calibre - en to he translation catalogue (3405 entries)

en: Start
he: התחל

en: Support calibre
he: תמוך בקליברה

en: Contribute to support calibre development
he: תירמו כדי לתמוך בפיתוח של קליברה

en: page
he: עמוד

en: [options]
he: [אפשרויות]

en:  seconds
he: שניות

en: Automatic
he: אוטומטית

en: &Change
he: &שנה

en: Price
he: מחיר

en: Details
he: פרטים

en: no
he: לא

en: yes
he: כן

en: Newest
he: החדש ביותר

en: Name
he: שם

en: Medium
he: בינוני

en: High
he: גבוה

en: Low
he: נמוך

en: {} Portable
he: {} נייד

en: Recycle Bin
he: פח המחזור

en: Trash
he: זבל

en: Does absolutely nothing
he: לא עושה כלום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Base
he: בסיס

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Cannot configure
he: לא ניתן להגדיר

en: File type
he: סוג קובץ

en: Metadata reader
he: קורא המטא-נתונים

en: Metadata writer
he: כתיבת מטא-נתונים

en: Catalog generator
he: יצירת קטלוג

en: User interface action
he: פעולה בממשק משתמש

en: Preferences
he: העדפות

en: Store
he: חנות

en: An e-book store.
he: חנות ספרים אלקטרוניים

en: Edit book tool
he: כלי עריכת ספרים אלקטרוניים

en: Library closed
he: הספריה סגורה

en: Create a PMLZ archive containing the PML file and all images in the folder pmlname_img or images. This plugin is run every time you add a PML file to the library.
he: צור ארכיון PMLZ המכיל את קובץ ה-PML ואת כל התמונות אשר בתיקייה pmlname_img או images.  התוסף הזה מופעל בכל פעם שאתה מוסיף קובץ PML לספרייה.

en: Create a TXTZ archive when a TXT file is imported containing Markdown or Textile references to images. The referenced images as well as the TXT file are added to the archive.
he: צור ארכיון TXTZ כאשר מיובא קובץ TXT המכיל הפניות Markdown או Textfile לתמונות. התמונות וקובץ ה- TXT יוספו לארכיון.

en: Extract cover from comic files
he: חלץ כריכה מקובץ קומיקס

en: Read metadata from %s files
he: קרא מטא-נתונים מקבצי %s

en: Read metadata from e-books in RAR archives
he: קרא מטה דאטה מספרים בתוך ארכיוני RAR

en: Read metadata from e-books in ZIP archives
he: קרא מטה דאטה מספרים בתוך ארכיוני ZIP

en: Enter {0} below to have the EPUB metadata writer plugin not add cover images to EPUB files that have no existing cover image.
he: הקש {0} למטה כדי שתוסף „כותב המטא דאטה של EPUB” לא יוסיף תמונות שער לקבצי EPUB שאין להם תמונות שער.

en: Set metadata in %s files
he: כתוב מטא-נתונים לקבצי %s

en: Set metadata from %s files
he: כתוב מטא-נתונים מקבצי %s

en: Add books to calibre or the connected device
he: הוסף ספרים לקליבר או למכשיר המחובר

en: Fetch annotations from a connected Kindle (experimental)
he: יבא הערות ממכשיר קינדל מחובר (ניסיוני)

en: Generate a catalog of the books in your calibre library
he: ייצר קטלוג של הספרים בספריית הקליבר שלך

en: Convert books to various e-book formats
he: המר ספרים למגוון פורמטי ספרים אלקטרוניים

en: Fine tune your e-books
he: עשה שינויים עדינים לספריך

en: Browse highlights and bookmarks from all books in the library
he: עיין בהדגשים או סימניות מכל הספרים בספרייה

en: Search the full text of all books in the calibre library
he: חפש את הטקסט המלא בכל הספרים בספריית קליברה

en: Edit the Table of Contents in your books
he: ערוך את תוכן העניינים בספרים שלך

en: Delete books from your calibre library or connected device
he: מחק ספרים מספריית הקליבר או ממכשירים מחוברים

en: Embed updated metadata into the actual book files in your calibre library
he: הטמע מטא-נתונים מעודכנים לתוך קובצי הספר עצמם בספריית הקליבר

en: Edit the metadata of books in your calibre library
he: ערוך מטא-נתונים עבור ספרים בספריית הקליבר

en: Read books in your calibre library
he: קרא ספרים בספריית הקליבר

en: Download news from the internet in e-book form
he: הורד חדשות מהאינטרנט בתצורת ספר אלקטרוני

en: Show a list of related books quickly
he: הצג במהירות רשימה של ספרים קשורים

en: Filter/transform the tags for books in the library
he: סנן/שנה את תגיות הספרים בספריה

en: Transform the authors for books in the library
he: המר את הסופרים לספרים בספרייה

en: Show an editor for testing templates
he: הצג  עורך בשביל תבניות בבדיקה

en: Show a dialog for creating and managing template functions and stored templates
he: הראה דיאלוג ליצירה או ניהול של תבנית פונקציות או תבניות שמורות

en: Export books from your calibre library to the hard disk
he: ייצא ספרים מספריית הקליבר לכונן הקשיח

en: Show Book details in a separate popup
he: הצג פרטי ספר בחלון קופץ נפרד

en: Restart calibre
he: אתחל את קליבר

en: Open the folder that contains the book files in your calibre library
he: פתח את התיקיה המכילה את קבצי הספר בספריית הקליבר שלך

en: Auto scroll through the list of books
he: גלול אוטומטית על פני רשימת הספרים

en: Send books to the connected device
he: שלח ספרים למכשיר המחובר

en: Send books via email or the web. Also connect to folders on your computer as if they are devices
he: שלח ספרים דרך דוא"ל או דרך האינטרנט. בנוסף, התחבר לתיקיות על מחשבך כאילו היו מכשירים מחוברים

en: Browse the calibre User Manual
he: עיין במדריך למשתמש של קליבר

en: Customize calibre
he: התאם אישית את קליבר

en: Easily find books similar to the currently selected one
he: מצא בקלות ספרים הדומים לספר הנבחר

en: Switch between different calibre libraries and perform maintenance on them
he: החלף בין ספריות קליבר שונות ובצע תחזוקה בהן

en: Copy books from the device to your calibre library
he: העתק ספרים מהמכשיר אל ספריית הקליבר שלך

en: Edit the collections in which books are placed on your device
he: ערוך את האוספים בהם ממוקמים הספרים במכשירך

en: Match book on the devices to books in the library
he: התאם בין ספרים במכשיר לספרים בספריית הקליבר

en: Show the book in the calibre library that matches this book
he: הצג את הספר בספריית קליבר שמתאים לספר הזה

en: Copy a book from one calibre library to another
he: העתק ספר מספריית קליבר אחת לאחרת

en: Edit e-books in the EPUB or AZW3 formats
he: ערוך ספרים בפורמט EPUB או AZW3

en: Make small changes to EPUB or HTMLZ files in your calibre library
he: בצע שינויים קטנים לקבצי epub או htmlz בתוך ספריית הקליבר שלך

en: Find the next or previous match when searching in your calibre library in highlight mode
he: מצא תוצאה קודמת או הבאה בעת חיפוש בספריית הקליבר במצב הדגשה

en: Choose a random book from your calibre library
he: בחר ספר באקראי מספריית הקליבר שלך

en: Sort the list of books
he: מיין את רשימת הספרים

en: Temporarily mark books
he: סמן ספרים באופן זמני

en: Manage tag browser categories
he: נהל את קטגוריות טיוגי דפדפן

en: Show a menu of saved searches
he: הצג תפריט חיפושים שמורים

en: Change the current Virtual library
he: שנה את הספרייה הוירטואלית הנוכחית

en: Search for books from different book sellers
he: חפש ספרים ממוכרים שונים

en: Get new calibre plugins or update your existing ones
he: קבל תוספים חדשים עבור קליבר או עדכן תוספים קיימים

en: Look & feel
he: מראה ותחושה

en: Interface
he: ממשק

en: Adjust the look and feel of the calibre interface to suit your tastes
he: התאם את מראה ממשק קליבר בהתאם להעדפותיך

en: Behavior
he: אופן הפעולה

en: Change the way calibre behaves
he: שנה את אופן הפעולה של קליבר

en: Add your own columns
he: הוסף עמודות אישיות

en: Add/remove your own columns to the calibre book list
he: הוסף/הסר עמודות אישיות מרשימת הספרים של קליבר

en: Toolbars & menus
he: סרגלי כלים ותפריטים

en: Customize the toolbars and context menus, changing which actions are available in each
he: התאם אישית סרגלי כלים ותפריטים, ושנה את הפעולות האפשריות בהם

en: Searching
he: חיפוש

en: Customize the way searching for books works in calibre
he: התאם את הדרך בה קליבר מחפש ספרים

en: Input options
he: אפשרויות קלט

en: Conversion
he: המרה

en: Set conversion options specific to each input format
he: קבע אפשרויות המרה ספציפיות לפי סוג הקלט

en: Common options
he: אפשרויות נפוצות

en: Set conversion options common to all formats
he: קבע אפשרויות המרה המשותפות לכל סוגי הקבצים

en: Output options
he: אפשרויות פלט

en: Set conversion options specific to each output format
he: קבע אפשרויות המרה ספציפיות לפי סוג הפלט

en: Adding books
he: הוספת ספרים

en: Import/export
he: ייבוא/ייצוא

en: Control how calibre reads metadata from files when adding books
he: קבע כיצד קליבר קורא מידע נוסף מקבצים בעת הוספת ספרים

en: Saving books to disk
he: שמירת ספרים לדיסק הקשיח

en: Control how calibre exports files from its database to disk when using Save to disk
he: קבע כיצד קליבר מייצא קבצים ממסד הנתונים לדיסק הקשיח בבחירת "שמירה לדיסק הקשיח"

en: Sending books to devices
he: שולח ספרים להתקנים

en: Control how calibre transfers files to your e-book reader
he: שלוט על הצורה שבה קליבר מעבירה קבצים לקורא הספרים האלקטרונים שלך

en: Metadata plugboards
he: לוח תוספי מטא-נתונים

en: Change metadata fields before saving/sending
he: שנה שדות מטא-נתונים לפני שמירה/שליחה

en: Template functions
he: פונקציות תבנית

en: Advanced
he: הגדרות מתקדמות

en: Create your own template functions
he: צור פונקציות תבנית משלך

en: Sharing books by email
he: שיתוף ספרים בדוא"ל

en: Sharing
he: שיתוף

en: Setup sharing of books via email. Can be used for automatic sending of downloaded news to your devices
he: הגדר שיתוף ספרים דרך דוא"ל. יכול לשמש לשליחה אוטומטית של חדשות להתקנים

en: Sharing over the net
he: שיתוף ברשת

en: Setup the calibre Content server which will give you access to your calibre library from anywhere, on any device, over the internet
he: הגדר את שרת התוכן של קליבר שיאפשר גישה לספריית קליבר מכל מקום ומכל מכשיר דרך האינטרנט

en: Metadata download
he: הורדת מטא-נתונים

en: Control how calibre downloads e-book metadata from the net
he: קבע כיצד קליבר מוריד מטא-נתונים עבור ספרים מהרשת

en: Ignored devices
he: התקנים שמתעלמים מהם

en: Control which devices calibre will ignore when they are connected to the computer.
he: קבע מאילו התקנים על קליבר להתעלם כאשר הם מחוברים למחשב

en: Plugins
he: תוספים

en: Add/remove/customize various bits of calibre functionality
he: הוסף/הסר/הגדר חלקים שונים של תפקוד קליבר

en: Tweaks
he: שיפורים

en: Fine tune how calibre behaves in various contexts
he: כוונן את התנהגות קליבר בהקשרים שונים

en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

en: Customize the keyboard shortcuts used by calibre
he: התאם את קיצורי המקלדת בהם קליבר משתמש

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Miscellaneous advanced configuration
he: הגדרות מתקדמות שונות

en: Options specific to the output format.
he: אפשרויות ספציפיות לסוג הפלט

en: Options specific to the input format.
he: אפשרויות ספציפיות לסוג הקלט

en: Conversion input
he: קלט המרה

en: Specify the character encoding of the input document. If set this option will override any encoding declared by the document itself. Particularly useful for documents that do not declare an encoding or that have erroneous encoding declarations.
he: ציין את סוג הקידוד של קובץ המקור. בחירה זו תביא לביטול הגדרת הקידוד מהקובץ. שימושי במיוחד למסמכים חסרי הגדרת קידוד או בעלי הגדרות קידוד שגויות.

en: Conversion output
he: פלט המרה

en: If specified, the output plugin will try to create output that is as human readable as possible. May not have any effect for some output plugins.
he: אם מוגדר, תוסף ההמרה ינסה ליצור קובץ קריא ככל האפשר. עלול לא להשפיע כלל עבור תוספים מסויימים.

en: Convert e-books to the %s format
he: המר ספרים לפורמט%s

en: Input profile
he: פרופיל קלט

en: This profile tries to provide sane defaults and is useful if you know nothing about the input document.
he: פרופיל זה מנסה להגדיר ברירות מחדל סבירות והוא שימושי אם אינך יודע דבר אודות מסמך המקור.

en: This profile is intended for the SONY PRS line. The 500/505/600/700 etc.
he: פרופיל זה מיועד עבור דגמי SONY PRS, כדוגמת 500/505/600/700 וכדומה.

en: This profile is intended for the SONY PRS 300.
he: פרופיל זה מיועד עבור SONY PRS 300.

en: This profile is intended for the SONY PRS-900.
he: פרופיל זה מיועד עבור SONY PRS-900.

en: This profile is intended for the Microsoft Reader.
he: פרופיל זה מיועד עבור Microsoft Reader

en: This profile is intended for the Mobipocket books.
he: פרופיל זה מיועד עבור ספרי Mobipocket.

en: This profile is intended for the Hanlin V3 and its clones.
he: פרופיל זה מיועד עבור Hanlin V3 ומכשירים דומים.

en: This profile is intended for the Hanlin V5 and its clones.
he: פרופיל זה מיועד עבור Hanlin V5 ומכשירים דומים.

en: This profile is intended for the Cybook G3.
he: פרופיל זה מיועד עבור Cybook G3.

en: This profile is intended for the Cybook Opus.
he: פרופיל זה מיועד עבור Cybook Opus.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle.
he: פרופיל זה מיועד עבור Amazon Kindle.

en: This profile is intended for the Irex Illiad.
he: פרופיל זה מיועד עבור Irex Illiad.

en: This profile is intended for the IRex Digital Reader 1000.
he: פרופיל זה מיועד עבור IRex Digital Reader 1000.

en: This profile is intended for the IRex Digital Reader 800.
he: פרופיל זה מיועד עבור IRex Digital Reader 800.

en: This profile is intended for the B&N Nook.
he: פרופיל זה מיועד עבור B&N Nook.

en: Output profile
he: פרופיל פלט

en: This profile tries to provide sane defaults and is useful if you want to produce a document intended to be read at a computer or on a range of devices.
he: פרופיל זה מנסה לספק ברירות מחדל סבירות והוא שימושי אם ברצונך להפיק מסמך שנועד לקריאה במחשב או על מגוון מכשירים.

en: Intended for the iPad and similar devices with a resolution of 768x1024
he: מיועד ל-iPad ומכשירים דומים עם רזולוציה של 768x1024

en: Intended for the iPad 3 and similar devices with a resolution of 1536x2048
he: מיועד ל- iPad3 ומכשירים דומים בעלי רזולוצייה של 1536x2048

en: Tablet
he: טאבלט

en: Intended for generic tablet devices, does no resizing of images
he: מיועד למכשירי קריאה גנריים, ללא שינוי ממדי תמונות

en: Intended for the Samsung Galaxy and similar tablet devices with a resolution of 600x1280
he: מיועד עבור סמסונג גלקסי ומחשבי לוח דומים בעלי רזולוצייה של 600x1280

en: Intended for the Nook HD+ and similar tablet devices with a resolution of 1280x1920
he: מיועד עבור מכשירי טאבלט מסוג Nook HD+ ומכשירים דומים עם רזולוציה של 1280x1920

en: This profile is intended for the Kobo Reader.
he: פרופיל זה מיועד ל-Kobo Reader

en: This profile is intended for the SONY PRS-300.
he: פרופיל זה מיועד למכשיר SONY PRS-300.

en: This profile is intended for the SONY PRS-T3.
he: פרופיל זה תואם לסוני PRS-T3

en: Suitable for use with any e-ink device
he: מתאים לשימוש עם כל מכשיר דיו אלקטרוני

en: Suitable for use with any large screen e-ink device
he: מתאים לשימוש עם כל מכשיר דיו אלקטרוני בעל מסך גדול

en: Suitable for use with any modern high resolution e-ink device
he: מתאים לשימוש עם כל התקן e-ink מודרני בעל רזולוצייה גבוהה

en: This profile is intended for the 5-inch JetBook.
he: פרופיל זה מיועד למכשיר 5-inch JetBook.

en: This profile is intended for the SONY PRS line. The 500/505/700 etc, in landscape mode. Mainly useful for comics.
he: פרופיל זה מיועד למכשיר מקו SONY PRS. ה- 500/505/700 וכדומה בתצוגה אופקית.שימושי במיוחד עבור קומיקס.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle DX.
he: פרופיל זה מיועד למכשיר Amazon Kindle DX.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle Voyage
he: פרופיל זה מיועד ל-Amazon Kindle Voyage

en: This profile is intended for the Amazon Kindle Fire.
he: פרופיל זה מיועד לאמזון קינדל פייר

en: This profile is intended for the B&N Nook Color.
he: הפרופיל מותאםלמכשיר: B&N Nook Color

en: This profile is intended for the PocketBook Pro 900 series of devices.
he: פרופיל זה מיועד לסדרת ההתקנים של PocketBook Pro 900.

en: This profile is intended for the PocketBook Pro 912 series of devices.
he: פרופיל זה מיועד עבור סדרת המכשירים PocketBook Pro 912

en: Installed plugins
he: תוספים מותקנים

en: Mapping for filetype plugins
he: ערוך מיפוי עבור התקנים של סוגי קבצים

en: Local plugin customization
he: התאמה אישית לתוסף מקומי.

en: Disabled plugins
he: תוספים מבוטלים

en: Enabled plugins
he: תוספים מופעלים

en: Initialization of plugin %s failed with traceback:
he: אתחול הרכיב ה-  %s נכשל עם מעקב החזרה (traceback)

en:     %prog options
    
        Customize calibre by loading external plugins.
he:     %prog תוכנה
    
        התאם את קליבר על ידי טעינת רכיב חיצוני

en: Add a plugin by specifying the path to the ZIP file containing it.
he: הוסף רכיב  על ידי הגדרת הנתיב לקובץ ZIP המכיל אותו.

en: Remove a custom plugin by name. Has no effect on builtin plugins
he: הסר רכיב מותאם לפי שם. ללא השפעה על הרכיבים המותקנים בהתקנה ראשונית.

en: List all installed plugins
he: הצג את כל הרכיבים המותקנים.

en: Enable the named plugin
he: אפשר את הרכיב המצויין

en: Disable the named plugin
he: הפסק את הרכיב המצויין

en: Catalog
he: קטלוג

en: News
he: חדשות

en: restored preference
he: העדפות משוחזרות

en: creating custom column
he: יצירת עמודה מותאמת אישית

en: No label was provided
he: לא צוינה תגית

en: The label must contain only lower case letters, digits and underscores, and start with a letter
he: התגית תכלול אך ורק אותיות קטנות, ספרות וקו תחתון, חובה להתחיל באות.

en: Dumping database to SQL
he: מטיל מסד נתונים לתוך SQL

en: Restoring database from SQL
he: משחזר מסד נתונים מתוך SQL

en: Completed
he: הושלם

en: Saved searches
he: חיפושים שמורים

en: Yes
he: כן

en: Cover for %s
he: כריכה ל- %s

en: {0} format for {1}
he: {0} פורמט עבור {1}

en: Added book ids: %s
he: מזהי ספר שנוספו: %s

en: Add an empty book (a book with no formats)
he: הוסף ספר ריק (ספר ללא פורמט)

en: Set the title of the added book(s)
he: הגדר את הכותרת של הספר/ים שנוספ/ו

en: Set the authors of the added book(s)
he: הגדר את המחברים של הספר/ים שנוספ/ו

en: Set the ISBN of the added book(s)
he: הגדר את המסת"ב (ISBN) של הספר/ים שנוספ/ו

en: Set the tags of the added book(s)
he: הגדר את התגיות של הספר/ים שנוספ/ו

en: Set the series of the added book(s)
he: הגדר את הסדרות של הספר/ים שנוספ/ו

en: Set the series number of the added book(s)
he: הגדר את מספר בסדרה של הספר/ים שנוספ/ו

en: Path to the cover to use for the added book
he: נתיב לכריכה לשימוש עבור הספר שהוסף

en: GLOB PATTERN
he: דפוס GLOB

en: You must specify at least one file to add
he: עליך לבחור ספר אחד לפחות להוספה

en: You must specify label, name and datatype
he: עליך לציין תג, שם וטיפוס

en: Do not replace the format if it already exists
he: אל תחליף את הפורמט אם הוא כבר קיים

en: You must specify an id and an e-book file
he: עליך לציין מזהה וקובץ ספר דיגיטלי

en: e-book file must have an extension
he: קובץ ספר דיגיטלי חייב לכלול סיומת

en: {} OPTIONS
he: {} אפשרויות

en: Show detailed output information. Useful for debugging
he: הצג פלט מידע מפורט. שימושי עבור debugging

en: Output in CSV
he: פלט ב-CSV

en: Error: You must specify the path to the cloned library
he: שגיאה: עליך לציין את הנתיב לספרייה המשוכפלת

en: Show details for each column.
he: הצג פרטים עבור כל עמודה.

en: No book with id: {}
he: אין ספרים עם המזהה: {}

en: Export all books in database, ignoring the list of ids.
he: ייצא את כל הספרים במסד הנתונים, התעלם מרשימת המזהים.

en: Report progress
he: דווח על התקדמות

en: {0} by {1}
he: {0} לפי {1}

en: Error: You must specify the search expression
he: שגיאה: עליך לציין את ביטוי החיפוש

en: Sort results in ascending order
he: סדר תוצאות בסדר עולה

en: The string used to separate fields. Default is a space.
he: המחרוזת המשמשת להפרדת שדות. ברירת המחדל היא רווח.

en: The maximum number of results to display. Default: all
he: מספר התוצאות המקסימלי להצגה. ברירת מחדל: הכל

en: The type of CSV file to produce. Choices: {}
he: סוג קובץ CSV להכנה. אפשרויות: {}

en: CATEGORY ITEMS
he: אפשרויות קטגוריה

en: Do not use the {}
he: אל תשתמש ב{}

en: You must specify at least one book to remove
he: עליך לבחור ספר אחד לפחות להסרה

en: Do not ask for confirmation
he: אל תבקש אישור

en: You will lose all data in the column: %s. Are you sure (y/n)?
he: אתה תאבד את כל המידע בעמודה: %s. האם אתה בטוח (y/n)?

en: Error: You must specify a column label
he: שגיאה: עליך לציין תווית עמודה

en: You must specify an id and a format
he: עליך לציין מזהה ופורמט

en: Really do the recovery. The command will not run unless this option is specified.
he: באמת בצע את השיחזור. הפקודה לא תרוץ אלא אם כן אפשרות זו מסומנת.

en: You must provide the %s option to do a recovery
he: עליך לתת את אפשרות %s כדי לעשות שיחזור

en: Name:
he: שם:

en: Search string:
he: מחרוזת חיפוש:

en: Error: You must specify a name and a search string
he: שגיאה: עליך לציין שם ומחרוזת חיפוש

en: added
he: הוסף

en: Error: You must specify a name
he: שגיאה: עליך לציין שם

en: removed
he: הוסר

en: The maximum number of results to return. Default is all results.
he: מספר התוצאות המקסימלי להחזרה. ברירת המחדל היא כל התוצאות.

en: No books matching the search expression:
he: אין ספרים התואמים לביטוי החיפוש:

en: No book with id {} exists
he: לא קיימים ספרים עם המזהה {}

en: No column with name {} exists
he: לא קיימת עמודה עם השם {}

en: Data set to: {} [{}]
he: המידע נשמר כ: {} [{}]

en: Data set to: {}
he: המידע נשמר כ: {}

en: If the column stores multiple values, append the specified values to the existing ones, instead of replacing them.
he: אם העמודה מאחסנת מספר ערכים, הוסף את הערכים המצויינים לערכים קיימים, במקום ליצור ערכים חדשים

en: Error: You must specify a field name, id and value
he: שגיאה: עליך לציין שדה שם, מזהה וערך

en: Field name
he: שם שדה

en: Title
he: כותרת

en: You must specify a record id as the first argument
he: עליך לציין מזהה פריט כארגומנט ראשון

en: The OPF file %s does not exist
he: קובץ ה-OPF %s אינו קיים

en: No book with id: %s in the database
he: אין ספרים עם מזהה זה: %s במסד הנתונים

en: You must specify an id
he: עליך  לציין מזהה

en: GLOBAL OPTIONS
he: אפשרויות גלובליות

en: show this help message and exit
he: הצג חלונית עזרה זו וצא

en: show program's version number and exit
he: הצג מספר גרסת התוכנה וצא

en: Username for connecting to a calibre Content server
he: שם משתמש להתחברות לשרת calibre Content server

en: Enter the password:
he: הזן את הסיסמה:

en: On Device
he: במכשיר

en: Main
he: ראשי

en: Card A
he: כרטיס A

en: Card B
he: כרטיס B

en: Invalid field: %s
he: שדה לא חוקי: %s

en: Starting restoring preferences and column metadata
he: מתחיל שחזור העדפות ועמודת מטא-נתונים

en: Cannot restore preferences. Backup file not found.
he: לא ניתן לשחזר את ההגדרות.קובץ הגיבוי לא נמצא.

en: Finished restoring preferences and column metadata
he: הסתיים איחזור העדפות ועמודת מטא-נתונים

en: Finished restoring preferences
he: שחזור הגדרות הסתיים

en: Restoring preferences and column metadata failed
he: שחזור ההעדפות ועמודת המטא-נתונים נכשל

en: Processed
he: עובד

en: Creating custom column
he: יוצר עמודה מותאמת אישית

en: today
he: היום

en: yesterday
he: אתמול

en: thismonth
he: החודש

en: daysago
he: ימים לאחר מכן

en: Number conversion error: {0}
he: הודעת שגיאת המרה מספר: {0}

en: Date conversion error: {0}
he: שגיאת המרת תאריך: {0}

en: Non-numeric value in query: {0}
he: תו שאינו מספר מופיע בשאילתא: {0}

en: No
he: לא

en: unchecked
he: לא בדוק

en: checked
he: מסומן

en: empty
he: ריק

en: blank
he: ריק

en: Invalid boolean query "{0}"
he: שאילתא בולינאית אינה תקינה "{0}"

en: Recursive query group detected: {0}
he: זוהתה קבוצת שאילתות רקורסיביות: {0}

en: Run Python code.
he: הרץ קוד פייתון.

en: Run the Python code in file.
he: הרץ את קוד הפייתון בקובץ.

en: Debug device detection
he: זיהוי מכשיר די-בוג

en: Run the GUI with a debug console, logging to the specified path. For internal use only, use the -g option to run the GUI in debug mode
he: הרץ את ה-GUI עם קונסול די-בוג,

en: Output the paths necessary to setup the calibre environment
he: פלוט את הנתיבים הנחוצים להתקנת סביבת הקליבר

en: Add a simple plugin (i.e. a plugin that consists of only a .py file), by specifying the path to the py file containing the plugin code.
he: צרף תוסף פשוט (כלומר תוסף שמורכב מקובץ .py בלבד),בעזרת ציון הנתיב לקובץ ה py שמכיל את קוד התוסף

en: Inspect the MOBI file(s) at the specified path(s)
he: בדוק קובץ(י) MOBI בנתיב(ים) המצויין(ים)

en: Import previously exported calibre data
he: ייבא נתוני קליבר שיוצאו בעבר

en: Cause a running calibre instance, if any, to be shutdown. Note that if there are running jobs, they will be silently aborted, so use with care.
he: סוגר מופע של קליבר במידה וקיים. שים לב שאם ישנן עבודות המתבצעות ברקע, הן יבוטלו בחשאי, לכן השתמש בזהירות.

en: Test binary modules in build
he: בדוק מודולים בינאריים בבילד.

en: Run the calibre diff tool. For example:
    calibre-debug --diff file1 file2
he: הרץ את כלי ההשוואה של קליבר. לדוגמה:
     calibre-debug --diff file1 file2

en: Debug log
he: רשימת פעולת לצורך תיקון שגיאות קוד

en: No plugin named %s found
he: לא נמצא תוסף בשם %s

en: Communicate with Android phones.
he: מתקשר עם טלפון Android.

en: Communicate with S60 phones.
he: תקשר עם סלולרי S60

en: Communicate with WebOS tablets.
he: תקשר עם מחשבי לוח מסוג WebOS.

en: Communicate with the Blackberry smart phone.
he: מתקשר עם  Blackberry smart phone.

en: Card A folder
he: תיקיית כרטיס A

en: Enter the folder where the books are to be stored when sent to the memory card. This folder is prepended to any send to device template
he: הכנס לתיקיה בה הקבצים שמורים בכרטיס הזכרון. תיקיה זו תשמור על ערכת הנושא שנשלחת למכשיר

en: Communicate with the Tolino Shine and Vision readers
he: לתקשר עם הקוראים Tolino Shine ו-Vision

en: Swap main and card A
he: החלף ראשי וכרטיס A

en: Communicate with the Astak Mentor EB600
he: תקשר עם אצטק מנטור EB600

en: Communicate with the PocketBook 515/602/603/902/903/Pro 912 reader.
he: תקשר עם קורא הספרים PocketBook 515/602/603/902/903/Pro 912

en: Communicate with the PocketBook 622 and 623 readers.
he: תקשר עם קורא הספרים PocketBook 622/623

en: Communicate with the PocketBook 360+ reader.
he: תקשר עם קורא הספרים PocketBook 360+‎.

en: Communicate with the PocketBook 701
he: תקשר עם קורא הספרים PocketBook 701

en: Communicate with the Infibeam Pi2 reader.
he: תקשר עם קורא הספרים Infibeam Pi2.

en: Communicate with the Entourage Edge.
he: מתקשר עם מכשיר Entourage Edge

en: Use an arbitrary folder as a device.
he: השתמש בתיקיה שרירותית בתור התקן

en: Communicate with The Book reader.
he: תקשר עם קורא הספרים The Book.

en: Communicate with the Libre Air reader.
he: תקשר עם קורא הספרים Libre Air.

en: Removing books from device...
he: מסיר ספרים מהמכשיר

en: Communicate with the Azbooka
he: מתקשר עם מכשיר Azbooka

en: Cannot get files from this device
he: לא יכול לקבל קבצים מחומרה זו.

en: Communicate with the IRex Digital Reader 800
he: תקשר עם קורא הספרים איירקס דיגיטל 800

en: Communicate with the Iriver Story reader.
he: תקשר עם קורא הספרים אייריבר סטורי

en: Communicate with the MiBuk Wolder reader.
he: תקשר עם קורא הספרים מיבוק וולדר

en: Communicate with the JetBook Mini reader.
he: תקשר עם ה'ג'טבוק מיני רידר' (JetBook Mini reader)

en: Communicate with the JetBook Color reader.
he: תקשר עם קורא הספרים JetBook Color.

en: Could not generate page mapping.
he: יצירת מיפוי הדפים נכשל.

en: Not a valid MOBI file. Reports identity of %s
he: קובץ MOBI לא תקין. מדווח על זהות של %s

en: <b>Location %(dl)d &bull; %(typ)s</b><br />%(text)s<br />
he: <b>מיקום %(dl)d &bull; %(typ)s</b><br />%(text)s<br />

en: <b>Page %(dl)d &bull; %(typ)s</b><br />
he: <b>עמוד %(dl)d &bull; %(typ)s</b><br />

en: <b>Location %(dl)d &bull; %(typ)s</b><br />
he: <b>מיקום %(dl)d &bull; %(typ)s</b><br />

en: Send page number information when sending books
he: שלח פרטי מספר עמוד בשליחת ספרים

en: The Kindle 3 and newer versions can use page number information in MOBI files. With this option, calibre will calculate and send this information to the Kindle when uploading MOBI files by USB. Note that the page numbers do not correspond to any paper book.
he: קינדל גירסה 3 ומעלה יודע להשתמש במידע על מספרי עמודים מתוך קובצי MOBI. כאשר אופציה זו נבחרת, קליבר יחשב וישלח את המידע הזה לקינדל בזמן העלאת קובצי MOBI דרך USB. שימו לב שמספרי עמודים אלה לא קשורים לאף ספר נייר.

en: Page count calculation method
he: שיטת חישוב ספירת עמודים

en: There are multiple ways to generate the page number information. If a page count is given then the book will be divided into that many pages. Otherwise the number of pages will be approximated using one of the following methods.<ul> <li>fast: 2300 characters of uncompressed text per page.
    
