calibre - en to fur translation catalogue (8 entries)

en: Cannot configure
fur: cençe configurazion

en: File type
fur: tipo di file

en: Metadata reader
fur: lein Metadata

en: Metadata writer
fur: scrif Metadata

en: Catalog generator
fur: gjenerà un catalogo

en: Preferences
fur: Preferencis

en: Store
fur: buteghe

en: Large
fur: buteghe
