calibre - en to lt translation catalogue (1777 entries)

en: Start
lt: Pradėti

en: Support calibre
lt: Paremti „Calibre“

en: page
lt: puslapis

en: [options]
lt: [parinktys]

en: &Change
lt: Pakeisti

en: Price
lt: Kaina

en: Details
lt: Detalės

en: no
lt: ne

en: yes
lt: taip

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Recycle Bin
lt: Šiukšliadežė

en: Does absolutely nothing
lt: Nieko nedaro

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Base
lt: Pagrindas

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Cannot configure
lt: Konfigūruoti negalima

en: File type
lt: Failo tipas

en: Metadata reader
lt: Metaduomenų skaitymas

en: Metadata writer
lt: Metaduomenų rašymas

en: Catalog generator
lt: Katalogo generatorius

en: User interface action
lt: Naudotojo sąsajos veiksmas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Store
lt: Saugykla

en: An e-book store.
lt: E-knygų parduotuvė.

en: Library closed
lt: Biblioteka uždaryta

en: Extract cover from comic files
lt: Ištraukti viršelį iš comic failų

en: Read metadata from %s files
lt: Nuskaityti meta duomenis iš %s failų

en: Read metadata from e-books in RAR archives
lt: Skaityti metaduomenis iš el. knygų RAR archyvuose

en: Read metadata from e-books in ZIP archives
lt: Skaityti metaduomenis iš el. knygų ZIP archyvuose

en: Set metadata in %s files
lt: Nustatyti metaduomenis %s failuose

en: Set metadata from %s files
lt: Nustatyti meta duomenis iš %s failų

en: Add books to calibre or the connected device
lt: Pridėti knygas į „Calibre“  biblioteką arba į prijungtą įrenginį

en: Generate a catalog of the books in your calibre library
lt: Sukurti knygų katalogą jūsų „Calibre“  bibliotekoje

en: Convert books to various e-book formats
lt: Konvertuoti knygas į įvairius el. knygų formatus

en: Edit the Table of Contents in your books
lt: Redaguoti jūsų knygų turinį

en: Delete books from your calibre library or connected device
lt: Šalinti knygas, esančias „Calibre“  bibliotekoje arba prijungtame įrenginyje

en: Edit the metadata of books in your calibre library
lt: Keisti „Calibre“ bibliotekoje esančių knygų meta duomenis

en: Read books in your calibre library
lt: Skaityti „Calibre“ bibliotekos knygas

en: Download news from the internet in e-book form
lt: Atsisiųsti naujienas iš interneto el. knygos forma

en: Show a list of related books quickly
lt: Nedelsiant parodyti susijusių knygų sąrašą

en: Show an editor for testing templates
lt: Parodyti taisymo įrankį testuojamiems šablonams

en: Export books from your calibre library to the hard disk
lt: Išsaugoti „Calibre“ bibliotekos knygas kietąjame diske

en: Show Book details in a separate popup
lt: Rodyti knygos duomenis kitame lange

en: Restart calibre
lt: Iš naujo paleisti „Calibre“

en: Open the folder that contains the book files in your calibre library
lt: Atverti katalogą, kuriame laikomi „Calibre“  bibliotekos knygų failai

en: Send books to the connected device
lt: Siųsti knygas į prijungtą įrenginį

en: Browse the calibre User Manual
lt: Naršyti „Calibre“ naudotojo vadovą

en: Customize calibre
lt: Tinkinti „Calibre“

en: Easily find books similar to the currently selected one
lt: Nesudėtinga panašių knygų paieška

en: Switch between different calibre libraries and perform maintenance on them
lt: Persijungti tarp skirtingų Calibre bibliotekų ir atlikti jų aptarnavimą

en: Copy books from the device to your calibre library
lt: Nukopijuoti knygas iš įrenginio į Calibre biblioteką

en: Edit the collections in which books are placed on your device
lt: Tvarkyti kolekcijas, laikomas jūsų įrenginyje

en: Match book on the devices to books in the library
lt: Sulyginti knygas įrenginyje ir bibliotekoje

en: Show the book in the calibre library that matches this book
lt: Parodyti knygą Calibre bibliotekoje, kuri atitinka šią knygą

en: Copy a book from one calibre library to another
lt: Knygas kopijuoti iš vienos „Calibre“ bibliotekos į kitą

en: Edit e-books in the EPUB or AZW3 formats
lt: Redaguoti el. knygas EPUB arba AZW3 formatais

en: Find the next or previous match when searching in your calibre library in highlight mode
lt: Rasti kitą/ankstesnį atitikmenį ieškant Calbre bibliotekoje pažymėjimo režimu

en: Choose a random book from your calibre library
lt: Atsitiktinai parinkti kokią nors „Calibre“ bibliotekos knygą

en: Sort the list of books
lt: Rūšiuoti knygų sąrašą

en: Temporarily mark books
lt: Laikinai pažymėti knygas

en: Show a menu of saved searches
lt: Rodyti išsaugotų paieškų meniu

en: Change the current Virtual library
lt: Pakeisti dabartinę virtualią biblioteką

en: Search for books from different book sellers
lt: Ieškoti knygų įvairiose saugyklose, parduotuvėse

en: Get new calibre plugins or update your existing ones
lt: Ieškoti „Calibre“ plėtinių arba atnaujinti esamus

en: Look & feel
lt: Išvaizda

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Adjust the look and feel of the calibre interface to suit your tastes
lt: Pagal savo skonį pasikeiskite „Calibre“ išvaizdą ir elgseną

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Change the way calibre behaves
lt: Pakeisti „Calibre“ elgseną

en: Add your own columns
lt: Pridėti savo stulpelius

en: Add/remove your own columns to the calibre book list
lt: Pridėti/šalinti savo stulpelius į „Calibre“ knygų sąrašą

en: Toolbars & menus
lt: Įrankių juostos ir meniu

en: Customize the toolbars and context menus, changing which actions are available in each
lt: Pakeisti pagrindinio ir kontekstinių meniu mygtukus, nurodant kur bus kokios komandos

en: Searching
lt: Paieška

en: Customize the way searching for books works in calibre
lt: Keisti paieškos veikimą Calibre bibliotekoje

en: Input options
lt: Įvesties parinktys

en: Conversion
lt: Konvertavimas

en: Set conversion options specific to each input format
lt: Nustatyti konvertavimo parinktis priklausomai nuo įvesties formato

en: Common options
lt: Bendros parinktys

en: Set conversion options common to all formats
lt: Nustatyti bendrus visiems formatams konvertavimo parametrus

en: Output options
lt: Išvesties parinktys

en: Set conversion options specific to each output format
lt: Nustatyti kiekvienam išvesties formatui specifines konvertavimo parinktis

en: Adding books
lt: Pridėti knygas

en: Import/export
lt: Importavimas/eksportavimas

en: Control how calibre reads metadata from files when adding books
lt: Keisti Calibre metaduomenų skaitymo režimą pridedant knygas

en: Saving books to disk
lt: Išsaugoti knygas į diską

en: Control how calibre exports files from its database to disk when using Save to disk
lt: Keisti Calibre failų eksportavimą iš duoemnų bazės į diską kai naudojamas "Išsaugoti diske"

en: Sending books to devices
lt: Siųsti knygas į įrenginius

en: Metadata plugboards
lt: Metaduomenų langai

en: Change metadata fields before saving/sending
lt: Keisti metaduomenų laukelius prieš išsaugant/išsiunčiant

en: Template functions
lt: Šablono funkcijos

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Create your own template functions
lt: Susikurkite savo šablonų funkcijas

en: Sharing books by email
lt: Dalytis knygas el. paštu

en: Sharing
lt: Bendrinimas

en: Setup sharing of books via email. Can be used for automatic sending of downloaded news to your devices
lt: Nustatykite jūsų knygų bendrinimą elektroniniu paštu. Gali būti naudojama naujienų siuntimui į jūsų įrenginius

en: Sharing over the net
lt: Bendrinama per tinklą

en: Metadata download
lt: Metaduomenų atsisiuntimas

en: Ignored devices
lt: Ignoruojami įrenginiai

en: Control which devices calibre will ignore when they are connected to the computer.
lt: Valdykite, kokius prijungtus prie kompiuterio įrenginius Calibre ignoruos

en: Plugins
lt: Plėtiniai

en: Add/remove/customize various bits of calibre functionality
lt: Pridėti/Atimti Calibre funkcionalumo dalis

en: Tweaks
lt: Patobulinimai

en: Fine tune how calibre behaves in various contexts
lt: Valdykite Calibre veikimą įvairiuose režimuose

en: Shortcuts
lt: Nuorodos

en: Customize the keyboard shortcuts used by calibre
lt: Keisti klavišų kombinacijas, naudojamas Calibre valdymui

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Miscellaneous advanced configuration
lt: Papildomos konfigūravimo galimybės

en: Options specific to the output format.
lt: Specifiniai išvedimo parametrai

en: Options specific to the input format.
lt: Specifiniai įvedimo parametrai

en: Convert e-books to the %s format
lt: Konvertuoti el. knygas į%s formatą

en: Input profile
lt: Įeinantis profilis

en: This profile is intended for the SONY PRS line. The 500/505/600/700 etc.
lt: Profilis skirtas SONY PRS produktams (500/505/600/700 ir t.t.).

en: This profile is intended for the SONY PRS 300.
lt: Profilis skirtas SONY PRS 300.

en: This profile is intended for the SONY PRS-900.
lt: Profilis skirtas SONY PRS-900.

en: This profile is intended for the Microsoft Reader.
lt: Profilis skirtas Microsoft Reader.

en: This profile is intended for the Mobipocket books.
lt: Profilis skirtas Mobipocket books.

en: This profile is intended for the Hanlin V3 and its clones.
lt: Profilis skirtas Hanlin V3 ir jo klonams.

en: This profile is intended for the Hanlin V5 and its clones.
lt: Profilis skirtas Hanlin V5 ir jo klonams.

en: This profile is intended for the Cybook G3.
lt: Profilis skirtas Cybook G3.

en: This profile is intended for the Cybook Opus.
lt: Profilis skirtas Cybook Opus.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle.
lt: Profilis skirtas Amazon Kindle.

en: This profile is intended for the Irex Illiad.
lt: Profilis skirtas Irex Illiad.

en: This profile is intended for the IRex Digital Reader 1000.
lt: Profilis skirtas IRex Digital Reader 1000.

en: This profile is intended for the IRex Digital Reader 800.
lt: Profilis skirtas IRex Digital Reader 800

en: This profile is intended for the B&N Nook.
lt: Profilis skirtas B&N Nook.

en: Output profile
lt: Išėinanti profilis

en: Intended for the iPad and similar devices with a resolution of 768x1024
lt: Skirta iPad ir kt. įrenginiams su 768x1024 skiriamaja geba

en: Intended for the iPad 3 and similar devices with a resolution of 1536x2048
lt: Skirta iPad 3 ir kt. įrenginiams su 1536x2048 skiriamaja geba

en: Intended for generic tablet devices, does no resizing of images
lt: Skirta planšetiniams įrenginiams, nekeičia iliustracijų dydžio

en: Intended for the Samsung Galaxy and similar tablet devices with a resolution of 600x1280
lt: Skirta Samsung Galaxy ir kt. planšetinams įrenginiams su 600x1280 skiriamaja geba

en: Intended for the Nook HD+ and similar tablet devices with a resolution of 1280x1920
lt: Profilis skirtas Nook HD+ ir panašiems planšetiniams įrenginiams turintiems 1280x1920 skiriamąją gebą.

en: This profile is intended for the Kobo Reader.
lt: Šis profilis skirtas Kobo Reader

en: This profile is intended for the SONY PRS-300.
lt: Šis profilis skirtas SONY PRS-300.

en: This profile is intended for the SONY PRS-T3.
lt: Šis profilis skirtas SONY PRS-T3

en: Suitable for use with any e-ink device
lt: Tinka naudoti su bet kuriuo e-rašalo įrenginiu

en: Suitable for use with any large screen e-ink device
lt: Tinka naudoti su bet kokiu didelio ekrano e-rašalo įrenginiu

en: Suitable for use with any modern high resolution e-ink device
lt: Tinka naudoti su bet kokiu moderniu didelės raiškos e-rašalo įrenginiu

en: This profile is intended for the 5-inch JetBook.
lt: Šis profilis skirtas 5-coliu JetBook.

en: This profile is intended for the SONY PRS line. The 500/505/700 etc, in landscape mode. Mainly useful for comics.
lt: Šis profilis skirtas SONY PRS produktams. 500/505/700 ir t.t., horizontalioje padėtyje. Labai naudingas komiksams.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle DX.
lt: Šis profilis skirtas Amazon Kindle DX.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle Voyage
lt: Šis profilis skirtas Amazon Kindle Voyage

en: This profile is intended for the Amazon Kindle Fire.
lt: Profilis skirtas Amazon Kindle Fire

en: This profile is intended for the B&N Nook Color.
lt: Profilis skirtas B&N Nook Color

en: This profile is intended for the PocketBook Pro 900 series of devices.
lt: Profilis skirtas PocketBook Pro 900 serijos įrenginiams

en: This profile is intended for the PocketBook Pro 912 series of devices.
lt: Profilis skirtas PocketBook Pro 912 serijos įrenginiams

en: Installed plugins
lt: Įdiegti plėtiniai

en: Local plugin customization
lt: Vietinis plėtinių keitimas

en: Disabled plugins
lt: Išjungti plėtiniai

en: Enabled plugins
lt: Įjungti plėtiniai

en:     %prog options
    
        Customize calibre by loading external plugins.
lt:     %prog nustatymai
    
        Tinkinti Calibre įkeliant išorinius plėtinius.

en: List all installed plugins
lt: Parodyti įdiegtus plėtinius

en: Enable the named plugin
lt: Įjungti pasirinktą plėtinį

en: Disable the named plugin
lt: Išjungti pasirinktą plėtinį

en: Catalog
lt: Katalogas

en: News
lt: Naujienos

en: restored preference
lt: atstatytas nustatymas

en: creating custom column
lt: kuriamas papildomas stulpelis

en: No label was provided
lt: Nenurodyta antraštė

en: The label must contain only lower case letters, digits and underscores, and start with a letter
lt: Antraštė gali būti sudaryta iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų, ir privalo prasidėti raide

en: Restoring database from SQL
lt: Atkuriu duomenų bazę iš SQL

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Yes
lt: Taip

en: Cover for %s
lt: %s viršelis

en: {0} format for {1}
lt: {0} formatas {1}

en: Add an empty book (a book with no formats)
lt: Pridėti tuščią knygą (knyga be formatų)

en: Show details for each column.
lt: Rodyti detales kiekvienam stulpeliui.

