korganizer 0 - en to hr translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
hr: &Početni datum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
hr: &Vrijeme početka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
hr: &Završni datum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
hr: &Završno vrijeme:

en: Duration:
hr: Trajanje:

en: Location:
hr: Odmor:

en: Priority
hr: Prioritet

en: Holiday
hr: Praznik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date Range
hr: Raspon datuma
