचत गर्नुहोस्

en: Sa_ve Search As...
ne: यस रूपमा खोजी बचत गर्नुहोस्...

en: Save the current search as a file
ne: हालको खोजी फाइलको रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: Open this folder in a navigation window
ne: यो फोल्डरलाई नेभिगेशन सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
ne: 'टाँस्नुहोस्' आदेशसँग यो फोल्डर सार्न तयार पार्नुहोस्

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
ne: 'टाँस्नुहोस्' आदेशसँग यो फोल्डर प्रतिलिपि बनाउन तयार पार्नुहोस्

en: Move this folder to the Trash
ne: यस फोल्डरलाई रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Delete this folder, without moving to the Trash
ne: रद्दीटोकरीमा नसारिकनै,यो फोल्डर मेट्नुहोस्

note: Translators: %s is a directory
en: Run or manage scripts from %s
ne: %s बाट स्क्रिप्टहरू चलाउनुहोस् वा प्रबन्ध गर्नुहोस्

en: _Scripts
ne: स्क्रिप्टहरू

en: _Disconnect
ne: जडान विच्छेद गर्नुहोस्

en: Delete the open folder permanently
ne: खुल्ला फोल्डर स्थायी रूपमा मेट्नुहोस्

en: Move the open folder to the Trash
ne: खुल्ला फोल्डर रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Delete all selected items permanently
ne: चयन गरिएका सबै वस्तुहरू स्थायी रूपमा मेट्नुहोस्

en: View or modify the properties of the open folder
ne: खुल्ला फोल्डरको गुणहरू हेर्नुहोस् वा परिमार्जन गर्नुहोस्

en: Download location?
ne: स्थान डाउनलोड गर्नुहुन्छ?

en: You can download it or make a link to it.
ne: तपाईँले यसलाई डाउनलोड गर्न वा यसमा लिङ्क बनाउन सक्नुहुन्छ ।

en: Make a _Link
ne: लिङ्क बनाउनुहोस्

en: _Download
ne: डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Drag and drop is not supported.
ne: 'तान्नुहोस्' र 'छोड्नुहोस्' समर्थित छैन ।

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
ne: 'तान्नुहोस्' र 'छोड्नुहोस्' स्थानीय फाइल प्रणालीहरूमा मात्र समर्थित छ ।

en: An invalid drag type was used.
ne: एउटा अवैध तान्ने प्रकार प्रयोग गरिएको थियो ।

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: URL
ne: यूआरएल (URL)

en: Command
ne: आदेश

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
ne: "%s" का सामग्रीहरू हेर्नलाई तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैनन् ।

en: The folder contents could not be displayed.
ne: फोल्डर सामग्रीहरू प्रदर्शन गर्न सकिएन ।

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
ne: यस फोल्डरमा "%s" नाम पहिल्यै प्रयोग भइसकेको छ । कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
ne: यस फोल्डरमा "%s" छैन । सायद यो भर्खरै सारिएको वा मेटिएको थियो?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
ne: "%s" पुन: नामाकरण गर्न तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैनन् ।

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
ne: "%s" नाम वैध छैन किनभने यसले "/" क्यारेक्टर समाविष्ट गर्दछ । कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
ne: "%s" नाम वैध छैन । कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The item could not be renamed.
ne: वस्तुलाई पुन: नामाकरण गर्न गर्न सकिएन ।

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
ne: "%s" को समूह परिवर्तन गर्न तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैनन् ।

en: The group could not be changed.
ne: समूह परिवर्तन गर्न सकिएन ।

en: The owner could not be changed.
ne: मालिक परिवर्तन गर्न सकिएन ।

en: The permissions could not be changed.
ne: अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न सकिएन ।

en: Renaming "%s" to "%s".
ne: "%s" लाई "%s" मा पुन: नामाकरण गर्दै ।

en: by _Name
ne: नाम द्वारा

en: Keep icons sorted by name in rows
ne: पङ्क्तिहरूमा प्रतीमाहरू नामद्वारा क्रमबद्व गरेर राख्नुहोस्

en: by _Size
ne: साइज द्वारा

en: Keep icons sorted by size in rows
ne: पङ्क्तिहरूमा प्रतिमाहरू साइजद्वारा क्रमबद्व गरेर राख्नुहोस्

en: by _Type
ne: प्रकारद्वारा

en: Keep icons sorted by type in rows
ne: पङ्क्तिहरूमा प्रतिमाहरू प्रकारद्वारा क्रमबद्व गरेर राख्नुहोस्

en: by Modification _Date
ne: परिमार्जन मितिद्वारा

en: Keep icons sorted by modification date in rows
ne: पङ्क्तिहरूमा प्रतिमाहरू परिमार्जन मितिद्वारा क्रमबद्व गरेर राख्नुहोस्

en: by _Emblems
ne: चिन्हहरूद्वारा

en: Keep icons sorted by emblems in rows
ne: पङ्क्तिहरूमा चिन्हहरूद्वारा प्रतिमाहरू क्रमबद्व गरेर राख्नुहोस्

en: Arran_ge Items
ne: वस्तुहरू मिलाउनुहोस्

en: Restore Icons' Original Si_zes
ne: प्रतिमाहरूको मौलिक साइजहरूमा पूर्वावस्थमा ल्याउनुहोस्

en: Restore each selected icon to its original size
ne: चयन गरिएको प्रत्येक प्रतिमालाई यसको मौलिक साइजमा पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
ne: सञ्झ्यालमा राम्रोसँग मिलाउन र खप्टिएको हटाउन प्रतिमाहरूलाई पुन:स्थितिमा ल्याउनुहोस्

