korganizer - en to se translation catalogue (29 entries)

[ctx: @action:button]
en: &Archive
se: &Vurke

[ctx: @item:inlistbox expires in daily units]
en: Day(s)
se: Beaivvi

[ctx: @item:inlistbox expiration in weekly units]
en: Week(s)
se: Vahku

[ctx: @item:inlistbox expiration in monthly units]
en: Month(s)
se: Mánu

[ctx: @label]
en: Archive &file:
se: Vuorká&fiila:

[ctx: @option:check]
en: &Delete only, do not save
se: &Dušše sihko boares dáhpahusaid, ale vurke

en: Busy
se: Bargamin

en: Unknown
se: Amas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Regularly archive events
se: Vurke dáhpáhusaid jeavddalaččat

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
se: Beaivvi

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
se: Mánu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: What to do when archiving
se: Maid galgá vurkedettiin dahkat

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Delete old events
se: Sihko boares dhphusaid

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive old events to a separate file
se: Vurke boares dáhpáhusaid sierra fiilii

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
se: Dáhton- ja áigegaskkaldat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
se: Á&lggahan dáhton:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
se: Ál&ggahan áigi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
se: &Loahpahanbeaivi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
se: Loahpa&hanáigi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: E&xtend time range to include all events
se: Stuorit áigegaskkaldaga mii váldá fárrui buot dáhpáhusaid

en: Duration:
se: Bistá:

en: Priority
se: Ovdavuorru

[ctx: @label to-do due date]
en: Due
se: Áigemearri

[ctx: @label to-do percentage complete]
en: Complete
se: Geargan

[ctx: @title:window]
en: Print
se: Čálit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
se: &Loahpahanmánnu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Print week &numbers
se: Čálit &vahkkonummiriid

en: Holiday
se: Fridja

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
se: dušše logahahtti