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: removed
lt: pašalinta

en: Title
lt: Pavadinimas

en: TEMPLATE ERROR
lt: ŠABLONO KLAIDA

en: On Device
lt: Įrenginyje

en: Main
lt: Pagrindinis

en: Card A
lt: Kortelė A

en: Card B
lt: Kortelė B

en: Invalid field: %s
lt: Neteisingas laukas: %s

en: Processed
lt: Apdorota

en: Creating custom column
lt: Kuriamas naujas stulpelis

en: today
lt: šiandien

en: yesterday
lt: vakar

en: thismonth
lt: Šį mėnesį

en: unchecked
lt: nepažymėta

en: checked
lt: pažymėta

en: empty
lt: tuščia

en: blank
lt: tuščia

en: Debug log
lt: Derinimo žurnalas

en: No plugin named %s found
lt: Plėtinys, kurio pavadinimas -%s - nerastas

en: Device interface
lt: Įrenginio sąsaja

en: Removing books from device...
lt: Šalinamos knygos iš įrenginio...

en: Show expired books
lt: Rodyti pasibaigusias knygas

en: Show previews
lt: Rodyti peržiūras

en: Show recommendations
lt: Rodyti rekomendacijas

en: Getting list of books on device...
lt: Gaunamas įrenginio knygų sąrašas...

en: Not Implemented
lt: Neįgyvendinta

en: Modify CSS
lt: Keisti CSS

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Collections
lt: Kolekcijos

en: Collections columns:
lt: Kolekcijų stulpeliai:

en: Upload covers
lt: Įkelti viršelius

en: Keep cover aspect ratio
lt: Išlaikyti viršelių kraštinių santykį

en: Show archived books
lt: Rodyti archyvuotas knygas

en: Advanced options
lt: Išplėstiniai nustatymai

en: Edit template
lt: Keisti šabloną

en: &Template editor
lt: Šablono redaktorius

en: Communicate with MTP devices
lt: Susisiekti su MTP įrenginiais

en: Transferring books to device...
lt: Knygos perkeliamos į įrenginį...

en: Added %s
lt: Pridėta %s

en: Adding complete
lt: Pridėjimas užbaigtas

en: Deleting books from device...
lt: Knygos ištrinamos iš įrenginio...

en: Deleted %s
lt: Ištrinta %s

en: All books deleted
lt: Visos knygos ištrintos

en: Removing books from metadata
lt: Šalinamos knygos iš metaduomenų

en: Removed %s
lt: Pašalinta %s

en: All books removed
lt: Visos knygos pašalintos

en: Unnamed device
lt: Neįvardintas įrenginys

en: Found object: %s
lt: Rastas objektas: %s

en: MTP devices are not supported on Windows XP
lt: MTP įrenginiai yra nepalaikomi Windows XP

en: All by title
lt: Visi pagal pavadinimą

en: All by author
lt: Visi pagal autorių

en: Search for books in all folders
lt: Ieškoti knygų visuose aplankuose

en: Unnamed
lt: Bevardis

en: Upload separate cover thumbnails for books
lt: Viršelių miniatiūras knygoms įkelti atskirai

en: All by something
lt: Visi pagal kažką

en: INPUT OPTIONS
lt: ĮVEDIMO NUSTATYMAI

en: OUTPUT OPTIONS
lt: IŠVEDIMO NUSTATYMAI

en: LOOK AND FEEL
lt: IŠVAIZDA

en: SEARCH AND REPLACE
lt: RASTI IR PAKEISTI

en: STRUCTURE DETECTION
lt: STRUKTŪROS APTIKIMAS

en: TABLE OF CONTENTS
lt: TURINYS

en: METADATA
lt: METADUOMENYS

en: Page
lt: Puslapis

en: All articles
lt: Visi straipsniai

en: Cover pages
lt: Viršelių puslapiai

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Set the ISBN of the book.
lt: Nustatyti šios knygos ISBN.

en: Set the book producer.
lt: Nustatyti knygos leidėją.

en: Set the language.
lt: Nustatyti kalbą.

en: Running %s plugin
lt: Veikia%s plėtinys

en: Remove the property
lt: Pašalinti savybę

en: Change the value to
lt: Pakeisti reikšmę į

en: Divide the value by
lt: Dalinti reikšmę iš

en: Add to the value
lt: Pridėti prie reikšmės

en: Subtract from the value
lt: Atimti iš reikšmės

en: is
lt: yra

en: is not
lt: nėra

en: is any value
lt: yra bet kuri reikšmė

en: is the same length as
lt: yra tokio pačio ilgio kaip

en: is less than
lt: yra mažiau negu

en: is greater than
lt: yra daugiau negu

en: Unknown keys
lt: Nežinomi raktai

en: Missing keys
lt: Trūkstami raktai

en: Property required
lt: Savybė reikalinga

en: %s is not a valid regular expression
lt: %s yra negalima reguliarioji išraiška

en: Unknown action type
lt: Nežinomas veiksmo tipas

en: You must specify a number
lt: Turite nurodyti numerį

en: No data
lt: Nėra duomenų

en: %s is not a number
lt: %s yra ne numeris

en: Invalid number
lt: Neteisingas numeris

en: Notes
lt: Pastabos

en: Table of Contents
lt: Turinys

en: Cover
lt: Viršelis

en: Text
lt: Tekstas

en: %s is an empty file
lt: %s yra tuščias failas

en: Could not read cover image: %s
lt: Nepavyko nuskaityti viršelio vaizdo: %s

en: Cannot read from: %s
lt: Nepavyko nuskaityti iš: %s

en: Could not read from thumbnail file:
lt: Nepavyko nuskaityti iš miniatiūros failo:

en: Set the book title
lt: Nustatyti knygos pavadinimą

en: Set the author
lt: Nustatyti autorių

en: Set the publisher
lt: Nustatyti leidėją

en: Set the book classification
lt: Nustatyti knygos klasifikaciją

en: Set the book creator
lt: Nustatyti knygos kūrėją

en: Set book ID
lt: Nustatyti knygos ID

en: No
lt: Ne

en: Author(s)
lt: Autorius(-iai)

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Žymės

en: Languages
lt: Kalbos

en: Published
lt: Išleista

en: Rights
lt: Teisės

en: Author
lt: Autorius

en: Author Sort
lt: Autoriaus rūšiavimas

en: Click to see books with {0}: {1}
lt: Spauskite, kad pamatyti knygas su {0}: {1}

en: Click to open
lt: Spauskite atidaryti

en: Click to see books in this series
lt: Spauskite, kad pasirinkti knygas iš šios serijos

en: Set the book category.
lt: Nustatyti knygos kategoriją.

en: No file specified
lt: Nenurodytas joks failas

en: Original metadata
lt: Originalūs metaduomenys

en: Changed metadata
lt: Pakeisti metaduomenys

en: Cover saved to
lt: Viršelis išsaugotas

en: No cover found
lt: Viršelis nerastas

en: US
lt: JAV

en: France
lt: Prancūzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: UK
lt: JK

en: Italy
lt: Italija

en: Japan
lt: Japonija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: China
lt: Kinija

en: Canada
lt: Kanada

en: Choose server automatically
lt: Pasirinkti serverį automatiškai

en: Metadata source
lt: Metaduomenų šaltinis

en: Book title
lt: Knygos pavadinimas

en: Book author(s)
lt: Knygos autorius(-iai)

en: Book ISBN
lt: Knygos ISBN

en: Cover size
lt: Viršelio dydis

en: Any size
lt: Bet koks dydis

en: Large
lt: Saugykla

en: Larger than %s
lt: Didesnis negu %s

en: Sample Book
lt: Knygos pavyzdys

en: This is not a MOBI file.
lt: Tai nėra MOBI failas.

en: Bibliography
lt: Bibliografija

en: Convert image to RGB automatically
lt: Paverti paveikslėlį į RGB automatiškai

en: Remove %s from the book
lt: Pašalinti %s iš knygos

en: Remove this file
lt: Pašalinti šį failą

en: The link is empty
lt: Nuoroda yra tuščia

en: This file is empty, it contains nothing, you should probably remove it.
lt: Šis failas yra tuščias, jame nieko nėra, greičiausiai turėtumėte jį išmesti.

en: The file %s is empty
lt: Failas %s yra tuščias

en: Filename contains unsafe characters
lt: Failo pavadinimas turi nesaugius simbolius

en: File too large
lt: Failas per didelis

en: no namespace
lt: nėra vardų srities

en: Invalid id: %s
lt: Neteisingas id: %s

en: Cover inserted
lt: Viršelis įterptas

en: Cover updated
lt: Viršelis atnaujintas

en:  or
lt: arba

en: Rating
lt: Reitingas

en: Date
lt: Data

en: Table of Contents:
lt: Turinys:

en: Default icons
lt: Numatytosios ikonos

en: Delete news books from library after uploading to device
lt: Ištrinti naujas knygas iš bibliotekos po įkėlimo į įrenginį

en: Disable notifications from the system tray icon
lt: Išjungti pranešimus iš sistemos dėklo piktogramos

en: WARNING:
lt: ĮSPĖJIMAS:

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: Show this confirmation again
lt: Parodyti šį patvirtinimą dar kartą

en: Restart needed
lt: Reikalingas paleidimas iš naujo

en: &Restart calibre now
lt: &Paleisti "Calibre" iš naujo dabar

en: All files
lt: Visi failai

en: Books
lt: Knygos

en: Text books
lt: Tekstinės knygos

en: Comics
lt: Komiksai

en: Archives
lt: Archyvai

en: Add books
lt: Pridėti knygas

en: Add books to the calibre library/device from files on your computer
lt: Pridėti knygas į „Calibre“ biblioteką/įrenginį iš failų kompiuteryje

en: Add empty book (Book entry with no formats)
lt: Pridėti tuščią knygą. (Knygos įrašas be jokio formato)

en: Add from ISBN
lt: Pridėti iš ISBN

en: Add files to selected book records
lt: Pridėti failus į pasirinktos knygos įrašus

en: Add an empty file to selected book records
lt: Pridėti tuščią failą į pasirinktos knygos įrašus

en: Control the adding of books
lt: Valdyti knygų pridėjimą

en: No books selected
lt: Nėra pasirinktų knygų

en: Cannot add files as no books are selected
lt: Negalima pridėti failų, kadangi nepasirinkta jokia knyga

en: Are you sure?
lt: Esate tuo tikras?

