calibre - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Unknown
mn: Тодорхойгүй

en: Base
mn: Сан

en: Customize
mn: Өөриймшүүлэх

en: File type
mn: Файлын төрөл

en: Catalog generator
mn: Каталог үүсгэгч

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: Store
mn: Дэлгүүр

en: Restart calibre
mn: Калибрийг дахин ажиллуулах

en: Customize calibre
mn: Калибрийг өөриймшүүлэх

en: Sort the list of books
mn: Номын жагсаалтыг ангиллах

en: Behavior
mn: Үйлдэл

en: Searching
mn: Хайж байна

en: Adding books
mn: Ном нэмж байна

en: Tags
mn: Тойгууд

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Large
mn: Дэлгүүр

en: Add books
mn: Ном нэмэх

en: Add books to library
mn: Номын санд ном нэмэх

en: Remove books
mn: Ном устгах

en: Edit metadata
mn: Мета-өгөгдлийг засах

en: Edit metadata individually
mn: Мета-өгөгдлийг нэг бүрчлэн засах

en: Edit metadata in bulk
mn: Мета-өгөгдлийг бөөнөөр засах

en: Cannot edit metadata
mn: Мета-өгөгдлийг засах боломжгүй

en: View
mn: Харах

en: Authors
mn: Зохиогчид

en: Authors:
mn: Зохиогчид:

en: &Edit authors
mn: &Зохиогчдыг засах

en: Authors changed
mn: Зохиогчид солигдсон

en: Armenian
mn: Армен

en: Georgian
mn: Георги

en: Arabic
mn: Араб

en: Avestan
mn: Авестан

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Mongolian
mn: Монгол

en: Tibetan
mn: Төвд

en: Bengali
mn: Бенгаль

en: Gujarati
mn: Гуярати

en: Kannada
mn: Канад

en: Malayalam
mn: Малаялам

en: Oriya
mn: Орияа

en: Tamil
mn: Тамил

en: Telugu
mn: Тэлүгү

en: Javanese
mn: Жава

en: Lao
mn: Лао

en: Sundanese
mn: Сундан

en: Thai
mn: Тай

en: Tagalog
mn: Тагалог

en: English
mn: Англи