     <li>accurate: Based on the number of chapters, paragraphs, and visible lines in the book. This method is designed to simulate an average paperback book where there are 32 lines per page and a maximum of 70 characters per line.
    
     <li>pagebreak: The "pagebreak" method uses the presence of <mbp:pagebreak> tags within the book to determine pages.</ul>Methods other than "fast" are going to be much slower. Further, if "pagebreak" fails to determine a page count accurate will be used, and if  "accurate" fails fast will be used.
he: ישנן מספר דרכים לייצר את נתוני מספרי העמודים. אם נתונה ספירת עמודים, אז הספר יחולק למספר זה של עמודים. אחרת ספירת העמודים תחושב בקירוב על ידי שימוש באחת מהשיטות הבאות: <ul> <li>מהירה: 2300 תווים של טקסט בלתי דחוס בכל עמוד
    
    <li>מדוייקת: בהתבסס על מספר הפרקים, הפיסקאות והשורות המופיעות בספר. שיטה זו עוצבה לדמות ספר ממוצע בכריכה רכה, כך שישנן 32 שורות בכל עמוד ולכל היותר 70 תווים בכל שורה
    
    <li>מעבר עמוד: שיטת "מעבר עמוד" משתמשת בתגיות <mbp:pagebreak> המופיעות בתוך הספר על מנת לקבוע את העמודים.</ul> כל השיטות מלבד "מהירה" הן איטיות בצורה משמעותית. בנוסף, אם שיטת "מעבר עמוד" לא מצליחה לקבוע את ספירת העמודים יתבצע שימוש בשיטה ה"מדוייקת", ואם "מדוייקת" לא מצליחה, יתבצע שימוש בשיטה ה"מהירה".

en: Custom column name to retrieve page counts from
he: שם עמודה מותאמת אישית שמתוכו יחולצו ספירות עמודים

en: Communicate with the Kindle Fire
he: תקשר עם קורא הספרים Kindle Fire

en: Create tags for automatic management
he: צור תגיות בשביל ניהול אוטומטי

en: The Kobo supports several collections including
he:  Kobo תומך במספר אוספים כולל

en: Upload covers for books (newer readers)
he: העלה כריכות של ספרים (קוראים חדשים יותר)

en: Show expired books
he: הצג ספרים שפג תוקפם

en: Getting list of books on device...
he: קורא את רשימת הספרים מההתקן...

en: Removing books from device metadata listing...
he: מסיר ספרים מרשימת הספרים במכשיר

en: Adding books to device metadata listing...
he: מוסיף ספרים לרשימת הספרים במכשיר

en: Kobo database version unsupported - See details
he: גרסת מסד הנתונים של Kobo אינה נתמכת - ראה פרטים

en: Not Implemented
he: לא יושם

en: Modify CSS
he: התאם CSS

en:  characters
he: תווים

en: Disabled
he: מושבת

en: Collections
he: אוספים

en: Use a column to generate collections.
he: השתמש בטור כדי ליצור אוספים.

en: Collections template:
he: תבנית אוספים:

en: Use a template to generate collections.
he: השתמש בתבנית כדי ליצור אוספים.

en: Upload covers
he: העלה כריכות

en: Upload cover images from the calibre library when sending books to the device.
he: העלה תמונות כריכה מתוך ספריית הקליבר כאשר שולחים ספרים אל המכשיר.

en: Keep cover aspect ratio
he: שמור על יחס אורך-רוחב של הכריכה

en: When uploading covers, do not change the aspect ratio when resizing for the device. This is for firmware versions 2.3.1 and later.
he: כאשר מעלים כריכות, אל תשנה את יחס הצפייה כאשר משנים את הגודל בהתאם למכשיר. אפשרות זו נועדה לקושחה מגירסה 2.3.1 והלאה.

en: Save covers as PNG
he: שמור עטיפות כקובץ PNG

en: Kobo shows recommendations on the device.  In some cases these have files but in other cases they are just pointers to the web site to buy. Enable if you wish to see/delete them.
he: Kobo מציג המלצות על גבי המכשיר. במקרים מסויימים הן כוללות קבצים, אבל במקרים אחרים הן פשוט מצביעות על אתר ממנו ניתן לקנות. בחר אפשרות זו אם ברצונך לצפות בהן/למחוק אותן.

en: Show archived books
he: הצג ארכיון ספרים

en: Archived books are listed on the device but need to be downloaded to read. Use this option to show these books and match them with books in the calibre library.
he: ספרים שהועבר לארכיון מופיעים ברשימה של המכשיר, אך יש להוריד אותם על מנת לקרוא. בחר באפשרות זו כדי להציג ספרים אלה ולהתאים אותם מול ספרים בספריית הקליבר.

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Title to test when debugging
he: כותרת לבדיקה בזמן די-בוג

en: Update metadata on the device
he: עדכן מטא-דאטה במכשיר

en: &Template editor
he: עורך ה&תבניות

en: Edit template
he: ערוך תבנית

en: The template "%s" is invalid:
he: התבנית "%s" אינה חוקית

en: Communicate with the Palm Pre
he: תקשר עם פאלם פרי

en: Communicate with the Bq Avant
he: תקשר עם קורא הספרים Bq Avant

en: Communicate with the Sweex/Kogan/Q600/Wink
he: תקשר עם מכשיר מסוג Sweex/Kogan/Q600/Wink

en: Communicate with the Pandigital Novel
he: תקשר עם פאן דיגיטאל נובל

en: Communicate with the VelocityMicro
he: תקשר עם ה-VelocityMicro

en: Communicate with the GM2000
he: תקשר עם GM2000

en: Communicate with the Acer Lumiread
he: מתקשר עם Acer Lumiread

en: Communicate with the Aluratek Color
he: מתקשר עם Aluratek Color

en: Communicate with the Trekstor
he: מתקשר עם Trekstor

en: Communicate with the EEE Reader
he: מתקשר עם EEE Reader

en: Communicate with the Adam tablet
he: מתקשר עם Adam tablet

en: Communicate with the Nextbook Reader
he: מתקשר עם Nextbook Reader

en: Communicate with the Moovybook Reader
he: מתקשר עם Moovybook Reader

en: Communicate with the COBY
he: מתקשר עם COBY

en: Communicate with the Ex124G
he: מתקשר עם Ex124G

en: Communicate with the WayteQ and SPC Dickens Readers
he: מתקשר עם WayteQ ו-SPC Dickens Readers

en: Communicate with the Woxter Scriba reader
he: מתקשר עם Woxter Scriba reader

en: Communicate with the SONY DPT-S1
he: מתקשר עם SONY DPT-S1

en: Communicate with the Bq Cervantes
he: מתקשר עם Bq Cervantes

en: Communicate with MTP devices
he: תקשר עם התקני MTP

en: Get device information...
he: קבל מידע ממכשיר...

en: Reading e-book metadata
he: קורא את המטא-דאטה של הספר

en: Reading metadata from %s
he: קורא מטא-נתונים מ-%s

en: Updating metadata cache on device
he: מעדכן מטמון מטה-נתונים על המכשיר

en: Finished reading metadata from device
he: קריאת נתוני מטה-דאטה מהמכשיר הסתיימה

en: Transferring books to device...
he: מעביר ספרים למכשיר

en: Transferred %s to device
he: %s הועבר אל המכשיר

en: Transfer to device finished...
he: העברה אל המכשיר הסתיימה...

en: Added %s
he: נוסף  %s

en: Adding complete
he: הוספה הסתיימה

en: Deleting books from device...
he: מוחק ספרים מהמכשיר...

en: Deleted %s
he: נמחק %s

en: All books deleted
he: כל הספרים נמחקו

en: Removing books from metadata
he: מחק ספרים מנתוני מטה

en: Removed %s
he: הוסר %s

en: All books removed
he: כל הספרים הוסרו

en: Unnamed device
he: מכשיר ללא שם

en: Unknown MTP device
he: התקן MTP לא מוכר

en: Found object: %s
he: נמצא אובייקט: %s

en: MTP devices are not supported on Windows XP
he: התקני MTP לא נתמכים על חלונות XP

en: The Windows Portable Devices service is not available on your computer. You may need to install Windows Media Player 11 or newer and/or restart your computer
he: שירות התקנים ניידים של חלונות לא קיים על המחשב שלך. ייתכן שיש להתקין את נגן המדיה של חלונות גירסה 11 או חדשה יותר ו/או לאתחל את המחשב

en: Communicate with the Nokia 770 Internet Tablet.
he: מתקשר עם Nokia 770 Internet Tablet.

en: Communicate with the Nokia N800/N810/N900/N950/N9 Maemo/MeeGo devices.
he: תקשר עם מכשירי Nokia N800/N810/N900/N950/N9 Maemo/MeeGo

en: Communicate with the Nokia E71X
he: התקשר עם נוקיה E71x

en: Communicate with the Nokia E52
he: תקשר עם נוקיה E52

en: Communicate with the Paladin readers
he: תקשר עם Paladin readers

en: Comma separated list of metadata fields to turn into collections on the device. Possibilities include:
he: רשימה מופרדת בפסיקים של שדות מטה-דאטה שיש להפוך לאוספים על המכשיר. שדות אפשריים לדוגמה:

en: All by title
he: הכל לפי כותרת

en: All by author
he: הכל של היוצר

en: Set this option to have separate book covers uploaded every time you connect your device. Unset this option if you have so many books on the reader that performance is unacceptable.
he: בחר באפשרות זו כדי להעלות כריכות בנפרד בכל פעם שתחבר את המכשיר למחשב. הסר אפשרות זו אם יש לך כמות גדולה של ספרים כך שהביצועים בלתי נסבלים.

en: Search for books in all folders
he: חפש ספרים בכל התיקיות

en: Setting this option tells calibre to look for books in all folders on the device and its cards. This permits calibre to find books put on the device by other software and by wireless download.
he: בחירה באפשרות זו אומרת לקליבר לחפש ספרים בכל התיקיות שעל המכשיר וכרטיסי הזיכרון שלו. אפשרות זו מרשה לקליבר למצוא ספרים שהועלו למכשיר עם תוכנות אחרות והורדות אלחוטיות.

en: Unnamed
he: ללא שם

en: Use SONY Author Format (First Author Only)
he: השתמש בפורמט SONY מחבר ( רק מחבר ראשון)

en: Communicate with Smart Device apps
he: תקשר עם אפליקציות Smart Device

en: Check this box to allow connections when calibre starts
he: סמן תיבה זו כדי לאפשר חיבורים כאשר קליבר מופעל

en: Enable connections at startup
he: אפשר חיבורים בעת ההפעלה

en: Enter a password that the device app must use to connect to calibre
he: הכנס סיסמה שהאפליקציה על המכשיר תצטרך לספק כדי להתחבר לקליבר

en: Security password
he: סיסמת אבטחה

en: Use fixed network port
he: השתמש בפורט רשת קבוע

en: Enter the port number the driver is to use if the "fixed port" box is checked
he: הזן את מספר הפורט בו הדרייבר ישתמש אם תיבת ה"פורט קבוע" מסומנת

en: Port number:
he: מספר יציאה:

en: Print extra debug information
he: הדפס מידע די-באג נוסף

en: Comma separated list of metadata fields to turn into collections on the device.
he: רשימה מופרדת פסיקים של שדות מטה-דאטה שיש להפוך לאוספים על המכשיר.

en: If this box is checked, calibre will automatically disconnect if a connected device does nothing for %d minutes. Unchecking this  box disables this timeout, so calibre will never automatically disconnect.
he: אם תיבת סימון זו מסומנת, קליבר יתנתק באופן אוטומטי אם המכשיר המחובר לא עושה כלום במשך %d דקות. הסרת הסימון מהתיבה מבטלת את המנגנון, כך שקליבר לעולם לא יתנתק באופן אוטומטי

en: Use this IP address
he: השתמש בכתובת ה-IP הזו

en: Replace books with same calibre ID
he: החלף ספרים עם אותו מזהה קליבר ("calibre ID")

en: Use this option to overwrite a book on the device if that book has the same calibre identifier as the book being sent. The file name of the book will not change even if the save template produces a different result. Using this option in most cases prevents having multiple copies of a book on the device.
he: בחר באפשרות זו כדי לדרוס ספר שנמצא עם המכשיר אם לספר זה יש אותו מזהה קליבר כמו הספר שנשלח. שם הקובץ של הספר לא ישתנה אפילו אם תבנית השמירה מייצרת תוצאה אחרת. בחירה באפשרות זו ברוב המקרים מונעת עותקים כפולים של ספר על גבי המכשיר.

en: Use this option to control the size and quality of the cover file sent to the device. It must be between 50 and 99. The larger the number the higher quality the cover, but also the larger the file. For example, changing this from 70 to 90 results in a much better cover that is approximately 2.5 times as big. To see the changes you must force calibre to resend metadata to the device, either by changing the metadata for the book (updating the last modification time) or resending the book itself.
he: בחר באפשרות זו כדי לשלוט בגודל ואיכות קובץ הכריכה שנשלח למכשיר. המספר חייב להיות בין 50 ל-99. ככל שהמספר גדול יותר כך איכות הכריכה תהיה גבוהה יותר, אבל גם הקובץ יהיה גדול יותר. לדוגמה, שינוי מ-70 ל-90 יגרום לכריכה הרבה יותר טובה ששוקלת בערך פי 2.5. על מנת לראות את השינויים יש להכריח את קליבר לשלוח מחדש נתוני מטה-דאטה אל המכשיר, אם על ידי שינוי נתוני המטה-דאטה של הספר (לעדכן את זמן השינוי האחרון) או על ידי שליחה מחדש של הספר.

en: Use metadata cache
he: השתמש במטמון המטא-נתונים

en: Too many connection attempts from %s
he: יותר מדי נסיונות חיבור מ-%s

en: The app on your device is too old and is no longer supported. Update it to a newer version.
he: האפליקציה במכשיר שלך ישנה מדי ואינה נתמכת עוד. עדכן אותה לגרסה חדשה יותר.

en: You have book formats in your library with dates in the future. See calibre for details
he: יש לך פורמטי ספרים דיגיטליים בספריה שלך עם תאריכים בעתיד. ראה קליבר למידע נוסף

en: Invalid port in options: %s
he: יציאה לא חוקית באפשרות: %s

en: Failed to connect to port %d. Try a different value.
he: נכשל בחיבור לפורט %d. נסה ערך אחר.

en: Failed to allocate a random port
he: נכשל בניסיון להקצות פורט אקראי

en: Communicate with the Teclast K3/K5 reader.
he: תקשר עם קורא הספרים  טקלסט K3/K5

en: Communicate with the Newsmy reader.
he: תקשר עם קורא הספרים ניוסמי

en: Communicate with the Archos reader.
he: תקשר עם קורא הספרים Archos.

en: Communicate with the Pico reader.
he: תקשר עם ה-Pico reader

en: Communicate with the iPapyrus reader.
he: תקשר עם קורא הספרים אייפפירוס

en: Communicate with the Sovos reader.
he: תקשר עם קורא הספרים סובוס

en: Communicate with the Sunstech EB700 reader.
he: תקשר עם קורא הספרים Sunstech EB700

en: Communicate with the Stash W950 reader.
he: תקשר עם קורא הספרים Stash W950

en: Communicate with the Wexler reader.
he: תקשר עם קורא הספרים Wexler

en: Unable to detect the %s mount point. Try rebooting.
he: לא מצליח למצוא את עיגון החומרה (mount point) ה-%s. נסה לאתחל את המחשב.

en: Unable to detect the %s disk drive.
he: לא מצליח למצוא את כונן %s.

en: Unable to mount main memory (Error code: %d)
he: לא מצליח להעלות זכרון ראשי (קוד שגיאה: %d)

en: The main memory of %s is read only. This usually happens because of file system errors.
he: הזיכרון של %s הינו לקריאה בלבד. דבר זה לרוב קורה בגלל שגיאות במערכת הקבצים (file system).

en: Unable to mount the device
he: לא מסוגל לטעון את ההתקן

en: settings for device drivers
he: הגדרות דרייברים למכשיר.

en: Ordered list of formats the device will accept
he: רשימת סוגי קבצים שהמכשיר מסוגל לקבל.

en: Read metadata from files on device
he: קרא מטה תגיות מקבצים במכשיר.

en: Use author sort instead of author
he: השתמש במיון מחבר במקום במחבר

en: Template to control how books are saved
he: תבנית לשליטה על אפשרויות שמירת ספרים.

en: Extra customization
he: הגדרות נוספות

en: Sending metadata to device...
he: שולח מטא תגיות למכשיר

en: Main memory folder
he: תיקית זיכרון ראשית

en: Selected slot: %s is not supported.
he: החריץ הנבחר: %s לא נתמך.

en: There is insufficient free space in main memory
he: אין מספיק מקום פנוי על הזכרון הראשי.

en: There is insufficient free space on the storage card
he: אין מספיק מקום פנוי על כרטיס הזכרון.

en: Rendered %s
he: חובר %s

en: Failed %s
he: %s נכשל

en: INPUT OPTIONS
he: אפשרויות יבוא

en: OUTPUT OPTIONS
he: אפשרויות יצוא

en: Options to control the processing of the input %s file
he: אפשרותיות לשליטה בעיבוד %s קבצים מיובאים

en: Options to control the processing of the output %s
he: אפשרותיות לשליטה בעיבוד %s קבצים מיוצאים

en: LOOK AND FEEL
he: מראה ותחושה

en: Options to control the look and feel of the output
he: שליטה במראה היצוא

en: SEARCH AND REPLACE
he: חפש והחלף

en: Control auto-detection of document structure.
he: שליטה באפשרויות גילוי אוטומטי של מבנה מסמך

en: TABLE OF CONTENTS
he: תוכן העניינים

en: Control the automatic generation of a Table of Contents. By default, if the source file has a Table of Contents, it will be used in preference to the automatically generated one.
he: שליטה ביצירה אוטומטית של תוכן עניינים

en: METADATA
he: מטא-נתונים

en: Options to set metadata in the output
he: אפשרויות להגדרת המטא-נתונים בפלט

en: DEBUG
he: די-באג

en: Output saved to
he: הפלט נשמר אל

en: Disable normalize (improve contrast) color range for pictures. Default: False
he: בטל נורמליזציה של תחום הצבעים (שיפור ניגודיות). ברירת מחדל: לא

en: Maintain picture aspect ratio. Default is to fill the screen.
he: שמור על יחסי מידות התמונה. ברירת מחדל: מילוי המסך.

en: Disable sharpening.
he: בטל חידוד התמונה.

en: Disable trimming of comic pages. For some comics, trimming might remove content as well as borders.
he: ביטול של קיצוץ קצות עמודי קומיקס. עלול לקצוץ תוכן מהתמונה.

en: Don't split landscape images into two portrait images
he: אל תפצל תמונת "נוף" לשתי תמונות "פורטרט"

en: Used for right-to-left publications like manga. Causes landscape pages to be split into portrait pages from right to left.
he: פיצול של תמונה לשתי תמונות מימין לשמאל.

en: Enable Despeckle. Reduces speckle noise. May greatly increase processing time.
he: אפשר הורדת רעש בתמונה. עלול להגדיל בהרבה את זמן העיבוד.

en: Don't sort the files found in the comic alphabetically by name. Instead use the order they were added to the comic.
he: מיין תמונות קומיקס לפי סדר ההוספה שלהם ולא לפי שם.

en: Apply no processing to the image
he: אל תפעיל עיבוד על התמונה.

en: Do not convert the image to grayscale (black and white)
he: לא להמיר לגווני אפור (המרה לשחור לבן)

en: Page
he: עמוד

en: Convert DOCX files (.docx and .docm) to HTML
he: ממיר קבצי DOCX (גם docx ו-docm) ל-HTML

en: Do not insert a page break after every endnote.
he: אל תוסיף שבירת עמוד אחרי כל הערת סיום.

en: The size of the page. Default is letter. Choices are %s
he: גודל עמוד. ברירת המחדל היא דף. האפשרויות הן %s

en: Do not insert the book cover as an image at the start of the document. If you use this option, the book cover will be discarded.
he: אל תכניס את כריכת הספר כתמונה בתחילת המסמך. אם אתה משתמש באפשרות זו, כריכת הספר תמחק.

en: Do not insert the table of contents as a page at the start of the document.
he: אל תכניס את תוכן העניינים כעמוד בתחילת המסמך.

en: Split all HTML files larger than this size (in KB). This is necessary as most EPUB readers cannot handle large file sizes. The default of %defaultKB is the size required for Adobe Digital Editions. Set to 0 to disable size based splitting.
he: פצל את כל קבצי ה-HTML הגדולים מזה (ב-KB). זה הכרחי משום שרוב קוראי ה-EPUB לא יכולים להתמודד עם גדלי קבצים גדולים. ברירת המחדל של %defaultKB היא הגודל הדרוש עבור Adobe Digital Editions. הגדר 0 כדי לבטל פיצול המבוסס על גודל.

en: Insert an inline Table of Contents that will appear as part of the main book content.
he: הכנס תוכן עניינים מוטבע שיופיע כחלק מתוכן הספר העיקרי.

en: Put the inserted inline Table of Contents at the end of the book instead of the start.
he: הכנס תוכן עניינים מוטבע בסוף הספר במקום בתחילתו.

en: Genre for the book. Choices: %s
    
     See:
he: ז'אנר עבור הספר. בחירות: %s
    
    ראה:

en: for a complete list with descriptions.
he: לרשימה המלאה עם פירוט

en: Traverse links in HTML files breadth first. Normally, they are traversed depth first.
he: עבור על הקישורים בקבצי ה-HTML בצורה רוחבית (breadth first). לרוב המעבר נעשה לעומק כל קישור (depth first).

en: Add a header to all the pages with title and author.
he: הוסף שדה כותרת לכל הדפים עם המחבר והכותרת

en: Comic
he: קומי

en: All articles
he: כל המאמרים

en: Add Table of Contents to beginning of the book.
he: הוסף את תוכן העניינים בתחילת הספר.

en: Do not extract images from the document
he: אל תייצא תמונה מהמסמך

en: Surround all links with a red box, useful for debugging.
he: הקף את כל הקישורים עם תיבה אדומה, שימושי עבור איתור באגים (debugging).

en: headers
he: כותרות

en: Title for generated table of contents.
he: כותרת של תוכן עניינים שנוצר.

en: Username for sites that require a login to access content.
he: שם משתמש לאתרים שמבקשים פרטי התחברות כדי לראות תוכן.

en: Password for sites that require a login to access content.
he: סיסמא לאתרים שמבקשים פרטי התחברות כדי לראות תוכן.

en: Specify whether or not to insert an empty line between two paragraphs.
he: ציין האם להכניס או לא שורה ריקה בין שתי פסקאות.

en: Specify whether or not to hide the chapter title for each chapter. Useful for image-only output (eg. comics).
he: פרט האם להחביא את כותרת הפרק. שימושי עבור תצוגה תמונות (לדוגמא: קומיקס)

en:  (Preface)
he:  (הקדמה)

en: Support admonitions
he: אזהרות תמיכה

en: Footnotes
he: הערות שוליים

en: Metadata in the document
he: מטא-נתונים במסמך

en: Support tables
he: תמוך בטבלאות

en: Generate a table of contents
he: יצירת תוכן עניינים

en: Wiki style links
he: קישורים בסגנון wiki

en: Don't add auto-detected chapters to the Table of Contents.
he: את תוסיף פרקים שנמצאו אוטומטית לטבלת תוכן-העניינים.

en: If fewer than this number of chapters is detected, then links are added to the Table of Contents. Default: %default
he: אם מספר הפרקים שנמצאו קטן מהמספר הנקוב, אז קישורים (לינקים) יווצרו בתוכן-העניינים. ברירת מחדל: %default

en: Use the cover detected from the source file in preference to the specified cover.
he: השתמש בכריכה שזוהתה מקובץ המקור על פני הכריכה שצויינה.

en: Insert a blank line between paragraphs. Will not work if the source file does not use paragraphs (<p> or <div> tags).
he: הכנס שורה ריקה בין פסקאות. אפשרות זו לא תעבוד אם קובץ המקור אינו משתמש בפסקאות (בתגיות <p> או <div>).

en: Set the title.
he: קבע את הכותרת.

en: Set the authors. Multiple authors should be separated by ampersands.
he: קבע את המחברים. אם יש כמה, הפרד בינהם בעזרת התו אמפרסנד (&).

en: The version of the title to be used for sorting.
he: גרסת המסמך, לשימוש במיון.

en: Set the cover to the specified file or URL
he: קבע את הכריכה כקובץ המצויין או כתובת אינטרנט (URL)

en: Set the index of the book in this series.
he: קבע את מספר הספר בסדרה.

en: Set the rating. Should be a number between 1 and 5.
he: קבע את דירוג הספר. מספר זה צריך להיות בין 1 ל-5.

en: Set the ISBN of the book.
he: קבע את המסת"ב (ISBN) של הספר.

en: Set the tags for the book. Should be a comma separated list.
he: קבע תגיות לספר זה. הפרד תגיות עם פסיקים.

en: Set the book producer.
he: קבע את מפיק הספר.

en: Set the language.
he: קבע את השפה.

en: Values of series index and rating must be numbers. Ignoring
he: ערכים של אינדקס סדרה ודירוג חייבים להיות מספרים. התעלמות

en: Failed to parse date/time
he: קריאת התאריך/זמן נכשלה.

en: Converting input to HTML...
he: ממיר את הקלט ל-HTML...

en: Running %s plugin
he: התוסף %s בריצה

en: Add to the value
he: הוסף לערך

en: is not
he: הוא לא

en: is any value
he: אם כל ערך

en: matches pattern
he: דפוסים תואמים

en: is not the same length as
he: הוא לא באותו אורך כמו

en: is less than
he: זה פחות מ...

en: is less than or equal to
he: זה פחות או שווה ל...

en: The match type %s is not known
he: סוג ההתאמה %s אינו ידוע

en: Unknown match type
he: סוג התאמה לא ידוע

en: %s is not a valid regular expression
he: %s הוא אינו ביטוי רגיל חוקי

en: %s is not a valid length or number
he: %s אינו אורך או מספר חוקי

en: The action type %s is not known
he: סוג הפעולה %s אינו ידוע

en: Unknown action type
he: סוג פעולה לא ידוע

en: %s is not a number
he: %s אינו מספר

en: Notes
he: הערות

en: Table of Contents
he: תוכן העניינים

en: Cover
he: כריכה

en: Follow all local links in an HTML file and create a ZIP file containing all linked files. This plugin is run every time you add an HTML file to the library.
he: עקוב אחר כל הקישורים המקומיים בקובץ HTML וצור קובץ ZIP המכיל את כל הקבצים המקושרים. תוסף זה רץ בכל פעם שמתווסף קובץ HTML לספריה.

en: Text
he: טקסט

en: 	Parsing HTML...
he: ⇥Parsing HTML...

en: Processing %s
he: מעבד %s

en: Could not parse file: %s
he: עיבוד הקובץ %s כשל

en: %s is an empty file
he: %s הינה תיקייה ריקה

en: An error occurred while processing a table: %s. Ignoring table markup.
he: שגיאה קרתה בעת עיבוד הטבלה: %s. מתעלם מהגדרת הטבלה.

en: Bad table:
    %s
he: טבלה בלתי תקינה:
    %s

en: Table has cell that is too large
he: לטבלה תא גדול מדי

en: Could not read cover image: %s
he: קריאת תמונת הכריכה לא הצליחה: %s

en: Cannot read from: %s
he: לא יכול לקרוא מ: %s

en: Do not save embedded image and font files to disk
he: אל תשמור קבצי תמונות מקובעות וגופנים לדיסק הקשיח.

en: Parsing LRF...
he: מנתח LRF...

en: Creating XML...
he: יוצר XML...

en: Could not read from thumbnail file:
he: הקריאה מקובץ התמונות הממוזערות לא הצליחה:

en: Path to output file
he: נתיב לקובץ הפלט

en: Set the book title
he: קבע את כותרת הספר

en: Set sort key for the title
he: הגדר מפתח למיון הכותרות

en: Set the author
he: כתוב את שם ההמחבר

en: Set sort key for the author
he: הגדר מפתח מיון למחבר

en: The category this book belongs to. E.g.: History
he: הקטגוריה אליה הספר שייך. לדוגמה : היסטוריה

en: Path to a graphic that will be set as this files' thumbnail
he: נתיב לקובץ גרפי שישמש כתמונה מוקטנת

en: Set the publisher
he: כתוב את שם ההוצאה

en: Set the book classification
he: כתוב את סיווג הספר

en: Set the book creator
he: כתוב את שם יוצר הספר

en: Set the book producer
he: כתוב את שם מפיק הספר

en: Extract cover from LRF file. Note that the LRF format has no defined cover, so we use some heuristics to guess the cover.
he: חלץ את הכריכה מתוך קובץ ה-LRF. (משתמש בכללי אצבע לקביעת תמונת הכריכה)

en: Set book ID
he: הגדר מזהה ספר

en: Error
he: שגיאה

en: None
he: נקה

en: Author(s)
he: מחבר/ים

en: Publisher
he: מוציא לאור

en: Producer
he: יצרן

en: Comments
he: הערות

en: Tags
he: תגיות

en: Series | Series
he[0]: סדרות
he[1]: סדרות
he[2]: סדרות

en: Languages
he: שפות

en: Published
he: פורסם

en: Author
he: מחבר

en: Author Sort
he: סידור מחבר

en: Tag 1
he: תגית 1

en: Tag 2
he: תגית 2

en: Value: unknown field
he: ערך: שדה לא ידוע

en: Click to see books with {0}: {1}
he: לחץ לצפייה בספרים עם: {0}: {1}

en: Search the calibre library for books by %s
he: סרוק את ספריית הקליבר אחר ספרים לפי %s

en: Click to open
he: לחץ לפתיחה

en: Ids
he: מזהים

en: Click to see books in this series
he: לחץ לצפייה בספרים מסידרה זו

en: Set the book category.
he: הגדר את קטגוריית הספר.