en: Select book files
lt: Pasirinkti knygos failus

en: Choose archive file
lt: Pasirinkti archyvo failą

en: Select root folder
lt: Pasirinkti root aplanką

en: Cannot add
lt: Nepavyko pridėti

en: Cannot add books from the folder: %s as it contains the currently opened calibre library
lt: Negalima pridėti knygų iš katalogo: %s, kadangi jame yra atidaryta Calibre biblioteka

en: Adding
lt: Pridedama

en: Supported books
lt: Palaikomos knygos

en: Select books
lt: Pasirinkti knygas

en: Merged some books
lt: Sujungti kelias knygas

en: Add to library
lt: Pridėti į biblioteką

en: No book selected
lt: Nėra pasirinktų knygų

en: No book files found
lt: Knygos failai nerasti

en: Downloading books
lt: Atsiunčiamos knygos

en: Downloading books from device
lt: Atsiunčiamos knygos iš įrenginio

en: Could not download files from the device
lt: Nepavyko atsiųsti failų iš įrenginio

en: Could not download files
lt: Nepavyko atsiųsti failų

en: Add books to library
lt: Pridėti knygas į biblioteką

en: Add books to your calibre library from the connected device
lt: Pridėti knygas į „Calibre“ biblioteką iš prijungto įrenginio

en: Toolbars
lt: Įrankių juostos

en: Not supported
lt: Nepalaikoma

en: Use library only
lt: Naudoti tik biblioteką

en: Some errors
lt: Keletas klaidų

en: Create catalog
lt: Kurti katalogą

en: Create a catalog of the books in your calibre library in different formats
lt: Sukurti knygų katalogą skirtingais formatais Calibre bibliotekoje

en: Catalog generated.
lt: Katalogas sugeneruotas.

en: No library found
lt: Nerasta jokia biblioteka

en: Library moved
lt: Biblioteka perkelta

en: Forget library
lt: Užmiršti biblioteką

en: New library location
lt: Naujos bibliotekos vieta

en: Backup status
lt: Atsarginės kopijos būsena

en: none
lt: nėra

en: Choose library
lt: Pasirinkti biblioteką

en: Pick a random book
lt: Pasirinkti atsitiktinę knygą

en: Quick switch
lt: Greitas pakeitimas

en: Rename library
lt: Pervadinti biblioteką

en: Remove library
lt: Pašalinti biblioteką

en: Library maintenance
lt: Bibliotekos priežiūra

en: Check library
lt: Tikrinti biblioteką

en: Restore database
lt: Atkurti duomenų bazę

en: Cannot export/import
lt: Negalima eksportuoti/importuoti

en: Rename: %s
lt: Pervadinti: %s

en: Remove: %s
lt: Pašalinti: %s

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Already exists
lt: Jau yra

en: Too long
lt: Per ilgas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Rename failed
lt: Pervadinimas nepavyko

en: Library removed
lt: Biblioteka pašalinta

en: &OK
lt: Gerai

en: &Undo
lt: Atkurti

en: Success
lt: Pavyko

en: Failed
lt: Nepavyko

en: No problems found
lt: Problemų nerasta

en: Finished
lt: Užbaigta

en: Not allowed
lt: Neleidžiama

en: No column selected
lt: Nepasirinktas joks stulpelis

en: Only one book can be selected
lt: Tik viena knyga gali būti pasirinkta

en: Convert books
lt: Konvertuoti knygas

en: Convert individually
lt: Konvertuoti individualiai

en: Bulk convert
lt: Konvertuoti grupę

en: Create a catalog of the books in your calibre library
lt: Sukurti knygų katalogą Calibre bibliotekoje

en: Cannot convert
lt: Negalima konvertuoti

en: Book deleted
lt: Knyga ištrinta

en: completed
lt: užbaigta

en: Library &path:
lt: Bibliotekos $kelias:

en: Browse for library
lt: Naršyti biblioteką

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Copy to the specified library
lt: Kopijuoti į nurodytą biblioteką

en: &Move
lt: &Perkelti

en: Select &all
lt: Pasirinkti viską

en: Select &none
lt: Pasirinkti nieką

en: &Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Copy to library
lt: Kopijuoti į biblioteką

en: Copy selected books to the specified library
lt: Kopijuoti knygas į pasirinktą biblioteką

en: Choose library...
lt: Pasirinkti biblioteką...

en: (delete after copy)
lt: (ištrinti nukopijavus)

en: Cannot copy
lt: Negalima kopijuoti

en: Cannot copy to current library.
lt: Negalima kopijuoti į dabartinę biblioteką.

en: No library
lt: Nėra bibliotekos

en: No library found at %s
lt: Biblioteka nerasta %s

en: Copying to
lt: Kopijuojama į

en: Moving to
lt: Perkeliama į

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Could not copy books:
lt: Nepavyko kopijuoti knygų:

en: Failed to copy books
lt: Nepavyko kopijuoti knygų

en: Deleting...
lt: Ištrinama...

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Failed to delete
lt: Nepavyko ištrinti

en: Delete books
lt: Ištrinti knygas

en: Remove books
lt: Pašalinti knygas

en: Remove selected books
lt: Pašalinti pasirinktas knygas

en: Remove all formats from selected books, except...
lt: Pašalinti visus formatus iš pasirinktų knygų, išskyrus...

en: Remove all formats from selected books
lt: Pašalinti visus pasirinktos knygos formatus

en: Remove covers from selected books
lt: Pašalinti pasirinktos knygos viršelius

en: Remove matching books from device
lt: Pašalinti atitinkančias knygas iš įrenginio

en: Cannot delete
lt: Nepavyko ištrinti

en: Choose formats to be deleted
lt: Pasirinkti formatus, kurie turi būti ištrinti

en: Cannot delete books
lt: Nepavyko ištrinti knygų

en: No device is connected
lt: Neprijungtas joks įrenginys

en: Main memory
lt: Pagrindinė atmintis

en: No books to delete
lt: Nėra šalintinų knygų

en: None of the selected books are on the device
lt: Nė viena iš pasirinktų knygų yra įrenginyje

en: Deleting books from device.
lt: Knygos yra šalinamos iš įrenginio.

en: Connect to folder
lt: Prisijungti prie aplanko

en: Stop Content server
lt: Sustabdyti turinio serverį

en: Select recipients
lt: Pasirinkti gavėjus

en: Send to device
lt: Siųsti į įrenginį

en: Connect/share
lt: Prisijungti/dalintis

en: Stopping
lt: Stabdoma

en: Still looking for IP addresses
lt: Vis dar ieškoma IP adresų

en: Manage collections
lt: Tvarkyti kolekcijas

en: Edit metadata
lt: Keisti metaduomenis

en: Edit metadata individually
lt: Keisti metaduomenis individualiai

en: Edit metadata in bulk
lt: Keisti metaduomenis grupėje

en: Download metadata and covers
lt: Atsisiųsti metaduomenis ir viršelius

en: Copy metadata
lt: Kopijuoti metaduomenis

en: Paste metadata
lt: Įklijuoti metaduomenis

en: Merge book records
lt: Sujungti knygos įrašus

en: Cannot download metadata
lt: Negalima atsisiųsti metaduomenų

en: Failed to download metadata
lt: Nepavyko atsisiųsti metaduomenų

en: Download failed
lt: Atsiuntimas nepavyko

en: Metadata download completed
lt: Metaduomenys atsiųsti

en: Metadata download complete
lt: Metaduomenys atsiųsti

en: Some books changed
lt: Kai kurios knygos pakeistos

en: Review downloaded metadata
lt: Peržiūrėti atsiųstus metaduomenis

en: Cannot edit metadata
lt: Negalima keisti metaduomenų

en: Cannot merge books
lt: Negalima sujungti knygų

en: Format file missing
lt: Trūksta failo formato

en: Could not read metadata
lt: Nepavyko nuskaityti metaduomenų

en: Could not read cover
lt: Nepavyko nuskaityti viršelio

en: Could not read cover from %s format
lt: Nepavyko nuskaityti viršelio iš %s formato

en: &Stop
lt: Stabdyti

en: Fetch news
lt: Gauti naujienas

en: Help
lt: Pagalba

en: Invalid name
lt: Neteisingas pavadinimas

en: Mark books
lt: Pažymėti knygas

en: Show marked books
lt: Rodyti pažymėtas knygas

en: Clear all marked books
lt: Išvalyti pažymėtas knygas

en: Mark all books in the selected series
lt: Pažymėti visas pasirinktos serijos knygas

en: Clear all books in the selected series
lt: Išvalyti visas knygas pasirinktoje serijoje

en: Show marked book
lt: Rodyti pažymėtą knygą

en: Match books
lt: Sutampančios knygos

en: You must select one book
lt: Turite pasirinkti vieną knygą

en: Move to next match
lt: Eiti į kitą sutapimą

en: Plugin updater
lt: Plėtinio atnaujinimas

en: Polish book
lt: Blizginti knygą

en: About
lt: Apie

en: Show &report
lt: Rodyti ataskaitą

en: &Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: &Load settings
lt: Įkelti nustatymus

en: No actions selected
lt: Nepasirinkti jokie veiksmai

en: Choose name
lt: Pasirinkti pavadinimą

en: Remove saved settings
lt: Pašalinti išsaugotus nustatymus

en: Must update metadata
lt: Privaloma atnaujinti metaduomenis

en: You must select at least one action, or click Cancel.
lt: Turite pasirinkti bent vieną veiksmą arba spauskite Atšaukti.

en: Polish %s
lt: Blizginti %s

en:  and
lt: ir

en: Polish books
lt: Blizginti knygas

en: Change calibre behavior
lt: Pakeisti „Calibre“ elgseną

en: Get plugins to enhance calibre
lt: Gauti plėtinių Calibre pagerinimui

en: Restart in debug mode
lt: Paleisti iš naujo derinimo rėžime

en: Sections
lt: Skyriai

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Save to disk
lt: Išsaugoti į diską

en: Save only %s format to disk
lt: Išsaugoti tik %s formatą į diską

en: Save single format to disk...
lt: Išsaugoti paprastą formatą į diską...

en: Cannot save to disk
lt: Negalima išsaugoti į diską

en: Choose format to save to disk
lt: Pasirinkti formatą, kuriuo saugoti diske

en: Book details
lt: Knygos informacija

en: Quickview
lt: Greitoji peržiūra

en: Books by same author
lt: To pačio autoriaus knygos

en: Books in this series
lt: Knygos serijoje

en: Books by this publisher
lt: Knygos pagal šį leidėją

en: Books with the same tags
lt: Tos pačios žymės knygos

en: Sort by
lt: Rušiuoti pagal

en: Get books
lt: Gauti knygas

en: this author
lt: šis autorius

en: this book
lt: ši knyga

en: this title
lt: šis pavadinimas

en: Search for %s
lt: Ieškoti %s

en: Stores
lt: Istorijos

en: Choose stores
lt: Pasirinkti istorijas

en: Cannot search
lt: Negalima ieškoti

en: Show this message again
lt: Rodyti šią žinutę dar kartą

en: &All formats
lt: Visi formatai

en: Edit ToC
lt: Keisti turinį

en: Cannot edit ToC
lt: Negalima keisti turinio

en: Edit book
lt: Keisti knygą

en: File missing
lt: Trūksta failo

en: &Cancel
lt: Atšaukti

en: Read books
lt: Skaityti knygas

en: View
lt: Skaityti

en: View specific format
lt: Skaityti pasirinktą formatą

en: View with calibre E-book viewer
lt: Peržiūrėti su Calibre el. knygų žiūrykle

en: Read a random book
lt: Skaityti atsitiktinę knygą

en: Cannot view
lt: Negalima peržiūrėti

en: Format unavailable
lt: Neprieinamas formatas

en: Selected books have no formats
lt: Pasirinkti knygas, kurios neturi formatų

en: Multiple books selected
lt: Pasirinktos kelios knygos

en: Cannot open folder
lt: Negalima atidaryti aplanko

en: Virtual library
lt: Virtuali biblioteka

en: Cannot add books
lt: Negalima pridėti knygų

en: Adding books...
lt: Pridedamos knygos...

en: With error:
lt: Su klaida:

en: Failed to add the book:
lt: Nepavyko pridėti knygos:

en: Adding duplicates
lt: Pridedami dublikatai

en: Errors while adding
lt: Klaidos pridedant

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Add
lt: Pridėti

en: starts with
lt: prasideda su

en: does not start with
lt: neprasideda su

en: ends with
lt: baigiasi su

en: does not end with
lt: nesibaigia su

en: A comma separated list of tags
lt: Žymės, atskirtos kableliu

en: A regular expression
lt: Reguliarioji išraiška

en: Edit file filter rules
lt: Keisti failo filtro taisykles

en: Change
lt: Pakeisti

en: Lower-case
lt: Mažosios raidės

en: is one of
lt: yra vienas iš

en: is not one of
lt: yra ne vienas iš

en: contains
lt: turi

en: Donate
lt: Paremti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Select all
lt: Pažymėti viską

en: Manage %s
lt: Tvarkyti %s

en: Delete the %s format
lt: Ištrinti %s formatą

en: Open %s with...
lt: Atidaryti %s su...

en: Remove %s from this book
lt: Pašalinti %s iš šios knygos

en: Search
lt: Ieškoti

en: Open cover with...
lt: Atidaryti viršelį su...

