calibre - en to br translation catalogue (46 entries)

en: Start
br: Deraouiñ

en: Does absolutely nothing
br: Ne ra netra da vat

en: Unknown
br: Dianav

en: Base
br: Diazez

en: Customize
br: Personelaat

en: Cannot configure
br: N'haller ket kefluniañ

en: File type
br: Rizh restr

en: Metadata reader
br: Lennerez metaroadennoù

en: Metadata writer
br: Skriverez metaroadennoù

en: Catalog generator
br: Ganer katalog

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: Store
br: Stal

en: Read metadata from %s files
br: Lenn metaroadennoù diwar restroù %s

en: Interface
br: Ketal

en: Behavior
br: Emzalc'h

en: Searching
br: O klask

en: Advanced
br: Kempleshoc'h

en: Sharing
br: Rannañ

en: Plugins
br: Enlugelladoù

en: Miscellaneous
br: Liesseurt

en: Catalog
br: Katalog

en: News
br: Keleier

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Ket

en: Unnamed
br: Dianv

en: Page
br: Pajenn

en: Follow all local links in an HTML file and create a ZIP file containing all linked files. This plugin is run every time you add an HTML file to the library.
br: Heuliañ an holl ereoù en ur restr mod HTML ha krouiñ ur restr mod ZIP gant an holl restroù ereet. Erounezet e vo an enlugellad-mañ bewech ma vo ouzhpennet ganeoc'h ur restr mod HTML el levraoueg.

en: Large
br: Stal

en: Delete
br: Dilemel

en: finished
br: Echu

en: by
br: dre

en: {series_index} of <i>{series}</i>
br: {series_index} a <i>{series}</i>

en: Close
br: Serrin

en: Toolbar
br: Barrenn ostilhoù

en: Arabic
br: Arabeg

en: Avestan
br: Avestaneg

en: Hebrew
br: Hebreeg

en: Tamil
br: Tamouleg

en: Balinese
br: Balineg

[ctx: edit book file type]
en: Miscellaneous
br: Liesseurt

[ctx: edit book actions]
en: Miscellaneous
br: Liesseurt

en: <b>{title}</b> by {authors}
br: <b>{title}</b> dre {authors}

en: Date: {timestamp}
br: Deiziad: {timestamp}

en: Published: {pubdate}
br: Embannet: {pubdate}

en: Publisher: {publisher}
br: Embanner: {publisher}

en: OK
br: Mat eo