en: Set the published date.
he: הגדר את תאריך הפרסום

en: Set the BookID in LRF files
he: הגדר את מס' זיהוי הספר בקבצי LRF

en: No file specified
he: לא צוין קובץ

en: Original metadata
he: מידע מטה מקורי

en: Changed metadata
he: שנה מטא-נתונים

en: Cover saved to
he: הכריכה נשמרה אל

en: No cover found
he: לא נמצאה כריכה

en: Downloads metadata and covers from Amazon
he: הורד מטא-נתונים וכריכות מאמזון

en: US
he: ארה"ב

en: France
he: צרפת

en: Germany
he: גרמניה

en: UK
he: בריטניה

en: Italy
he: איטליה

en: Japan
he: יפן

en: Spain
he: ספרד

en: Brazil
he: ברזיל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Book title
he: כותרת הספר

en: Book author(s)
he: מחבר/י הספר

en: Book ISBN
he: מסת"ב (ISBN) הספר

en: Timeout in seconds. Default is 30
he: תום זמן בשניות. ברירת המחדל היא 30

en: Downloads metadata and covers from Google Books
he: הורד מטא-נתונים וכריכות מגוגל ספרים

en: Downloads covers from a Google Image search. Useful to find larger/alternate covers.
he: הורדת כריכות בעזרת חיפוש בגוגל תמונות. שימוש עבור מציאת כריכות חלופיות/גדולות יותר.

en: Cover size
he: גודל כריכה

en: Search for covers larger than the specified size
he: חפש כריכות גדולות יותר מהגודל שצוין

en: Any size
he: כל גודל

en: Large
he: גדול

en: Larger than %s
he: גדול מ-%s

en: Sample Book
he: ספר לדוגמא

en: This is not a MOBI file. It is a Topaz file.
he: זהו לא קובץ MOBI. זהו קובץ Topaz.

en: This is not a MOBI file.
he: זהו לא קובץ MOBI.

en: No details available
he: אין פרטים זמינים

en: Index
he: אינדקס

en: Bibliography
he: ביביולוגרפיה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Foreword
he: הקדמה

en: %s format books are not supported
he: פורט הספר %s אינו נתמך

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Change the font name {0} to {1} everywhere
he: שנה את שם הגופן {0} ל-{1} בכל מקום

en: Not a valid font: %s
he: גוף לא חוקי: %s

en: This link is empty. This is almost always a mistake. Either fill in the link destination or remove the link tag.
he: קישור זה ריק. זו כמעט תמיד טעות. מלא את יעד הקישור או הסר את תג הקישור.

en: Remove %s from the book
he: הסר %s מהספר

en: Remove this file
he: הסר את הקובץ הזה

en: Change the file extension to .xhtml
he: שנה את סיומת הקובץ ל- .xhtml

en: The link is empty
he: הקישור ריק

en: The linked resource %s does not exist
he: המשאב המקושר %s אינו קיים

en: The link %s is a file:// URL
he: הקישור %s הוא file:// URL

en: The link %s points to a file outside the book
he: הקישור %s מצביע לקובץ מחוץ לספר.

en: The <%s> section is missing from the OPF
he: המקטע <%s> חסר מה-OPF

en: The <%s> section is required in the OPF file. You have to create one.
he: המקטע <%s> נדרש ב-OPF. עליך ליצור אחד.

en: Duplicate item in {0}: {1}
he: פריטים כפולים ב-{0}: {1}

en: Remove all but the first meta cover tag
he: הסר הכל מלבד תגית המטא כריכה הראשונה

en: There is more than one cover defined
he: יש יותר מכריכה אחת מוגדרת

en: Change the media-type to %s
he: שנה את סוג-המדיה ל-%s

en: The file %s is empty
he: הקובץ %s ריק

en: Rename the file {0} to {1}
he: שנה שם הקובץ {0} ל {1}

en: File too large
he: קובץ גדול מדי

en: no namespace
he: אין מרחב

en: Change this file's encoding to UTF-8
he: שנה קידוד קבצים לקידוד UTF-8

en: Non UTF-8 encoding declaration
he: אין הצהרת קידוד UTF-8

en: Remove the duplicate ids from all but the first element
he: הסר את המזהים הכפולים מהכל, מלבד האלמנט הראשון

en: Duplicate id: %s
he: מזהה כפול: %s

en: Replace this id with a randomly generated valid id
he: החלף מזהה זה עם מזהה חוקי שנוצר אקראית

en: Invalid id: %s
he: id לא חוקי: %s

en: Cover updated
he: כריכה עודכנה

en: No unused CSS style rules found
he: לא נמצאו כללי סגנון CSS שאינם בשימוש

en: No embeddable fonts found
he: לא נמצאו גופנים מוטמעים

en: This file is locked with DRM. It cannot be edited.
he: קובץ זה נעול עם DRM. לא ניתן לערוך אותו.

en: {0} compressed from {1} to {2} bytes [{3:.1%} reduction]
he: {0} נדחס מ-{1} ל-{2} בתים [{3:.1%} צמצום]

en: Failed to process {0} with error:
he: התהליך {0} נכשל, עם השגיאה:

en:  or
he:  או

en: Updating metadata
he: מעדכן מטא-נתונים

en: Metadata updated
he: מטא-נתונים עודכנו

en: Setting cover
he: הגדרות כריכה

en: Removing unused CSS rules
he: מסיר כללי CSS שאינם בשימוש

en: Downloading external resources
he: מוריד מקורות חיצוניים

en: Removed unused font: %s
he: הוסר גופן שאינו בשימוש: %s

en: Decreased the font {0} to {1} of its original size
he: הקטן את הגופן {0} ל-{1}  מהגודל המקורי שלו

en: No embedded fonts found
he: לא נמצאו גופנים מוטמעים

en: No file named %s exists
he: אין קובץ בשם %s שקיים

en: No HTML file named %s exists
he: אין קובץ HTML בשם %s שקיים

en: (Untitled)
he: (ללא כותרת)

en: Rating
he: דירוג

en: Date
he: תאריך

en: Sidebar
he: סרגל צדדי

en: Table of Contents:
he: תוכן העניינים:

en: Default icons
he: איקונים ברירת מחדל

en: Send file to storage card instead of main memory by default
he: שלח קובץ לכרטיס הרחבה במקום לזיכרון ראשי כברירת מחדל

en: Confirm before deleting
he: אישור לפני המחיקה

en: Main window geometry
he: ממדי חלון ראשי

en: Notify when a new version is available
he: הודע כאשר גרסה חדשה זמינה

en: Use Roman numerals for series number
he: השתמש בספרות רומיות עבור מספרי הסדרות

en: Sort tags list by name, popularity, or rating
he: מיין תגיות רשימה לפי שם, פופולריות, או דירוג

en: Number of covers to show in the cover browsing mode
he: מספר הכריכות להצגה במצב דפדפן הכריכה

en: Formats that are viewed using the internal viewer
he: פורמטים שנפתחים באמצעות המציג הפנימי

en: Columns to be displayed in the book list
he: עמודות להצגה ברשימת הספר

en: Oldest news kept in database
he: חדשות ישנות נשמרו בבסיס הנתונים

en: Upload downloaded news to device
he: העלה חדשות שהורדו להתקן

en: Delete news books from library after uploading to device
he: מחק ספרי חדשות מהספריה לאחר ההעלאה למכשיר

en: WARNING:
he: אזהרה:

en: ERROR:
he: שגיאה:

en: Show this confirmation again
he: הצג אישור זה שוב

en: Restart needed
he: דרוש אתחול

en: Windows XP not supported
he: Windows XP אינו נתמך

en: Books
he: ספרים

en: Text books
he: ספרי טקסט

en: Comics
he: קומיקס

en: Archives
he: ארכיון

en: Add books
he: הוסף ספרים

en: Add books to the calibre library/device from files on your computer
he: הוסף ספרים לספריה של קליבר/למכשיר מהקבצים במחשב שלך

en: Add from ISBN
he: הוסף ממסת"ב (ISBN)

en: Add files to selected book records
he: הוסף קבצים לרשומות הספרים שנבחרו

en: Add an empty file to selected book records
he: הוסף קובץ ריק לרשומות הספר שנבחר

en: Control the adding of books
he: נהל את הוספת הספרים

en: Cannot add files as no books are selected
he: לא ניתן להוסיף קבצים כשלא נבחרו ספרים

en: No books selected
he: לא נבחרו ספרים

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Select book files
he: בחר קבצי ספרים

en: Are you sure you want to add the same files to all %d books? If the format already exists for a book, it will be replaced.
he: האם אתה בטוח שברצונך להוסיף את אותם הקבצים לכל %d הספרים? אם הפורמט נמצא כבר בספר, הוא יוחלף.

en: Are you sure you want to add the same empty file to all %d books? If the format already exists for a book, it will be replaced.
he: האם אתה בטוח שברצונך להוסיף את אותו הקובץ הריק לכל %d הספרים? אם הפורמט כבר קיים עבור ספר מסויים, הוא יוחלף.

en: Choose archive file
he: בחר ארכיון קובץ

en: Select root folder
he: בחר תקיית אם

en: Cannot add
he: לא ניתן להוסיף

en: Cannot add books from the folder: %s as it contains the currently opened calibre library
he: לא ניתן להוסיף ספרים מהתיקייה: %s משום שהוא מכיל ספריית קליבר שפתוחה כעת

en: Duplicates found
he: נמצאו כפילויות

en: Adding
he: מוסיף

en: You have dropped some files onto the book <b>%s</b>. This will add or replace the files for this book. Do you want to proceed?
he: אתה גררת כמה קבצים על גבי הספר <b>%s</b>. זה יוסיף או יחליף את הקבצים לספר זה. האם ברצונך להמשיך?

en: Uploading books to device.
he: מעלה ספרים להתקן.

en: Supported books
he: ספרים נתמכים

en: Select books
he: בחר ספרים

en: Merged some books
he: כמה ספרים מוזגו

en: Add to library
he: הוסף לספריה

en: No book selected
he: לא נבחר ספר

en: No book files found
he: לא נמצאו קבצי ספרים

en: Downloading books
he: מוריד ספרים

en: Downloading books from device
he: מוריד ספרים מההתקן

en: Could not download files from the device
he: לא ניתן להוריד קבצים מההתקן

en: Could not download some files from the device
he: לא ניתן להוריד כמה קבצים מההתקן

en: Could not download files
he: לא ניתן להוריד קבצים

en: Add books to library
he: הוסף ספרים לספריה

en: Add books to your calibre library from the connected device
he: הוסף ספרים לסיפריית קליבר שלך ממכשיר מחובר

en: Toolbars
he: סרגלי-כלים

en: Keyboard shortcuts
he: קיצורי דרך במקלדת

en: Not supported
he: לא נתמך

en: Use library only
he: השתמש בספריה בלבד

en: No books selected to fetch annotations from
he: לא נבחרו ספרים כדי להביא הערות מ-

en: Some errors
he: כמה שגיאות

en: Create catalog
he: צור קטלוג

en: Create a catalog of the books in your calibre library in different formats
he: צור קטלוג של הספרים בספריית הקליבר שלך בפורמטים שונים

en: No books selected for catalog generation
he: לא נבחרו ספרים ליצירת הקטלוג

en: Generating %s catalog...
he: יצירת הקטלוג %s...

en: Catalog generation complete, with warnings.
he: יצירת הקטלוג הושלמה, עם אזהרות.

en: Catalog generated.
he: קטלוג נוצר.

en: No library found
he: לא נמצאה ספריה

en: New location of this library:
he: מיקום חדש לספריה זו:

en: Library moved
he: העבר ספריה

en: Forget library
he: שכח ספריה

en: New library location
he: מיקום ספריה חדש

en: No existing calibre library found at %s
he: לא נמצאה ספריית קליבר קיימת ב-%s

en: Queue &all books for backup
he: הכנס את &כל הספרים לתור לגיבוי

en: Backup status
he: סטטוס גיבוי

en: none
he: כלום

en: Book metadata files remaining to be written: %s
he: קבצי מטא-נתונים של ספרים שנותרו לכתיבה: %s

en: Choose calibre library to work with
he: בחר ספריית קליבר לעבוד איתה

en: Choose library
he: בחר ספרייה

en: Pick a random book
he: בחר ספר אקראי

en: Quick switch
he: החלפה מהירה

en: Rename library
he: שנה שם הספריה

en: Remove library
he: הסר ספריה

en: Library metadata backup status
he: מצב גיבוי מטא-נתוני הספריה

en: Check library
he: בדוק ספריה

en: Restore database
he: שחזור מסד נתונים

en: Cannot export/import
he: לא ניתן לייצא/לייבא

en: Cannot export/import data while there are running jobs.
he: לא ניתן לייצא/לייבא נתונים כל עוד ישנן משימות רצות.

en: {0} [{1} book] | {0} [{1} books]
he[0]: {0} [{1} ספר]
he[1]: {0} [{1} ספרים]
he[2]: {0} [{1} ספרים]

en: Switch to: %s
he: החלף ל: %s

en: Rename: %s
he: שנה שם ל: %s

en: Remove: %s
he: הסר: %s

en: Rename
he: שנה שם

en: Choose a new name for the library <b>%s</b>.
he: בחר שם חדש לספריה <b>%s</b>.

en: Note that the actual library folder will be renamed.
he: שים לב ששם תיקיית הספריה ישתנה גם הוא.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: The folder %s already exists. Delete it first.
he: התקייה %s כבר קיימת. ראשית מחק אותה.

en: Too long
he: ארוך מדי

en: Not found
he: לא נמצא

en: Rename failed
he: שינוי שם נכשל

en: Library removed
he: הספריה הוסרה

en: The library %s has been removed from calibre. The files remain on your computer, if you want to delete them, you will have to do so manually.
he: הספריה %s הוסרה מקליבר. הקבצים נשארו במחשב שלך, אם אתה רוצה למחוק אותם, תצטרך לעשות זאת באופן ידני.

en: &OK
he: אישור

en: &Undo
he: &בטל

en: Backup metadata
he: גיבוי מטא-נתונים

en: Success
he: הצלחה

en: Failed
he: נכשל

en: Starting library scan, this may take a while
he: מתחיל לסרוק הספרייה, זה עלול לקחת זמן מה

en: No problems found
he: לא נמצאו בעיות

en: Finished
he: סיים

en: Not allowed
he: לא מורשה

en: You cannot change libraries while jobs are running.
he: אינך יכול לשנות ספריות כל עוד ישנן משימות שרצות.

en: You cannot change libraries until all updates are accepted or rejected.
he: אינך יכול לשנות ספריות עד שכל העדכונים מתקבלים או נדחים.

en: No column selected
he: לא נבחרו עמודות

en: Only one book can be selected
he: רק ספר אחד יכול להיבחר

en: Convert books
he: המר ספרים

en: Convert individually
he: המר בנפרד

en: Bulk convert
he: המר אחד אחרי השני

en: Create a catalog of the books in your calibre library
he: צור קטלוג מהספרים שבספריית הקליבר שלך

en: Cannot convert
he: לא ניתן להמיר

en: Book deleted
he: הספר נמחק

en: The book you were trying to convert has been deleted from the calibre library.
he: הספר שניסית להמיר נמחק מספריית הקליבר

en: Empty output file, probably the conversion process crashed
he: קובץ פלט ריק, כנראה תהליך ההמרה קרס

en: Different custom columns
he: עמודות מותאמות אישית שונות

en: Add to the %s library
he: הוסף לספריית %s

en: %(title)s by %(author)s
he: %(title)s לפי %(author)s

en: Library &path:
he: &נתיב ספרייה:

en: &Copy
he: ה&עתק

en: Copy to the specified library
he: העתק לספרייה שצוינה

en: &Move
he: הע&בר

en: Copy to the specified library and delete from the current library
he: העתק לספרייה שצוינה ומחק מהספרייה הנוכחית

en: Duplicate books
he: ספרים כפולים

en: Select &all
he: בחר &הכל

en: Select &none
he: בחר באף &אחד

en: &Copy to clipboard
he: &העתק ללוח

en: Copy selected books to the specified library
he: העתק הספרים שנבחרו לספרייה שצוינה

en: Copy to library
he: העתק לספרייה

en: (delete after copy)
he: (מחק אחרי העתקה)

en: Cannot copy
he: לא ניתן להעתיק

en: Cannot copy to current library.
he: לא ניתן להעתיק לספרייה הנוכחית

en: No library
he: אין ספריה

en: No library found at %s
he: לא נמצאה ספריה ב-%s

en: Copying to
he: מעתיק אל

en: Moving to
he: מעביר אל

en: Could not copy books:
he: ספרים לא הועתקו בהצלחה:

en: Auto merged
he: מוזגו באופן אוטומטי

en: Copying: {0} failed, with error:
    {1}
he: העתקת: {0} נכשלה, עם השגיאה:
    {1}

en: Failed to copy some books
he: נכשל בהעתקת כמה ספרים

en: Failed to copy books
he: נכשל בהעתקת הספרים

en: Deleting...
he: מוחק...

en: Deleted
he: נמחקו

en: Failed to delete
he: לא נמחקו בהצלחה

en: Delete books
he: מחק ספרים

en: Remove books
he: הסר ספרים

en: Remove selected books
he: הספר ספרים שנבחרו

en: Remove all formats from selected books, except...
he: הסר את כל הפורמטים מהספרים שנבחרו, פרט ל...

en: Remove all formats from selected books
he: הסר את כל הפורמטים מהספרים שנבחרו

en: Remove covers from selected books
he: הסר כריכות מהספרים שנבחרו

en: Remove matching books from device
he: הסר ספרים תואמים מההתקן

en: Cannot delete
he: לא ניתן למחוק

en: Choose formats to be deleted
he: בחר פורמטים למחיקה

en: Choose formats <b>not</b> to be deleted.<p>Note that this will never remove all formats from a book.
he: בחר פורמטים <b>שלא</b> ימחקו. <p>שים לב שלעולם לא יוסרו כל פורמטי הספר.

en: <b>All formats</b> for the selected books will be <b>deleted</b> from your library.<br>The book metadata will be kept. Are you sure?
he: <b>כל הפורמטים</b> של הספרים הנבחרים<b>יימחקו</b> מהספריה שלך.<br>מטא-נתוני הספרים יישמרו. האם אתה בטוח?

en: Cannot delete books
he: לא ניתן למחוק ספרים

en: No device is connected
he: אין מכשיר מחובר

en: Main memory
he: זכרון ראשי

en: No books to delete
he: אין ספרים למחיקה

en: None of the selected books are on the device
he: אף אחד מהספרים שנבחרו נמצאים בהתקן

en: Deleting books from device.
he: מוחק ספרים מההתקן

en: The selected book will be <b>permanently deleted</b> from your device. Are you sure? | The {} selected books will be <b>permanently deleted</b> from your device. Are you sure?
he[0]: הספר הנבחר <b>ימחק לצמיתות</b> מההתקן שלך. האם אתה בטוח?
he[1]: {} הספרים הנבחרים <b>ימחקו לצמיתות</b> מההתקן שלך. האם אתה בטוח?
he[2]: {} הספרים הנבחרים <b>ימחקו לצמיתות</b> מההתקן שלך. האם אתה בטוח?

en: Start wireless device connection
he: הפעל חיבור התקן אלחוטי

en: Stop wireless device connection
he: עצור חיבור התקן אלחוטי

en: Connect to folder
he: התחבר לתיקיה

en: Email to
he: דוא"ל ל-

en: Email to and delete from library
he: שלח ל- ומחק מהספריה

en: (delete from library)
he: (מחק מהספריה)

en: Select recipients
he: בחר נמענים

en: Email to selected recipients...
he: דוא"ל לנמענים הנבחרים...

en: Setup email based sharing of books
he: הגדרת שיתוף ספרים מבוסס דוא"ל

en: D
he: ד (D)

en: Send to device
he: שלח להתקן

en: Connect/share
he: התחבר/שתף

en: Share books using a web server or email. Connect to special devices, etc.
he: שתף ספר דרך שרת ווב או דואר אלקטרוני. התחבר להתקנים מיוחדים, וכו'

en: Stopping
he: עוצר

en: Disable autostart
he: השבת הפעלה אוטומטית

en: Do you want wireless device connections to be started automatically when calibre starts?
he: האם להפעיל אוטומטית חיבורי התקן אלחוטיים כאשר קליבר מופעל?

en: Still looking for IP addresses
he: עדיין מחפש כתובות IP

en: Many IP addresses. See Start/Stop dialog.
he: כתובות IP רבות. ראה דיאלוג התחל/עצור.

en: Manage collections
he: נהל אוספים

en: Manage the collections on this device
he: נהל אוספים על גבי מכשיר זה

en: Change the title/author/cover etc. of books
he: שנה את הכותרת/מחבר/כריכה וכו' של הספרים

en: Edit metadata
he: ערוך מטא-נתונים

en: Edit metadata individually
he: עריכת מטא-נתונים בנפרד

en: Edit metadata in bulk
he: עריכת מטא-נתונים אחד אחרי השני

en: Download metadata and covers
he: הורד מטא-נתונים וכריכות

en: Merge into first selected book - delete others
he: מיזוג לתוך הספר ראשון שנבחר - מחק את האחרים

en: Merge into first selected book - keep others
he: מיזוג לתוך הספר ראשון שנבחר - שמור את האחרים

en: Merge only formats into first selected book - delete others
he: מיזוג פורמטים רק לספר הראשון שנבחר - מחק את האחרים

en: Copy metadata
he: העתק מטא-דאטה

en: Merge book records
he: מיזוג רשומות ספר

en: Cannot download metadata
he: לא ניתן להוריד metadtat

en: Failed to download metadata
he: נכשל בהורדת metadtat

en: Download failed
he: נכשל בהורדה

en: Metadata download completed
he: הורדת המטא-נתונים הושלמה

en: Could not download metadata and/or covers for %d of the books. Click "Show details" to see which books.
he: הורדת מטא-נתונים ו/או תמונת כריכה נכשלה עבור %d מהספרים. הקלק על "הצג פרטים" כדי לראות אילו מהספרים.

en: Show the &failed books in the main book list after updating metadata
he: הראה את הספרים ש&נכשלו ברשימת הספרים המרכזית לאחר עדכון המטא-נתונים

en: Download log
he: הורד לוג

en: Metadata download complete
he: הורדת מטא-נתונים הושלמה

en: Revie&w downloaded metadata
he: סקור&ת מטא-נתונים שהורדו

en: Some books changed
he: כמה ספרים שונו

en: Review downloaded metadata
he: סקירת מטא-נתונים שהורדו

en: Discard downloaded metadata for this book
he: בטל הורדת מטא-נתונים עבור ספר זה

en: Use the downloaded metadata for all remaining books
he: השתמש במטא-נתונים שהורדו עבור הספרים שנותרו

en: Discard downloaded metadata for all remaining books
he: בטל הורדת מטא-נתונים עבור הספרים שנותרו

en: Cannot edit metadata
he: לא ניתן לערוך מטא-נתונים

en: Cannot merge books
he: לא ניתן למזג ספרים

en: At least two books must be selected for merging
he: שני ספרים לפחות צריכים להיבחר למיזוג

en: Applying changed metadata
he: מחיל שינויים במטא-נתונים

en: Some failures
he: כמה כישלונות

en: Format file missing
he: חסר פורמט קובץ

en: Cannot read cover as the %s file is missing from this book
he: לא ניתן לקרוא כריכה משום שהקובץ %s חסר מספר זה

en: Could not read metadata
he: לא ניתן לקרוא מטא-נתונים

en: Could not read metadata from %s format
he: לא ניתן לקרוא מטא-נתונים מהפורמט %s

en: Could not read cover
he: לא ניתן לקרוא כריכה

en: Could not read cover from %s format
he: לא ניתן לקרוא כריכה מהפורמט %s

en: Embed metadata
he: הטמע מטא-נתונים

en: Embed metadata into book files
he: הטמע מטא-נתונים לתוך קבצי הספר

en: Embed metadata into files of a specific format from selected books...
he: הטבע מטא-נתונים לתוךה קבצים של הפורמט הספציפי מהספרים שנבחרו...

en: Cannot embed
he: לא ניתן להטמיע

en: Choose formats to be updated
he: בחר פורמט לעדכון

en: &Stop
he: &עצור

en: Embedding updated metadata into book files...
he: מטמיע עדכוני מטא-נתונים לתוך קובץ הספר...

en: Embedding metadata...
he: מטמיע מטא-נתונים...

en: The {0} format of {1}:
    
    {2}
he: הפורמט {0} מתוך {1}:
    
    {2}

en: Failed for some files
he: נכשל עבור קבצים מסויימים

en: Failed to embed metadata into some book files. Click "Show details" for details.
he: הטמעת מטא-נתונים במספר ספרים נכשלה. הקלק על "הצג פרטים" לפרטים נוספים.

en: Show the &failed books in the main book list
he: הצג ספרים &שנכשלו ברשימת הספרים הראשית

en: Fetch news
he: ייבא חדשות

en: Fetching news from
he: מייבא חדשות מ-

en:  fetched.
he: ייובא.

en: Help
he: עזרה

en: Mark books
he: סמן ספרים

en: Temporarily mark books for easy access
he: סמן ספרים באופן זמני לגישה קלה

en: Toggle mark for selected books
he: החלף סימון לספרים הנבחרים

en: Show marked books
he: הצג ספרים מסומנים

en: Clear all marked books
he: נקה את כל הספרים המסומנים

en: Mark all books by selected author(s)
he: סמן את כל הספרים ע"י בחירת מחבר/ים

en: Mark all books in the selected series
he: סמן את כל הספרים מהסדרות שנבחרו

en: Clear all books by selected author(s)
he: נקה את כל הספרים לפי המחבר/ים הנבחר/ים

en: Clear all books in the selected series
he: נקה את כל הספרים בסדרות הנבחרות

en: Show marked book
he: הצכ ספרים מסומנים

en: Cannot mark
he: לא ניתן לסמן

en: Match book to library
he: התאם ספר לספריה

en: Match this book to a book in the library
he: התאם ספר זה לספר בספריה

en: Match books
he: התאם ספרים

en: You must select one book
he: עליך לבחור ספר אחד

en: Move to next match
he: עבור להתאמה הבאה

en: Move to previous item
he: עבור לפריט הקודם

en: Open book folder
he: פתח את תיקיית הספר

en: Open the folder containing the current book's files
he: פתח את התיקייה המכילה את קבצי הספרים הנוכחיים

en: Open book data folder
he: פתח את תיקיית הdata של הספר

en: Plugin updater
he: מעדכן התוספים

en: Update any plugins you have installed in calibre
he: עדכן כל תוסף שישנו מותקן בקליבר

en: Polish book
he: ניקוי ספר

en: Polish %d books
he: מנקה %d ספרים

en: <h3>About Polishing books</h3>%s
he: <h3>אודות ניקוי ספרים</h3>%s

en: <h3>Remove unused CSS rules</h3>%s
he: <h3>הסר כללי CSS שאינם בשימוש</h3>%s

en: Select actions to perform:
he: בחר פעולות לביצוע:

en: Update &metadata in the book files
he: עדכן &מטא-נתונים בקבצי הספר

en: Remove &unused CSS rules from the book
he: הסר כללי CSS &שאינם בשימוש מהספר

en: About
he: אודות

en: Show &report
he: הצג &דוח

en: Show a report of all the actions performed after polishing is completed
he: הצג דוח של כל הפעולות שבוצעו לאחר שהניקוי הושלם

en: &Save settings
he: &שמור הגדרות

en: &Load settings
he: &טען הגדרות

en: No actions selected
he: לא נבחרו פעולות

en: You must select at least one action before saving
he: עליך לבחור לפחות פעולה אחת לפני השמירה

en: Choose a name for these settings
he: בחר שם עבור הגדרות אלו

en: Choose name
he: בחר שם

en: Remove saved settings
he: הסר הגדרות שנשמרו

en: Must update metadata
he: עליך לעדכן מטא-נתונים

en: You must select at least one action, or click Cancel.
he: עליך לבחור לפחות פעולה אחת, או לחץ בטל.

en: Polish %s
he: מנקה %s

en: Polish book %(nums)s of %(tot)s (%(title)s)
he: ניקוי ספר %(nums)s מתוך %(tot)s (%(title)s)

en: View full &log
he: הצג &לוג מלא

en: Polishing of %s
he: מנקה %s

en: The original file has been saved as %s. | The original files have been saved as %s.
he[0]: הקובץ המקורי נשמר בתור %s.
he[1]: הקבצים המקוריים נשמרו בתור %s.
he[2]: הקבצים המקוריים נשמרו בתור %s.

en:  and
he: וגם

en: If you polish again, the polishing will run on the originals.
he: אם תנקה שוב, הניקוי יופעל על המקור.

en: Polish books
he: נקה ספרים

en: Cannot polish
he: לא ניתן לעשות ניקוי

en:  completed
he: הושלם

en: Configure calibre
he: קביעת תצורה של קליבר

en: Change calibre behavior
he: שנה את ההתנהגות של קליבר

en: Restart in debug mode
he: אתחל במצב די-באג

en: Cannot configure while there are running jobs.
he: לא ניתן לקבוע תצורה כל עוד ישנן משימות שרצות.

en: Cannot configure before calibre is restarted.
he: לא ניתן להגדיר תצורה לפני שקליבר מאותחל.

en: Select a random book from your calibre library
he: בחר ספר אקראי מתוך ספריית הקליבר שלך

en: Restart
he: אתחול

en: Save to disk
he: שמור לדיסק הקשיח

en: Save only %s format to disk
he: שמור בפורמט %s בלבד לדיסק

en: Save single format to disk...
he: שמור פורמט אחד בדיסק...

en: Cannot save to disk
he: לא ניתן לשמור לדיסק

en: Choose format to save to disk
he: בחר בפורמט לשמירה בדיסק

en: Show the detailed metadata for the current book in a separate window
he: הראה את המטא-נתונים בפירוט לספר הנוכחי בחלון נפרד

en: No detailed info available
he: אין פרטים נוספים זמינים

en: No detailed information is available for books on the device.
he: לא קיימים פרטים נוספים עבור ספרים על התקן זה

en: Quickview
he: תצוגה מהירה

en: Search from Quickview
he: חיפוש מתצוגה מהירה

en: No quickview available
he: אין תצוגות מהירות זמינות

en: Quickview is not available for books on the device.
he: צפייה מהירה לא זמינה עבור ספרים שעל התקן זה

en: Template tester is not available for books on the device.
he: בודק התבניות אינו זמין עבור ספרים שעל התקן זה

en: Show books similar to the current book
he: הצג ספרים דומים לספר הנוכחי

en: Books by same author
he: ספרים מאותו מחבר

en: Books in this series
he: ספרים מאותה סדרה

en: Books by this publisher
he: ספרים מאותו מוציא לאור

en: Books with the same tags
he: ספרים עם אותן תגיות

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Get books
he: ייבא ספרים

en: this author
he: מחבר זה

en: this book
he: ספר זה

en: this title
he: כותרת זו

en: Search for %s
he: חפש אחר %s

en: Stores
he: חנויות

en: Choose stores
he: בחר חנות

en: Cannot search
he: לא ניתן לחפש

en: Show this message again
he: הצג הודעה זו שוב

en: Choose format to edit
he: בחר פורמט לעריכה

en: Choose which format you want to edit:
he: בחר באיזה פורמט ברצונך לערוך

en: &All formats
he: &כל הפורמטים

en: Edit ToC
he: ערוך Toc

en: Cannot edit ToC
he: לא ניתן לערוך ToC

en: Always ask when more than one format is available
he: שאל תמיד כאשר ישנו יותר מפורמט אחד זמין

en: Edit book
he: ערוך ספר

en: Edit books in the EPUB or AZW formats
he: ערוך ספרים בפורמט EPUB או AZW

en: Editing of books on the device is not supported
he: עריכת ספרים על מכשיר זה אינה נתמכת

en: File missing
he: קובץ חסר

en: The %s format is missing from the calibre library. You should run library maintenance.
he: הפורמט %s חסר בספריית הקליבר. עליך להריץ את תחזוקת ספריה.

en: Unpack book
he: חלץ ספר

en: Choose the format to unpack:
he: בחר את הפורמט לחילוץ:

en: &Cancel
he: &ביטול

en: Preview the result of your changes
he: תצוגה מקדימה של התוצאה מהשינויים שלך

en: Abort without saving any changes
he: בטל מבלי לשמור שינוי כלשהו

en: Save your changes and update the book in the calibre library
he: שמור את השינויים שלך ועדכן את הספר בספריית הקליבר

en: Failed to unpack
he: נכשל בחילוץ

en: Failed to rebuild %s. For more information, click "Show details".
he: נכשל בנסיון לבנות מחדש את %s. למידע נוסף, לחץ "הצג פרטים".