en: Path
lt: Kelias

en: output
lt: išvestis

en: Form
lt: Forma

en: Number
lt: Skaičius

en: E-book options
lt: El. knygos nustatymai

en: Catalogs
lt: Katalogai

en: Read book
lt: Skaityti knygą

en: Wishlist item
lt: Norų sąrašas

en: any date
lt: bet kuri data

en: any value
lt: bet kuri reikšmė

en: unspecified
lt: nenurodyta

en: Preset name:
lt: Dabartinis pavadinimas:

en: You must provide a name.
lt: Turite nurodyti pavadinimą.

en: Delete Rule
lt: Ištrynimo taisyklė

en: Field
lt: Laukas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: List of books, sorted by Author
lt: Knygų sąrašas, surūšiuotas pagal autorių

en: &Authors
lt: &Autoriai

en: List of books, sorted by Title
lt: Knygų sąrašas, surūšiuotas pagal pavadinimą

en: &Titles
lt: &Pavadinimai

en: List of series books, sorted by Series
lt: Serijų knygų sąrašas, surūšiuotas pagal serijas

en: &Series
lt: Serijos

en: &Genres
lt: &Žanrai

en: List of books, sorted by date added to calibre
lt: Knygų sąrašas, surūšiuotas pagal pridėjimo į Calibre datą

en: &Descriptions
lt: &Aprašymai

en: Other options
lt: Kiti nustatymai

en: &Before
lt: Prieš

en: &After
lt: &Po

en: Catalog cover:
lt: Katalogo viršelis:

en: Generate new cover
lt: Generuoti naują viršelį

en: Use existing cover
lt: Naudoti esamą viršelį

en:  inch
lt: colis

en: Tag browser
lt: Žymių naršyklė

en: Cover browser
lt: Viršelių naršyklė

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Pasvirasis

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

en: Ordered list
lt: Rūšiuotas sąrašas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Lygiuoti centre

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Undo
lt: Atkurti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Remove formatting
lt: Pašalinti formatavimą

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Normal
lt: Normalus

en: Choose background color
lt: Pasirinkti fono spalvą

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: Create link
lt: Sukurti nuorodą

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Choose file
lt: Pasirinkti failą

en: Choose folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Enter &URL:
lt: Įvesti URL:

en: &Width:
lt: Plotis:

en: &Height:
lt: Aukštis:

en: Open link
lt: Atidaryti nuorodą

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Show
lt: Rodyti

en: &Title for Table of Contents:
lt: Pavadinimas arba turinys:

en: input
lt: įvestis

en: Don't so&rt
lt: Nerūšiuoti

en: &Output format:
lt: &Išvesties formatas:

en: Debug
lt: Derinti

en: No &SVG cover
lt: Nėra SVG paveikslėlio

en: Original
lt: Originalas

en: Left align
lt: Lygiuoti kairėje

en: Justify text
lt: Lygiuoti tolygiai

en: No change
lt: Nėra pokyčio

en: Remove &spacing between paragraphs
lt: Pašalinti &tarpus tarp paragrafų

en: &Layout
lt: Išdėstymas

en: Filter style information
lt: Filtro stiliaus informacija

en: &Colors
lt: &Spalvos

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: This book has no cover
lt: Ši knyga neturi viršelio

en: Cannot read
lt: Negalima perskaityti

en: Error reading file
lt: Klaida nuskaitant failą

en: <p>There was an error reading from file: <br /><b>
lt: <p>Klaida nuskaitant iš failo: <br /><b>

en: &Title:
lt: Pavadinimas:

en: Change the title of this book
lt: Pakeisti šios knygos pavadinimą

en: &Author(s):
lt: Autorius(-iai):

en: &Publisher:
lt: Leidėjas:

en: &Series:
lt: Serija:

en: List of known series. You can add new series.
lt: Žinomų serijų sąrašas. Galite pridėti naujų.

en: Book
lt: Knyga

en: &Left:
lt: Kairėje:

en: &Top:
lt: Viršuje:

en: &Right:
lt: Dešinėje:

en: &Bottom:
lt: Apačioje:

en: &Format:
lt: Formatas:

en: Open book
lt: Atidaryti knygą

en: &Test
lt: Testas

en: &Next
lt: Toliau

en: Preview
lt: Peržiūra

en: &Search regular expression:
lt: &Ieškoti reguliariosios išraiškos:

en: Failed to read
lt: Nepavyko nuskaityti

en: Invalid regular expression
lt: Neteisinga reguliarioji išraiška

en: Invalid regular expression: %s
lt: Neteisinga reguliarioji išraiška: %s

en: &Add
lt: Pridėti

en: &Remove
lt: Pašalinti

en: &Load
lt: Įkelti

en: &Save
lt: Išsaugoti

en: Restore &defaults
lt: Atkurti &numatytuosius

en: &Input format:
lt: &Įvesties formatas:

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Invalid XPath
lt: Neteisingas XPath

en: Structure
lt: Struktūra

en: Preserve &spaces
lt: Išlaikyti tarpus

en: TXT output
lt: TXT išvestis

en: With &value:
lt: Su reikšme:

en: (A regular expression)
lt: (Reguliarioji išraiška)

en: Browse by covers
lt: Naršyti pagal viršelius

en: Choose color
lt: Pasirinkti spalvą

en: &Name:
lt: Pavadinimas:

en: Color &1:
lt: Spalva &1:

en: Color &2:
lt: Spalva &2:

en: &New color scheme
lt: Nauja spalvos schema

en: &Edit color scheme
lt: Keisti spalvos schemą

en: &Remove color scheme
lt: Pašalinti spalvos schemą

en: &Styles
lt: Stiliai

en: &Text
lt: Tekstas

en: My Color Scheme
lt: Mano spalvos schema

en: Cannot remove
lt: Negalima pašalinti

en: A sample book
lt: Knygos pavyzdys

en: Author One
lt: Pirmasis autorius

en: Author Two
lt: Antrasis autorius

en: Tag One
lt: Pirmoji žymė

en: Tag Two
lt: Antroji žymė

en: Edit rule
lt: Keisti taisyklę

en: This rule is invalid, please remove it
lt: Ši taisyklė yra neteisinga, prašome ją pašalinti

en: E&xport
lt: Eksportuoti

en: Export these rules to a file
lt: Eksportuoti šias taisykles į failą

en: &Import
lt: Importuoti

en: &Test rules
lt: Testuoti taisykles

en: No rules
lt: Nėra taisyklių

en: There are no rules to export
lt: Nėra eksportavimo taisyklių

en: Undefined
lt: Neapibrėžta

en: Today
lt: Šiandien

en: Clear series
lt: Išvalyti serijas

en: Automatically number books
lt: Automatiškai numeruoti knygas

en: Get device information
lt: Gauti įrenginio informaciją

en: Set library information
lt: Nustatyti įrenginio informaciją

en: Get list of books on device
lt: Gauti knygų įrenginyje sąrašą

en: Prepare files for transfer from device
lt: Paruošti failus perkėlimui iš įrenginio

en: Get annotations from device
lt: Gauti anotacijas iš įrenginio

en: Send metadata to device
lt: Siųsti metaduomenis į įrenginį

en: Send collections to device
lt: Siųsti kolekcijas į įrenginį

en: Delete books from device
lt: Ištrinti knygas iš įrenginio

en: Download books from device
lt: Atsisiųsti knygas iš įrenginio

en: View book on device
lt: Skaityti knygą įrenginyje

en: Send to main memory
lt: Siųsti į pagrindinę atmintį

en: Send to storage card A
lt: Siųsti į atminties kortelę A

en: Send to storage card B
lt: Siųsti į atminties kortelę B

en: Send specific format to
lt: Siųsti specifinį formatą į

en: Send and delete from library
lt: Siųsti ir ištrinti iš bibliotekos

en: Eject device
lt: Išstumti įrenginį

en: Error
lt: Klaida

en: Error communicating with device
lt: Klaida bendraujant su įrenginiu

en: Manage the %s?
lt: Tvarkyti %s?

en: No suitable formats
lt: Nėra tinkamų formatų

en: Running jobs
lt: Veikinatys darbai

en: Configure %s
lt: Konfigūruoti %s

en: Device:
lt: Įrenginys:

en:  detected.
lt: aptikta.

en: No books
lt: Nėra knygų

en: selected to send
lt: pasirinkta išsiųsti

en: No device
lt: Nėra įrenginio

en: No device connected
lt: Neprijungtas joks įrenginys

en: Choose format to send to device
lt: Pasirinkti formatą, kurį siųsti į įrenginį

en: No card
lt: Nėra kortelės

en: Sending news to device.
lt: Siųsti naujienas į įrenginį.

en: Sending books to device.
lt: Knygos yra siunčiamos į įrenginį

en: Device
lt: Įrenginys

en: Unknown formats
lt: Nežinomi formatai

en: Invalid template
lt: Neteisingas šablonas

en: The template %s is invalid:
lt: Šablonas %s yra neteisingas:

en: Save &template:
lt: Išsaugoti šabloną:

en: No formats selected
lt: Nėra pasirinktų formatų

en: Folder on the device
lt: Aplankas įrenginyje

en: &Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Add a &new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Change scanned &folders
lt: Pakeisti skenuojamus aplankus

en: Show device information
lt: Rodyti įrenginio informaciją

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Cannot send to %s
lt: Negalima siųsti į %s

en: Choose folder on device
lt: Pasirinkti aplanką įrenginyje

en: <b>Scanned folders:</b>
lt: <b>Skenuoti aplankai:</b>

en: Choose folders to scan
lt: Pasirinkti skenuojamus aplankus

en: How many empty books?
lt: Kiek tuščių knygų?

en: How many empty books should be added?
lt: Kiek tuščių knygų turėtų būti pridėta?

en: Reset series
lt: Atkurti seriją

en: Reset title
lt: Atstatyti pavadinimą

en: Add books by ISBN
lt: Pridėti knygas pagal ISBN

en: &Paste from clipboard
lt: Įklijuoti iš iškarpinės

en: Some invalid ISBNs
lt: Keletas neteisingų ISBN

en: All invalid ISBNs
lt: Visi neteisingi ISBN

en: Edit authors
lt: Keisti autorius

en: &Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktą

en: Next [%s]
lt: Kitas [%s]

en: Previous [%s]
lt: Ankstesnis [%s]

en: This book is marked
lt: Ši knyga yra pažymėta

en: This book is marked as: %s
lt: Ši knyga pažymėta kaip: %s

en: No help available
lt: Nėra pagalbos

en: Generate catalog
lt: Generuoti katalogą

en: Catalo&g format:
lt: Katalogo formatas:

en: &Send catalog to device automatically
lt: Siųsti katalogą į įrenginį automatiškai

en: Catalog options
lt: Katalogo nustatymai

en: &Run the check again
lt: Vykdyti patikrinimą dar kartą

en: Copy &to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: &Done
lt: Atlikta

en: Mark &all for delete
lt: Pažymėti viską ištrynimui

en: Delete &marked
lt: Ištrinti pažymėtus

en: Mar&k all for fix
lt: Pažymėti viską taisymu

en: Mark all fixable items
lt: Pažymėti taisomus elementus

en: Names to ignore:
lt: Ignoruojami pavadinimai:

en: Path from library
lt: Kelias iš bibliotekos

en: Choose format
lt: Pasirinkti formatą

en: &Open with...
lt: Atidaryti su...

en: Format
lt: Formatas

en: Existing
lt: Egzistuojantys

en: Convertible
lt: Konvertuojama

en: Choose location for calibre library
lt: Pasirinkite Calibre bibliotekos vietą

en: Same as current
lt: Toks pats kaip dabar

en: Bad location
lt: Bloga vieta

en: Not empty
lt: Ne tuščias

en: Scanning...
lt: Skenuojama...

en: Failed to move library
lt: Nepavyko perkelti bibliotekos

en: No location
lt: Nėra vietos

en: No location selected
lt: Nėra pasirinkta vieta

en: Choose your calibre library
lt: Pasirinkite savo Calibre biblioteką

en: Your calibre library is currently located at {0}
lt: Jūsų Calibre biblioteka dabar yra {0}

en: &Create an empty library at the new location
lt: Sukurti naują biblioteką naujoje vietoje

en: Edit "{0}"
lt: Keisti "{0}"

en: Edit text
lt: Keisti tekstą

en: &Show this warning again
lt: Rodyti šį įspėjimą dar kartą

en: Has cover
lt: Turi viršelį

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: &Edit this recipe
lt: Keisti šį receptą

en: &Remove this recipe
lt: Pašalinti šį receptą

en: Recipes
lt: Receptai

en: Recipe &title:
lt: Recepto pavadinimas:

en: day(s)
lt: diena(-os)

en: &Oldest article:
lt: Seniausias straipsnis:

en: &Add feed
lt: Pridėti srautą

en: Title required
lt: Reikalingas pavadinimas

en: Go
lt: Vai

en: No recipes
lt: Nėra receptų

en: Choose a recipe file
lt: Pasirinkti recepto failą

en: &Sort by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Size
lt: Dydis

en: Location
lt: Vieta

en: Delete from device
lt: Ištrinti iš įrenginio

en: Item is blank
lt: Elementas yra tuščias

en: No item selected
lt: Nepasirinktas joks elementas

en: No items selected
lt: Nepasirinktas joks elementas

en: Items in use
lt: Naudojami elementai

en: Author sort
lt: Autoriaus rūšiavimas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Copy to author sort
lt: Kopijuoti autoriaus rūšiavimą

en: Copy to author
lt: Kopijuoti autoriui

en: Invalid author name
lt: Neteisingas autoriaus vardas

en: Manage authors
lt: Tvarkyti autorius

en: &Search for:
lt: Ieškoti:

en: &URL:
lt: URL:

en: Color
lt: Spalva

en: Was
lt: Buvo

en: Previous location:
lt: Buvusi vieta:

en: Select &folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Choose a folder for this library
lt: Pasirinkti aplanką iš šios bibliotekos

