calibre - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Does absolutely nothing
ug: ئەسلى ھالىتى بۇيىچە ساقلاش

en: Unknown
ug: يوچۇن

en: Base
ug: ئاساسى

en: Customize
ug: ئىختىيارى

en: Cannot configure
ug: ماس كەلمىدى

en: File type
ug: ھۆججەت تىپى

en: Metadata reader
ug: مېتا سانلىق مەلۇمات ئوقۇغۇچ

en: Metadata writer
ug: مېتا سانلىق مەلۇمات يازغۇچ

en: Catalog generator
ug: كىتاپخانا كاتالوگ

en: Preferences
ug: مايىللىقلار

en: Store
ug: ساقلا

en: Extract cover from comic files
ug: ھەجۋىي رەسىم ھۆججىتىدىن مۇقاۋى سۈرئىتىنى ئېلىش

en: Edit the Table of Contents in your books
ug: كىتاپ مۇندەرىجىسىنى تەھىرىرلەش

en: Read books in your calibre library
ug: Calibre كىتاپ ئامبىرىدىكى كىتاپلاردىن ئۇقۇش

en: Show a list of related books quickly
ug: مۇناسىۋەتلىك كىتاپلارنى تېز كۆرسىتىش

en: Restart calibre
ug: Calibre قايتا قوزغىتىش

en: Large
ug: ساقلا