en: Rebuilding, please wait...
he: בונה מחדש, אנא המתן...

en: Read books
he: קרא ספרים

en: View
he: הצג

en: View specific format
he: צפה בפורמט מסויים

en: Read a random book
he: קרא ספר אקראי

en: Clear recently viewed list
he: נקה את רשימת הספרים שנקראו לאחרונה

en: Cannot view
he: לא ניתן להציג

en: Format unavailable
he: פורמט לא זמין

en: Selected books have no formats
he: נבחרו ספרים ללא פורמט

en: Choose the format to view
he: בחר פורמט לצפייה

en: Not all the selected books were available in the %s format. You should convert them first.
he: לא כל הספרים הנבחרים זמינים בפורמט %s. ראשית עליך להמירם.

en: Cannot open folder
he: לא יכול לפתוח תיקייה

en: This book no longer exists in your library
he: ספר זה אינו קיים יותר בספריה שלך

en: %s has no available formats.
he: %s הוא לא פורמט זמין.

en: Virtual library
he: ספריה וירטואלית

en: Cannot add books
he: לא ניתן להוסיף ספרים

en: The path %s does not exist
he: הנתיב %s אינו קיים

en: You do not have permission to read %s
he: אין לך ההרשאות לקריאת %s

en: You do not have permission to read any of the selected files
he: אין בידיך ההרשאות לקרוא אף קובץ מהקבצים שנבחרו

en: Adding books...
he: מוסיף ספרים...

en: Scanning for files...
he: סורק אחר קבצים...

en: Failed to add any books, click "Show details" for more information.
he: נכשל בהוספת כל אחד מהספרים. לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Could not add
he: לא ניתן להוסיף

en: Failed to add some books, click "Show details" for more information.
he: נכשל בהוספת ספר כלשהו, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף.

en: Critical failure
he: כשלון קריטי

en: With error:
he: כולל שגיאה:

en: Failed to merge the book:
he: נכשל במיזוג הספר:

en: Failed to add the book:
he: נכשל בהוספת הספר:

en: Failed to add the file {0} to the book: {1}
he: נכשל בהוספת הקובץ {0} לספר: {1}

en: Adding duplicates
he: מוסיף כפילויות

en: There were problems adding some files, click "Show details" for more information
he: ישנן כמה בעיות בהוספת קבצים מסויימים, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Failed to add any books, click "Show details" for more information
he: נכשל בהוספת כל אחד מהספרים, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Errors while adding
he: שגיאות בזמן ההוספה

en: Ignore
he: התעלם

en: starts with
he: מתחיל ב

en: does not start with
he: לא מתחיל ב

en: ends with
he: מסתיים ב

en: does not end with
he: לא מסתיים ב-

en: Create the rule below, the rule can be used to add or ignore files
he: צור את הכללים שבהמשך, הכלל ניתן לשימוש כדי להוסיף או להתעלם מקבצים

en: the file, if the filename
he: הקובץ, אם שם הקובץ

en: A regular expression
he: ביטוי רגיל

en: <b>{action}</b> the file, if the filename <i>{match_type}</i>: <b>{query}</b>
he: <b>{action}</b> הקובץ, אם שם הקובץ <i>{match_type}</i>: <b>{query}</b>

en: Edit file filter rules
he: ערוך כללי סינון קבצים

en: Change
he: שנה

en: Lower-case
he: אותיות קטנות

en: Upper-case
he: אותיות גדולות

en: is one of
he: זה אחד מ-

en: is not one of
he: זה לא אחד מ-

en: contains
he: מכיל

en: Donate
he: תרום

en: Copy
he: העתק

en: Paste
he: הדבק

en: Select all
he: בחר הכל

en: Manage %s
he: נהל %s

en: Delete the %s format
he: מחק את הפורמט %s

en: Save the %s format to disk
he: שמור את הפורמט %s

en: Set the book cover from the %s file
he: הגדר את כריכת הספר עבור הקבצים %s

en: Compare to the %s format
he: השווה לפורמט %s

en: Open %s with...
he: פתח %s עם...

en: Add other application for %s files...
he: הוסף יישומים אחרים לקבצים %s...

en: Remove %s from this book
he: הסר %s מספר זה

en: Search
he: חיפוש

en: Open cover with...
he: פתח כריכה עם...

en: Paste cover
he: הדבק כריכה

en: Copy cover
he: העתק כריכה

en: Remove cover
he: הסר כריכה

en: Generate cover from metadata
he: צור כריכה מתוך המטא-נתונים

en: Automatically trim borders
he: חיתוך גבולות אוטומטי

en: Trim borders manually
he: חיתוך גבולות ידני

en: Undo last trim
he: בטל חיתוך אחרון

en: Path
he: נתיב

en: Cover size: %(width)d x %(height)d pixels
he: גודל כריכה: %(width)d על %(height)d פיקסלים

en: Options specific to
he: אפשרויות ספציפיות ל-

en: output
he: פלט

en: Form
he: טופס

en: Create a citation tag?
he: ליצור תגית ציטוט?

en: Number
he: מספר

en: E-book options
he: אפשרויות ספר דיגיטלי

en: Catalogs
he: קטלוג

en: Read book
he: קרא ספר

en: Wishlist item
he: רשימת משאלות

en: any date
he: כל תאריך

en: any value
he: כל ערך

en: No genres will be excluded
he: אף סוגה לא תכלל

en: All genres will be excluded
he: כל הסוגות תכללנה

en: You must provide a name.
he: עליך לספק שם.

en: Are you sure you want to delete '%s'?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את '%s'?

en: Are you sure you want to delete rules #%(first)d-%(last)d?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הכללים #%(first)d-%(last)d?

en: Delete Rule
he: מחק כלל

en: False
he: שקר

en: Field
he: שדה

en: Value
he: ערך

en: Prefix
he: קידומת

en: Save
he: שמור

en: Delete
he: מחק

en: Included sections
he: חלקים כלולים

en: List of books, sorted by Author
he: רשימת הספרים, מסודרת לפי הסופרים

en: &Authors
he: &מחברים

en: List of books, sorted by Title
he: רשימת הספרים, מסודרת לפי הכותרת

en: &Titles
he: &כותרות

en: List of series books, sorted by Series
he: רשימת הספרים, מסודרת לפי סדרות

en: &Series
he: &סדרה

en: &Genres
he: &סוגות

en: List of books, sorted by date added to calibre
he: רשימת הספרים, מסודרת לפי תאריך ההוספה לקליבר

en: &Descriptions
he: &תאור

en: Prefixes
he: קידומות

en: Excluded books
he: ספרים שלא נכללו

en: Excluded genres
he: סוגות שלא יכללו

en: Reset to default
he: אפס לברירת מחדל

en: Tags that will be excluded as genres
he: תגיות שתיכללנה כסוגות

en: Other options
he: אפשרויות אחרות

en: &Before
he: &לפני

en: &After
he: &אחרי

en: Catalog cover:
he: כריכת קטלוג:

en: Generate new cover
he: צור כריכה חדשה

en: Use existing cover
he: השתמש בכריכה קיימת

en:  inch
he: אינץ'

en: Toggle
he: החלפה בין מצבים

en: Cover browser
he: דפדפן כריכות

en: Bold
he: עבה

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו-תחתון

en: Strikethrough
he: קו-חוצה

en: Superscript
he: כתב-עילי

en: Subscript
he: כתב-תחתי

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Align left
he: ישר לשמאל

en: Align center
he: יישור למרכז

en: Align right
he: ישר לימין

en: Align justified
he: ישר לשני הצדדים

en: Undo
he: בטל

en: Redo
he: בצע מחדש

en: Remove formatting
he: הסר עיצוב

en: Cut
he: גזור

en: Background color
he: צבע רקע

en: Insert link or image
he: הוסף קישור או תמונה

en: Clear
he: נקה

en: Style the selected text block
he: עצב את בלוק הטקסט הנבחר

en: Normal
he: רגיל

en: Choose background color
he: בחר צבע רקע

en: Invalid URL
he: כתובת URL לא חוקי

en: Create link
he: צור קישור

en: &File
he: &קובץ

en: Images
he: תמונות

en: Choose file
he: בחר קובץ

en: Choose folder
he: בחר תיקייה

en: Enter a URL. If you check the "Treat the URL as an image" box then the URL will be added as an image reference instead of as a link. You can also choose to create a link to a file on your computer. Note that if you create a link to a file on your computer, it will stop working if the file is moved.
he: הכנס את כתובת אתר. אם תבדוק את "טפל ב כתובת האתר כתמונה" תיבה לאחר מכן את כתובת האתר תתווסף כהתייחסות ל תמונה במקום  כקישור. ניתן גם לבחור ליצור קישור לקובץ במחשב שלך. שים לב שאם אתה יוצר קישור לקובץ במחשב שלך, הוא יפסיק לעבוד אם הקובץ מועבר.

en: Enter &URL:
he: הכנס URL&:

en: Treat the URL as an &image
he: התייחס אל כתובת ה-URL כאל &תמונה

en: Enter &name (optional):
he: הכנס &שם (אופציונאלי):

en: Choose a file on your computer:
he: בחר בקובץ במחשב שלך:

en: &Width:
he: &רוחב:

en: &Height:
he: &גובה:

en: Open link
he: פתח קישור

en: Fonts
he: גופנים

en: %s toolbars
he: %s סרגלי כלים

en: Hide
he: הסתר

en: Show
he:  הצג

en: &Title for Table of Contents:
he: &כותרת לתוכן העניינים:

en: input
he: קלט

en: Disable &normalize
he: השבת &נירמול

en: Keep &aspect ratio
he: שמור על יחס &הממדים

en: &Right to left
he: &ימין לשמאל

en: Don't so&rt
he: אל &תמיין

en: &Output format:
he: פורמט &פלט:

en: Debug
he: די-באג

en: Choose debug folder
he: בחר תיקיית די-באג

en: DOCX input
he: קלט DOCX

en: Do not try to autodetect a &cover from images in the document
he: אל תנסה לזהות אוטומטית &כריכה מתמונות במסמך

en: &Custom size:
he: &התאם אישית גודל:

en: Do not insert the &Table of Contents as a page at the start of the document
he: אל &תכניס את תוכן העניינים כדף בתחילת המסמך

en: Do not insert &cover as image at start of document
he: אל תכניס את &הכריכה כתמונה בתחילת המסמך

en: No default &cover
he: אין &כריכת ברירת מחדל

en: Insert inline &Table of Contents
he: הכנס &תוכן עניינים מוטבע

en: Split files &larger than:
he: פצל קבצים &הגדולים מ:

en: No &SVG cover
he: ללא כריכת &SVG

en: &Title for inserted ToC:
he: &כותרת ל-ToC מוטבע:

en: Put inserted Table of Contents at the &end of the book
he: הכנס תוכן עניינים מוטבע ב&סוף הספר

en: Do not &split on page breaks
he: אל &תפצל בשבירת עמוד

en: FB2 input
he: FB2

en: &Base font size:
he: גודל גופן &בסיסי:

en: Use &default values
he: השתמש בערכי &ברירת מחדל

en: &Input document
he: מסמך &קלט

en: &Font size:
he: גודל &גופן:

en: Delete blank lines between paragraphs
he: מחק שורות ריקות בין פסקאות

en: Remove unnecessary hyphens
he: הסר מקפים מיותרים

en: Justify text
he: ישר את הטקסט לשני הצדדים

en: Left align
he: יישר לשמאל

en: Original
he: מקורי

en: &Embed all fonts in document
he: &הטמע את כל הגופנים במסמך

en: &Fonts
he: &גופנים

en: Text &justification:
he: &יישור טקסט:

en: I&nput character encoding:
he: קידוד תווי ק&לט:

en: T&ext
he: ט&קסט

en: No change
he: ללא שינוי

en: &Line size:
he: גודל &שורה:

en: Remove &spacing between paragraphs
he: הסר &רווחים בין פיסקאות

en: Insert &blank line between paragraphs
he: הכנס שורה &ריקה בין פסקאות

en: &Layout
he: &פריסה

en: Filter style information
he: סנן מידע סינון

en: Removes the margin CSS properties. Note that page margins are not affected by this setting.
he: מסיר את מאפייני CSS שוליים. שים לב ששולי העמוד אינם מושפעים מהגדרה זו.

en: &Margins
he: &שוליים

en: &Colors
he: &צבעים

en: &Styling
he: &עיצוב

en: Add &header
he: הוסף &כותרת

en: &Embed fonts
he: גופנים &מוטמעים

en: &Wordspace:
he: &הקדמה:

en: Metadata
he: מטא-נתונים

en: Set the metadata. The output file will contain as much of this metadata as possible.
he: הגדר את המטא-נתונים. קובץ הפלט יכיל כמה שיותר מטא-נתונים, ככל האפשר.

en: This book has no cover
he: לספר זה אין כריכה

en: Choose cover for
he: בחר כריכה עבור

en: Cannot read
he: לא ניתן לקרוא

en: You do not have permission to read the file:
he: אין לך ההרשאות לקריאת הקובץ:

en: Error reading file
he: שגיאת קריאת קובץ

en:  is not a valid picture
he: היא לא תמונה חוקי

en: Change &cover image:
he: שנה תמונת &כריכה:

en: Browse for an image to use as the cover of this book.
he: חפש תמונה לשימוש ככריכה לספר זה.

en: Use cover from &source file
he: השתמש בכריכה מהקובץ ה&מקורי

en: &Title:
he: &כותרת:

en: Change the title of this book
he: שנה את כותרת ספר זה

en: &Author(s):
he: &מחבר/ים:

en: Change the author(s) of this book. Multiple authors should be separated by a comma
he: שנה את המחבר/ים של ספר זה. מחברים מרובים צריכים להיות מופרדים על ידי פסיקים

en: &Publisher:
he: &מוציא לאור:

en: Ta&gs:
he: תגי&ות:

en: Tags categorize the book. This is particularly useful while searching. <br><br>They can be any words or phrases, separated by commas.
he: תגיות לסיווג הספר. תכונה זו שימושית במיוחד בעת חיפוש.<br><br>הם יכולים להיות מילים או ביטויים, מופרדים ע"י פסיקים.

en: &Series:
he: &סדרה:

en: List of known series. You can add new series.
he: רשימה של סדרות ידועות. אתה יכול להוסיף סדרה חדשה.

en: Book
he:  ספר

en: Ignore &margins
he: התעלם מ&שוליים

en: Do not convert all images to &JPEG (may result in images not working in older viewers)
he: אל תמיר את כל התמונות ל-&JPEG (עלול לגרום לתמונות שאינן עובדות במציגים ישנים)

en: Kindle options
he: אפשרויות קינדל

en: MOBI file &type:
he: &סוג קובץ MOBI:

en: <b>WARNING:</b> Various Kindle devices have trouble displaying the new or both MOBI filetypes. If you wish to use the new format on your device, convert to AZW3 instead of MOBI.
he: <b>אזהרה:</b> מספר סוגים של מכשירי קינדל לא יכולים להציג את פורמט MOBI החדש או הכפול. אם ברצונך להשתמש בפורמט החדש על גבי המכשיר שלך, המר את לפורמט AZW3 במקום MOBI.

en: unlimited
he: בלתי מוגבל

en: %(width)d x %(height)d pixels
he: %(width)d על %(height)d פיקסלים

en: Screen size: %s
he: גודל מסך: %s

en: Page setup
he: הגדרות עמוד

en: &Output profile:
he: פרופיל &פלט:

en: Profile description
he: תיאור פרופיל

en: &Input profile:
he: פרופיל &קלט:

en: Margins
he: שוליים

en: &Left:
he: &שמאל:

en: Unchanged
he: לא שונה

en: &Top:
he: &קצה-עליון:

en: &Right:
he: &ימין:

en: &Bottom:
he: &קצה-תחתון:

en: &Format:
he: &פורמט:

en: &Inline TOC
he: TOC &מוטבע

en: PDF input
he: קלט PDF

en: &Unit:
he: &יחידה:

en: Preserve &aspect ratio of cover
he: שמור על יחס &מימדי הכריכה

en: Add page &numbers to the bottom of every page
he: הוסף &מספרי עמוד בתחתית כל דף

en: Add a printable &Table of Contents at the end
he: הוסף &תוכן עניינים הניתן להדפסה בסוף

en: &Title for ToC:
he: &כותרת עבור ToC:

en: S&tandard font:
he: גופן ס&טנדרטי:

en: Default font si&ze:
he: גודל גו&פן ברירת מחדל:

en: Page headers and footers
he: כותרות עמוד עליונות ותחתונות

en: No formats available
he: אין פורמטים זמינים

en: Could not open file
he: לא ניתן לפתוח קובץ

en: Could not open the file, do you have it open in another program?
he: לא ניתן  לפתוח קובץ זה, האם זה פתוח בתוכנה אחרת?

en: Failed to generate preview
he: נכשל ביצירת תצוגה מקדימה

en: Open book
he: פתח ספר

en: &Test
he: &בדוק

en: Goto:
he: עבור ל:

en: &Previous
he: &הקודם

en: &Next
he: &הבא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: RTF input
he: קלט RTF

en: Ignore &WMF images in the RTF file
he: התעלם מתמונות &WMF במסמכי RTF.

en: Search &
    replace
he: חיפוש
    והחלפה

en: Failed to read
he: נכשל בקריאת

en: Invalid regular expression
he: ביטוי רגיל לא חוקי

en: Invalid regular expression: %s
he: ביטוי רגיל לא חוקי: %s

en: &Add
he: &הוסף

en: Remove the currently selected expression
he: הסר את הביטוי הנוכחי שנבחר

en: &Remove
he: &הסר

en: &Load
he: &טען

en: &Save
he: &שמור

en: Move expression down.
he: העבר ביטוי למטה.

en: Restore &defaults
he: שחזר &ברירת מחדל

en: &Input format:
he: פורמט &קלט:

en: Convert
he: המר

en: Insert &metadata as page at start of book
he: &הכנס מטא-נתונים כעמוד בתחילת הספר

en: Remove &fake margins
he: הסר שוליים &מזויפות

en: Remove first &image
he: הסר &תמונה ראשונה

en: Table of
    Contents
he: תוכן
    עניינים

en: Number of &links to add to Table of Contents:
he: מספר ה&קישורים להוספה לתוכן העניינים:

en: Allow &duplicate links when creating the Table of Contents
he: אפשר קישורים &כפולים בעת יצירת תוכן העניינים

en: TXT input
he: קלט TXT

en: Structure
he: מבנה

en: &Maximum line length:
he: אורך &שורה מקסימלי:

en: Do not remove links (<a> tags) before processing
he: אין להסיר קישורים (<a> tags) לפני עיבוד

en: With &value:
he: עם &הערך:

en: (A regular expression)
he: (ביטוי רגיל)

en: Choose color
he: בחר צבע

en: &Name:
he: &שם:

en: Color &1:
he: צבע &1:

en: Color &2:
he: צבע &2:

en: The color scheme name "%s" is invalid. It must start with a # and be at least two characters long.
he: שם ערכת הצבעים "%s" אינו חוקי. הוא חייב להתחיל עם # ולהיות באורך של לפחות שני תווים.

en: Choose a color scheme to be used for this generated cover.
he: בחר ערכת צבעים לשימוש ביצירת כריכה זו.

en: &New color scheme
he: תבנית צבע &חדשה

en: &Edit color scheme
he: &ערוך תבנית צבע

en: &Remove color scheme
he: &הסר ערכת צבעים

en: &Styles
he: &סגנונות:

en: Choose a style to be used for this generated cover.
he: בחר סגנון לשימוש ביצירת כריכה זו.

en: &Title font family:
he: &כותרת משפחת גופנים:

en: &Title font size:
he: גודל גופן &כותרת:

en: &Subtitle font size:
he: גודל גופן &כותרת-משנה:

en: Cover &width:
he: &רוחב כריכה:

en: Cover &height:
he: &גובה כריכה:

en: &Text
he: &טקסט

en: Change the &title template
he: שנה את תבנית ה&כותרת

en: The title template
he: תבנית הכותרת

en: Change the &sub-title template
he: שנה את תבנית כותרת-ה&משנה

en: The sub-title template
he: תבנית כותרת-המשנה

en: My Color Scheme
he: ערכבת הצבע שלי

en: Cannot edit
he: לא ניתן לערוך

en: Cannot edit a builtin color scheme. Create a new color scheme instead.
he: אין אפשרות לערוך תבנית צבע מובנית. צור ערכת צבעים חדשה במקום.

en: Cannot remove
he: לא ניתן להסיר

en: Cannot remove a builtin color scheme.
he: לא ניתן להסיר ערכת צבעים מובנית.

en: Author One
he: מחבר אחד

en: Author Two
he: מחבר שני

en: A series of samples
he: סדרה לדוגמה

en: Tag One
he: תגית אחת

en: Tag Two
he: תגית שנייה

en: Some publisher
he: מוציא לאור כלשהו

en: Save these settings as the &defaults for future use
he: שמור הגדרות אלה כ&ברירת מחדל לשימוש עתידי

en: Edit rule
he: ערוך כלל

en: This rule is invalid, please remove it
he: כלל זה אינו חוקי, אנא הסר אותו

en: E&xport
he: י&יצא

en: &Import
he: &ייבא

en: &Test rules
he: &בדוק כללים

en: Save this ruleset for later re-use
he: שמור מערכת כללים עבור שימוש מאוחר

en: Load a previously saved ruleset
he: טען מערכת כללים קודמת שמורה

en: No rules
he: אין כללים

en: Choose file to import rules from
he: בחר קובץ ליבוא כללים ממנו

en: Values changed
he: הערכים שונו

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Today
he: היום

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: Clear series
he: נקה סדרה

en: Remove all tags
he: הסר את כל תגיות

en: tags to remove
he: תגיות להסרה

en: No details available.
he: אין פרטים זמינים

en: Device no longer connected.
he: התקן אינו מחובר עוד

en: Get device information
he: קבל מידע על התקן

en: Set library information
he: הגדר מידע ספריה

en: Get list of books on device
he: קבל רשימת ספרים שעל ההתקן

en: Prepare files for transfer from device
he: הכן קבצים להעברה אל ההתקן

en: Get annotations from device
he: קבל הערות מההתקן

en: Send metadata to device
he: שלח נתוני מטה-דאטה אל ההתקן

en: Send collections to device
he: שלך אוספים אל ההתקן

en: Delete books from device
he: מחק ספרים מההתקן

en: Download books from device
he: הורד ספרים מההתקן

en: View book on device
he: צפה בספר על ההתקן

en: Set default send to device action
he: קבע ברירת מחדל לפעולת שליחה להתקן

en: Send to main memory
he: שלח לזיכרון הראשי

en: Send to storage card A
he: שלח לכרטיס הרחבה א (A)

en: Send to storage card B
he: שלח לכרטיס הרחבה ב (B)

en: Send specific format to
he: שלח פורמט מסויים ל-

en: Send and delete from library
he: שלח ומחק מהספריה

en: Eject device
he: נתק מכשיר

en: Error communicating with device
he: תקלת תקשורת עם ההתקן

en: Manage the %s?
he: לנהל את %s?

en: Detected the <b>%s</b>. Do you want calibre to manage it?
he: זיהה את <b>%s</b>. האם אתה רוצה שקליבר ינהל אותו?

en: No suitable formats
he: אין פורמטים תואמים

en: Running jobs
he: משימות רצות

en: Cannot configure the device while there are running device jobs.
he: לא ניתן לקבוע תצורת ההתקן כל עוד ישנן משימות התקן שרצות.

en: Configure %s
he: קביעת תצורת %s

en: Restart calibre for the changes to %s to be applied.
he: אתחל את קליבר כדי שהשינויים %s ייושמו.

en: Error talking to device
he: תקלה בתקשורת עם ההתקן

en: There was a temporary error talking to the device. Please unplug and reconnect the device or reboot.
he: תקלה זמנית אירעה בזמן התקשורת עם ההתקן. אנא נתק וחבר מחדש את ההתקן או אתחל אותו.

en:  detected.
he: זוהה

en: Device:
he: התקן:

en: No books
he: אין ספרים

en: selected to send
he: נבחר לשליחה

en: No device
he: אין התקן

en: No device connected
he: אין התקן מחובר

en: Choose format to send to device
he: בחר פורמט לשליחה אל ההתקן

en: Cannot send: No device is connected
he: לא ניתן לשלוח: אף התקן לא מחובר

en: Cannot send: Device has no storage card
he: לא ניתן לשלוח: להתקן אין כרטיס אחסון

en: No card
he: אין כרטיס

en: Auto convert the following books before uploading to the device?
he: לבצע המרה אוטומטית של הספרים לפני העלאה להתקן?

en: Sending catalogs to device.
he: שולח קטלוגים להתקן

en: Sending news to device.
he: שולח חדשות להתקן

en: Sending books to device.
he: שולח ספרים אל ההתקן

en: Could not upload the following books to the device, as no suitable formats were found. Convert the book(s) to a format supported by your device first.
he: לא ניתן להעלות את הספר/ים הבאים אל ההתקן, כיוון שלא נמצא פורמט מתאים. המר קודם את הספר/ים לפורמט הנתמך על ידי המכשיר שלך.

en: No space on device
he: לא נותר מקום על ההתקן

en: <p>Cannot upload books to device there is no more free space available
he: <p>לא ניתן להעלות ספרים אל המכשיר. לא נותר מקום פנוי

en: Incorrect destination
he: יעד שגוי

en: Analyzing books on the device: %d%% finished
he: בוחן את הספרים שעל המכשיר: %d%% הסתיימו.

en: Device
he: התקן

en: Unknown formats
he: פורמטים לא ידועים

en: Invalid template
he: תבנית לא חוקית

en: Select available formats and their order for this device
he: בחר פורמטים זמינים ואת הסדר שלהם עבור התקן זה

en: Save &template:
he: שמור &תבנית:

en: No formats selected
he: לא נבחרו פורמטים

en: You must choose at least one format to send to the device
he: יש לבחור לפחות פורמט אחד אחד לשליחה אל ההתקן

en: <b>Save &template</b> to control the filename and
            location of files sent to the device:
he: <b>שמור &תבנית</b> כדי לשלוט על שם הקובץ ועל
    המיקום של הקבצים הנשלחים אל ההתקן:

en: Browse for a folder on the device
he: מצא תיקיה על ההתקן

en: Select the devices to be <b>ignored</b>. calibre <b>will not</b>
                connect to devices with a checkmark next to their names.
he: בחר בהתקנים שיש <b>להתעלם מהם</b>. קליבר <b>לא</b>
    יתחבר להתקנים שיש סימון ליד השם שלהם.

en: Folder on the device
he: תיקייה על גבי ההתקן

en: &Remove rule
he: &הסר כלל

en: Format specific sending
he: שולח פורמט מסויים

en: Add a &new rule
he: הוסף כלל &חדש

en: The <b>%s</b> device has no serial number, it cannot be configured
he: להתקן <b>%s</b> לא קיים מספר סידורי. לא ניתן להגדיר אותו

en: <b>No MTP device connected.</b><p> You can only configure the MTP device plugin when a device is connected.
he: <b>אין התקן MTP מחובר</b>. <p>ניתן להגדיר תוסף התקן MTP כאשר ההתקן מחובר

en: If you want to un-ignore a previously ignored MTP device, use the "Ignored devices" tab.
he: אם ברצונך לבטל הגדרת התעלמות מהתקן MTP, השתמש בלשונית "התעלמות מהתקנים".

en: Choose the formats to send to the %s
he: בחר את הפורמט לשליחה ל-%s

en: &Ignore the %s in calibre
he: &התעלם מ-%s בקליבר

en: Show device information
he: הצג מידע על התקן

en: Copy to clipboard
he: העתק ללוח

en: The %s will be ignored in calibre
he: קליבר יתעלם מ-%s

en: Configure
he: הגדר

en: Choose folder on device
he: בחר תיקיה על גבי המכשיר

en: <b>Scanned folders:</b>
he: <b>תיקיות סרוקות:</b>

en: You can select which folders calibre will scan when searching this device for books.
he: ניתן לבחור אילו תיקיות ייסרקו על ידי קליבר כאשר סורקים את ההתקן כדי למצוא ספרים

en: Choose folders to scan
he: בחר תיקיות לסריקה

en: How many empty books?
he: כמה ספרים ריקים?

en: How many empty books should be added?
he: כמה ספרים ריקים יש להוסיף?

en: Set the author of the new books to:
he: הגדר את המחבר של הספרים החדשים ל:

en: Reset author to Unknown
he: אפס מחבר ל-"לא ידוע"

en: Set the series of the new books to:
he: הגדר את הסדרה של הספרים החדשים ל:

en: Reset series
he: אפס סדרה

en: Set the title of the new books to:
he: הגדר את הכותרת של הספרים החדשים ל:

en: Reset title
he: אפס כותרת

en: Add books by ISBN
he: הוסף ספרים לפי מסת"ב (ISBN)

en: &Paste from clipboard
he: &הדבק מהלוח

en: &Tags to set on created book entries:
he: &תגיות להגדרה ברשומות ספר שנוצרו:

en: Some invalid ISBNs
he: כמה מסת"בים (ISBN) אינם חוקיים

en: All invalid ISBNs
he: כל המסת"בים (ISBN) אינם חוקיים

en: All the ISBNs you entered were invalid. No books can be added.
he: כל המסת"בים (ISBN) שהכנסת אינם חוקיים. לא ניתן להוסיף ספרים.

en: Edit authors
he: ערוך מחברים

en: Edit the authors for this book. You can drag and drop to re-arrange authors
he: ערוך את המחברים לספר הזה. אתה יכול לגרור ולשחרר בכדי לארגן מחדש את המחברים

en: Enter an author to add
he: הכנס מחבר להוספה

en: &Remove selected
he: &הסר נבחרים

en: Configure the Book details window
he: הגדר את חלון פרטי הספר

en: Select displayed metadata
he: בחר מטא-נתונים להצגה

en: Fit &cover within view
he: התאם &כריכה לתצוגה

en: Next [%s]
he: הבא [%s]

en: Previous [%s]
he: הקודם [%s]

en: Configure this view
he: הגדר את התצוגה הזו

en: This book is marked
he: הספר הזה סומן

en: This book is marked as: %s
he: ספר זה מסומן כ: %s

en: No help available
he: אין תמיכה זמינה

en: No help available for this output format.
he: אין תמיכה זמינה לפורט הפלט הזה.

en: Generate catalog
he: יצירת קטלוג

en: Generate catalog for {0} books
he: יצירת קטלוג עבור {0} ספרים

en: Catalo&g format:
he: פורמט קטלו&ג:

en: Catalog &title (existing catalog with the same title will be replaced):
he: כותרת &קטלוג (קטלוג קיים עם אותה הכותרת יוחלף):

en: &Send catalog to device automatically
he: &שלח קטלוג אל ההתקן באופן אוטומטי

en: &Add catalog to library
he: &הוסף קטלוג לספרייה

en: Catalog options
he: אפשרויות קטלוג

en: This will take a while, please wait...
he: זה יקח זמן מה, אנא המתן...

en: &Run the check again
he: &הרץ את הבדיקה שנית

en: Copy &to clipboard
he: העתק &ללוח

en: &Done
he: &בצע

en: Mark &all for delete
he: סמן &הכל למחיקה

en: Delete &marked
he: מחק &מסומנים

en: Mar&k all for fix
he: סמן הכל לתי&קון

en: &Fix marked
he: &תקן מסומנים

en: The marked files and folders will be <b>permanently deleted</b>. Are you sure?
he: הקובץ(ים) והתיקיה(יות) שסומנו <b>ימחק(ו) לצמיתות</b>. האם הנך בטוח?