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Current:
lt: Dabar:

en: &Export all your calibre data
lt: Eksportuoti visus Calibre duomenis

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Choose &folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Not valid
lt: Neteisingas

en: No folder selected
lt: Nepasirinktas joks aplankas

en: %s is not a folder
lt: %s nėra aplankas

en: Not a folder
lt: Ne aplankas

en: %s is not an empty folder
lt: %s nėra tuščias aplankas

en: Folder not empty
lt: Aplankas ne tuščias

en: No libraries selected
lt: Nepasirinktos bibliotekos

en: Some libraries ignored
lt: Kai kurios bibliotekos ignoruotos

en: Exporting all calibre data...
lt: Eksportuoti visus Calibre duomenis...

en: Failed to export data.
lt: Nepavyko eksportuoti duomenų.

en: Importing all calibre data...
lt: Importuoti visus Calibre duomenis...

en: Active jobs
lt: Aktyvūs darbai

en: Find next match
lt: Rasti kitą sutapimą

en: &Search
lt: &Ieškoti

en: &Stop selected jobs
lt: Sustabdyti pasirinktus darbus

en: &Hide selected jobs
lt: Paslėpti pasirinktus darbus

en: Show job &details
lt: Rodyti darbo informaciją

en: Show &all jobs
lt: Rodyti visus darbus

en: Stop &all non device jobs
lt: Sustabdyti visus ne įrenginio darbus

en: &Hide all jobs
lt: Slėpti visus darbus

en: Authors
lt: Autoriai

en: Show &details
lt: Rodyti detales

en: Hide &details
lt: Slėpti detales

en: Copied
lt: Nukopijuota

en: &Retry
lt: Kartoti

en: Working
lt: Dirbama

en: Regular expression
lt: Reguliarioji išraiška

en: Replace field
lt: Pakeisti lauką

en: Append to field
lt: Pridėti prie lauko

en: Book %d:
lt: %d knyga:

en: &Author(s):
lt: Autorius(-iai):

en: A&utomatically set author sort
lt: Automatiškai nustatyti autoriaus rūšiavimą

en: &Rating:
lt: Reitingas:

en: &Apply rating
lt: Taikyti reitingą

en: &Publisher:
lt: &Leidėjas:

en: &Remove tags:
lt: Pašalinti žymes:

en: &Clear all
lt: Išvalyti viską

en: &Clear series
lt: Išvalyti serijas

en: &Date:
lt: &Data

en: &Languages:
lt: &Kalbos:

en: Change &cover
lt: Pakeisti viršelį

en: &Generate default cover
lt: Generuoti numatytąjį viršelį

en: &Remove cover
lt: Pašalinti viršelį

en: &Basic metadata
lt: Baziniai metaduomenys

en: &Custom metadata
lt: Kiti metaduomenys

en: Sa&ve
lt: Į&rašyti

en: Search &mode:
lt: Paieškos rėžimas:

en: Search &field:
lt: Paieškos laukas:

en: &Template:
lt: Šablonas:

en: &Replace with:
lt: Pakeisti su:

en: M&ode:
lt: Rėžimas:

en: &Search and replace
lt: Ieškoti ir pakeisti

en: &Clear
lt: Išvalyti

en:  days
lt: dienos

en: System default
lt: Sistemos numatytasis

en: Choose file to export to
lt: Pasirinkite failą eksportavimui

en: &Password:
lt: Slaptažodis:

en: Restart required
lt: Reikalingas paleidimas iš naujo

en: All
lt: Visi

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Update available
lt: Galima atnaujinti

en: Plugin name
lt: Plėtinio pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Released
lt: Išleista

en: Platform unavailable
lt: Platforma neprieinama

en: Plugin deprecated
lt: Plėtinys pasenęs

en: Latest version installed
lt: Paskutinė įdiegta versija

en: You can install this plugin
lt: Galite įdiegti šį plėtinį

en: Plugin homepage
lt: Plėtinio tinklalapis

en: User plugins
lt: Naudotojo plėtiniai

en: Description
lt: Aprašas

en: &Install
lt: Įdiegti

en: Install the selected plugin
lt: Įdiegti pasirinktą plėtinį

en: &Remove plugin
lt: Pašalinti plėtinį

en: Uninstall the selected plugin
lt: Pašalinti pasirinktą plėtinį

en: Donate to developer
lt: Paremti kūrėją

en: &Customize plugin
lt: Tvarkyti plėtinį

en: Are you sure you want to uninstall the <b>%s</b> plugin?
lt: Ar tikrai norite pašalinti <b>%s</b> plėtinį?

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Installing plugin: %s
lt: Įdiegiamas plėtinys: %s

en: Install plugin failed
lt: Plėtinio įdiegti nepavyko

en: Must restart
lt: Reikia paleisti iš naujo

en: Aborting...
lt: Nutraukiama...

en: &Refresh
lt: Atnaujinti

en: &Close
lt: Uždaryti

en: Restoring database
lt: Atkuriama duomenų bazė

en: Add a new Saved search
lt: Pridėti naują išsaugotą paiešką

en: &Add search
lt: Pridėti paiešką

en: &Edit search
lt: Keisti paiešką

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: days
lt: dienos

en: &Days of  week
lt: Savaitės dienos

en: Da&ys of month
lt: Mėnesio dienos

en: &Account
lt: Paskyra

en: &Extra tags:
lt: Papildomos žymės:

en: Account
lt: Paskyra

en: Created by:
lt: Sukūrė:

en: before
lt: prieš

en: after
lt: po

en: before or equal to
lt: prieš arba lygu

en: after or equal to
lt: po arba lygu

en: What &kind of match to use:
lt: Kokio tipo sutapimą naudoti:

en: Contains: the word or phrase matches anywhere in the metadata field
lt: Turi: žodis arba frazė sutampa bet kuriame metaduomenų lauke

en: Equals: the word or phrase must match the entire metadata field
lt: Lygu: žodis arba frazė turi tiksliai sutapti su visu metaduomenų lauku

en: Regular expression: the expression must match anywhere in the metadata field
lt: Reguliarioji išraiška: išraiška turi sutapti bet kur metaduomenų lauke

en: Find entries that have...
lt: Rasti įrašus, kurie turi...

en: But don't show entries that have...
lt: Tačiau nerodyti įrašų, kurie turi...

en: A&ll these words:
lt: Visi šie žodžiai:

en: &This exact phrase:
lt: Ši tiksli frazė:

en: O&ne or more of these words:
lt: Vienas arba daugiau iš šių žodžių:

en: Any of these &unwanted words:
lt: Bet kuris iš šių nenorimų žodžių:

en: &Author:
lt: Autorius:

en: &Search the
lt: Ieškoti

en: &year
lt: metai

en: mo&nth
lt: mėnuo

en: &day
lt: diena

en: months
lt: mėnesiai

en: weeks
lt: savaitės

en: years
lt: metai

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Advanced search
lt: Išplėstinė paieška

en: Choose formats
lt: Pasirinkti formatus

en: &Edit
lt: Keisti

en: Invalid port number
lt: Neteisingas porto numeris

en: You must provide a port number.
lt: Turite nurodyti porto numerį.

en: Name already used
lt: Pavadinimas jau naudojamas

en: Add a new category
lt: Pridėti naują kategoriją

en: &Available items
lt: &Galimi elementai

en: Are your sure?
lt: Esate tuo tikras?

en: Manage {}
lt: Tvarkyti {}

en: &Back
lt: Atgal

en: No column chosen
lt: Nepasirinktas stulpelis

en: Set the color of the column:
lt: Nustatyti stulpelio spalvą:

en: Kind:
lt: Rūšis:

en: Apply the icon to column:
lt: Pritaikyti stulpeliui ikoną:

en: Add icon
lt: Pridėti ikoną

en: Template value:
lt: Šablono reikšmė:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Function &name:
lt: Funkcijos pavadinimas:

en: &Code:
lt: Kodas:

en: Downloading book
lt: Atsiunčiama knyga

en: The book {0} will be downloaded and added to your calibre library automatically.
lt: Knyga {0} bus automatiškai atsiųsta ir pridėta į jūsų „Calibre“ biblioteką.

en: No file specified to download.
lt: Nenurodytas failas atsiuntimui.

en: Downloading
lt: Atsiunčiama

en: finished
lt: baigta

en: News:
lt: Naujienos:

en: Add a new recipient:
lt: Pridėti naują gavėją:

en: &Address
lt: Adresas

en: &Formats
lt: Formatai

en: &Subject
lt: Tema

en: Need address
lt: Reikia adreso

en: You must specify an address
lt: Turite nurodyti adresą

en: Need formats
lt: Reikia formatų

en: The recipient %s already exists
lt: Gavėjas %s jau yra

en: Could not send
lt: Negalima išsiųsti

en: E-book:
lt: El. knyga:

en: by
lt: pagal

en: About this book:
lt: Apie šią knygą:

en: Sending email to
lt: Siunčiamas el. laiškas

en: sent
lt: išsiųsta

en: Sent news to
lt: Siųsti naujienas į

en: Regular &expression
lt: Reguliarioji išraiška

en: File &name:
lt: Failo pavadinimas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Authors:
lt: Autoriai:

en: Regular expression (?P<author>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<author>)

en: Series:
lt: Serijos:

en: Regular expression (?P<series>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<series>)

en: Series index:
lt: Serijos indeksas:

en: Regular expression (?P<series_index>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<series_index>)

en: Regular expression (?P<isbn>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<isbn>)

en: Publisher:
lt: Leidėjas:

en: Regular expression (?P<publisher>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<publisher>)

en: Published:
lt: Išleista:

en: Regular expression (?P<published>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<published>)

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Regular expression (?P<comments>)
lt: Reguliarioji išraiška (?P<comments>)

en: Add &fonts
lt: Pridėti šriftus

en: Find next
lt: Rasti kitą

en: None
lt: Nėra

en: Added fonts
lt: Pridėti šriftai

en: Unknown book
lt: Nežinoma knyga

en: Collapse all
lt: Suskleisti viską

en: Create an icon theme
lt: Sukurti ikonos temą

en: Theme Metadata
lt: Temos metaduomenys

en: &Version:
lt: Versija:

en: &License:
lt: Licencija:

en: %d icons missing in this theme
lt: %d ikonų nėra šioje temoje

en: No missing icons
lt: Nėra trūkstamų ikonų

en: No title specified
lt: Nenurodytas pavadinimas

en: You must specify a title for this icon theme
lt: Turite nurodyti šios ikonos temos pavadinimą

en: No author specified
lt: Nenurodytas autorius

en: &Abort
lt: Nutraukti

en: Optimizing %s
lt: Optimizuojama %s

en: Creating theme file
lt: Kuriamas temos failas

en: ZIP files
lt: ZIP failai

en: Downloading icons...
lt: Atsiunčiamos ikonos...

en: Downloading icons, please wait...
lt: Atsiunčiamos ikonos, prašome palaukti...

en: Number of icons
lt: Ikonų skaičius

en: Popularity
lt: Populiarumas

en: Choose an icon theme
lt: Pasirinkti ikonos temą

en: Restore &default icons
lt: Atkurti numatytąsias ikonas

en: Downloading, please wait...
lt: Atsiunčiama, palaukite...

