calibre - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Does absolutely nothing
ku: Tiştek nake

en: Unknown
ku: Nayê zanîn

en: Base
ku: Bingeh

en: File type
ku: Cureyê pelî

en: Preferences
ku: Vebijêrk