en: Format
he: פורמט

en: Choose location for calibre library
he: בחר מיקום עבור ספריית קליבר

en: The location %s contains the current calibre library
he: המיקום %s מכיל את ספריית הקליבר הנוכחית

en: Bad location
he: מיקום שגו

en: There is no existing calibre library at %s
he: אין ספריית קליבר קיימת ב-%s

en: Moving library, please wait...
he: מעביר ספרייה, אנא המתן...

en: Scanning...
he: סורק...

en: Failed to move library
he: העברת הספריה נכשלה

en: No location selected
he: לא נבחר מיקום

en: %s is not an existing folder
he: %s אינה תיקייה קיימת

en: Choose your calibre library
he: בחר את ספריית הקליבר שלך

en: Your calibre library is currently located at {0}
he: ספרית הקליבר שלך נמצאת כרגע ב-{0}

en: &Create an empty library at the new location
he: &צור ספרייה חדשה במיקום החדש

en: &Copy structure from the current library
he: &העתק קיצור דרך מהספרייה הנוכחית

en: Add "%s" to toolbars or menus
he: הוסף "%s" לסרגלי כלים או תפריטים

en: Select the toolbars and/or menus to add <b>%s</b> to:
he: בחר את סרגלי הכלים ו/או התפריטים להוספת <b>%s</b> ל:

en: Edit "{0}"
he: עריכת "{0}"

en: &Show this warning again
he: &הצג אזהרה זו שוב

en: {num} of {series}
he: {num} של {series}

en: Has cover
he: ישנה כריכה

en: Target book
he: ספר יעד

en: Select folder to open as device
he: בחר בתיקיה שתיפתח כהתקן

en: Create a new news source by clicking one of the buttons below
he: צור מקור חדשות חדש על ידי לחיצה על אחד הלחצנים הבאים

en: day(s)
he: יום/ימים

en: The oldest article to download
he: הכתבה הישנה ביותר להורדה

en: &Oldest article:
he: הכתבה ה&ישנה ביותר:

en: Maximum number of articles to download per feed.
he: מספרי מירבי של כתבות להורדה לכל פיד.

en: &Max. number of articles per feed:
he: מספר &מירבי של כתבות להורדה לכל פיד:

en: Move selected feed up
he: הזז פיד נבחר מעלה

en: Remove selected feed
he: הסר פיד נבחר

en: Move selected feed down
he: הזז פיד נבחר מטה

en: &Add feed
he: &הוסף פיד

en: No feed title
he: אין כותרת פיד

en: You must specify a title for the feed
he: עליך לציין כותרת עבור הפיד

en: No feed URL
he: אין כתובת URL של הפיד

en: You must specify a URL for the feed
he: עליך לציין כתובת URL עבור הפיד

en: Title required
he: נדרשת כותרת

en: You must give your news source a title
he: עליך לתת למקורות החדשים שלך כותרת

en: Feed required
he: נדרש פיד

en: You must add at least one feed to your news source
he: עליך להוסיף לפחות פיד אחד למקור החדשות שלך

en: Go
he: עבור

en: Add custom news source
he: הוסף מקור חדשות מותאם אישית

en: Import &OPML
he: ייבא &OPML

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: &Sort by:
he: &מיין לפי:

en: Size
he: גודל

en: All checked books will be <b>permanently deleted</b> from your device. Please verify the list.
he: כל הספרים שסומנו <b>יימחקו באופן סופי</b> מההתקן. נא לוודא שהרשימה נכונה

en: Delete from device
he: מחק מהמכשיר

en: No item selected
he: לא נבחר פריט

en: No items selected
he: לא נבחרו פריטים

en: You must select at least one item from the list.
he: עליך לבחור לפחות פריט אחד מהרשימה.

en: Are you sure you want to delete the following items?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הפריטים הבאים?

en: Rename the item in every book where it is used.
he: שנה את שם הפריט בכל ספר בו הוא נמצא בשימוש.

en: Books with the same titles as the following already exist in calibre. Select which books you want added anyway.
he: ספרים עם אותן הכותרות כבר קיימים בקליבר. בחר אילו ספרים אתה רוצה להוסיף בכל מקרה.

en: %(title)s by %(author)s [%(formats)s]
he: %(title)s מאת %(author)s [%(formats)s]

en: Already in calibre:
he: כבר נמצא בקליבר:

en: No matches found
he: לא נמצאו התאמות

en: Author sort
he: סידור מחבר

en: Count
he: מונה

en: Link
he: הפנייה

en: Copy to author sort
he: העתק לסידור מחברים

en: Copy to author
he: העתק למחברים

en: Manage authors
he: נהל מחברים

en: &Search for:
he: &חפש:

en: &URL:
he: &כתובת:

en: Color
he: צבע

en: Was
he: היה

en: Choose a folder for this library
he: בחר תיקייה עבור ספרייה זו

en: This is a simple way to move your calibre installation with all its data to a new computer, or to replicate your current setup on a second computer.
he: זוהי דרך פשוטה להעביר את הקליבר המותקן שלך עם כל הנתונים שבו למחשב חדש, או לשכפל את ההגדרות הנוכחיות שלך למחשב שני.

en: &Export all your calibre data
he: &ייצא את כל נתוני הקליבר שלך

en: &Import previously exported data
he: &ייבא את ייצוא הנתונים האחרון

en: Calculating...
he: מחשב...

en: Select which libraries you want to export below
he: בחר תחת איזו ספרייה תרצה לייצא

en: Specify the folder containing the previously exported calibre data that you wish to import.
he: ציין את התיקייה המכילה את נתוני קליבר שיוצאו בייצואים הקודמים שברצונך לייבא.

en: Choose &folder
he: בחר &תיקייה

en: Specify locations for the libraries you want to import. A location must be an empty folder on your computer. If you leave any blank, those libraries will not be imported.
he: ציין מיקומים עבור הספריות שברצונך לייבא. מיקום חייב להיות תיקייה ריקה במחשב שלך. אם תשאיר ריק, ספריות אלה לא ייובאו.

en: Select folder with exported data
he: בחר תיקייה עם הנתונים שיוצאו

en: The folder {0} is not valid: {1}
he: התיקייה {0} אינה חוקית: {1}

en: No folder selected
he: לא נבחרה תיקייה

en: You must select a folder containing the previously exported data that you wish to import
he: עליך לבחור תיקייה המכילה את ייצוא הנתונים האחרון שברצונך לייבאו

en: %s is not a folder
he: %s איננה תיקייה

en: Not a folder
he: איננה תיקייה

en: %s is not an empty folder
he: %s איננה תיקייה ריקה

en: Folder not empty
he: תיקייה לא ריקה

en: No libraries selected
he: לא נבחרו ספריות

en: Exporting all calibre data...
he: מייצא את כל נתוני הקליבר...

en: Failed to export data.
he: נכשל ביצוא נתונים.

en: Importing all calibre data...
he: מייבא את כל נתוני הקליבר...

en: Failed to import data.
he: נכשל ביבוא נתונים.

en: Active jobs
he: משימות פעילות

en: Find next match
he: מצא התאמה הבאה

en: &Search
he: &חפש

en: &Stop selected jobs
he: &עצור משימות נבחרות

en: &Hide selected jobs
he: &הסתר משימות נבחרות

en: Show job &details
he: הצג &פרטי משימה

en: Show &all jobs
he: הצג את &כל המשימות

en: Stop &all non device jobs
he: עצור את כל התהליכים שלא קשורים למכשיר

en: &Hide all jobs
he: &הסתר את כל המשימות

en: Authors
he: מחברים

en: You must select a matching book
he: עליך לבחור ספר תואם

en: Do a search to find the book you want to match
he: חפש כדי למצוא את הספר שאתה רוצה להתאים

en: <p>Remember to update metadata on the device when you are done (Right click the device icon and select <i>Update cached metadata</i>)</p>
he: <p>יש לזכור לעדכן את המטא-נתוניפ שעל המכשיר אחרי שסיימתם (הקלקה ימנית על אייקון המכשיר ובחירה באפשרות <i>עדכן מטמון מטא-נתונים</i>)</p>

en: Show &details
he: הצג &פרטים

en: Hide &details
he: הסתר &פרטים

en: Show detailed information about this error
he: הצג פירוט מידע אודות שגיאה זו

en: Copied
he: הועתק

en: Abort
he: בטל

en: &Retry
he: נסה &שנית

en: Processing %d books, please wait...
he: מעבד %d ספרים, אנא המתן...

en: Character match
he: תו תואם

en: Book %d:
he: ספר %d:

en: Enter an identifier type
he: הזן את סוג המזהה

en: You must specify a search expression in the "Search for" field
he: עליך לציין ביטוי חיפוש בשדה "חפש אחר"

en: Search/replace invalid
he: חיפוש/החלפה לא תקינה

en: Search/replace is invalid: %s
he: החיפוש/החלפה אינו חוקי: %s

en: Delete saved search/replace
he: מחק חיפוש שמור/החלף

en: The selected saved search/replace will be deleted. Are you sure?
he: החיפושים/החלפות השמורות יימחקו. אתה בטוח?

en: Save search/replace
he: שמור חיפוש/החלפה

en: Search/replace name:
he: חפש/החלף שם:

en: &Author(s):
he: &מחבר/ים:

en: A&utomatically set author sort
he: י&ישם אוטומטית מיון מחברים

en: S&wap title and author
he: ה&חלף בין המחבר והכותרת

en: Author s&ort:
he: &סידור המחבר:

en: &Rating:
he: &דירוג:

en: &Apply rating
he: &החל דירוג

en: &Publisher:
he: &מוציא לאור:

en: If checked, the publisher will be cleared
he: אם אפשרות זו מסומנת, המחברים ינוקו

en: &Clear pub
he: &נקה מחברים

en: Add ta&gs:
he: הוסף תגי&ות:

en: &Remove tags:
he: &הסר תגיות:

en: Check this box to remove all tags from the books.
he: סמן תיבה זו כדי להסיר את כל התגיות

en: &Clear all
he: &נקה הכל

en: If checked, the series will be cleared
he: אם אפשרות זו מסומנת, הסדרה תמחק

en: &Clear series
he: &נקה סדרה

en: &Force numbers to start with:
he: &הגדר מספרים להתחיל ב:

en: &Date:
he: &תאריך:

en: P&ublished:
he: פ&ורסם:

en: Clear published date
he: נקה תאריך פרסום

en: &Languages:
he: &שפות:

en: Update &title sort
he: עדכן סידור &כותרת

en: Change &cover
he: שנה &כריכה

en: &Generate default cover
he: צור כריכת ברירת מחדל

en: &Remove cover
he: &הסר כריכה

en: &Trim cover (DANGEROUS)
he: כריכה &לחיתוך (מסוכן)

en: &Clone covers
he: &שכפל כריכות

en: Set the co&mments for all selected books
he: הגדר את הה&ערות עבור כל הספרים שנבחרו

en: &Basic metadata
he: מטא-נתונים &בסיסי

en: &Custom metadata
he: מטא-נתונים &מותאם אישית

en: Save current search/replace
he: שמור חיפוש/החלפה נוכחים

en: Sa&ve
he: שמ&ור

en: Search &mode:
he: &מצב חיפוש:

en: Search &field:
he: &שדה חיפוש:

en: The name of the field that you want to search
he: שם השדה שאתה רוצה לחפש

en: &Template:
he: &תבנית:

en: Enter what you are looking for, either plain text or a regular expression, depending on the mode
he: הזן את מה שאתה מחפש, טקסט רגיל או ביטוי רגיל, בהתאם למצב

en: &Replace with:
he: &החלף עם:

en: Specify how the text should be copied into the destination.
he: ציין כיצד הטקסט צריך להיות מועתק ליעד.

en: Identifier type:
he: סוג מזהה:

en: with values separated b&y
he: עם ערכים המופרדים ב&-

en: Test text
he: בדוק טקסט

en: Test result
he: תוצאות בדיקה

en: &Search and replace
he: &חפש והחלף

en: &Refresh book list after edit
he: &רענן את רשימת הספרים לאחר העריכה

en: &Clear
he: &נקה

en: Import OPML file
he: ייבא קובץ OPML

en: Path to OPML file
he: נתיב לקובץ OPML

en: Browse for OPML file
he: אתר קובץ OPML

en: &OPML file:
he: קובץ &OPML:

en: Maximum number of articles to download per RSS feed
he: מספר מרבי של מאמרים להורדה בכל עדכון RSS

en: &Maximum articles per feed:
he: מספר &כתבות מירבי לכל פיד:

en:  days
he:  ימים

en: Select OPML file
he: בחר קובץ OPML

en: OPML files
he: קבצי OPML

en: You must specify the path to the OPML file to import
he: עליך לציין את הנתיב אל קובץ OPML ליבוא

en: No feeds found
he: לא נמצאו פידים

en: No importable RSS feeds found in the OPML file
he: לא נמצאו פידי RSS הניתנים לייבוא בקובץ ה-OPML

en: System default
he: ברירת מחדל של המערכת

en: Password needed
he: סיסמה נדרשת

en: &Username:
he: &שם משתמש:

en: &Password:
he: סיסמה:

en: &Show password
he: &הצג סיסמה

en: Restart required
he: נדרש אתחול

en: All
he: הכל

en: Installed
he: הותקן

en: Not installed
he: לא הותקן

en: Update available
he: עדכון זמין

en: Status
he: מצב

en: Available
he: זמין

en: Released
he: שחרור

en: New version available
he: גרסה חדשה זמינה

en: Latest version installed
he: גרסה אחרונה הותקנה

en: Right-click to see more options
he: מקש ימני לאפשרויות נוספות

en: This plugin can only be installed on: %s
he: תוסף זה ניתן להתקנה ב: %s בלבד

en: You can install this plugin
he: אתה יכול להתקין את התוסף הזה

en: A new version of this plugin is available
he: גרסה חדשה של תוסף זה זמינה

en: Plugin homepage
he: דף הבית של התוסף

en: Update Check Failed
he: בדיקת עדכון נכשלה

en: User plugins
he: תוספי משתמש

en: Description
he: תיאור

en: &Install
he: &התקן

en: Install the selected plugin
he: התקן את התוספים הנבחרים

en: &Customize plugin
he: &התאמה אישית של תוסף

en: Customize the options for this plugin
he: התאמה אישית של האפשרויות עבור תוסף זה

en: Enable or disable this plugin
he: הפעל או בטל תוסף זה

en: &Remove plugin
he: &הסר תוסף

en: Uninstall the selected plugin
he: הסר את התוספים הנבחרים

en: &Customize plugin
he: &התאמה אישית של תוסף

en: Are you sure you want to uninstall the <b>%s</b> plugin?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את התוסף <b>%s</b>?

en: Install %s
he: התקן %s

en: Installing plugin: %s
he: מתקין תוסף: %s

en: Plugin installed: %s
he: תוסף הותקן: %s

en: Must restart
he: אתחול חובה

en: You must restart calibre before you can configure the <b>%s</b> plugin
he: עליך לאתחל את קליבר לפני שתוכל לקבוע תצורת התוסף <b>%s</b> הזה

en: Aborting...
he: מבטל...

en: Undock
he: בטל עגינה

en: &Item: {0} ({1})
he: &פריט: {0} ({1})

en: **No items found**
he: **לא נמצאו ספרים**

en: Click in a column  in the library view to see the information for that book
he: לחץ על עמודה בתצוגת הספרייה כדי לראות את המידע על ספר זה

en: &Books with selected item "{0}": {1}
he: &{1} ספרים עם הפריט הנבחר: "{0}"

en: &Lock Quickview contents
he: &נעל חלון תצוגה-מהירה

en: &Refresh
he: &רענן

en: &Dock
he: &עגן

en: &Close
he: &סגור

en: &Add search
he: &הוסף חיפוש

en: &Edit search
he: &ערוך חיפוש

en: The current saved search will be <b>permanently deleted</b>. Are you sure?
he: החיפוש השמור הנוכחי <b>ימחק לצמיתות </b>. האם אתה בטוח?

en: &Download after:
he: &הורד אחרי:

en: &Days of the month:
he: &ימי החודש:

en: Download &after:
he: הורד &אחרי:

en: &Download every:
he: &הורד כל:

en: days
he:  ימים

en: &Schedule
he: &תזמון

en: &Schedule for download:
he: תזמון להורדה:

en: &Days of  week
he: &ימים בשבוע

en: Da&ys of month
he: ימ&ים בחודש

en: Every &x days
he: כל &X ימים

en: For the scheduling to work, you must leave calibre running.
he: בכדי שהתזמון יעבוד, עליך להשאיר את קליבר פועל.

en: Add &title as tag
he: הוסף &כותרת כתגית

en: all issues
he: כל הנושאים

en: Delete downloaded &news older than:
he: מחק &חדשות שהורדו הישנות מ:

en: never delete
he: לעולם אל תמחק

en: Download &all scheduled
he: הורד את &כל המתוזמנים

en: Download all scheduled news sources at once
he: הורד את כל מקורות החדשות שבתזמון בבת אחת

en: &Download now
he: &הורד עכשיו

en: Need username and password
he: נדרשים שם משתמש וסיסמה

en: (optional)
he: (אופציונאלי)

en: Created by:
he: נוצר על ידי:

en: Download %s now
he: הורד %s עכשיו

en: Last downloaded: never
he: הורדה אחרונה: מעולם לא

en: %(days)d days, %(hours)d hours and %(mins)d minutes ago
he: לפני %(days)d ימים, %(hours)d שעות ו- %(mins)d דקות

en: Last downloaded:
he: הורדה אחרונה:

en: Cannot download news as no internet connection is active
he: לא ניתן להוריד חדשות כאשר אין חיבור אינטרנט פעיל

en: No internet connection
he: אין חיבור אינטרנט

en: Schedule news download
he: תזמון הורדת חדשות

en: Download all scheduled news sources
he: הורד את כל מקורות החדשות שבתזמון

en: equal to
he: שווה ל-

en: before
he: לפני

en: after
he: אחרי

en: before or equal to
he: לפני כן, או שווה ל-

en: after or equal to
he: אחרי כן, או שווה ל-

en: What &kind of match to use:
he: באיזה &סוג של התאמה להשתמש:

en: Contains: the word or phrase matches anywhere in the metadata field
he: מכיל: מילה או ביטוי התואמים בכל מקום בשדה המטא-נתונים

en: Equals: the word or phrase must match the entire metadata field
he: שווה: המילה או הביטוי חייב להתאים לתחום המטא-נתונים כולו

en: Regular expression: the expression must match anywhere in the metadata field
he: ביטוי רגיל: הביטוי חייב להתאים בכל מקום בתחום המטא-נתונים

en: Find entries that have...
he: מצא ערכים שיש להם...

en: But don't show entries that have...
he: אבל אל תציג ערכים שיש להם...

en: A&ll these words:
he: כ&ל המילים הללו:

en: &This exact phrase:
he: הביטוי המדויק &הזה:

en: O&ne or more of these words:
he: א&חד או יותר מהמילים הבאות:

en: Any of these &unwanted words:
he: כל אחת מהמילים &הלא רצויות הבאות:

en: &Author:
he: &מחבר:

en: &Search the
he: &חפש את

en: &year
he: &שנה

en: mo&nth
he: חו&דש

en: &day
he: &יום

en: months
he: חודשים

en: weeks
he: שבועות

en: years
he: שנים

en: This month
he: החודש הזה

en: Yesterday
he: אתמול

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Choose formats
he: בחר פורמטים

en: &Edit
he: &ערוך

en: Use a password if calibre is running on a network that is not secure. For example, if you run calibre on a laptop, use that laptop in an airport, and want to connect your smart device to calibre, you should use a password.
he: יש להשתמש בסיסמא אם קליבר רץ על רשת שאינה מאובטחת. לדוגמה, אם קליבר רץ על מחשב נייד שמחובר לרשת אלחוטית של נמל תעופה, מומלץ להגדיר סיסמא לפני חיבור מכשיר למחשב.

en: Check this box if you want calibre to automatically start the smart device interface when calibre starts. You should not do this if you are using a network that is not secure and you are not setting a password.
he: סמן אפשרות זו אם ברצונך ש-celibre תפתח את ממשק המכשירים בזמן העליה. לא מומלץ להשתמש באפרות זו אם מחוברים לרשת בלתי-מאובטחת ולא הוגדרה סיסמא.

en: Check this box if you want calibre to use a fixed network port. Normally you will not need to do this. However, if your device consistently fails to connect to calibre, try checking this box and entering a number.
he: סמן תיבת סימון זו אם ברצונך שקליבר ישתמש בפורט רשת קבוע. ברוב המקרים אין צורך לעשות זאת. עם זאת, אם למכשיר שלך יש בעיות קבועות בזמן ההתחברות לקליבר, נסה לבחור אפשרות זו ולהכניס מספר.

en: These are the IP addresses for this computer. If you decide to have your device connect to calibre using a fixed IP address, one of these addresses should be the one you use. It is unlikely but possible that the correct IP address is not listed here, in which case you will need to go to your computer's control panel to get a complete list of your computer's network interfaces and IP addresses.
he: קיימות מספר כתובות IP למחשב זה. אם ברצונך לקבוע שהמכשיר שלך יתחבר לקליבר באמצעות כתובת IP קבועה, יש להשתמש באחת מהכתובות המפורטות. קיים סיכוי קטן שהכתובת הנכונה אינה מופיעה ברשימה. במקרה כזה, יש להכנס ללוח הבקרה של מערכת ההפעלה על מנת לקבל רשימה מלאה של חיבורי הרשת וכתובות ה-IP של המחשב.

en: Problem starting the wireless device
he: אירעה תקלה בעת הפעלת התקן אלחוטי

en: The wireless device driver had problems starting. It said "%s"
he: אירעה תקלה בהפעלת מנהל ההתקן האלחוטי. הודעת השגיאה היא "%s"

en: Smart device control
he: ניהול התקן חכם

en: Optional &password:
he: סיסמה אופציונאלית:

en: Optional password for security
he: סיסמה אופציונלית לאבטחה

en: Optional &fixed port:
he: פורט &קבוע אופציונלי:

en: Optional port number
he: מספר פורט אופציונאלי

en: &Use a fixed port
he: &השתמש בפורט קבוע אופציונלי

en: &Automatically allow connections at calibre startup
he: אפשר חיבורים באופן &אוטומטי בעת הפעלת קליבר

en: Select a category to edit
he: בחר קטגוריה לעריכה

en: Add a new category
he: הוסף קטגורייה חדשה

en: Rename the current category to what is in the box
he: שינוי שם הקטגוריה הנוכחית למה שנמצא בתיבה

en: Are your sure?
he: האם אתה בטוח?

en: No template provided
he: אין תבנית שסופקה

en: No column chosen
he: לא נבחרו עמודות

en: You must specify a column to be colored
he: עליך לציין עמודה כדי לצבוע אותה

en: Set the color of the column:
he: הגדר את צבע העמודה:

en: Copy a color name to the clipboard:
he: העתק שם צבע ללוח:

en: Copy the selected color name to the clipboard
he: מעתיק את שם הצבע הנבחר ללוח

en: Kind:
he: סוג:

en: Apply the icon to column:
he: החל את האייקון עבור העמודה:

en: Copy the selected icon file name to the clipboard
he: העתק את שם קובץ האייקון הנבחר אל הלוח

en: Add icon
he: הוסף אייקון

en: Template value:
he: ערך עמודה:

en: Size:
he: גודל:

en: Function &name:
he: &שם פונקצייה:

en: &Code:
he: &קוד:

en: Trim Image
he: חתוך תמונה

en: &Trim
he: &חתוך

en: Download %s
he: מוריד %s

en: Downloading <b>%(fname)s</b> from %(url)s
he: מוריד <b>%(fname)s</b>  מ %(url)s

en: Failed to download from %(url)r with error: %(err)s
he: נכשל בהורדה מ %(url)r עם השגיאה: %(err)s

en: Downloading book
he: מוריד ספר

en: The book {0} will be downloaded and added to your calibre library automatically.
he: הספר {0} הורד ונוסף לספרית הקליבר שלך אוטומטית.

en: No file specified to download.
he: אין קובץ נבחר להורדה.

en: Downloading %s
he: מוריד %s

en: Downloading
he: מוריד

en: finished
he: הסתיים

en: Email %(name)s to %(to)s
he: שולח דוא"ל %(name)s ל-%(to)s

en: News:
he: חדשות:

en: Add a new recipient:
he: בחר נמענים חדשים:

en: &Address
he: &כתובת

en: &Formats
he: &פורמטים

en: &Subject
he: &נושא

en: A&lias
he: כינויים

en: The email address of the recipient
he: כתובת הדוא"ל של הנמען

en: The optional alias (simple name) of the recipient
he: כינויים אפשריים (שמות פשוטים) של הנמענים

en: The optional subject for email sent to this recipient
he: נושא אופציונלי עבור הדוא"ל הנשלח לנמען זה

en: &Add recipient
he: &הוסף נמען

en: Need address
he: דרושה כתובת

en: You must specify an address
he: עליך לציין כתובת

en: Need formats
he: דרוש פורמט

en: The recipient %s already exists
he: הנמען %s כבר קיים

en: No recipients
he: אין נמענים

en: You must select at least one recipient
he: עליך לבחור לפחות נמען אחד

en: These books have no suitable input formats for conversion
he: לספרים אלה אין פורמטי קלט המתאימים להמרה

en: Could not send
he: לא יכול לשלוח

en: Could not send books to some recipients. Click "Show details" for more information
he: לא ניתן לשלוח את הספרים לכמה נמענים. לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: E-book:
he: ספר דיגיטלי:

en: by
he: לפי

en: in the %s format.
he: בפורמט %s.

en: About this book:
he: אודות ספר זה:

en: Sending email to
he: שולח דוא"ל ל

en: Auto convert the following books to %s before sending via email?
he: המרה אוטומטית של הספרים הבאים ל-%s לפני שליחה דרך המייל?

en: Could not email the following books as no suitable formats were found:
he: לא ניתן לשלוח את הספרים הבאים משום שלא נמצאו פורמטים תואמים:

en: Failed to email book
he: נכשל בשליחת דוא"ל הספר

en: sent
he: נשלח

en: Sent news to
he: חדשות נשלחו ל-

en: Regular &expression
he: &ביטוי רגיל

en: Test
he: בדוק

en: File &name:
he: &שם קובץ:

en: Title:
he: כותרת:

en: No match
he: אין התאמות

en: Authors:
he: מחברים:

en: Regular expression (?P<author>)
he: ביטוי רגיל (?P<author>)

en: Series:
he: סדרות:

en: Regular expression (?P<series>)
he: ביטוי רגיל (?P<series>)

en: Series index:
he: אינדקס סדרות:

en: Regular expression (?P<series_index>)
he: ביטוי רגיל (?P<series_index>)

en: ISBN:
he: מסת"ב (ISBN):

en: Regular expression (?P<isbn>)
he: ביטוי רגיל (?P<isbn>)

en: Publisher:
he: מו"ל:

en: Regular expression (?P<publisher>)
he: ביטוי רגיל (?P<publisher>)

en: Published:
he: פורסם:

en: Regular expression (?P<published>)
he: ביטוי רגיל (?P<published>)

en: Comments:
he: הערות:

en: Regular expression (?P<comments>)
he: ביטוי רגיל (?P<comments>)

en: Select font files
he: בחר קבצי גופן

en: Corrupt font
he: גופן מושחת

en: Choose a font family
he: בחר משפחת גופנים

en: Choose font family
he: בחר משפחת גופנים

en: Add &fonts
he: הוסף &גופנים

en: Choose a font family from the list below:
he: בחר משפחת גופנים מהרשימה שמתחת:

en: Find next
he: מצא את הבא בתור

en: Find previous
he: מצא את הקודם

en: Added fonts
he: גפנים נוספו

en: Choose &font family
he: בחר משפחת &גופנים

en: Clear the font family
he: נקה את משפחת גופן

en: Unknown book
he: ספר לא ידוע

en: WARNING
he: אזהרה

en: Searching...
he: מחפש...

en: Create an icon theme
he: צור נושא אייקון

en: Theme Metadata
he: נושאי metadata

en: &Version:
he: &גירסה:

en: &License:
he: &רשיון:

en: %d icons missing in this theme
he: %d אייקונים חסרים בערכה זו

en: No missing icons
he: אין אייקונים חסרים

en: No title specified
he: לא צויינה כותרת

en: No author specified
he: לא צוין מחבר

en: Choose a folder from which to read the icons
he: בחר תיקייה ממנה יקראו האייקונים

en: ZIP files
he: קבצי ZIP

en: Downloading icons...
he: מוריד אייקונים...

en: Downloading icons, please wait...
he: מוריד אייקונים, אנא המתן...

en: Number of icons
he: מספר אייקונים

en: Popularity
he: פופולריות

en: Choose an icon theme
he: בחר ערכת נושא של אייקון

en: Restore &default icons
he: &שחזור אייקוני ברירת מחדל

en: Downloading, please wait...
he: מוריד, אנא המתן...

en: Failed to download list of themes
he: נכשל בהורדת רשימת הנושאים

en: Zoom &in
he: &הגדל תצוגה

en: Zoom &out
he: &הקטן תצוגה

en: &Rotate
he: &סובב

en: &Save as
he: &שמור בשם

en: Choose a file to save to
he: בחר ספרייה לשמירה לתוכה

en: Connected
he: התחבר

en: created by
he: נוצר על ידי

en: %(num)d of %(total)d books
he: %(num)d מתוך %(total)d ספרים

en: All books
he: כל הספרים

en: Restore hidden tabs
he: שחזר כרטיסיות מוסתרות

en: Edit "%s"
he: ערוך "%s"

en: Delete "%s"
he: מחק "%s"

en: Layout
he: פריסה

en: No %s format
he: אין פורמט %s

en: The book {0} does not have the {1} format
he: לספר {0} אין את הפורמט {1}

en: Restore %s
he: משחזר %s

en: Job
he: משימה

en: Progress
he: התקדמות

en: Running time
he: זמן ריצה

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Unknown job
he: משימה לא ידועה

en: Cannot kill job
he: לא יכול לעצור משימה

en: Cannot kill jobs that communicate with the device
he: לא יכול להרוג תהליכים בזמן תקשורת עם המכשיר

en: Job has already run
he: המשימה כבר פועלת

en: This job cannot be stopped
he: לא ניתן להפסיק משימה

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Click to see list of jobs
he: לחץ לצפייה ברשימת המשימות

en: Show/hide the Jobs List
he: הצג/הסתר את רשימת המשימות

en: Jobs:
he: משימות:

en: No running jobs
he: אין משימות פועלות

en: One running job
he: משימה אחת פועלת

en: %d running jobs
he: %d משימות שרצות

en:  - Jobs
he: - משימות

en: Search for a job by name
he: חפש משימות לפי שם

en: No job
he: אין משימות

en: No job selected
he: לא נבחרה משימה

en: Do you really want to stop the selected job? | Do you really want to stop all the selected jobs?
he[0]: האם ברצונך לעצור את כל המשימות שנבחרו?
he[1]: האם ברצונך לעצור את כל המשימות שנבחרו?
he[2]: האם ברצונך לעצור את כל המשימות שנבחרו?

en: Do you really want to stop all non-device jobs?
he: האם אתה בטוח שברצונך להפסיק את כל התהליכים שאינם קשורים למכשיר?

en: &Custom
he: &התאמה אישית

en: &Alternate shortcut:
he: קיצור דרך &חלופי:

en: &Shortcut:
he: &קיצור דרך

en: Done
he: בוצע

en: &Default: %(deflt)s [Currently not conflicting: %(curr)s]
he: &ברירת-מחדל: %(deflt)s [Currently not conflicting: %(curr)s]

en: Press a key...
he: לחץ על מקש...

en: <b>This shortcut no longer exists</b>
he: <b>קיצור דרך זה אינו קיים עוד</b>

en: Double click on any entry to change the keyboard shortcuts associated with it
he: לחץ לחיצה כפולה על רשומה כדי לשנות את קיצורי המקשים המשוייכים אליה

en: No matches
he: אין התאמות

en: Eject this device
he: נתק מכשיר זה

en: Configure this device
he: הגדר מכשיר זה

en: Update cached metadata on device
he: עדכן מטא-נתונים על גבי המכשיר

en: Library
he: ספרייה

en: Show books in calibre library
he: הצג ספרים בספריית הקליבר

en: Show books in the main memory of the device
he: הצג ספרים בזיכרון הראשי של המכשיר

en: Show books in storage card A
he: הצג ספרים בכרטיס ההרחבה א (A)

en: Show books in storage card B
he: הצג ספרים בכרטיס ההרחבה ב (B)

en: Delete library
he: מחק ספריה

en: available
he: זמין

en: Close the Virtual library
he: סגור ספריה וירטואלית

en: <h2>Shutting down</h2><div>
he: <h2>סוגר</h2><div>

en: Book %(sidx)s of <span class="series_name">%(series)s</span>
he: ספר %(sidx)s מתוך <span class="series_name">%(series)s</span>

en: This book is on the device in %s
he: ספר זה נמצא על המכשיר תחת %s

en: Bookmark
he: סימניה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Unrated
he: לא מדורג

en: Find previous match
he: מצא התאמות קודמות

en: Size (MB)
he: גודל (מ"ב)

en: Modified
he: השתנה

en: Formats
he: פורמטים

en: The cover for the book %s is too large, cannot load it. Resize or delete it.
he: הכיסוי לספר %s הוא גדול מדי, לא ניתן לטעון אותו. שנה גודל או מחק אותו.

en: Description:
he: תיאור:

en: Failed to set data
he: נכשל בהגדרת המידע

en: In Library
he: בספריה

en: Unhandled error
he: שגיאה לא מטופלת

en: Waiting for metadata to be updated
he: ממתין לעדכון המטא-נתונים

en: Double click to <b>edit</b> me<br><br>
he: לחיצה כפולה כדי <b>לערוך</b> אותי<br><br>

en: Select none
he: לא נבחרו

en: Remove
he: הסר

en: Export
he: ייצא

en: Cannot hide all columns
he: לא ניתן להסתיר את כל העמודות

en: You must not hide all columns
he: אינך יכול להסתיר את כל העמודות

en: Sort on %s
he: מיין ב-%s

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Change text alignment for %s
he: שנה את היישור ל-%s

en: Center
he: מרכז

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Hide column %s
he: הסתר עמודה %s

en: Show column
he: הצג עמודה

en: Dropping onto a device is not supported. First add the book to the calibre library.
he: גרירה אל המכשיר אינה נתמכת. יש להוסיף את הספר לספריית הקליבר קודם.

en: You
he: את/ה

en: Close
he: סגור

en: Use white background
he: השתמש ברקע לבן

en: <b>Changes will only take effect after a restart.</b>
he: <b>השינויים ייכנסו לתוקף רק לאחר אתחול.</b>

en: <b>No matches</b> for the search phrase <i>%s</i> were found.
he: <b>אין התאמות</b> עבור ביטוי החיפוש<i>%s</i> שנמצאו.

en: Next page
he: עמוד הבא

en: Previous Page
he: עמוד קודם

en: Back
he: אחורה

en: Forward
he: קדימה

en: Next match
he: התאמה הבאה

en: Do not check for updates
he: אל תבדוק אחר עדכונים

en: Path too long
he: נתיב ארוך מדי

en: Calibre Library
he: ספריית קליבר

en: Failed to create library
he: נכשל ביצירת ספריה

en: Failed to create calibre library at: %r.
    You will be asked to choose a new library location.
he: נכשל ביצירת ספריית קליבר ב: %r.
    