en: Compact _Layout
ne: जटिल सजावट

en: Toggle using a tighter layout scheme
ne: कसिलो सजावट योजना प्रयोग गरेर टगल गर्नुहोस्

en: Re_versed Order
ne: उल्टो क्रम

en: Display icons in the opposite order
ne: उल्टो क्रममा प्रतिमाहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: _Keep Aligned
ne: पङ्क्तिबद्व राख्नुहोस्

en: Keep icons lined up on a grid
ne: ग्रिडमा प्रतिमाहरू लाइनमा राख्नुहोस्

en: _Manually
ne: म्यानुअल तरिकाले

en: Leave icons wherever they are dropped
ne: तिनिहरू छोडेको स्थानमा प्रतिमाहरू छोड्नुहोस्

en: By _Name
ne: नामद्वारा

en: By _Size
ne: साइजद्वारा

en: By _Type
ne: प्रकारद्वारा

en: By Modification _Date
ne: परिमार्जन मितिद्वारा

en: By _Emblems
ne: चिन्हद्वारा

en: Restore Icon's Original Si_ze
ne: प्रतिमाको मौलिक साइज पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: pointing at "%s"
ne: "%s" मा सङ्केत गर्दै

en: The icon view encountered an error.
ne: प्रतिमा दृश्यले एउटा त्रुटि समना गर्नुपर्यो ।

en: The icon view encountered an error while starting up.
ne: सुरुआत गर्दा प्रतिमा दृश्यले एउटा त्रुटि समना गर्यो ।

en: Display this location with the icon view.
ne: यो स्थान प्रतिमा दृश्यसँगै प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: (Empty)
ne: (खाली)

en: %s Visible Columns
ne: %s दृश्यात्मक स्तम्भहरू

en: Visible _Columns...
ne: दृश्यात्मक स्तम्भहरू...

en: Select the columns visible in this folder
ne: यस फोल्डरमा दृश्यात्मक स्तम्भहरू चयन गर्नुहोस्

en: The list view encountered an error.
ne: सूची दृश्यले एउटा त्रुटि समना गर्यो ।

en: The list view encountered an error while starting up.
ne: सुरुआत गर्दा सूची दृश्यले एउटा त्रुटि समना गर्यो ।

en: Display this location with the list view.
ne: यो स्थान सूची दृश्यसँगै प्रदर्शन गर्नुहोस् ।

en: Properties
ne: गुणहरू

en: %s Properties
ne: %s गुणहरू

en: Cancel Group Change?
ne: समूह परिवर्तन रद्द गर्नुहुन्छ?

en: Cancel Owner Change?
ne: मालिक परिवर्तन रद्द गर्नुहुन्छ ?

en: nothing
ne: केही पनि होइन

en: unreadable
ne: पढ्न अयोग्य

en: (some contents unreadable)
ne: (केही सामग्रीहरू पढ़्न अयोग्य)

en: Contents:
ne: सामग्रीहरू:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
ne: प्रयोग गरियो

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
ne: स्वतन्त्र

en: Basic
ne: आधारभूत

en: Link target:
ne: लिङ्क लक्ष्य:

en: Volume:
ne: भोल्युम:

en: Accessed:
ne: पहुँच प्राप्त:

en: Modified:
ne: परिमार्जित:

en: Created:
ne: सिर्जना:

en: Free space:
ne: स्वतन्त्र खालीस्थान:

en: _Read
ne: पढनुहोस्

en: _Write
ne: लेख्नुहोस्

en: E_xecute
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्

note: Translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
ne: होइन

en: list
ne: सूची

en: read
ne: पढ्नुहोस्

en: create/delete
ne: सिर्जना गर्नुहोस्/मेट्नुहोस्

en: write
ne: लेख्नुहोस्

en: access
ne: पहुँच

en: Access:
ne: पहुँच:

en: List files only
ne: सूची फाइलहरू मात्र

en: Access files
ne: पहुँच फाइलहरू

en: Create and delete files
ne: फाइलहरू सिर्जना गर्नुहोस् र मेट्नुहोस्

en: Read-only
ne: पढ्ने-मात्र

en: Read and write
ne: पढ्नुहोस् र लेख्नुहोस्

en: Special flags:
ne: विशेष झण्डाहरू:

en: Set _user ID
ne: प्रयोगकर्ता आईडी सेट गर्नुहोस्

en: Set gro_up ID
ne: समूह आईडी सेट गर्नुहोस्

en: _Sticky
ne: टाँसिने

en: _Owner:
ne: मालिक:

en: Owner:
ne: मालिक:

en: _Group:
ne: समूह:

en: Group:
ne: समूह:

en: Others
ne: अन्य:

en: Execute:
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्:

en: Allow _executing file as program
ne: कार्यक्रमको रूपमा फाइल कार्यान्वयन गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Others:
ne: अन्य:

en: Folder Permissions:
ne: फोल्डर अनुमतिहरू:

en: File Permissions:
ne: फाइल अनुमतिहरू:

en: Text view:
ne: पाठ दृश्य:

en: Last changed:
ne: अन्तिम परिवर्तित:

en: The permissions of "%s" could not be determined.
ne: "%s" का अनुमतिहरू निर्धारित गर्न सकिएन ।

en: The permissions of the selected file could not be determined.
ne: चयन गरिएका फाइलका अनुमतिहरू निर्धारित गर्न सकिएन ।

en: Creating Properties window.
ne: गुण सञ्झ्याल सिर्जना गर्दै ।

en: Select Custom Icon
ne: अनुकूल प्रतिमा चयन गर्नुहोस्

en: Tree
ne: ट्रि

en: Show Tree
ne: ट्रि देखाउनुहोस्