en: &Save as
lt: Išsaugoti kaip

en: Connected
lt: Prisijungta

en: created by
lt: sukūrė

en: Cover grid
lt: Viršelių tinklelis

en: Search bar
lt: Paieškos juosta

en: All books
lt: Visos knygos

en: Restore hidden tabs
lt: Atkurti paslėptus skirtukus

en: Edit "%s"
lt: Keisti „%s“

en: Delete "%s"
lt: Ištrinti „%s“

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Restore %s
lt: Atkurti %s

en: Job
lt: Užduotis

en: Progress
lt: Progresas

en: Running time
lt: Veikimo laikas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Unknown job
lt: Nežinoma užduotis

en: Cannot kill job
lt: Negalima nutraukti užduoties

en: Job has already run
lt: Darbas jau veikia

en: This job cannot be stopped
lt: Ši užduotis negali būti sustabdyta

en: Unavailable
lt: Negalimas

en: Click to see list of jobs
lt: Spauskite, kad pamatyti darbų sąrašą

en: Jobs:
lt: Užduotys:

en: No running jobs
lt: Nėra veikiančių darbų

en: One running job
lt: Vienas veikiantis darbas

en: %d running jobs
lt: %d veikiantis darbas

en:  - Jobs
lt: - Užduotys

en: Search for a job by name
lt: Ieškoti darbo pagal pavadinimą

en: No job
lt: Nėra užduoties

en: No job selected
lt: Nepasirinkta užduotis

en: &Alternate shortcut:
lt: Alternatyvi nuoroda:

en: &Shortcut:
lt: Nuoroda:

en: Done
lt: Atlikta

en: Press a key...
lt: Spauskite klavišą...

en: Already assigned
lt: Jau priskirta

en: already assigned to
lt: jau priskirta

en: No matches
lt: Atitikmenų nerasta

en: Eject this device
lt: Atjungti šį įrenginį

en: Configure this device
lt: Konfigūruoti šį įrenginį

en: Library
lt: Biblioteka

en: Show books in calibre library
lt: Rodyti knygas calibre bibliotekoje

en: Delete library
lt: Ištrinti biblioteką

en: available
lt: prieinama

en: Close the Virtual library
lt: Uždaryti virtualią biblioteką

en: <h2>Shutting down</h2><div>
lt: <h2>Išjungiama</h2><div>

en: Bookmark
lt: Žymė

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Find previous match
lt: Rasti ankstesnį sutapimą

en: Size (MB)
lt: Dydis (MB)

en: Modified
lt: Modifikuota

en: Formats
lt: Formatai

en: %s stars
lt: %s žvaigždės

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Failed to set data
lt: Nepavyko nustatyti duomenų

en: In Library
lt: Bibliotekoje

en: Unhandled error
lt: Neapdirbta klaida

en: Marked for deletion
lt: Pažymėta ištrynimui

en: Export selected
lt: Eksportuoti pasirinktus

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Cannot hide all columns
lt: Negalima slėpti visų stulpelių

en: You must not hide all columns
lt: Turite nebeslėpti visų stulpelių

en: Hide column %s
lt: Paslėpti stulpelį %s

en: Show column
lt: Rodyti stulpelį

en: Use white background
lt: Naudoti baltą foną

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Next match
lt: Kitas atitikmuo

en: Do not check for updates
lt: Netikrinti dėl atnaujinimų

en: Path too long
lt: Kelias per ilgas

en: Calibre Library
lt: Calibre biblioteka

en: Initializing user interface...
lt: Įkeliama naudotojo sąsaja...

en: Choose a location for your new calibre e-book library
lt: Pasirinkite Calibre el. knygų bibliotekos vietą

en: Repairing failed
lt: Taisymas nepavyko

en: &Preferences
lt: Nustatymai

en: &Quit
lt: Išeiti

en: &Redo
lt: Atkurti

en: Title &sort:
lt: Pavadinimo rūšiavimas:

en: &Edit authors
lt: Keisti autorius

en: Authors changed
lt: Autoriai pakeisti

en: &Number:
lt: Skaičius:

en: Remove the selected format from this book
lt: Pašalinti pasirinktą formatą iš šios knygos

en: No format selected
lt: Nepasirinktas joks formatas

en: &Browse
lt: &Naršyti

en: Download co&ver
lt: Atsisiųsti viršelį

en: &Generate cover
lt: Generuoti viršelį

en: Not a valid picture
lt: Neteisingas paveikslėlis

en: Invalid cover
lt: Negalimas viršelis

en: Tags changed
lt: Pakeistos žymės

en: A comma separated list of languages for this book
lt: Kableliais atskirtas knygos kalbų sąrašas

en: Unknown language
lt: Nežinoma kalba

en: Edit Identifiers
lt: Keisti identifikatorius

en: Invalid ISBN
lt: Neteisingas ISBN

en: Enter an ISBN
lt: Įvesti ISBN

en: Clear publisher
lt: Išvalyti leidėją

en: Clear date
lt: Išvalyti datą

en: Merge identifiers
lt: Sujungti identifikatorius

en: Merge tags
lt: Sujungti žymes

en: Move to next [%s]
lt: Eiti į kitą [%s]

en: Next
lt: Sekantis

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Clear rating
lt: Išvalyti reitingą

en: Clear all tags
lt: Išvalyti visas žymes

en: &Download metadata
lt: Atsiųsti metaduomenis

en: Change cover
lt: Pakeisti viršelį

en: Co&mments
lt: Komentarai

en: &Metadata
lt: Metaduomenys

en: &Cover and formats
lt: Viršelis ir formatai

en: &Comments
lt: Komentarai

en: Basic metadata
lt: Baziniai metaduomenys

en: Custom metadata
lt: Kiti metaduomenys

en: See at
lt: Žiūrėti

en: Please wait
lt: Palaukite

en: Title: %s
lt: Pavadinimas: %s

en: Authors: %s
lt: Autoriai: %s

en: Current cover
lt: Dabartinis viršelis

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Failed to run
lt: Nepavyko paleisti

en: Command line:
lt: Komandinė eilutė:

en: Choose a program to open %s files
lt: Pasirinkti programą atidarančią %s failus

en: Choose a program
lt: Pasirinkti programą

en: No selection
lt: Nėra pasirinkimo

en: No application selected
lt: Nepasirinkta jokia aplikacija

en: Choose new icon
lt: Pasirinkite naują ikoną

en: Invalid icon
lt: Negalima ikona

en: cover image
lt: viršelio paveikslėlis

en: Configure
lt: Konfiguruoti

en: Choose a folder
lt: Pasirinkti katalogą

en: Invalid folder
lt: Negalimas aplankas

en: &Mark newly added books
lt: Pažymėti naujai pridėtas knygas

en: Specify a &folder. Any files you put into this folder will be automatically added to calibre (restart required).
lt: Nurodykite katalogą. Bet koks failas, kuris pateks į šį katalogą bus automatiškai pridėtas į Calibre biblioteką (reikia paleisti iš naujo).

en: <b>WARNING:</b> Files in the above folder will be deleted after being added to calibre.
lt: <b>DĖMESIO:</b> Failai iš nurodyto katalogo bus pašalinti po to, kai jie bus įkelti į Calibre biblioteką.

en: &Automatic adding
lt: Automatinis pridėjimas

en: Job &priority:
lt: Darbo prioritetas:

en: Preferred &input format order:
lt: Norima &įvesties formato tvarka:

en: Preferred &output format:
lt: &Norimas išvesties formatas:

en: Enter a regular expression
lt: Įvesti reguliarią išraišką

en: Cover grid emblem
lt: Viršelių tinklelio emblema

en: &Add new image
lt: Pridėti naują paveikslėlį

en: &Add icon
lt: Pridėti ikoną

en: No icon selected
lt: Nepasirinkta jokia ikona

en: Invalid condition
lt: Neteisinga sąlyga

en: color
lt: spalva

en: &Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: &Remove rule(s)
lt: Pašalinti taisyklę(-s)

en: No rule selected
lt: Nepasirinkta jokia taisyklė

en: No rule selected for %s.
lt: Nepasirinkta jokia taisyklė %s.

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Column header
lt: Stulpelio antraštė

en: Type
lt: Tipas

en: Yes/No with text
lt: Taip/Ne su tekstu

en: You must select a column to delete it
lt: Turite pasirinkti stulpelį, kad jį ištrinti

en: Add a user-defined column
lt: Pridėti naudotojo apibrėžtą stulpelį

en: Add &custom column
lt: Pridėti kitą stulpelį

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: My Tags
lt: Mano žymės

en: My Series
lt: Mano serijos

en: My Rating
lt: Mano reitingas

en: People
lt: Žmonės

en: My Title
lt: Mano pavadinimas

en: Quick create:
lt: Greitas sukūrimas:

en: Names
lt: Pavadinimai

en: Short text
lt: Trumpas tekstas

en: Contains names
lt: Turi pavadinimus

en: No heading
lt: Nėra antraštės

en: Show heading above the text
lt: Rodyti antraštę virš teksto

en: Show heading to the side of the text
lt: Rodyti antraštę šalia teksto

en: Short text, like a title
lt: Trumpas tekstas, kaip pavadinimas

en: Interpret this column as:
lt: Interpretuoti šį stulpelį kaip:

en: Show in Tag browser
lt: Rodyti žymių naryklėje

en: Device already detected
lt: Įrenginys jau aptiktas

en: &Add email
lt: Pridėti el. paštą

en: &Remove email
lt: Pašalinti el. paštą

en: Email
lt: El. paštas

en: Create a new rule
lt: Sukurti naują taisyklę

en: &Key:
lt: Raktas:

en: Key
lt: Raktas

en: Template
lt: Šablonas

en: Value needed
lt: Reikalinga reikšmė

en: Create rules for identifiers
lt: Sukurti taisykles identifikatoriams

en: &Edit rule
lt: Keisti taisyklę

en: Never
lt: Niekada

en: Bottom
lt: Apačia

en: Top
lt: Viršus

en: Control the Cover grid view. You can enable this view by clicking the "Layout" button in the bottom right corner of the main calibre window.
lt: Valdykite viršelių tinklelio peržiūrą. Galite įjungti šią peržiūrą spausdami mygtuką "Išdėstymas" apatiniame dešiniajame kampe, pagrindiniame "Calibre" lange.

en: Field to show &under the covers:
lt: Rodomas laukas &po viršeliais:

en: &Larger covers
lt: Dideli viršeliai

en: &Smaller covers
lt: Mažesni viršeliai

en: &Reset size
lt: Atkurti dydį

en: Show a &field (such as title) under the covers
lt: Rodyti &lauką (pvz., pavadinimą) po viršeliais

en: Disable
lt: Neįjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Small
lt: Mažas

en: Always
lt: Visada

en: Disable &animations
lt: Išjungti animaciją

en: Choose &language (needs restart):
lt: Naudojama &kalba (reikia paleisti iš naujo):

en: &Interface font:
lt: Naudotojo sąsajos &šriftas:

en: User interface style (&needs restart):
lt: Naudotojo sąsajos stilius (reikia paleidimo iš naujo):

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Show &text under icons:
lt: Rodyti &tekstą po ikonomis:

en: Spacing between &items:
lt: Tarpai tarp &elementų:

en: By first letter
lt: Pagal pirmąją raidę

en: &Main interface
lt: Pagrindinė sąsaja

en: Cover &grid
lt: Viršelių tinklelis

en: &Book details
lt: Knygos detalės

en: Cover &browser
lt: Viršelių naršyklė

en: &Quickview
lt: Greitoji peržiūra

en: version
lt: versija

en: created by Kovid Goyal
lt: sukūrė Kovid Goyal

en: Run Welcome &wizard
lt: Paleisti Pradžios &vedlį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cancel and return to overview
lt: Atšaukti ir sugrįžti į apžvalgą

en: Source
lt: Šaltinis

en: Cover priority
lt: Viršelio pirmumas

en: Published date
lt: Išleidimo data

en: No source selected
lt: Nepasirinktas joks šaltinis

en: Metadata sources
lt: Metaduomenų šaltiniai

en: &Select all
lt: Pažymėti viską

en: &Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąjį

en:  secs
lt: sekundės

en: Never abort
lt: Niekada neatšaukti

en:  minutes
lt: minutės

en: Create a calibre &icon theme
lt: Sukurti Calibre ikonos temą

en: Invalid destination
lt: Neteisingas tikslas

en: Device (choose second)
lt: Įrenginys (pasirinkti antrą)

en: Source template
lt: Šaltinio šablonas

en: Destination field
lt: Tikslo laukas

en: Search for plugin
lt: Ieškoti plėtinio

en: files
lt: failai

en: Add plugin
lt: Pridėti plėtinį

en: Show only &user installed plugins
lt: Rodyti tik naudotojo įdiegtus plėtinius

en: Available variables:
lt: Galimi kintamieji:

en: The value box cannot be empty
lt: Reikšmės dėžutė negali būti tuščia

en: &Names:
lt: Pavadinimai:

en: Only on send
lt: Tik siunčiant

en: Automatic management
lt: Automatinis valdymas

en: Me&tadata management:
lt: Metaduomenų valdymas:

en: Run server &automatically when calibre starts
lt: Paleisti serverį automatiškai, kai Calibre startuoja

en: Error log:
lt: Klaidų žurnalas:

en: Access log:
lt: Prieigos žurnalas:

en: Function not defined
lt: Funkcijos nėra apibrėžtos

en: Name %s already used
lt: Pavadinimas %s jau naudojamas

en: &Replace
lt: Pakeisti

en: C&reate
lt: Sukurti

en: F&unction:
lt: Funkcija:

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Separator
lt: Skyriklis

en: %d books
lt: %d knygos

en: The main toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: The main toolbar when a device is connected
lt: Pagrindinė įrankių juosta, kai prijungtas įrenginys

en: Click to choose toolbar or menu to customize
lt: Pasirinkite įrankių juostą ar meniu modifikavimui

en: <p>The toolbar in calibre is different depending on whether a device is connected or not. Choose <b>which toolbar</b> you would like to customize:
lt: <p>"Calibre" įrankių juostos yra skirtingos, priklausomai nuo to, ar įrenginys prijungtas, ar ne. Pasirinkite<b>kokią įrankių juostą </b> norite modifikuoti:

en: Add selected actions to toolbar
lt: Pridėti pasirinktą veiksmą į įrankių juostą

en: Remove selected actions from toolbar
lt: Pašalinti pasirinktus veiksmus iš įrankių juostos

en: Move selected action up
lt: Perkelti pasirinktą veiksmą aukštyn

en: Move selected action down
lt: Perkelti pasirinktą veiksmą žemyn

en: View log
lt: Rodyti žurnalą

en: Choose files
lt: Pasirinkti failus

en: Saving %d books...
lt: Išsaugomos %d knygos...

en: Copying files and writing metadata...
lt: Kopijuojami failai ir įrašomi metaduomenys...

en: Copying files...
lt: Kopijuojami failai...

en: Error while saving
lt: Klaida išsaugant

en: Paste and &search
lt: Įklijuoti ir ieškoti

en: &Paste
lt: Įklijuoti

en: Search (For advanced search click the gear icon to the left)
lt: Paieška (naudoti išplėstinei paieškai spauskite kairėje esančią ikoną)

en: Start search
lt: Pradėti paiešką

en: Highlight search results
lt: Paryškinti paieškos rezultatus

en: Filter
lt: Filtras

en: Create a Virtual library based on %s
lt: Sukurti virtualią biblioteką paremtą %s

en: Edit Virtual library
lt: Keisti virtualią biblioteką

en: Create Virtual library
lt: Sukurti virtualią biblioteką

en: &Search expression:
lt: Paieškos išraiška:

en: Publishers
lt: Leidėjai

en: Search text changed
lt: Paieškos tekstas pakeistas

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Name already in use
lt: Toks pavadinimas jau naudojamas

en: Invalid search
lt: Neteisinga paieška

en: Search found no books
lt: Paieška nerado knygų

en: Virtual library from current search
lt: Virtualioji biblioteka iš dabartinės paieškos

en: Create a temporary Virtual library from the current search
lt: Sukurti laikiną virtualią biblioteką iš esamų paieškos rezultatų

[ctx: search restriction group name]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: (all books)
lt: (visos knygos)

en: Additional restriction
lt: Papildomas apribojimas

en: Remove Virtual library
lt: Pašalinti virtualią biblioteką

en: Starting up, please wait...
lt: Startuojama, palaukite...

en: &What kind of match to use:
lt: Kokio tipo sutapimą naudoti:

en: &All these words:
lt: Visi šie žodžiai:

en: &One or more of these words:
lt: Vienas arba daugiau iš šių žodžių:

en: Enter the title.
lt: Įvesti pavadinimą

en: &Description:
lt: Aprašymas:

en: &Headquarters:
lt: Būstinė:

en: Enabled:
lt: Įjungta:

en: Affiliate:
lt: Padalinys:

en: &None
lt: Nėra

en: Affiliate
lt: Padalinys

en: Enabled
lt: Įgalinta

en: Headquarters
lt: Būstinė

en: No DRM
lt: Nėra DRM

en: Time
lt: Laikas

en: Threads
lt: Gijos

en: &Price:
lt: Kaina:

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download...
lt: Parsisiųsti...

en: Search by title
lt: Paieška pagal pavadinimą

en: Search by author
lt: Paieška pagal autorių

en: Search by any keyword
lt: Paieška pagal bet kurį raktažodį

en: Books:
lt: Knygos:

en: Processing books.
lt: Knygos apdorojamos.

en: Home
lt: Pradžia

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Number of books: %s
lt: Knygų skaičius: %s

en: The name %s is already used
lt: Pavadinimas %s jau naudojamas

en: Author names cannot contain & characters.
lt: Autoriaus vardas negali turėti &  simbolius.

en: Remove category
lt: Pašalinti kategoriją

en: Delete item
lt: Ištrinti elementą

en: Find the first/next matching item
lt: Rasti pirmą/sekantį sutampantį elementą

en: Find
lt: Rasti

en: Average rating
lt: Vidutinis reitingas

en: Sort by average rating
lt: Rūšiuoti pagal vidutinį reitingą

en: Sort by name
lt: Rūšiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by number of books
lt: Rūšiuoti pagal knygų skaičių

en: Manage authors, tags, etc.
lt: Tvarkyti autorius, žymes ir t.t.

en: Show category
lt: Rodyti kategoriją

en: Keep
lt: Išlaikyti

en: Split
lt: Skaidyti

en: Find &next
lt: Rasti sekantį

en: Find &previous
lt: Rasti buvusį

en: next
lt: kitas

en: previous
lt: ankstesnis

en: File:
lt: Failas:

en: Top of the file
lt: Failo viršus

en: No XPaths
lt: Nėra XPath

en: &Remove this entry
lt: Pašalinti šį įrašą

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Remove all selected items
lt: Pašalinti visus pasirinktus elementus

en: Remove all selected entries
lt: Pašalinti visus pasirinktus įrašus

en: &Expand all
lt: Išskleisti viską

en: &Collapse all
lt: Suskleisti viską

en: Edit the ToC in %s
lt: Keisti turinį %s

en: Could not convert
lt: Nepavyko konvertuoti

en: Unsaved changes
lt: Neišsaugoti pakeitimai

en: Choose file location
lt: Pasirinkti failo vietą

en: Choose book folder
lt: Pasirinkti knygos aplanką

en: Choose book
lt: Pasirinkti knygą

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Unsupported format
lt: Nepalaikomas formatas

en: Failed to open book
lt: Nepavyko atidaryti knygos

en: Before: Delete files
lt: Prieš: Ištrinti failus

en: No book open
lt: Neatidaryta jokia knyga

en: No Table of Contents
lt: Nėra turinio

en: Before: %s
lt: Prieš: %s

en: No changes
lt: Nėra pakeitimų

en: No styles were changed.
lt: Stiliai nebuvo pakeisti.

en: Renaming and updating links...
lt: Nuorodų pervadinimas ir atnaujinimas...

en: %s books
lt: %s knygos

en: Current book
lt: Dabartinė knyga

en: Other book
lt: Kita knyga

en: Cannot save a copy
lt: Negalima išsaugoti kopijos

en: Choose path
lt: Pasirinkti kelią

en: Book (%s)
lt: Knyga (%s)

en: Saving copy, please wait...
lt: Išsaugoma kopija, prašome palaukti...

en: Failed to save copy
lt: Nepavyko išsaugoti kopijos

en: Copy saved
lt: Kopija išsaugota

en: Could not save
lt: Nepavyko išsaugoti

en: Enter line number
lt: Įvesti linijos numerį

en: Does not exist
lt: Neegzistuoja

en: Unsupported file format
lt: Nepalaikomas failo formatas

en: File deleted
lt: Failas ištrintas

en: Discard
lt: Atsisakyti

en: Unexpected error
lt: Nežinoma klaida

en: Cannot decode
lt: Nepavyko iškoduoti

en: &Save and Quit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: &Quit without saving
lt: Išeiti neišsaugojus

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Gothic
lt: Gotų

en: N'Ko
lt: Enko

en: Arabic
lt: Arabų

en: Avestan
lt: Avestiškoji

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Phoenician
lt: Finikiečių

en: Syriac
lt: Senoji sirų

en: Ugaritic
lt: Ugaritų

en: Mongolian
lt: Mongolų

en: Tibetan
lt: Tibetiečių

en: Bengali
lt: Bengalų

en: Gujarati
lt: Gudžaratų

en: Kannada
lt: Kanadų

en: Malayalam
lt: Malajalių

en: Oriya
lt: Orijų

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Telugu
lt: Telugų

en: Balinese
lt: Baliečių

en: Batak
lt: Batakų

en: Buginese
lt: Būgių

en: Javanese
lt: Javiečių

en: Lao
lt: Laosiečių

en: Sundanese
lt: Sundų

en: Thai
lt: Tajų

en: Tagalog
lt: Tagalų

en: Cherokee
lt: Čerokių

en: Arrows
lt: Rodyklės

en: Clear search
lt: Išvalyti paiešką

en:  column: %d
lt: stulpelis: %d

en: line number
lt: eilutės numeris

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Differences between books
lt: Skirtumai tarp knygų

en: &Previous change
lt: Ankstesnis pakeitimas

en: Go to next change
lt: Eiti į kitą pakeitimą

en: &Next change
lt: Kitas pakeitimas

en: Search for text
lt: Ieškoti teksto

en: Next &match
lt: Kitas atitikmuo

en: P&revious match
lt: Ankstesnis sutapimas

en: &Options
lt: Nustatymai

en: Show all text
lt: Rodyti visą tekstą

en: The books are identical
lt: Knygos yra vienodos

en: No changes found
lt: Pakeitimai nerasti

en: The files are identical
lt: Failai yra identiški

en: No differences found
lt: Skirtumų nerasta

en: [%s was added]
lt: [%s buvo pridėtas]

en: [%s was removed]
lt: [%s buvo pašalintas]

en: Previous change
lt: Kitas pakeitimas

en: Next change
lt: Kitas pakeitimas

en: This file was added
lt: Šis failas buvo pridėtas

en: This file was removed
lt: Šis failas buvo pašalintas

en: Image filters
lt: Paveikslėlio filtrai

en: Copy selected region
lt: Kopijuoti pasirinktą regioną

en: Paste into selected region
lt: Įklijuoti į pasirinktą regioną

en: Choose file name
lt: Pasirinkti failo pavadinimą

en: Choose an image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Images in book
lt: Vaizdai knygoje

en: Create new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Enter a name for the new folder
lt: Įveskite naujo aplanko pavadinimą

en: Folder name
lt: Aplanko pavadinimas

en: Create new book
lt: Sukurti naują knygą

en: &Authors:
lt: Autoriai:

en: &Language:
lt: Kalba:

en: Invalid HTML
lt: Neteisingas HTML

en: Insert a tag
lt: Įterpti žymę

en: Insert a HTML link
lt: Įtraukti HTML nuorodą

en: Insert a HTML image
lt: Įtraukti HTML paveikslėlį

en: &File types:
lt: Failo tipai:

en: T&est:
lt: Testas:

en: Unknown character
lt: Nežinomas simbolis

en: Create custom theme
lt: Sukurti kitą temą

en: &Name of custom theme:
lt: Kitos temos pavadinimas:

en: No color
lt: Nėra spalvos

en: Remove color
lt: Pašalinti spalvą

en: &Background
lt: Fonas

en: &Italic
lt: Pasvirasis

en: &Edit theme:
lt: Keisti temą:

en: Add &new theme
lt: Pridėti naują temą

en: &Remove theme
lt: Pašalinti temą

en: Make the selected text bold
lt: Pastorinti pasirinktą tekstą

en: Make the selected text italic
lt: Pakreipti pasirinktą tekstą

en: Underline the selected text
lt: Pabraukti pasirinktą tekstą

en: Draw a line through the selected text
lt: Nubraukti pasirinktą tekstą

en: &Color
lt: Spalva

en: Change text color
lt: Pakeisti teksto spalvą

en: Remove from this menu
lt: Pašalinti iš šio meniu

en: Open %s
lt: Atidaryti %s

en: Show help for: %s
lt: Rodyti pagalbą: %s

en: Chapter-
lt: Skyrius-

en: Style-
lt: Stilius-

en: Styles
lt: Stiliai

en: Misc-
lt: Kita-

[ctx: edit book file type]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: &Rename %s
lt: Pervadinti %s

en: Mark %s as cover image
lt: Pažymėti %s kaip viršelio vaizdą

en: Mark %s as cover page
lt: Pažymėti %s kaip viršelio vaizdą

en: &Merge selected text files
lt: Sujungti pasirinktus tekstinius failus

en: &Merge selected style files
lt: Sujungti pasirinktus stiliaus failus

en: Cannot rename
lt: Pervadinti negalima

en: Not first item
lt: Ne pirmas elementas

en: New file extension:
lt: Naujas failo plėtinys:

en: Rename files
lt: Pervadinti failus

en: Choose location
lt: Pasirinkti vietą

en: Files
lt: Failai

en: Choose stylesheets
lt: Pasirinkti stilius

en: No such function
lt: Nėra tokios funkcijos

en: Save current search
lt: Išsaugoti dabartinę paiešką

en: Show saved searches
lt: Rodyti išsaugotas paieškas

en: F&unction name:
lt: Funkcijos pavadinimas:

en: No fonts selected
lt: Nėra pasirinktų šriftų

en: &Color scheme:
lt: Spalvos schema

en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Add selected actions to the toolbar
lt: Pridėti pasirinktą veiksmą į įrankių juostą

en: Remove selected actions from the toolbar
lt: Pašalinti pasirinktus veiksmus iš įrankių juostos

en: Toolbar &icon size:
lt: Įrankių juostos &ikonų dydis:

en: Restore defaults for all preferences
lt: Atstatyti visus numatytus nustatymus

en: Preview settings
lt: Peržiūros nuostatos

en: Search in preview
lt: Ieškoti peržiūroje

en: Delete selected files
lt: Ištrinti pasirinktus failus

en: Size (KB)
lt: Dydis (KB)

en: Style
lt: Stilius

en: Resolution
lt: Rezoliucija

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Source text
lt: Šaltinio tekstas

en: Target
lt: Taikinys

en: Language
lt: Kalba

en: Word
lt: Žodis

en: Character
lt: Simbolis

en: Sort by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: &Name
lt: Pavadinimas

en: Number of matches
lt: Sutapimų skaičius

en: Style Rule
lt: Stiliaus taisyklė

en: Class
lt: Klasė

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: All style files
lt: Visi stiliaus failai

en: All text files
lt: Visi teksto failai

en: Current file
lt: Dabartinis failas

en: Open files
lt: Atidaryti failai

en: Selected files
lt: Pasirinkti failai

en: Down
lt: Apačion

en: Up
lt: Viršun

en: &Find:
lt: Rasti:

en: &Replace:
lt: Pakeisti:

en: Create/&edit
lt: Sukurti ir/arba keisti

en: Remo&ve
lt: Pašalinti

en: Remove this function
lt: Pašalinti šią funkcją

en: Fin&d
lt: Rasti

en: Replace a&nd Find
lt: Pakeisti ir rasti

en: Re&place
lt: Pakeisti

en: Replace &all
lt: Pakeisti viską

en: &Mode:
lt: Rėžimas:

en: Add search
lt: Pridėti paiešką

en: Edit search
lt: Keisti paiešką

en: Name exists
lt: Pavadinimas egzistuoja

en: &Find
lt: Rasti

en: &Count all
lt: Skaičiuoti viską

en: Move selected entries up
lt: Perkelti pasirinktus įrašus aukštyn

en: Move selected entries down
lt: Perkelti pasirinktus įrašus žemyn

en: Re&move search
lt: Pašalinti paiešką

en: Remove the currently selected searches
lt: Pašalinti pasirinktas paieškas

en: Export saved searches
lt: Eksportuoti išsaugotas paieškas

en: Invalid data
lt: Neteisingi duomenys

en: No searches
lt: Nėra paieškų

en: No searches selected
lt: Nepasirinkta jokia paieška

en: the selected searches
lt: pasirinktos paieškos

en: Searching done
lt: Paieška atlikta

en: Add a dictionary
lt: Pridėti žodyną

en: &Nickname:
lt: Slapyvardis:

en: Dictionaries
lt: Žodynai

en: Nickname already used
lt: Slapyvardis jau naudojamas

en: Copy selected words to clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtus žodžius į iškarpinę

en: &New dictionary
lt: Naujas žodynas

en: &Remove dictionary
lt: Pašalinti žodyną

en: Re&name dictionary
lt: Pervadinti žodyną

en: &Add word
lt: Pridėti žodį

en: &Remove selected words
lt: Pašalinti pasirinktus žodžius

en: &Import list of words
lt: Importuoti žodžių sąrašą

en: New dictionary
lt: Naujas žodynas

en: Name of the new dictionary
lt: Naujo žodyno pavadinimas

en: Already used
lt: Jau naudojamas

en: New name
lt: Naujas pavadinimas

en: Add a word
lt: Pridėti žodį

en: &Word:
lt: Žodis:

en: Must specify language
lt: Turite nurodyti kalbą

en: &Remove this dictionary
lt: Pašalinti šį žodyną

en: &Add dictionary
lt: Pridėti žodyną

en: Add/remove all selected words
lt: Pridėti/pašalinti visus pažymėtus žodžius

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Filter the list of words
lt: Filtruoti žodžių sąrašą

en: &Ignore
lt: Ignoruoti

en: Un&ignore
lt: Neignoruoti

en: Add word to &dictionary:
lt: Pridėti žodį į žodyną

en: Remove from &dictionaries
lt: Pašalinti iš žodynų

en: Close tab
lt: Uždaryti kortelę

en: Close other tabs
lt: Uždaryti kitas korteles

en: &Import files into book
lt: Importuoti failus į knygą

en: Import files into book
lt: Importuoti failus į knygą

en: Save book
lt: Išsaugoti knygą

en: Save a &copy
lt: Išsaugoti kopiją

en: Save a copy of the book
lt: Išsaugoti kopiją diske

en: Quit
lt: Išeiti

en: Create a new, empty book
lt: Sukurti naują, tuščią knygą

en: Tools
lt: Įrankiai

en: &Filter style information
lt: Filtro stiliaus informacija

en: Manage fonts in the book
lt: Tvarkyti šriftus knygoje

en: Add &cover
lt: Pridėti viršelį

en: Add a cover to the book
lt: Pridėti viršelį ant knygos

en: &Reports
lt: Ataskaitos

en: &Next error
lt: Kita klaida

en: Show next error
lt: Rodyti kitą klaidą

en: &Next spelling mistake
lt: Kita rašybos klaida

en: Go to next spelling mistake
lt: Eiti į kitą rašybos klaidą

[ctx: edit book actions]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: User &Manual
lt: Vartotojo gidas

en: Show User Manual
lt: Rodyti vartotojo gidą

en: &View
lt: Skaityti

en: &Plugins
lt: Plėtiniai

en: Choose the location for the newly created EPUB
lt: Pasirinkite vietą naujai sukurtam EPUB failui

en: Choose destination
lt: Pasirinkti tikslą

en: EPUB files
lt: EPUB failai

en: Filter files
lt: Filtro failai

en: Filter locations
lt: Filtro vietos

en: Te&xt:
lt: Tekstas:

en: Choose a &file:
lt: Pasirinkti failą:

en: Quit calibre
lt: Išeiti iš „Calibre“

en: Clear the current search
lt: Išvalyti dabartinę paiešką

en: Clear the additional restriction
lt: Išvalyti papildomą apribojimą

en: Debug mode
lt: Derinimo rėžimas

en: Hide main window
lt: Paslėpti pagrindinį langą

en: Show main window
lt: Rodyti pagrindinį langą

en: Update available!
lt: Prieinamas atnaujinimas!

en: Plugin updates
lt: Plėtinio atnaujinimas

en: Install and configure user plugins
lt: Įdiegti ir konfigūruoti naudotojo plėtinius

en: &New
lt: Naujas

en: Add bookmark
lt: Pridėti žymę

en: Print to PDF
lt: Spausdinti į PDF

en: Choose location for PDF file
lt: Pasirinkti PDF failo vietą

en: &File:
lt: Failas:

en: inches
lt: Coliai

en: PDF file
lt: PDF failas

en: Printing...
lt: Spausdinama...

en: Failed to convert to PDF
lt: Nepavyko konvertuoti į PDF

en: Expand all items
lt: Išskleisti visus elementus

en: Collapse all items
lt: Suskleisti visus elementus

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next section
lt: Kitas skyrius

en: E-books
lt: El. knygos

en: Clear search history
lt: Išvalyti paieškos istoriją

en: Choose &color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Choose a color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Cu&t
lt: Iškirpti

en: Not rated
lt: Be reitingo

en: &Next >
lt: Toliau >

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: &Finish
lt: Užbaigti

en: Welcome to calibre
lt: Sveiki atvykę į „Calibre“

en: The one stop solution to all your e-book needs.
lt: Vieno žingsnio sprendimas visoms jūsų el. knygų reikmėms.

en: &Manufacturers
lt: Gamintojai

en: &Devices
lt: Įrenginiai

en: <h2>Congratulations!</h2> You have successfully setup calibre. Press the %s button to apply your settings.
lt: <h2>Sveikiname!</h2> Jūs sėkmingai įdiegėte „Calibre“. Spauskite %s mygtuką norėdami užbaigti.

en: <h2>Demo videos</h2>Videos demonstrating the various features of calibre are available <a href="https://calibre-ebook.com/demo">online</a>.
lt: <h2>Demo filmukai</h2>Filmukai, kurie pademonstruoja įvairias Calibre funkcijas yra pasiekiami <a href="https://calibre-ebook.com/demo">internetu</a>.

en: <h2>User Manual</h2>A User Manual is also available <a href="%s">online</a>.
lt: <h2>Vartotojo gidas</h2>Vartotojo gidas yra prieinamas <a href="%s">internetu</a>.

en: Choose your &language:
lt: Pasirinkite savo kalbą:

en: <p>Choose a location for your books. When you add books to calibre, they will be copied here. Use an <b>empty folder</b> for a new calibre library:
lt: <p>Pasirinkite vietą savo knygoms. Kai pridėsite knygas į „Calibre“ programą, jos bus perkopijuotos į čia. Naudokite <b>tuščią aplanką</b> naujai „Calibre“ bibliotekai:

en: If a calibre library already exists at the newly selected location, calibre will use it automatically.
lt: Jeigu „Calibre“ biblioteka jau yra nurodytoje vietoje, ji bus panaudota automatiškai.

en: &Port:
lt: Portas:

en: &Show
lt: Rodyti

en: &TLS
lt: TLS

en: Recently Read
lt: Nesenai skaityta

en: Sorting titles
lt: Rūšiuojami pavadinimai

en: Authors beginning with %s
lt: Autoriai prasidedantys su %s

en: Authors beginning with '%s'
lt: Autoriai prasidedantys su '%s'

en: Invalid authors
lt: Neteisingi autoriai

en: Extra authors
lt: Papildomi autoriai

en: Path to library too long. Must be less than %d characters.
lt: Per ilgas kelias iki bibliotekos. Kelias privalo būti ne ilgesnis, kaip %d simbolių

en:  (%s books)
lt:  (%s knygos)

en: Identifiers
lt: Identifikatoriai

en: The authors
lt: Autoriai

en: The tags
lt: Žymės

en: The rating
lt: Reitingas

en: The language(s) of this book
lt: Šios knygos kalba(-os)

en: The one stop solution to all your e-book needs
lt: Vieno žingsnio sprendimas visoms jūsų el. knygų reikmėms.

en: calibre is the one stop solution to all your e-book needs.
lt: Calibre yra vieno žingsnio sprendimas visoms jūsų el. knygų reikmėms.

en: Command Line Interface
lt: Komandinės eilutės sąsaja

en: Show
lt: Rodyti

en:  sorted by
lt: rūšiuota pagal

en: Change library
lt: Pakeisti biblioteką

en: Change library to:
lt: Pakeisti biblioteką į:

en: Empty passwords are not allowed
lt: Tušti slaptažodžiai negalimi

en: Add a new user
lt: Pridėti naują naudotoją

en: Edit an existing user
lt: Keisti esamą naudotoją

en: Remove a user
lt: Pašalinti naudotoją

en: RATING: %s<br />
lt: REITINGAS: %s<br />

en: TAGS: %s<br />
lt: ŽYMĖS: %s<br />

en: Books in your library
lt: Knygos jūsų bibliotekoje

en: By
lt: Pagal

en: Books sorted by
lt: Knygos rūšiuotos pagal

en: Library:
lt: Biblioteka:

en: File is open in another process
lt: Failas yra atidarytas kitame procese

en: Waiting...
lt: Laukiama...

en: Aborted, taking too long
lt: Atšaukta, per ilgai užtruko

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Working...
lt: Atliekama...

en: English
lt: Anglų

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Copy Link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: &Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Directions
lt: Kryptys

en: Close without Saving
lt: Uždaryti neišsaugant

en: missing )
lt: trūksta )

en: Unknown section
lt: Nežinomas skyrius

en: OK
lt: Gerai

en: Save All
lt: Išsaugoti viską

en: Open
lt: Atverti

en: &Yes
lt: &Taip

en: Yes to &All
lt: Taip &viskam

en: &No
lt: &Ne

en: N&o to All
lt: N&e viskam

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Retry
lt: Pakartoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Restore Defaults
lt: Atstatyti pradinius nustatymus

en: Select Color
lt: Pasirinkti spalvą

en: &Basic colors
lt: Bazinės spalvos

en: Author sort name algorithm
lt: Autorių vardų rūšiavimo algoritmas

en: Sort the list of libraries alphabetically
lt: Rūšiuoti bibliotekas abėcėlės tvarka