    תתבקש לבחור מיקום ספרייה חדש.

en: Initializing user interface...
he: אתחול ממשק משתמש...

en: Choose a location for your new calibre e-book library
he: בחר מיקום לספריית הקליבר החדשה שלך

en: Bad database location
he: מיקום מסד נתונים שגוי

en: Bad database location %r. calibre will now quit.
he: מיקום מסד נתונים שגוי %r. קליבר יצא כעת.

en: Startup error
he: שגיאות פתיחה

en: Starting %s: Loading books...
he: מתחיל %s: טוען ספרים...

en: Cannot start calibre
he: לא ניתן להפעיל את קליבר

en: &Preferences
he: &העדפות

en: &Quit
he: &צא

en: Set date to undefined
he: הגדר תאריך ללא מוגדר

en: &Redo
he: &בצע מחדש

en: Title &sort:
he: &סידור כותרת:

en: &Edit authors
he: &ערוך מחברים

en: Authors changed
he: מחברים שונו

en: Author s&ort:
he: &סידור המחבר:

en: &Number:
he: &מספר:

en: Last modified: %s
    
    Double click to view
he: שינוי אחרון: %s
    
    לחץ לחיצה כפולה כדי להציג

en: Set the cover for the book from the selected format
he: הגדר את הכריכה לספר מהפורמט שנבחר

en: Set metadata for the book from the selected format
he: הגדר את מטא-הנתונים לספר מהפורמט שנבחר

en: Add a format to this book
he: הוסף פורמט לספר זה

en: Remove the selected format from this book
he: הסר את הפורמטים הנבחרים מספר זה

en: Choose formats for
he: בחר פורמטים עבור

en: No format selected
he: לא נבחר פורמט

en: &Browse
he: &דפדפן

en: Download co&ver
he: הורד כר&יכה

en: &Generate cover
he: &צור כריכה

en: Customize the styles and colors of the generated cover
he: התאם אישית את הסגנון והצבעים של יצירת הכריכה

en: Could not change cover as the image is invalid.
he: לא ניתן לשנות את הכריכה משום שהתמונה אינה חוקית.

en: Rating of this book. 0-5 stars
he: דירוג של ספר זה. 0-5 כוכבים.

en: Tags changed
he: התגיות שונו

en: You have changed the tags. In order to use the tags editor, you must either discard or apply these changes. Apply changes?
he: שינית כבר את התגיות. על מנת להשתמש בעורך התגיות, עליך לבטל או להחיל את השינויים הללו. האם להחיל את השינויים?

en: A comma separated list of languages for this book
he: רשימה מופרדת בפסיקים של השפות לספר הזה

en: The language %s is not recognized | The languages %s are not recognized
he[0]: השפה %s אינה מוכרת
he[1]: השפות %s אינן מוכרות
he[2]: השפות %s אינן מוכרות

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Edit Identifiers
he: ערוך מזהים

en: Duplicate identifier
he: מזהה כפול

en: Invalid identifier
he: מזהה לא חוקי

en: Invalid ISBN
he: מסת"ב (ISBN) לא חוקי

en: Enter an ISBN
he: הכנס מסת"ב (ISBN)

en: The ISBN you entered is not valid. Try again.
he: המסת"ב (ISBN) שהוכנס אינו חוקי. נסה שוב.

en: Clear publisher
he: נקה מוציא לאור

en: Clear date
he: נקה תאריך

en: Schedule download?
he: לתזמן הורדה?

en: Download only &metadata
he: הורד &מטא-נתונים בלבד

en: Download only &covers
he: הורד &כריכות בלבד

en: &Configure download
he: קביעת תצורת הורדה

en: Download &both
he: הורד &שניהם

en: Metadata download started
he: הורדת מטא-נתונים החלה

en: Merge identifiers
he: מזג מזהים

en: Merge tags
he: מזג תגיות

en:  [%(num)d of %(tot)d]
he:  [%(num)d מתוך %(tot)d]

en: page %d
he: עמוד %d

en: Next
he: הבא

en: Previous
he: הקודם

en: Set author sort from author
he: יישם מסידור מחברים ממחברים

en: Set author from author sort
he: יישם מחברים מסידור מחברים

en: Copy author to author sort
he: העתק מחברים לסידור מחברים

en: Copy author sort to author
he: העתק סידור מחברים למחברים

en: Swap the author and title
he: החלף בין המחבר והכותרת

en: Clear rating
he: נקה דירוג

en: Clear all tags
he: נקה את כל התגיות

en: Clear Ids
he: נקה מזהים

en: &Download metadata
he: &הורד מטא-נתונים

en: Undo last metadata download
he: בטל הורדת מטא-נתונים אחרונה

en: Configure download metadata
he: קביעת תצורת הורדת מטא-נתונים

en: Change how calibre downloads metadata
he: שנה כיצד קליבר מוריד מטא-נתונים

en: No downloaded metadata
he: לא הורדו מטא-נתונים

en: There is no downloaded metadata to undo
he: אין הורדות מטא-נתונים לבטל

en: &Stop editing
he: &עצור עריכה

en: Change cover
he: שנה כריכה

en: Co&mments
he: הע&רות

en: &Cover and formats
he: &כריכה ופורמטים

en: Basic metadata
he: מטא-נתונים בסיסי

en: Custom metadata
he: מטא-נתונים מותאם אישית

en: Please wait
he: אנא המתן

en: calibre is downloading metadata from:
he: קליבר מוריד מטא-נתונים מ:

en: Title: %s
he: כותרת: %s

en: Authors: %s
he: מחברים: %s

en: Failed to download metadata. Click Show Details to see details
he: נכשל בהורדת מטא-נתונים. לחץ הצג פרטים לצפייה בפרטים

en: Current cover
he: כריכה נוכחית

en: View this cover at full size
he: הצג כריכה זו בגודל מלא

en: Copy this cover to clipboard
he: העתק כריכה זו ללוח

en: Downloading covers for <b>%s</b>, please wait...
he: מוריד כריכות ל-<b>%s</b>, אנא המתן...

en: Failed to download any covers, click "Show details" for details.
he: נכשל בהורדת כל הכריכות, לחץ "הצג פרטים" לפרטים.

en: Could not find any covers for <b>%s</b>
he: לא ניתן למצוא איזושהי כריכה עבור <b>%s</b>

en: Downloading metadata...
he: מוריד מטא-נתונים...

en: Downloading cover...
he: מוריד כריכה...

en: Failed to run
he: נכשל בהרצה

en: Command line:
he: שורת הפקודה:

en: Choose a program to open %s files
he: בחר תוכנה לפתיחת קבצי %s

en: Executable files
he: קבצי הפעלה

en: Cannot execute
he: לא ניתן לבצע

en: The program %s is not an executable file
he: התוכנה %s אינה קובץ הרצה

en: Application path:
he: נתיב יישום:

en: Choose a program
he: בחר תוכנית

en: Gathering data, please wait...
he: אוסף נתונים, אנא המתן...

en: &Browse computer for program
he: &חפש תוכנה במחשב

en: Error finding programs
he: שגיאה במציאת תוכנות

en: Failed to find programs on your computer, click "Show details" for more information
he: נכשל במציאת תוכניות במחשב שלך, לחת "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Change &icon
he: שנה &איקון

en: No application selected
he: לא נבחר יישום

en: No selection
he: אין בחירה

en: Choose new icon
he: בחר אייקון חדש

en: Could not load image from %s
he: לא ניתן לטעון תמונה נ-%s

en: Open {0} files with {1}
he: פתח {0} קבצים עם {1}

en: Configure
he: הגדר

en: Choose a folder
he: בחר תיקייה

en: Invalid folder
he: תיקייה לא חוקית

en: You must specify an existing folder as your auto-add folder. %s does not exist.
he: עליך לציין תיקייה קיימת כתיקיית ההוספה האוטומטית שלך. %s לא קיימת.

en: <b>WARNING:</b> Any files you place in %s will be automatically deleted after being added to calibre. Are you sure?
he: <b>אזהרה:</b> כל הקבצים שאתה ממקם ב-%s יימחקו באופן אוטומטי לאחר שיתווספו לקליבר. האם אתה בטוח?

en: Here you can control how calibre will read metadata from the files you add to it. calibre can either read metadata from the contents of the file, or from the filename.
he: כאן אתה יכול לשלוט באופן שבו קליבר יקרא מטא-נתונים מן הקבצים שתוסיף לו. קליבר יכול בנוסף לקרוא מטא-נתונים מן התוכן של הקובץ, או משם הקובץ.

en: &Mark newly added books
he: &סמן ספרים חדשים שנוספו

en: &Tags to apply when adding a book:
he: &תגיות ליישום כאשר ספק נוסף:

en: Create rules that can filter or transform tags on added books automatically as soon as they are added.
he: צור כללים שיכולו לסנן או לשנות תגיות של ספרים הנוספים באופן אוטומטי, בעת הוספתם.

en: Browse for folder
he: דפדף אחר תיקייה

en: <b>WARNING:</b> Files in the above folder will be deleted after being added to calibre.
he: <b>אזהרה:</b> קבצים בתיקייה לעיל יימחקו לאחר הוספתם לקליבר.

en: Very low
he: נמוך מאוד

en: Job &priority:
he: &עדיפות משימה:

en: Preferred &input format order:
he: רשימה מסודרת של פורמטי ה&קלט המועדפים:

en: Preferred &output format:
he: תבנית &פלט מועדפת:

en: If checked, Yes/No custom columns values can be Yes, No, or Unknown.
    If not checked, the values can be Yes or No.
he: אם אפשרות זו מסומנת, העמודה המותאמת אישית כן/לא תוכל להכיל את הערכים כן, לא ולא ידוע.
    אם האפשרות אינה מסומנת, הערכים יהיו כן או לא בלבד.

en: Default network &timeout:
he: &פסק זמן ברירת מחדל עבור הרשת:

en: Use internal &viewer for:
he: השתמש ב&מציג פנימי עבור:

en: &Delete news from library when it is automatically sent to reader
he: &מחק חדשות מהספריה כאשר הן נשלחות אוטומטית לקורא

en: icon with text
he: אייקון עם טקסט

en: icon with no text
he: אייקון ללא טקסט

en: Enter a date in the format YYYY-MM-DD
he: הכנס תאריך בפורמט YYYY-MM-DD

en: Enter a regular expression
he: הכנס ביטוי רגיל

en: Create/edit a {0} rule
he: יצירת/ עריכת הכלל {0}

en: of the column:
he: של העמודה:

en: &Add new image
he: &הוסף תמונה חדשה

en: &Add icon
he: &הוסף אייקון

en: No icon selected
he: לא נבחר אייקון

en: One of the conditions for this rule is invalid: <b>%s</b>
he: אחד התנאים של כלל זה אינו חוקי: <b>%s</b>

en: (<span style="color: %s;">sample</span>)
he: (<span style="color: %s;">דוגמה</span>)

en: &Add rule
he: &הוסף כלל

en: &Remove rule(s)
he: &הסר כלל/ים

en: No rule selected
he: לא נבחרו כללים

en: No rule selected for %s.
he: לא נבחרו כללים עבור %s.

en: Type
he: סוג

en: Yes/No with text
he: כן/לא עם טקסט

en: You must select a column to delete it
he: עליך לבחור עמודה למחיקה

en: The selected column is not a custom column
he: העמודות הנבחרות אינן עמודות מותאמות אישית

en: Do you really want to delete column %s and all its data?
he: האם ברצונך למחוק את העמודה %s ואת כל המידע?

en: Here you can re-arrange the layout of the columns in the calibre library book list. You can hide columns by unchecking them. You can also create your own, custom columns.
he: כאן אתה יכול לארגן מחדש את מערך העמודות ברשימת הספר שבספריית בקליבר. אתה יכול להסתיר עמודות על ידי ביטול הסימון שלהן. ניתן גם ליצור, עמודות מותאמות אישית משלך.

en: Remove a user-defined column
he: הסר עמודת משתמש

en: Add a user-defined column
he: הוסף עמודת הגדרת-המשתמש

en: Edit settings of a user-defined column
he: ערוך הגדרות של עמודת הגדרת-המשתמש

en: Add &custom column
he: הוסף עמודה &מותאמת אישית

en: Restore settings to default values. Only settings for the currently selected section are restored.
he: שחזר הגדרות לערכי ברירת מחדל. רק הגדרות עבור הקטע הנבחר הנוכחי ישוחזרו.

en: Text column for keeping series-like information
he: עמודת טקסט לשמירת מידע כמו מידע סדרה

en: Text, but with a fixed set of permitted values
he: טקסט, אבל עם סט קבוע של הערכים אפשריים

en: Integers
he: מספרים שלמים

en: Ratings, shown with stars
he: דירוג, הצג עם כוכבים

en: Yes/No
he: כן/לא

en: Column built from other columns
he: עמודה הבנויה מעמודות אחרות

en: Column built from other columns, behaves like tags
he: עמודה הנבנית מעמודות אחרות, התנהגות כמו של תגיות

en: Create a custom column
he: צור עמודה מותאמת אישית

en: My Tags
he: התגיות שלי

en: My Series
he: הסדרות שלי

en: My Rating
he: הדירוג שלי

en: Quick create:
he: יצירה מהירה:

en: ISBN
he: מסת"ב (ISBN)

en: What kind of information will be kept in the column.
he: איזה סוג של מידע ישמר בעמודה.

en: Optional text describing what this column is for
he: טקסט אופציונלי לתיאור ייעוד העמודה

en: Default: (nothing)
he: ברירת-מחדל: (כלום)

en: Allow half stars
he: אפשר חצאי כוכבים

en: Allow half star ratings, for example:
he: אפשר דירוג של חצאי-כוכבים, למשל:

en: &Sort/search column by
he: &מיין/חפש עמודות לפי

en: Default: dd MMM yyyy.
he: ברירת-מחדל: dd MMM yyyy.

en: No column heading was provided
he: לא סופקה כותרת עמודה

en: You must enter at least one value for enumeration columns
he: עליך להזין לפחות ערך אחד עבור עמודות ספירה

en: The color {0} is unknown
he: הצבע {0} לא מוכר

en: Getting debug information, please wait
he: מקבל מידע די-באג, אנא המתן

en: Copy to &clipboard
he: העתק ל&לוח

en: Device already detected
he: מכשיר כבר מזוהה

en: A device (%s) is already detected by calibre. If you wish to debug the detection of another device, first disconnect this device.
he: המכשיר (%s) כבר זוהה על ידי קליבר. אם ברצונך לבדוק את הזיהוי של מכשיר נוסף, נתק מכשיר זה קודם.

en: Running debug device detection failed. Click Show Details for more information.
he: אירעה תקלה בהרצת בדיקת זיהוי התחברות. הקלק על "הצג פרטים" למידע נוסף.

en: Getting device information
he: קורא נתוני מכשיר

en: User-defined device information
he: נתוני מכשיר מוגדרי משתמש

en: Device Detection
he: זיהוי מכשיר

en: Ensure your device is disconnected, then press OK
he: ודא שהמכשיר מנותק ולחץ על אישור

en: Ensure your device is connected, then press OK
he: ודא שהמכשיר מחובר ולחץ על אישור

en: Add an email address to which to send books
he: הוסף כתובת דוא"ל אליה יישלחו ספרים

en: &Add email
he: &הוסף דוא"ל

en: Make &default
he: הגדר &כברירת-מחדל

en: &Remove email
he: &הסר דוא"ל

en: Add the comments from the book metadata to the email.
    Useful to allow the recipient to see a summary of the
    book before opening it.
he: הוסף הערות מהמטא-נתונים של הספר אל אימייל.
    שימושי כדי לאפשר לנמען לצפות בתקציר
    הספר לפני פתיחתו.

en: Add &comments metadata as text to the email
he: הוסף &הערות מהמטא-נתונים בתור טקסט לאימייל

en: Alias
he: כינוי

en: Auto send
he: שליחה אוטומטית

en: Email
he: דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Friendly name to use for this email address
he: שם ידידותי לשימוש עבור כתובת דוא"ל זו

en: new email address
he: כתובת דוא"ל חדשה

en: The list of devices that you have asked calibre to ignore. Uncheck a device to have calibre stop ignoring it.
he: רשימת המכשירים שביקשת מקליבר להתעלם מהם. נקה את הסימון ליד מכשיר כלשהו כדי שקליבר יפסיק להתעלם ממנו.

en: The list of device plugins you have disabled. Uncheck an entry to enable the plugin. calibre cannot detect devices that are managed by disabled plugins.
he: רשימת תוספי המכשיר שהקפאת. נקה את הסימון ליד תוסף על מנת להפעיל אותו בחזרה. קליבר לא יכול לזהות מכשירים שמנוהלים על ידי תוספים מוקפאים.

en: There is currently a background image set, so the color you have chosen will not be visible. Remove the background image?
he: אין כרגע סט תמונת רקע, כך שהצבע שבחרת לא יהיה גלוי. האם להסיר את תמונת הרקע?

en: Caching of covers for improved performance
he: שימווש במטמון עבור הכריכות משפר את הביצועים

en: Disable
he: השבת

en: Current space used: %s
he: מרחב נוכחי בשימוש: %s

en: Create a new rule
he: צור כלל חדש

en: &Edit rule
he: &ערוך כלל

en: Never
he: לעולם לא

en: Show the size of the book's cover in pixels
he: הצג את גודל כריכת הספר בפיקסלים

en: Show cover &size
he: הצג &גודל כריכה

en: Use &Roman numerals for series
he: השתמש בספרות רומיות עבור הסדרות

en: Bottom
he: קצה-תחתון

en: Top
he: קצה-עליון

en: Current aspect ratio (width/height): %.2g
he: יחס ממדים (גובה-רוחב) נוכחי: %.2g

en:  cm
he: ס"מ

en: Make the covers larger, maintaining current aspect ratio.
he: הגדל את הכריכה, תוך שמירה על יחס גובה-רוחב נוכחי.

en: &Larger covers
he: כריכה &גדולה יותר

en: Make the covers smaller, maintaining current aspect ratio.
he: הקטן את הכריכה, תוך שמירה על יחס גובה-רוחב נוכחי.

en: &Smaller covers
he: כריכה &קטנה יותר

en: Cover &height:
he: &גובה כריכה:

en: Cover &width:
he: &רוחב כריכה:

en: Reset size to automatic
he: אפס גודל לגודל אוטומטי

en: &Reset size
he: &אפס גודל

en: By default, calibre chooses a cover size based on your computer's screen size. You can change the cover size here:
he: כברירת מחדל, קליבר בוחר בגודל הכריכה על פי גודל מסך המחשב שלך. ניתן לשנות את גודל הכריכה כאן:

en: Fie&ld for sub-title:
he: שד&ה לכותרת משנה:

en: &Number of covers to show in browse mode (needs restart):
he: &מספר הכריכות להצגה במצב דפדפן (אתחול נדרש):

en: All on 1 tab
he: הכל בכרטיסייה אחת

en: Default
he: ברירת-מחדל

en: Off
he: כבוי

en: Small
he: קטן

en: Always
he: תמיד

en: If there is enough room
he: אם יש מספיק מקום

en: Wide
he: מורחב

en: Narrow
he: מצומצם

en: Choose &language (needs restart):
he: בחר &שפה (דרוש אתחול):

en: User interface style (&needs restart):
he: סגנון ממשק משתמש (דרוש אתחול):

en: Change &font (needs restart)
he: שנה &גופן (דרוש אתחול)

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Show &text under icons:
he: הצג &טקסט תחת אייקונים:

en: E&xtra spacing to add between rows in the book list (can be negative):
he: ריווח נוסף להוספה בין השורות ברשימת הספר (יכול להיות שלילי):

en: Change icon for: %s
he: שנה איקון ל: %s

en: By first letter
he: לפי האות הראשונה

en: created by Kovid Goyal
he: נוצר ע"י Kovid Goyal

en: version
he: גירסה

en: The changes you have made require calibre be restarted immediately. You will not be allowed to set any more preferences, until you restart.
he: השינויים שביצעת מחייבים אתחול מיידי של קליבר. אתה לא תורשה להגדיר העדפות יותר, עד לאתחול.

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Cancel and return to overview
he: בטל וחזור לסקירה כללית

en: Restoring to defaults not supported for
he: שחזור לברירת-מחדל לא נתמך עבור

en: Some of the changes you made require a restart. Please restart calibre as soon as possible.
he: חלק מהשינויים שביצעת מחייבים אתחול. אנא אתחל את הקליבר בהקדם האפשרי.

en: Source
he: מקור

en: Cover priority
he: עדיפות כריכה

en: Published date
he: תאריך הוצאה לאור

en: <b>Configure %(name)s</b><br>%(desc)s
he: <b>קובע תצורה %(name)s</b><br>%(desc)s

en: No source selected
he: לא נבחר מקור

en: No source selected, cannot configure.
he: לא נבחר מקור, לא ניתן לקבוע תצורה.

en: Metadata sources
he: מקורות מטא-נתונים

en: &Select all
he: &בחר הכל

en: &Set as default
he: &הגדר כברירת מחדל

en: Max. &number of tags to download:
he: מקס. &מספר התגיות להורדה:

en: Max. &time to wait after first match is found:
he: &זמן מקסימלי להמתנה לאחר שההתאמה הראשונה נמצאה:

en:  secs
he: שניות

en: Max. time to wait after first &cover is found:
he: &זמן מקסימלי להמתנה לאחר ש&הכריכה הראשונה נמצאה:

en: No proxies used
he: אין

en: <b>Using proxies:</b>
he: <b>משתמש בפרוקסים:</b>

en: Never abort
he: לעולם אל תבטל

en:  minutes
he: דקות

en: Get information to setup the &user defined device
he: קרא מידע על מנת להתקין מכשיר מוגדר משתמש

en: Abort &jobs that take more than:
he: בטל &משימות שלוקחות יותר מ:

en: Debug &device detection
he: בדיקת זיהוי מכשיר

en: Device currently connected:
he: מכשיר שמחובר כרגע

en: Device currently connected: None
he: מכשיר שמחובר כרגע: אין

en: That format and device already has a plugboard.
he: לפורמט ומכשיר זה כבר קיים plugboard.

en: A more general plugboard already exists for that format and device. Are you sure you want to add the new plugboard?
he: קיים כבר plugboard כללי יותר עבור פורמט ומכשיר זה. האת אתה בטוח שברצונך להוסיף plugboard חדש?

en: More specific device plugboards exist for that format. Are you sure you want to add the new plugboard?
he: קיים plugboard יותר ספציפי עבור פורמט זה. האם אתה בטוח שברצונך להוסיף plugboard חדש?

en: A different plugboard matches that format and device combination. Are you sure you want to add the new plugboard?
he: קיים plugboard אחר שמתאים לצירוף של פורמט ומכשיר זה. האם אתה בטוח שברצונך להוסיף plugboard חדש?

en: More specific format and device plugboards already exist. Are you sure you want to add the new plugboard?
he: קיימות הגדרות plugboard יותר ספציפיות עבור פורמט ומכשיר זה. האם אתה בטוח שברצונך להוסיף את ה-plugboard החדש?

en: The {0} device does not support the {1} format.
he: מכשיר {0} אינו תומך בפורמט {1}

en: The {0} device supports only the {1} format(s).
he: המכשיר {0} אינו תומך בפורמט(ים) {1}

en: The destination field cannot be blank
he: שדה היעד אינו יכול להיות ריק

en: The {0} device plugin is disabled.
he: תוסף המכשיר {0} מוקפא.

en: Format (choose first)
he: פורמט (בחר ראשון)

en: Device (choose second)
he: מכשיר (בחר נוסף)

en: Destination field
he: שדה יעד

en: Search for plugin
he: חפש אחר תוספים

en: Could not find any matching plugins
he: לא ניתן למצוא אילו שהם תוספים תואמים

en: files
he: קבצים

en: Add plugin
he: הוסף תוסף

en: Are you sure you want to remove the plugin: %s?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את התוסף: %s?

en: Cannot remove builtin plugin
he: לא ניתן להסיר תוסף מובנה

en:  cannot be removed. It is a builtin plugin. Try disabling it instead.
he: לא ניתן להסיר. זהו תוסף מובנה. נסה להשבית את התוסף במקום.

en: Show only those plugins that have been installed by you
he: הצג רק את התוספים שהותקנו על ידך

en: Show only &user installed plugins
he: הראה תוספים שה&משתמש התקין בלבד

en: Get &new plugins
he: קבל תוספים &חדשים

en: Check for &updated plugins
he: בדוק אחר תוספים &מעודכנים

en: &Load plugin from file
he: &טען תוסף מקובץ

en: Available variables:
he: משתנים זמינים:

en: Save metadata in a separate &OPF file
he: שמור מטא-נתונים בקובץ &OPF נפרד

en: Change paths to &lowercase
he: שנה נתיבים ל&אותיות קטנות

en: Replace space with &underscores
he: החלף רווח עם &קו-תחתון

en: Format &dates as:
he: פורמט &תאריכים כ:

en: Update &metadata in saved copies
he: עדכן &מטא-נתונים בעותקים השמורים

en: File &formats to save:
he: &פורמטי קובץ לשמירה:

en: Save &cover separately
he: שמור &כריכה בנפרד

en: Convert non-English characters to &English equivalents
he: המר תווים לא-אנגליים למקביליהם האנגליים

en: Match all
he: התאם את כל

en: Match any
he: התאם כל אחד מ

en: That name is already used for User category
he: שם זה כבר נמצא בשימוש בקטגוריית המשתמש

en: Clear search &histories
he: נקה &היסטוריית חיפושים

en: What to search by default
he: מה לחפש כברירת מחדל

en: &Limit the searched metadata
he: ה&גבל את המטא-נתונים שבחיפוש

en: Search as you &type
he: חפש תוך כדי &הקלדה

en: &Highlight search results instead of restricting the book list to the results
he: &הדגש את תוצאות החיפוש בתוך הרשימה במקום להציג את תוצאות החיפוש בלבד

en: &Names:
he: &שמות:

en: Delete the current search term
he: מחק את מונח החיפוש הנוכחי

en: Make &user categories from:
he: צור קטגוריית &משתמש מ:

en: What to search when searching similar books
he: מה לחפש כאשר החיפוש הינו לפי ספרים דומים

en: Manual management
he: ניהול ידני

en: Only on send
he: בשליחה בלבד

en: Automatic management
he: ניהול אוטומטי

en: Cannot change metadata management while a device is connected
he: לא ניתן לשנות את ניהול מטא-נתונים בזמן שמכשיר מחובר

en: Metadata management (disabled while device connected)
he: ניהול מטא-נתונים (חסום בזמן שמכשיר מחובר)

en: Me&tadata management:
he: ניהול מ&טא-נתונים:

en: Run server &automatically when calibre starts
he: הפעל שרת &אוטומטית בעת פתיחת קליבר

en: Error log:
he: לוג שגיאות:

en: Access log:
he: לוג גישה:

en: You need to restart the server for changes to take effect
he: עליך להפעיל מחדש את השרת כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף

en: You cannot delete a built-in function
he: לא ניתן למחוק פונקצייה מובנית

en: Function not defined
he: פונקציה לא מוגדרת

en: Name %s already used
he: השם %s כבר קיים

en: &Replace
he: &החלף

en: C&reate
he: צ&ור:

en: Enter the name of the function to create.
he: הכנס את שם הפונקצייה ליצור.

en: Replace
he: החלף

en: Choose a texture
he: בחר מרקם

en: Add texture
he: הוסף מרקם

en: Remove texture
he: הסר מרקם

en: Cannot remove builtin textures
he: לא ניתן להסיר מרקמים מובנים

en: Donate to support the development of calibre
he: תרום כדי לתמוך בפיתוח של קליבר

en: Location Manager
he: מנהל מיקום

en: Switch between library and device views
he: מעבר בין תצוגות הספריה וההתקן

en: Separator
he: חוצץ

en: %d books
he: ספרים %d

en: The main toolbar
he: סרגל הכלים הראשי

en: The main toolbar when a device is connected
he: סרגל הכלים הראשי כאשר ההתקן מחובר

en: The optional second toolbar
he: סרגל הכלים השני האופציונלי

en: The menubar
he: שורת התפריטים

en: The menubar when a device is connected
he: שורת התפריטים כאשר התקן מחובר

en: Click to choose toolbar or menu to customize
he: לחץ לבחירת סרגל כלים או תפריט להתאמה אישית

en: A&vailable actions
he: פעולות ז&מינות

en: Add selected actions to toolbar
he: הוסף פעולות נבחרות לשורת התפריטים

en: Remove selected actions from toolbar
he: הסר פעולות נבחרות משורת התפריטים

en: &Current actions
he: פעולות &נוכחיות

en: Move selected action up
he: העבר את הפעולה הנבחרת מעלה

en: Move selected action down
he: העבר את הפעולה הנבחרת מטה

en: This tweak has been customized
he: שיפור זה הותאם אישית

en: Search for tweak
he: חפש אחר שיפור

en: Invalid tweaks
he: שיפורים לא חוקיים

en: View log
he: הצג לוג

en: Choose files
he: בחר קבצים

en: Saving %d books...
he: שומר %d ספרים...

en: Collecting metadata...
he: אוסף מטא-נתונים...

en: Copying files and writing metadata...
he: מעתיק קבצים וכותב מטא-נתונים...

en: Copying files...
he: מעתיק קובץ...

en: Could not save books to disk, click "Show details" for more information
he: לא ניתן לשמור ספרים לדיסק, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Failed to save: {0} by {1} to disk, with error:
he: נכשל בשמירת: {0} by {1} לדיסק, עם השגיאה:

en: Failed to update metadata in some books, click "Show details" for more information
he: נכשל בעדכון מטא-נתונים בכמה ספרים, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Failed to save any books to disk, click "Show details" for more information
he: נכשל בשמירת כל הספרים לדיסק, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף.

en: Failed to save some books to disk, click "Show details" for more information
he: נכשל בשמירת כמה ספרים לדיסק, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף.

en: Error while saving
he: שגיאה בעת שמירה

en: Paste and &search
he: הדבק ו&חפש

en: &Paste
he: &הדבק

en: Start search
he: התחל חיפוש

en: Highlight search results
he: הדגש את תוצאות החיפוש

en: Filter
he: מסנן

en: Edit Virtual library
he: ערוך ספריה וירטואלית

en: Create Virtual library
he: צור ספריה וירטואלית

en: Virtual library &name:
he: &שם הספריה הוירטואלית:

en: &Search expression:
he: &חפש ביטוי:

en: Publishers
he: מוציאים לאור

en: Saved searches recognized in the expression:
he: חיפושים שמורים המזוהים על פי הביטוי:

en: No name
he: אין שם

en: Name already in use
he: השם כבר נמצא בשימוש

en: No search string
he: אין מחרוזת חיפוש

en: Invalid search
he: חיפוש לא חוקי

en: The search in the search box is not valid
he: החיפוש בתיבת החיפוש אינו חוקי

en: Search found no books
he: לא נמצאו ספרים בחיפוש

en: *current search
he: *חיפוש נוכחי

en: Virtual library from current search
he: ספרייה וירטואלית מהחיפוש הנוכחי

en: (all books)
he: (כל הספרים)

en: Additional restriction
he: הגבלות נוספות

en: Remove Virtual library
he: הסר ספריה וירטואלית

en: Choose Virtual library
he: בחר ספריה וירטואלית

en: Open store in external web browser
he: פתח חנות בחלון דפדפן חיצוני

en: &What kind of match to use:
he: בא&יזה סוג של התאמה להשתמש:

en: &All these words:
he: &כל המילים הללו:

en: This exact &phrase:
he: &הביטוי המדוייק הזה:

en: &One or more of these words:
he: &אחת או יותר מהמילים הבאות:

en: See the <a href="%s">User Manual</a> for more help
he: ראה את<a href="%s">המדריך למשתמש</a> לעזרה נוספת

en: Enter the title.
he: הכנס את הכותרת.

en: &Description:
he: &תאור:

en: Search only in specific fields:
he: חפש לפי שדות מסויימים:

en: Enabled:
he: מופעל:

en: true
he: אמת

en: false
he: שקר

en: &None
he: &כלום

en: Affiliate
he: שותפים

en: Enabled
he: מופעל

en: No DRM
he: אין DRM

en: This store is currently disabled and cannot be used in other parts of calibre.
he: חנות זו אינה פעילה כרגע ולא ניתן להשתמש בם בחלקים אחרים של קליבר.

en: This store is currently enabled and can be used in other parts of calibre.
he: חנות זו פעילה כרגע וניתן להשתמש בם בחלקים אחרים של קליבר.

en: Configure...
he: קובע תצורה של...

en: Time
he: זמן

en: Display
he: הצג

en: &Price:
he: &מחיר:

en: Download:
he: הורדות:

en: Download
he: הורדה

en: Download...
he: הורד...

en: No query
he: אין שאילתא

en: You must enter a title, author or keyword to search for.
he: עליך להכניס כותרת, מחבר או מילות מפתח לחיפוש.

en: Configure s&earch
he: הגדרות חיפוש

en: Couldn't find any books matching your query.
he: לא נמצאו שום ספרים התואמים לשאילתא שלך.

en: Choose format to download to your library.
he: בחר פורט להורדת הספרייה שלך.

en: Search by title
he: חפש לפי כותרת

en: Search by author
he: חפש לפי מחבר

en: &Keyword:
he: &מילת חיפוש:

en: Search by any keyword
he: חפש לפי מילת חיפוש כלשהי

en: Open a selected book in the system's web browser
he: פתח את הספר הנבחר בדפדפן האינטרנט של המערכת

en: Open in &external browser
he: פתח בדפדפן &חיצוני

en: Books:
he: ספרים:

en: Updating book cache
he: מעדכן מטמון ספר

en: Checking last download date.
he: בודק תאריך הורדה אחרון.

en: Downloading book list from MobileRead.
he: מוריד רשימת ספרים מ-MobileRead.

en: Processing books.
he: מעבד ספרים.

en: %(num)s of %(tot)s books processed.
he: %(num)s מתוך%(tot)s ספרים מעובדים.

en: Updating MobileRead book cache...
he: מעדכן מטמון ספרי MobileRead...

en: &Query:
he: &שאילתא:

en: Home
he: בית

en: Reload
he: טען מחדש

en: Search expression:
he: חפש ביטוי:

en: Average rating for books in this category: %.1f
he: דירוג ממוצע לספרים בקטגוריה זו: %.1f

en: Books in this category are unrated
he: ספרים בקטגוריה זו הינם ללא דירוג

en: Changing the authors for several books can take a while. Are you sure?
he: שינוי המחברים לספרים יכול להימשך זמן מה. האם אתה בטוח?

en: Changing the metadata for that many books can take a while. Are you sure?
he: שינוי מטא-נתונים עבור ספרים רבים יכול לקחת זמן מה. האם אתה בטוח?

en: Rename User category
he: שנה את שם קטגוריית המשתמש

en: The name %s is already used
he: השם %s כבר בשימוש

en: Author names cannot contain & characters.
he: מחבר אינו יכול להכיר &תווים.

en: Duplicate search name
he: שם חיפוש כפול

en: The saved search name %s is already used.
he: שם החיפוש השמור %s כבר נמצא בשימוש.

en: %s contains items. Do you really want to delete it?
he: %s מכיל פריטים. האם ברצונך למחוק אותם?

en: Remove category
he: הסר קטגורייה

en: User category %s does not exist
he: קטגוריית המשתמש %s אינה קיימת

en: %s will be deleted from all books. Are you sure?
he: %s יימחקו מכל הספרים. האם אתה בטוח?

en: Delete item
he: מחק פריט

en: Find the first/next matching item
he: מצא את הפריט המתאים הראשון/הבא

en: Find
he: מצא

en: Average rating
he: דירוג ממוצע

en: Sort by average rating
he: מיין לפי דירוג ממוצע

en: Sort by name
he: מיין לפי שם

en: Sort by number of books
he: מיין לפי מספר הספרים

en: Search type when selecting multiple items
he: סוג החיפוש בעת בחירת פריטים מרובים

en: Match all of the items
he: התאם את כל הפריטים

en: Match any of the items
he: התאם כל אחד מהפריטים

en: Manage authors, tags, etc.
he: נהל מחברים, תגיות וכו'

en: 'Click' found item
he: 'לחץ' מצא פריט

en: Hide empty categories (columns)
he: הסתר קטגוריות ריקות (עמודות)

en: Show category
he: הצג קטגורייה

en: Rename %s
he: שנה שם %s

en: Delete %s
he: מחק %s

en: Edit sort for %s
he: ערוך מיון עבור %s

en: Edit link for %s
he: ערוך קישור עבור %s

en: Add sub-category to %s
he: הוסף תת-קטגורייה ל-%s

en: Hide category %s
he: הסתר קטגוריית %s

en: Keep
he: שמור

en: Create the rule below, the rule can be used to remove or replace tags
he: צור את הכלל שלמטה, ניתן להשתמש בכלל כדי להסיר או להחליף תגיות

en: the tag, if it
he: את התגית, אם היא

en: with the tag:
he: עם התגית:

en: <b>{action}</b> the tag, if it <i>{match_type}</i>: <b>{query}</b>
he: <b>{action}</b> את התגית, אם היא<i>{match_type}</i>: <b>{query}</b>

en: You can <b>change an existing rule</b> by double clicking it
he: אתה יכול <b>לשנות כלל קיים</b> על ידי לחיצה כפולה עליו

en: Move current rule up
he: העבר כלל נוכחי מעלה

en: Move current rule down
he: העבר כלל נוכחי מטה

en: Test tag mapper rules
he: בדוק כללי ממפה התגיות

en: Enter a comma separated list of &tags to test:
he: הזן רשימה מופרדת בפסיקים של &תגיות לבדיקה:

en: <b>Resulting tags:</b> %s
he: <b>תגיות תוצאה:</b> %s

en: Cannot save as no rules have been created
he: לא ניתן לשמור כאשר לא נוצרו כללים כלשהם

en: Enter a name for this ruleset:
he: הכנס שם עבור מערכת כללים זו:

en: Save ruleset as
he: שמור מערכת כללים כ

en: A ruleset with the name "%s" already exists, do you want to replace it?
he: מערכת כללים עם השם "%s" כבר קיימת, האם אתה רוצה להחליפה?

en: Delete saved rulesets
he: מחק מערכת כללים

en: No saved rulesets available
he: אין מערכות כללים זמינות

en: Edit tag mapper rules
he: ערוך כללי ממפה התגיות

en: Select a destination for the Table of Contents entry
he: בחר יעד עבור רשומת תוכן העניינים

en: Search for text...
he: מחפש אחר הטקסט...

en: Find &next
he: מצא &הבא

en: Find &previous
he: מצא &קודם

en: Currently selected destination:
he: יעד נבחר נוכחי:

en: No match found
he: לא נמצאו התאמות

en: No match found for: %s
he: לא נמצאו התאמות עבור: %s

en: No matches for %(text)s found in the current file [%(current)s]. Do you want to search in the %(which)s file [%(next)s]?
he: אין התאמות עבור %(text)s שנמצאו בקובץ הנוכחי [%(current)s]. האם ברצונך לחפש ב-%(which)s קובץ [%(next)s]?

en: next
he: הבא

en: previous
he: הקודם

en: File:
he: קובץ:

en: Top of the file
he: החלק העליון של הקובץ

en: You can edit existing entries in the Table of Contents by clicking them in the panel to the left.
he: אתה יכול לערוך ערכים קיימים בתוכן העניינים על ידי לחיצה עליהם בחלונית השמאלית.

en: Create a &new entry
he: צור רשומה &חדש

en: Generate ToC from &major headings
he: צור ToC מ&הכותרות גדולות

en: Generate ToC from &all headings
he: צור ToC מ&כל הכותרות

en: Generate ToC from &links
he: צור ToC מ&הקישורים

en: Generate ToC from &files
he: צור ToC מ&הקבצים

en: Generate ToC from &XPath
he: צור ToC מ-&XPath

en: &Remove this entry
he: &הסר ערך זה

en: New entry &inside this entry
he: רשומה חדשה &בתוך רשומה הזו

en: New entry &above this entry
he: רשומה חדשה &מעל רשומה הזו

en: New entry &below this entry
he: רשומה חדשה &מתחת לרשומה זו

en: &Return to welcome screen
he: &חזור למסך הפתיחה

en: <b>Title</b>: {0} <b>Dest</b>: {1}{2}
he: <b>כותרת</b>: {0} <b>יעד</b>: {1}{2}

en: Chapter
he: פרק

en: Remove all selected items
he: הסר את כל הפריטים שנבחרו

en: Move "%s" up
he: הזז "%s" מעלה

en: Move "%s" down
he: הזז "%s" מטה

en: Move current entry up [Ctrl+Up]
he: העבר ערך נוכחי מעלה [Ctrl+Up]

en: Remove all selected entries
he: הסר את כל הערכים שנבחרו

en: Move current entry down [Ctrl+Down]
he: העבר ערך נוכחי מטה [Ctrl+Down]

en: Double click on an entry to change the text
he: לחיצה כפולה על רשומה כדי לשנות את הטקסט

en: No items found
he: לא נמצאו פריטים

en: No items were found that could be added to the Table of Contents.
he: לא נמצאו פריטים שניתן להוסיף לתוכן עניינים.

en: No links were found that could be added to the Table of Contents.
he: לא נמצאו קישורים שניתן להוסיף לתוכן עניינים.

en: No files were found that could be added to the Table of Contents.
he: לא נמצאו קבצים שניתן להוסיף לתוכן עניינים.

en: Edit the ToC in %s
he: ערוך את ה-TOC ב-%s

en: Loading %s, please wait...
he: טוען %s, אנא המתן...

en: Writing %s, please wait...
he: כותב %s, אנא המתן...

en: Failed to write book
he: נכשל בכתיבת הספר

en: Could not write %s. Click "Show details" for more information.
he: לא ניתן לכתוב את %s. לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Failed to load book
he: נכשל בטעינת הספר

en: Could not load %s. Click "Show details" for more information.
he: לא ניתן לטעון את %s. לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף.

en: Convert book %(num)d of %(total)d (%(title)s)
he: ממיר ספר %(num)d מ-%(total)d (%(title)s)

en: Could not convert
he: לא ניתן להמיר

en: No supported formats (Available formats: %s)
he: אין פורמטים נתמכים (פורמטים זמינים: %s)

en: Could not convert some books
he: לא ניתן להמיר ספרים מסויימים

en: Convert book %(num)d of %(tot)d (%(title)s)
he: ממיר ספר %(num)d מתוך %(tot)d (%(title)s)

en: Configure Read aloud
he: הגדרות הקראה בקול

en: Download finished
he: ההורדה הסתיימה

en: Unsaved changes
he: אל תשמור שינויים

en: Cannot open
he: לא ניתן לפתוח

en: Choose file location
he: בחר מיקום קובץ

en: Importing book, please wait...
he: מייבא ספר, אנא המתן...

en: Choose book folder
he: בחר תיקיית ספר

en: Choose book
he: בחר ספר

en: File not found
he: קובץ לא נמצא

en: The file %s does not exist.
he: הקובץ %s לא קיים.

en: Unsupported format
he: פורמט לא נתמך

en: Opening book, please wait...
he: פותח ספר, אנא המתן...

en: Failed to open book
he: נכשל בפתיחת ספר

en: No book open
he: אין ספר פתוח

en: You must open a book before trying to edit the Table of Contents.
he: עליך לפתוח ספר לפני שתנסה לערוך את תוכן העניינים.

en: Before: Edit Table of Contents
he: לפני: ערוך תוכן עניינים

en: No Table of Contents
he: אין תוכן עניינים

en: Before: Arrange into folders
he: לפני כן: סדר בתיקיות

en: Renaming and updating links...
he: שינוי שם ועדכון קישורים...

en: You are changing the file type of {0}<b>{1}</b> to {2}<b>{3}</b>. Doing so can cause problems, are you sure?
he: אתה שינית את סוג הקובץ של {0}<b>{1}</b> ל-{2}<b>{3}</b>. פעולה זו עלולה לגרום לבעיות, אתה בטוח?

en: Failed to rename files
he: נכשל בשינוי השם לקבצים

en: &Revert to
he: &שחזר ל-

en: &Revert changes
he: &בטל שינויים

en: See what &changed
he: ראה מה &השתנה

en: %s books
he: %s ספרים

en: Current book
he: ספר נוכחי

en: Other book
he: ספר אחר

en: Before: Fix HTML
he: לפני: תקן HTML

en: Inserting images is only supported for HTML and CSS files.
he: הוספת תמונות נתמכת עבור קבצי HTML ו-CSS בלבד.

en: No matching style rules were found
he: אין כללי סגנון תואמים שנמצאו

en: No file with the name %s was found in the book
he: לא נמצא קובץ בשם %s בספר

en: Path does not exist
he: נתיב אינו קיים

en: The file you are editing (%s) no longer exists. You have to choose a new save location.
he: הקובץ שאתה העורך (%s) אינו קיים עוד. עליך לבחור מיקום שמירה חדש.

en: Cannot save a copy
he: לא ניתן לשמור העתק

en: Choose path
he: בחר נתיב

en: Book (%s)
he: ספר (%s)

en: Saving copy, please wait...
he: שומר העתק, אנא המתן...

en: Failed to save copy
he: נכשל בשמירת העתק

en: Copy saved
he: עותק שמור

en: Could not save
he: לא ניתן לשמור

en: Enter line number
he: הכנס מספר שורה

en: Does not exist
he: לא קיים

en: Unsupported file format
he: פורמט קובץ לא נתמך

en: Editing files of type %s is not supported
he: עריכת קבצים מהפורמט %s אינה נתמכת

en: Discard
he: בטל שינויים

en: You must first open a book in order to check links.
he: ראשית, עליך לפתוח ספר בכדי לבדוק קישורים.

en: Unexpected error
he: שגיאה לא צפויה

en: Failed to compress images, click "Show details" for more information
he: נכשל בנסיון לדחוס תמונות, לחץ על "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Cannot edit %s as it appears to be in an unknown character encoding
he: לא ניתן לערוך את %s משום שנראה שקידוד הטקסט שלו לא ידוע

en: No book is currently open. You must first open a book to edit.
he: אין ספר שפתוח כעת. ראשית עליך לפתוח ספר לעריכה.

en: &Quit immediately
he: &צא מייד

en: There are unsaved changes, if you quit without saving, you will lose them.
he: ישנם שינויים שלא נשמרו, אם תצא מבלי לשמור, אתה תאבד אותם.

en: &Save and Quit
he: &שמור וצא

en: &Quit without saving
he: &צא מבלי לשמור

en: Saving, please wait...
he: שומר, אנא המתן...

en: Favorites
he: מועדפים

en: Arabic
he: ערבית

en: Hebrew
he: עברית

en: Old Persian
he: פרסית עתיקה

en: Tamil
he: טמילית

en: Thai
he: תאילנדית

en: Copy %s to clipboard
he: העתק %s ללוח

en: Remove %s from favorites
he: הסר %s מהמועדפים

en: Restore favorites to defaults
he: שחזר מועדפים לברירת מחדל

en: Insert character
he: הכנס תו

en: Re-arrange favorites
he: סדר מחדש מועדפים

en: Search by name, nickname or character code
he: חפש לפי שם, כינוי או קוד תו

en: Clear search
he: נקה חיפוש

en: INFO
he: מידע

en: Check has not been run
he: הבדיקה טרם הופעלה

en: Copy list of errors to clipboard
he: העתק את רשימת השגיאות ללוח

en: Click to run a check on the book
he: לחץ כדי להפעיל בדיקה על הספר

en: Run check
he: הרץ בדיקה

en: line: %d
he: שורה: %d

en:  column: %d
he: עמודה: %d

en: Information
he: מידע

en: Warning
he: אזהרה

en: Try to fix only this error
he: נסה לתקן שגיאה זו בלבד

en: Click to open in editor
he: לחץ לפתיחה בעורך

en: Try to correct all fixable errors automatically
he: נסה לתקן את כל השגיאות הניתנות לתיקון באופן אוטומטי

en: Re-run check
he: הרץ מחדש בדיקה

en: Re-run the check
he: הרץ מחדש את הבדיקה

en: Running fixers, please wait...
he: מריץ את המתקן, אנא המתן...

en: Running checks, please wait...
he: מריץ בדיקות, אנא המתן...

en: Check external links
he: בדוק קישורים חיצוניים

en: Checking external links, please wait...
he: בדיקת קישורים חיצוניים, אנא המתן...

en: Checking failed
he: בדיקה נכשלה

en: No broken links found
he: לא נמצאו לינקים שבורים

en: Fix this link
he: תקן לינק זה

en: line number
he: מספר שורה

en: Enter the corrected URL:
he: הכנס את ה-URL הנכון:

en: Fix URL
he: תקן URL

en: Image
he: תמונה

en: Font
he: גופן

en: Completion failed
he: השלמה נכשלה

en: Calculating differences, please wait...
he: מחשב הבדלים, אנא המתן...

en: Differences between books
he: הבדלים בין ספרים

en: Go to previous change
he: עבור לשינוי הקודם

en: &Previous change
he: שינוי &קודם

en: Go to next change
he: עבור לשינוי הבא

en: &Next change
he: שינוי &הבא

en: Search for text
he: חיפוש אחר טקסט

en: Next &match
he: &התאמה הבאה

en: P&revious match
he: התאמה ק&ודמת

en: Left panel
he: פאנל שמאלי

en: Right panel
he: פאנל ימני

en: &Options
he: &אפשרויות

en: Show %d lines of context
he: הצג %d שורות של תוכן

en: Show all text
he: הצג את כל הטקסט

en: Beautify files before comparing them
he: ייפה קבצים לפני שתשווה אותם

en: Do not beautify files before comparing
he: אל תייפה קבצים לפני ההשוואה

en: No changes found
he: לא נמצאו שינויים

en: No differences found
he: לא נמצאו שינויים

en: [%s was added]
he: [%s נוסף]

en: [%s was removed]
he: [%s הוסר]

en: Previous change
he: שינוי קודם

en: Next change
he: שינוי הבא

en: Open file in the editor
he: פתח קובץ בעורך

en: This file was added
he: הקובץ נוסף

en: This file was removed
he: הקובץ הוסר

en: [This file was renamed to %s]
he: [שם קובץ זה שונה ל-%s]

en: [This file was renamed from %s]
he: [שם קובץ זה שונה מ-%s]

en: Size: {0} Resolution: {1}x{2}
he: גודל: {0} רזולוציה: {1}x{2}

en: Choose the external resources to download
he: בחר את המקורות החיצוניים להורדה

en: Download external resources
he: הורד מקורות חיצוניים

en: Trim image
he: חתוך תמונה

en: Auto-trim image
he: חיתוך תמונה אוטומטי

en: Rotate image
he: סובב תמונה

en: Resize image
he: שנה גודל תמונה

en: Sharpen image
he: חדד תמונה

en: Blur image
he: עמעם תמונה

en: No image
he: אין תמונה

en: No image loaded
he: אין תמונות נטענות

en: Invalid image
he: תמונה לא חוקית

en: The current image is not valid
he: התמונה הנוכחית אינה חוקית

en: Paste image
he: הדבק תמונה

en: No image available in the clipboard
he: אין תמונה זמינה בלוח

en: No active selection, first select a region in the image, by dragging with your mouse
he: אין בחירה פעילה, ראשית סמן אזור בתמונה, על ידי גרירה עם העכבר

en: Not a valid image
he: תמונה לא מתאימה

en: Choose the new width and height
he: בחר בגובה ורוחב חדשים

en: Cutting of images is not allowed. If you want to delete the image, use the files browser to do it.
he: חיתוך התמונות אינו מותר. אם אתה רוצה למחוק את התמונה, השתמש בדפדפן הקבצים בכדי לעשות את זה.

en: Image filters
he: מסנני תמונה

en: Copy selected region
he: העתק אזור נבחר

en: Copy image
he: העתק תמונה

en: Choose file name
he: בחר שם קובץ

en: Choose an image
he: בחר תמונה

en: Images in book
he: תמונה בספר

en: &Existing images in the book
he: תמונות &הקיימות בספר

en: Search for image by file name
he: חפש תמונות לפי שם

en: &Import image
he: &ייבא תמונה

en: Import an image from elsewhere in your computer
he: ייבא תמונה ממקום אחר במחשב שלך

en: &Paste image
he: &הדבק תמונה

en: Full page image
he: תמונה בעמוד מלא

en: Insert the image so that it takes up an entire page when viewed in a reader
he: הכנס את התמונה כך שהיא תתפוס עמוד שלם כאשר תוצג בקורא

en: Preserve aspect ratio
he: שמור על יחס מימדים

en: Preserve the aspect ratio of the inserted image when rendering it full paged
he: שמור על יחס הממדים של התמונה שנוספה בעת מתיחתה לגודל עמוד שלם

en: There is no image on the clipboard
he: אין תמונה בלוח

en: Invalid file extension
he: סיומת קובץ לא חוקית

en: The file name you choose must have a .jpg or .png extension
he: עליך לבחור קובץ עם הסיומת .jpg אן .png

en: Create new folder
he: צור תיקייה חדשה

en: Enter a name for the new folder
he: הכנס שם תקייה חדשה

en: Folder name
he: שם תיקייה

en: Create new book
he: צור ספר חדש

en: &Authors:
he: &מחברים:

en: &Language:
he: &שפות:

en: Invalid markup
he: סימון לא חוקי

en: Invalid HTML
he: HTML לא חוקי

en: No tag found
he: לא נמצאו תגיות

en: Insert a tag
he: הכנס תג

en: Insert a HTML link
he: הכנס HTML לינק

en: Insert a HTML image
he: הכנס תמונת HTML

en: Insert a HTML tag with a class
he: הכנס תג HTML עם מחלקה

en: &File types:
he: סוג &קובץ:

en: T&est:
he: ב&דוק:

en: Invalid text
he: טקסט לא חוקי

en: Hold down the Ctrl key and click to open this link
he: החזק את מקש Ctrl ולחץ כדי לפתוח את הקישור

en: Unknown character
he: אפיון לא ידוע

en: &Name of custom theme:
he: &שם ערכת הנושא המותאמת אישית:

en: You must specify a name for your theme
he: עליך לבחור שם עבור ערכת הנושא שלך

en: A custom theme with the name %s already exists
he: ערכת נושא מותאמת אישית עם השם %s כבר קיימת

en: No color
he: אין צבע

en: Remove color
he: הסר צבע

en: &Background
he: &רקע

en: &Foreground
he: &חזית

en: &Italic
he: &נטוי

en: B&old
he: ע&בה

en: &Underline:
he: &קו-תחתון:

en: Add &new theme
he: הוסף ערכת נושא &חדשה

en: &Bold
he: &עבה

en: Make the selected text bold
he: הפוך את הטקסט הנבחר למעובה

en: <h3>Bold</h3>Make the selected text bold
he: <h3>עבה</h3>הפוך את הטקסט הנבחר לטקסט עבה

en: Make the selected text italic
he: הפוך את הטקסט הנבחר לנטוי

en: <h3>Italic</h3>Make the selected text italic
he: <h3>נטוי</h3>הופך את הטקסט הנבחר לנטוי

en: &Underline
he: &קו-תחתון

en: Underline the selected text
he: מתח קו תחתון תחת הטקסט הנבחר

en: <h3>Underline</h3>Underline the selected text
he: <h3>קו-תחתון</h3>מתח קו תחתון תחת הטקסט הנבחר

en: &Strikethrough
he: &קו-חוצה

en: <h3>Strikethrough</h3>Draw a line through the selected text
he: <h3>קו-חוצה</h3>צייר קו דרך הטקסט הנבחר

en: &Superscript
he: &כתב-עילי

en: Make the selected text a superscript
he: הפוך את הטקסט הנבחר לכתב-עילי

en: <h3>Superscript</h3>Set the selected text slightly smaller and above the normal line
he: <h3>כתב-עילי</h3>הקטן את הטקסט והעלה את הטקסט הנבחר ממש מעל לשורת הטקסט הרגילה

en: &Subscript
he: &כתב-תחתי

en: Make the selected text a subscript
he: הפוך את הטקסט הנבחר לכתב-תחתי

en: <h3>Subscript</h3>Set the selected text slightly smaller and below the normal line
he: <h3>כתב-תחתי</h3>הקטן את הטקסט והורד את הטקסט הנבחר ממש מתחת לשורת הטקסט הרגילה

en: &Color
he: &צבע

en: Change text color
he: שנה צבע טקסט

en: <h3>Color</h3>Change the color of the selected text
he: <h3>צבע</h3> שנה את הצבע של הטקסט הנבחר

en: Change background color of text
he: שנה צבע רקע של טקסט

en: Align &left
he: ישר &לשמאל

en: <h3>Align left</h3>Align the paragraph to the left
he: <h3>ישר לשמאל</h3>ישר את הפסקה לשמאל

en: &Center
he: &מרכז

en: <h3>Center</h3>Center the paragraph
he: <h3>מרכז</h3>מרכז את הפסקה

en: Align &right
he: ישר לימין

en: <h3>Align right</h3>Align the paragraph to the right
he: <h3>ישר לימין</h3>ישר את הפסקה לימין

en: &Justify
he: &ישר לשני הצדדים

en: Justify
he: ישר לשני הצדדים

en: <h3>Justify</h3>Align the paragraph to both the left and right margins
he: <h3>ישר לשני הצדדים</h3>ישר את הפסקה באופן שווה בין השוליים הימניים והשמאליים

en: &Sort style rules
he: &מיין כללי סגנון

en: Sort the style rules
he: מיין את כללי הסגנון

en: &Insert image
he: &הוסף תמונה

en: Insert an image into the text
he: הוסף תמונה לתוך הטקסט

en: <h3>Insert image</h3>Insert an image into the text
he: <h3>הוסף תמונה</h3>הוסף תמונה לתוך הטקסט

en: Insert &hyperlink
he: הכנס &היפר-קישור

en: Insert hyperlink
he: הכנס היפר-קישור

en: <h3>Insert hyperlink</h3>Insert a hyperlink into the text
he: <h3>הכנס היפר-קישור</h3>הכנס היפר-קישור לתוך הטקסט

en: Smart &comment
he: &הערה חכמה

en: <h3>Smart comment</h3>Comment or uncomment text<br><br>If the cursor is inside an existing block comment, uncomment it, otherwise comment out the selected text.
he: <h3>הערה חכמה</h3>הוסף או הסר הערה<br><br>אם הסמן נמצא בתוך הערה קיימת, הסר הערה זו, אחרת הפוך את הטקסט הנבחר להערה.

en: Convert the paragraph to &lt;%s&gt;
he: המר את הפסקה ל-&lt;%s&gt;

en: &Lower case
he: אות &קטנה

en: Insert &tag
he: הכנס &תג

en: Insert tag
he: הכנס תג

en: <h3>Insert tag</h3>Insert a tag, if some text is selected the tag will be inserted around the selected text
he: <h3>הכנס תג</h3>הכנס תג, אם טקסט כלשהו נבחר התג יוכנס סביב הטקסט הנבחר

en: Change paragraph to heading
he: שנה פסקה לכותרת

en: Editor tools
he: עורך הכלים

en: Format text
he: פורמט טקסט

en: No text
he: אין טקסט

en: Ignore this word
he: התעלם ממילה זו

en: Add this word to the dictionary: {0}
he: הוסף מילה זו למילון: {0}

en: Add this word to the dictionary
he: הוסף מילה זו למילון

en: Open %s
he: פתח %s

en: Show help for: %s
he: הצג עזרה עבור: %s

en: Chapter-
he: פרק-

en: Style-
he: סגנון-

en: Styles
he: סגנונות

en: Image-
he: תמונה-

en: Font-
he: גופן-

[ctx: edit book file type]
en: Miscellaneous
he: שונות

en: The file name contains invalid characters
he: שם הקובץ מכיל תווים לא חוקיים

en: Full path:
he: נתיב מלא:

en: This file is the cover %s for this book
he: הקובץ הוא הכריכה %s לספר זה

en: image
he: תמונה

en: This file contains the metadata table of contents
he: קובץ זה מכיל מטא-נתונים של תוכן עניינים

en: Export %s
he: ייצא %s

en: Replace %s with file...
he: החלף %s עם הקובץ...

en: &Rename %s
he: &שנה שם %s

en: Mark %s as cover page
he: סמן %s כעמוד כריכה

en: &Delete the selected file | &Delete the {} selected files
he[0]: &מחק את הקובץ הנבחר
he[1]: &מחק את {} הקבצים הנבחרים
he[2]: &מחק את {} הקבצים הנבחרים

en: &Merge selected style files
he: &מזג קבצי סגנון נבחרים

en: Cannot rename
he: לא ניתן לשנות שם

en: The file(s) %s cannot be renamed.
he: הקבצ/ים %s אינם ניתנים לשינוי שם.

en: The file(s) %s cannot be deleted.
he: הקובץ/ים %s לא יכול/ים להימחק.

en: Choose location
he: בחר מיקום

en: Files
he: קבצים

en: Choose a name for the new (blank) file. To place the file in a specific folder in the book, include the folder name, for example: <i>text/chapter1.html
he: בחר שם עבור הקובץ החדש (ריק). כדי למקם את הקובץ בתיקייה מסוימת בספר, כלול את שם התיקייה, למשל: <i>text/chapter1.html

en: Import resource file (image/font/etc.)
he: ייבא קבצי מקור (תמונה/גופן/וכו')

en: Choose a name for the imported file
he: בחר שם עבור הקובץ המיובא

en: The function %s is a builtin function, it cannot be removed.
he: הפונקצייה %s היא פונקצייה מובנית, לא ניתן להסירה.

en: Save current search
he: שמור חיפוש נוכחי

en: Show saved searches
he: הצג חיפושים שמורים

en: F&unction name:
he: שם פ&ונקצייה:

en: For help with creating functions, see the <a href="%s">User Manual</a>
he: לעזרה עם יצירת פונקציות, ראה את<a href="%s">המדריך למשתמש</a>

en: Copy everything
he: העתק הכל

en: No style information found
he: לא נמצאו פרטי עיצוב

en: Embedded
he: הוטבע

en: Font family
he: משפחת גופנים

en: Change font
he: שנה גופן

en: Change the font %s to: | Change the fonts %s to:
he[0]: שנה הגופן %s ל:
he[1]: שנה הגופנים %s ל:
he[2]: שנה הגופנים %s ל:

en: &New font:
he: גופן &חדש:

en: The font <i>%s</i> <b>does not exist</b> on your computer
he: הגופן <i>%s</i> <b>אינו קיים</b> במחשב שלך

en: The font <i>%s</i> <b>exists</b> on your computer
he: הגופן <i>%s</i> <b>קיים</b> במחשב שלך

en: &Install fonts
he: &התקן גופנים

en: &Change selected fonts
he: &שנה גופנים שנבחרו

en: &Remove selected fonts
he: &הסר גופנים שנבחרו

en: &Embed all fonts
he: &הטבע את כל הגופנים

en:  Double click any font family to see if the font is available for embedding on your computer.
he: לחץ לחיצה כפולה על משפחת גופנים כדי לראות אם הגופן זמין להטמעה במחשב.

en: The font <b>%s</b> was not found on your computer. If you have the font files, you can install it using the "Install fonts" button in the lower left corner.
he: הגופן <b>%s</b> לא נמצא במחשב שלך. אם יש לך את קבצי הגופן, אתה יכול להתקין אותו באמצעות כפתור "התקן גופנים" בפינה השמאלית התחתונה.

en: No fonts selected
he: לא נבחרו גופנים

en: No fonts selected, you must first select some fonts in the left panel
he: לא נבחרו גופנים, ראשית עליך לבחור גופן כלשהו בפאנל השמאלי

en: Remove unused CSS
he: הסר CSS שאינו בשימוש

en: Action report
he: דוח פעולה

en: Compressing images, please wait...
he: דוחס תמונות, אנא המתן...

en: Create/edit &custom color schemes
he: צור/ערוך תבניות צבע &מותאמות אישית

en: Preferred format order (drag and drop to change)
he: סדר הפורמטים המועדפים /(גרור ושחרר כדי לשנות)

en: &Default font size:
he: גודל גופן &ברירת מחדל:

en: Mi&nimum font size:
he: גודל מי&נימלי של גופן:

en: Background color:
he: צבע רקע:

en: Choose which toolbar you want to customize
he: בחר איזה סרגל כלים ברצונך להתאים אישית

en: Tools for %s editors
he: כלים עבור %s עורכים

en: &Toolbar to customize:
he: &סרגל כלים להתאמה אישית:

en: Toolbar &icon size:
he: גודל &אייקון סרגל-כלים:

en: Restore defaults for all preferences
he: שחזר ברירות מחדל עבור כל ההעדפות

en: Restore defaults for currently displayed preferences
he: שחזר ברירות מחדל עבור ההעדפות המוצגות כעת

en: Main window
he: חלון ראשי

en: Editor settings
he: עורך ההגדרות

en: Preview settings
he: מציג ההגדרות

en: Disabled confirmations restored
he: השבת אישורים משוחזרים

en: Inspect element
he: חקור אלמנט

en: Search in preview
he: חפש בתצוגה המקדימה

en: Cannot disable
he: לא ניתן לבטל

en: Auto reloading of the preview panel cannot be disabled while the Live CSS panel is open.
he: רענון אוטומטי של חלונית התצוגה המקדימה לא ניתן להשבית כל עוד חלונית ה-CSS Live פתוחה.

en: Auto reload preview when text changes in editor
he: רענון אוטומטי של התצוגה המקדימה כאשר טקסט שונה בעורך

en: Disable auto reload of preview
he: השבת רענון אוטומטי של התצוגה המקדימה

en: Abort file split
he: בטח פיצול קובץ

en: Delete selected files
he: מחק קבצים שנבחרו

en: Size (KB)
he: גודל (KB)

en: Total uncompressed size of all files: {0} :: Images: {1} :: Fonts: {2}
he: סה"כ גודל דחוס של כל הקבצים: {0} :: תמונות: {1} :: גופנים: {2}

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Times used
he: פעמים בשימוש

en: Edit the image: %s
he: ערוך את התמונה: %s

en: Source text
he: טקסט מקור

en: Target
he: יעד

en: Target text
he: טקסט יעד

en: The link destination does not exist
he: יעד הקישור אינו קיים

en: The link destination exists
he: יעד הקישור קיים

en: The link destination could not be verified
he: יעד הקישור לא ניתן לאימות

en: Click entries above to see their destination here
he: לחץ על הרשומות למעלה כדי לראות את היעד שלהם כאן

en: No destination found for this link
he: לא נמצא יעד לקישור זה

en: Language
he: שפה

en: Word
he: מילה

en: Words: {2} :: Unique Words: :: {0} :: Languages: {1}
he: מילים: {2} :: מילים ייחודיות: :: {0} :: שפות: {1}

en: Character
he: תו

en: All the characters in the book
he: כל התווים בספר

en: Sort by:
he: מיין לפי:

en: &Counts
he: &ספור

en: &Name
he: &שם

en: Number of matches
he: מספר ההתאמות

en: Style Rule
he: כלל סגנון

en: Words
he: מילים

en: Characters
he: תווים

en: Links
he: קישורים

en: Export of %s data is not supported
he: ייצוא של %s נתונים אינו נתמך

en: Reports
he: דיווחים

en: Export the currently shown report as a CSV file
he: ייצא את הדוח המוצג הנוכחי בתור קובץ CSV

en: Are you sure you want to delete the selected files?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקבצים שנבחרו?

en: Saving...
he: שומר...

en: Current file
he: קובץ נוכחי

en: All text files
he: כל קבצי הטקסט

en: All style files
he: כל קבצי הסגנון

en: Selected files
he: קבצים שנבחרו

en: Open files
he: פתח קבצים

en: Marked text
he: טקסט מסומן

en: Down
he: למטה

en: Up
he: מעלה

en: 
                Direction to search:
                <dl>
                <dt><b>Down</b></dt>
                <dd>Search for the next match from your current position</dd>
                <dt><b>Up</b></dt>
                <dd>Search for the previous match from your current position</dd>
                </dl>
he: 
    כיוון חיפוש:
    <dl>
    <dt><b>למטה</b></dt>
    <dd>חפש אחר ההתאמה הבאה מהמיקום הנוכחי</dd>
    <dt><b>למעלה</b></dt>
    <dd>חפש אחר ההתאמה הקודמת מהמיקום הנוכחי</dd>
    </dl>

en: &Find:
he: &מצא:

en: &Replace:
he: &החלף:

en: Create/&edit
he: צור/&ערוך

en: Fin&d
he: מצ&א

en: Replace a&nd Find
he: החלף &וחפש

en: Re&place
he: הח&לף

en: Replace &all
he: החלף &הכל

en: &Mode:
he: &מצב:

en: Close search panel
he: סגור פאנל חיפוש

en: The name with which to save this search
he: השם איתו לשמור את החיפוש הזה

en: Finish editing of search
he: סיים עריכת חיפוש

en: Add search
he: הוסף חיפוש

en: Edit search
he: ערוך חיפוש

en: Another search with the name %s already exists
he: חיפוש אחר עם השם %s כבר קיים

en: Filter displayed searches
he: סנן חיפושים מוצגים

en: &Find
he: &מצא

en: &Count all
he: &ספור הכל

en: Move selected entries up
he: העבר רשומות נבחרות מעלה

en: Move selected entries down
he: העבר ערכים נבחרים למטה

en: Edit the currently selected search
he: ערוך את החיפוש הנוכחי שנבחר

en: Re&move search
he: ה&סר חיפוש

en: Remove the currently selected searches
he: הסר את החיפושים הנוכחיים שנבחרו

en: Add a new saved search
he: הוסף חיפוש שמור חדש

en: Import saved searches
he: ייבא חיפושים שמורים

en: Export saved searches
he: ייצא חיפושים שמורים

en: No saved search is selected
he: לא נבחרו חיפושים שמורים

en: Cannot edit search - no search selected.
he: לא ניתן לערוך חיפוש - לא נבחר חיפוש.

en: Are you sure you want to permanently delete the selected saved searches?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את החיפושים השמורים הנבחרים לצמיתות?

en: The file %s does not contain valid saved searches
he: הקובץ %s אינו מכיל חיפושים שמורים חוקיים

en: No searches
he: אין חיפושים

en: No searches available to be saved
he: לא נמצאו חיפושים זמינים לשמירה

en: No searches selected
he: לא נבחרו סיפורים

en: No file is being edited.
he: אין קובץ שנמצא בעריכה.

en: No search query specified
he: לא צוינה שאילתת חיפוש

en: the selected searches
he: החיפושים נבחרו

en: No matches were found for %s
he: לא נמצאו התאמות עבור %s

en: Cannot replace
he: לא ניתן להחליף

en: Currently selected text does not match the search query.
he: הטקסט הנבחר הנוכחי אינו תואם את שאילתת החיפוש.

en: Searching done
he: החיפוש הסתיים

en: Add a dictionary
he: הוסף מילון

en: Copy selected words to clipboard
he: העתק מילים נבחרות ללוח

en: Select all words
he: בחר את כל המילים

en: Words in this dictionary:
he: מילים במילון זה:

en: &Add word
he: &הוסף מילה

en: &Remove selected words
he: &הסר מילים נבחרות

en: &Import list of words
he: &ייבא רשימת מילים

en: Add a word
he: הוסף מילה

en: Word to add
he: מילה להוספה

en: &Word:
he: &מילה:

en: Import list of words
he: ייבא רשימת מילים

en: Enter a list of words, one per line
he: הכנס רשימת מילים, אחת בכל שורה

en: Must specify language
he: חובה לציין שפה

en: You must specify a language to import words
he: עליך לציין שפה בעת ייבוא מילים

en: &Add dictionary
he: &הוסף מילון

en: Change %s to
he: שנה %s ל-

en: Check spelling
he: בדוק איות

en: Re-scan the book for words, useful if you have edited the book since opening this dialog
he: סרוק מחדש את הספר אחר מילים, שימושי אם יש לך ספר זה נערך מאז פתיחת דו-שיח זה

en: &Undo last change
he: &בטל שינוי אחרון

en: Checking, please wait...
he: בודק, אנא המתן...

en: Filter the list of words
he: סינון רשימת המילים

en: &Ignore
he: &התעלם מ-

en: Un&ignore
he: בטל &התעלמות

en: Ignore the current word for the rest of this session
he: התעלם מהמילה הנוכחית לשאר קטע זה

en: Stop ignoring the current word
he: עצור התעלמות מהמילה הנוכחית

en: Add word to &dictionary:
he: הוסף מילה ל&מילון:

en: Add the current word to the specified user dictionary
he: הוסף את המילה הנוכחית למילון המשתמש שצויין

en: Remove the current word from all active user dictionaries
he: הסר את המילה הנוכחית מכל מילוני המשתמש

en: Show &next occurrence
he: הצג &מופע הבא

en: Show the next occurrence of the selected word in the editor, so you can edit it manually
he: הצג את ההופעה הבאה של המילה שנבחרה בעורך, כך שתוכל לערוך אותו באופן ידני

en: &Change selected word to:
he: &שנה את המילים הנבחרות ל:

en: The replacement word
he: המילה החלופית

en: No changed word
he: אין מילה ששונתה

en: There is no spelling replacement to undo
he: אין החלפת איות לבטל

en: Failed to check spelling
he: נכשל בנסיון לבדוק איות

en: Failed to check spelling, click "Show details" for the full error information.
he: נכשל בנסיון לבדוק איות, לחץ "הצג פרטים" למידע מלא על השגיאה.

en: The files in the editor were edited outside the spell check dialog, and the word %s no longer exists.
he: הקבצים שבעורך נערכו מחוץ לדיאלוג בדיקת איות, והמילים %s אינן קיימות עוד.

en: Top of file
he: החלק העליון של הקובץ

en: Double click a file in the left panel to start editing it.
he: לחץ לחיצה כפולה על קובץ בפאנל השמאלי כדי להתחיל לערוך אותו.

en: Full path:
he: נתיב מלא:

en: Close tab
he: סגור כרטיסייה

en: Close other tabs
he: סגור כרטיסיות אחרות

en: Line: {0} : {1}
he: שורה: {0} : {1}

en: {0} {1} created by {2}
he: {0} {1} נוצר על ידי {2}

en: &New file (images/fonts/HTML/etc.)
he: &קובץ חדש (תמונות/גופנים/HTML/וכו')

en: Create a new file in the current book
he: צור קובץ חדש בספר הנוכחי

en: &Import files into book
he: &ייבא קבצים לתוך ספר

en: Import files into book
he: ייבא קבצים לתוך ספר

en: Open &folder (unzipped EPUB) as book
he: פתח &תיקייה (EPUB לא מכווץ) כספר

en: &Revert to before
he: &שחזר לקודם

en: Revert book to before the last action (Undo)
he: שחזר ספר לפני הפעולה האחרונה (בטל)

en: &Revert to after
he: &שחזר לאחרי

en: Revert book state to after the next action (Redo)
he: שחזר מצב ספר לאחרי הפעולה הבאה (עשה-מחדש)

en: Save book
he: שמור ספר

en: Save a &copy
he: שמור &העתק

en: Save a copy of the book
he: שמור העתק של הספר

en: Quit
he: צא

en: &Import an HTML or DOCX file as a new book
he: &ייבא קבצי HTML או DOCX כספר חדש

en: Import an HTML or DOCX file as a new book
he: ייבא קבצי HTML או DOCX כספר חדש

en: &Quick open a file to edit
he: פתיחה &מהירה של קובץ לעריכה

en: Quickly open a file from the book to edit it
he: פתיחה מהירה של קובץ מתוך הספר כדי לערוך אותו

en: Editor actions
he: פעולות עריכה

en: Cut text
he: גזור טקסט

en: Tools
he: כלים

en: &Edit Table of Contents
he: &ערוך תוכן עניינים

en: Edit Table of Contents
he: ערוך תוכן עניינים

en: &Insert inline Table of Contents
he: &הכנס תוכן עניינים מוטבע

en: Insert inline Table of Contents
he: הכנס תוכן עניינים מוטבע

en: &Fix HTML
he: &תקן HTML

en: Fix HTML in the current file
he: תקן HTML בקובץ הנוכחי

en: &Fix HTML - all files
he: &תקן HTML - בכל הקבצים

en: Fix HTML in all files
he: תקן HTML בכל הקבצים

en: &Beautify current file
he: &ייפה קובץ נוכחי

en: Beautify current file
he: ייפה קובץ נוכחי

en: &Beautify all files
he: &ייפה את כל הקבצים

en: &Insert special character
he: &הכנס תו מיוחד

en: Insert special character
he: הכנס תו מיוחד

en: &Arrange into folders
he: &סדר בתיקיות

en: Arrange into folders
he: סדר בתיקיות

en: &Filter style information
he: &סנן מידע סגנון

en: Manage fonts in the book
he: נהל את הגופנים בספר

en: Add &cover
he: הוסף &כריכה

en: Add a cover to the book
he: הוסף כריכה לספר

en: &Reports
he: &דיווחים

en: Check &external links
he: בדוק קישורים &חיצוניים

en: Check external links in the book
he: בדוק קישורים חיצוניים בספר

en: Download external &resources
he: הורד &מקורות חיצוניים

en: Embed fonts
he: הטמע גופנים

en: Remove &unused CSS rules
he: הסר כללי CSS ש&אינם בשימוש

en: Remove unused CSS rules
he: הסר כללי CSS שאינם בשימוש

en: Auto reload preview
he: רענון אוטומטי של התצוגה המקדימה

en: Refresh preview
he: רענן תצוגה מקדימה

en: Split this file
he: פצל קובץ זה

en: Find next in preview
he: מצא הבא בתצוגה המקדימה

en: Find previous in preview
he: מצא הקודם בתצוגה המקדימה

en: Replace current match and find next
he: החלף התאמה נוכחית וחפש את ההבא

en: R&eplace and find previous
he: ה&חלף וחפש את הקודם

en: Replace current match and find previous
he: החלף את ההתאמה הנוכחית וחפש את הקודם

en: Replace all matches
he: החלף את כל ההתאמות

en: &Mark selected text
he: &סמן טקסט נבחר

en: Mark selected text or unmark already marked text
he: סמן טקסט נבחר או בטל סימון שטקסט שכבר סומן

en: Go to &line
he: עבור ל&שורה

en: Go to line number
he: עבור לשורה מספר

en: Sa&ved searches
he: חיפושים שמ&ורים

en: Show the saved searches dialog
he: הצג את דיאלוג החיפושים השמורים

en: Show the text search panel
he: הצג את החלונית חיפוש טקסט

en: Check &spelling
he: בדוק &איות

en: Check book for spelling errors
he: בדוק ספר עבור שגיאות איות

en: &Next error
he: &שגיאה הבאה

en: Show next error
he: הצג את השגיאה הבאה

en: &Previous error
he: &שגיאות קודמות

en: Show previous error
he: הצג שגיאות קודמות

en: &Next spelling mistake
he: שגיאת איות &הבאה

en: Go to next spelling mistake
he: עבור לשגיאת האיות הבאה

[ctx: edit book actions]
en: Miscellaneous
he: שונות

en: &Close current tab
he: &סגור כרטיסייה נוכחית

en: Close the currently open tab
he: סגור את הכרטיסייה הפתוחה כעת

en: Close all tabs except the current tab
he: סגור את כל הכרטיסיות פרט לכרטיסייה הנוכחית

en: User &Manual
he: &מדריך למשתמש

en: Show User Manual
he: ראה אתה המדריך למשתמש

en: &Browse images in book
he: &דפדף בתמונות הספר

en: Compare to another book
he: השווה לספר אחר

en: &Recently opened books
he: &ספרים שנפתחו לאחרונה

en: &Tools
he: &כלים

en: &View
he: &תצוגה

en: Tool&bars
he: &סרגלי הכלים

en: &Plugins
he: תוס&פות

en: &Help
he: &עזרה

en: Tools tool bar
he: כלי סרגל הכלים

en: Donate to support calibre development
he: תרום לתמיכה בפיתוח קליבר

en: Windows
he: חלונות

en: Live CSS
he: CSS חי

en: Inspector
he: חקירת רכיב

en: Checkpoints
he: נקודת-בדיקה

en: Current state
he: מצב נוכחי

en: &Compare
he: &השווה

en: Cannot revert to the current state
he: לא ניתן לשחזר למצב הנוכחי

en: Cannot compare
he: לא ניתן להשוות

en: There is no point comparing the current state to itself
he: אין שום נקודה להשוואתה עם המצב הנוכחי

en: Choose tag name
he: בחר שם תגית

en: Specify the name of the &tag to insert:
he: ציין את שמה של &התגית להזנה:

en: Text (HTML) files
he: קבצי טקסט (HTML)

en: Style (CSS) files
he: קבצי סגנון (CSS)

en: Audio
he: אודיו

en: Video
he: וידאו

en: OPF file (metadata)
he: קובץ OPF (נתונים מוצמדים)

en: Table of contents file (NCX)
he: קובץ (NCX) של תוכן העניינים

en: Choose file to import
he: בחר קובץ לייבוא

en: You can import an HTML or DOCX file directly as an EPUB and edit it. The EPUB will be generated with minimal changes from the source, unlike doing a full conversion in calibre.
he: ניתן לייבא קובץ HTML או DOCX ישירות כקובץ EPUB ולערוך אותו. קובץ ה-ePub יופק בשינויים מזעריים מהמקור, בניגוד להמרה המלאה של קליבר.

en: Choose the file to import
he: בחר את הקובץ לייבוא

en: EPUB files
he: קבצי EPUB

en: No results found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Choose file to edit
he: בחר ספר לעריכה

en: Filter files
he: מסנן קבצים

en: Choose a &file to link to:
he: בחר &קובץ לקשר אליו:

en: Filter locations
he: מסנן מיקומים

en: The destination (href) for the link
he: היעד (href) של הקישור

en: &Target:
he: &יעד:

en: Te&xt:
he: טק&סט:

en: The (optional) text for the link
he: הטקסט (האופציונלי) לקישור

en: Copyright page
he: עמוד זכויות יוצרים

en: Page with title, author, publisher, etc.
he: עמוד עם כותרת, מחבר, מפרסם, וכו'

en: Choose a &file:
he: בחר ב&קובץ:

en: Only filter CSS in the current file (%s)
he: סנן CSS בלבד בקובץ הנוכחי (%s)

en: Add a cover
he: הוסף כריכה

en: &Images in book
he: &תמונות בספר

en: Filter the list of images
he: מסנן רשימת התמונות

en: Import &image
he: ייבא &תמונה

en: Choose a cover image
he: בחר תמונת כריכה

en: &Donate to support calibre
he: &תרום כדי לתמוך בקליבר

en: Quit calibre
he: צא מקליבר

en: Minimize the calibre window
he: צמצם את חלון הקליבר

en: Clear the current search
he: נקה את החיפוש הנוכחי

en: Focus the book list
he: התמקד ברשימת הספרים

en: Clear the additional restriction
he: נקה את ההגבלות הנוספות

en: Debug mode
he: מצב די-באג

en: You have started calibre in debug mode. After you quit calibre, the debug log will be available in the file: %s<p>The log will be displayed automatically.
he: עליך להפעיל את קליבר במצב די-באג. אחרי שתצא מקליבר, לוג הדי-באג יהיה זמין בקובץ: %s<p>הלוג יוצג אוטומטית.

en: Hide main window
he: הסתר חלון ראשי

en: Show main window
he: הצג חלון ראשי

en: <p><b>Failed to convert: %s
he: <p><b>נכשל בהמרה ל: %s

en: <b>Failed</b>
he: <b>נכשל</b>

en: There are active jobs. Are you sure you want to quit?
he: ישנן משימות פעילות. אתה בטוח שברצונך לצאת?

en: There are library updates waiting. Are you sure you want to quit?
he: ישנם עדכוני ספריה בהמתנה. אתה בטוח שברצונך לצאת?

en: Update available!
he: עדכון זמין!

en: Show this notification for future updates
he: הצג הודעה זו עבור עדכונים עתידיים

en: &Get update
he: &קבל עדכון

en: Update &plugins
he: עדכן &תוספים

en: Install and configure user plugins
he: התקן וקבע תצורה לתוספי משתמש

en: Remove this bookmark
he: הסר סימנייה זו

en: &New
he: &חדש

en: Create a new bookmark at the current location
he: צור סימנייה חדשה במיקום הנוכחי

en: Remove the currently selected bookmark
he: הסר את הסימנייה שנבחרה

en: Add bookmark
he: הוסף סימנייה

en: Enter title for bookmark:
he: הכנס כותרת לסימנייה:

en: Inspect
he: חקור

en: Print to PDF
he: הדפס ל-PDF

en: Print %s to a PDF file
he: הדפס %s לקובץ PDF

en: Choose location for PDF file
he: בחר מיקום עבור קובץ PDF

en: &File:
he: &קובץ:

en: Paper &size:
he: &גודל עמוד:

en: &Left margin:
he: שוליים &שמאליים:

en: &Top margin:
he: שוליים &עליוניים:

en: &Right margin:
he: שוליים ימניים:

en: &Bottom margin:
he: שוליים &תחתונים:

en: inches
he: אינצ'ים

en: Add page &number to printed pages
he: הוסף &מספר עמוד לעמודים המודפסים

en: PDF file
he: קובץ PDF

en: You must specify a filename for the PDF file to generate
he: עליך לציין שם קובץ עבור קובץ ה-PDF שתיצור

en: The filename for the PDF file must end with .pdf
he: שם הקובץ עבור קובץ ה-PDF חייב להסתיים ב- .pdf

en: Printing, this will take a while, please wait...
he: מדפיס, זה עלול לקחת זמן מה, אנא המתן...

en: Printing...
he: מדפיס...

en: Failed to convert to PDF
he: נכשל בהמרה ל-PDF

en: Failed to generate PDF file, click "Show details" for more information.
he: נכשל ביצירת קובץ PDF, לחץ "הצג פרטים" למידע נוסף

en: Search Table of Contents
he: חפש תוכן עניינים

en: Search for text in the Table of Contents
he: חפש אחר טקסט בתוכן העניינים

en: There are no Table of Contents entries matching: %s
he: אין ערכי תוכן עניינים התואמים ל: %s

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Increase font size
he: הגדל גופן

en: Decrease font size
he: הקטן גופן

en: Toggle full screen
he: החלף למסך מלא

en: Previous page
he: עמוד קודם

en: Next section
he: קטע הבא

en: Previous section
he: קטע הקודם

en: Show book metadata
he: הצג מטא-נתוני ספר

en: Clear list of recently opened books
he: נקה רשימת ספרים שנפתחו לאחרונה

en: Configure the toolbar
he: הגדרות סרגל כלים

en: E-book viewer
he: קורא הספרים הדיגיטלי

en: Clear search history
he: נקה היסטוריית חיפוש

en: Hide size in corner
he: הסתר גודל בפינה

en: Show size in corner
he: הצג גודל בפינה

en: Drag to resize
he: משוך לשינוי גודל

en: Choose &color
he: בחר &צבע

en: Cu&t
he: חת&וך

en: &Step up
he: &אחד מעלה

en: Step &down
he: אחד &מטה

en: Not rated
he: לא דורג

en: Select location for books
he: בחירת מיקום הספרים

en: Failed to create a folder at %s
he: נכשל ביצירת תיקיה חדשה ב %s

en: You must choose an empty folder for the calibre library. %s is not empty.
he: עליך לבחור תיקייה ריקה עבור ספריית הקליבר. %s אינה ריקה

en: &Next >
he: &קדימה >

en: < &Back
he: < &אחורה

en: Cancel
he: ביטול

en: &Finish
he: &סיים

en: Commit
he: בצע

en: Welcome to calibre
he: ברוך הבא לקליבר

en: The one stop solution to all your e-book needs.
he: חבילת הפתרונות הכוללת עבור הספרים הדיגיטליים שלך.

en: &Manufacturers
he: &יצרנים

en: &Devices
he: &מכשירים

en: <h2>Congratulations!</h2> You have successfully setup calibre. Press the %s button to apply your settings.
he: <h2>מזל טוב!</h2> הגדרת בהצלחה את קליבר. לחצץ על מקש ה-%s על מנת ליישם את ההגדרות שלך.

en: <h2>User Manual</h2>A User Manual is also available <a href="%s">online</a>.
he: <h2>המדריך למשתמש</h2>המדריך למשתמש זמין בנוסף <a href="%s">אונליין</a>.

en: Choose your &language:
he: בחר את &שפתך:

en: <p>Choose a location for your books. When you add books to calibre, they will be copied here. Use an <b>empty folder</b> for a new calibre library:
he: <p>בחר מיקום לספרים שלך. כאשר אתה מוסיף ספרים לקליבר, הם יועתקו לכאן. השתמש ב<b>תיקייה ריקה</b> עבור ספריית קליבר חדשה:

en: Test email settings
he: בדוק הגדרות דוא"ל

en: Send test mail from %s to:
he: שלח מייל בדיקה מ-%s ל:

en: Setup sending email using
he: הגדרת שליחה באמצעות המייל

en: Your %s &email address:
he: כתובת &דוא"ל ה-%s שלך:

en: Your %s &password:
he: &הסיסמה ה-%s שלך:

en: If you plan to use email to send books to your Kindle, remember to add your %s email address to the allowed email addresses in your Amazon.com Kindle management page.
he: אם אתה מתכנן להשתמש בדוא"ל לשליחת ספרים לקינדל שלך, זכור להוסיף את %s כתובת הדוא"ל שלך לכתובות הדוא"ל המותרות בדף הניהול של הקינדל שלך, ב-Amazon.com.

en: Setup
he: הגדרה

en: OK to proceed?
he: האם להמשיך?

en: This will display your email password on the screen. Is it OK to proceed?
he: זה יציג את סיסמת הדוא"ל שלך על המסך. האם זה בסדר להמשיך?

en: Bad configuration
he: הגדרות לא נכונות

en: You must set the From email address
he: אתה חייב למלא את הנמען

en: You must either set both the username <b>and</b> password for the mail server or no username and no password at all.
he: עליך להגדיר גם את שם המשתמש<b>וגם</b> את הסיסמה עבור שרת הדואר או לא להגדיר כלל.

en: Send email &from:
he: שלח דוא"ל &מאת:

en: calibre can <b>optionally</b> use a server to send mail
he: קליבר יכול <b>אופציונלית</b> להשתמש בשרת לשליחת מייל

en: &Port:
he: &פורט:

en: The port your mail server listens for connections on. The default is 25
he: הפורט ששרת המייל שלך מאזין לחיבורים. ברירת-המחדל היא 25

en: Your username on the mail server
he: שם המשתמש שלך על שרת המייל

en: Your password on the mail server
he: סיסמתך בשרת הדואר

en: &Show
he: &הצג

en: Use TLS encryption when connecting to the mail server. This is the most common.
he: השתמש בהצפנת TLS בעת חיבור לשרת הדואר. זוהי הנפוצה ביותר.

en: Use SSL encryption when connecting to the mail server.
he: השתמש בהצפנת SSL בעת החיבור עם שרת המייל

en: WARNING: Using no encryption is highly insecure
he: אזהרה: אי שימוש בהצפנה הוא לא בטוח ביותר

en: &Test email
he: &בדוק דוא"ל

en: No genres to catalog.
he: אין סוגות לקטלוג.

en: Titles
he: כותרות

en: Genres
he: סוגות

en: Recently Added
he: נוספו לאחרונה

en: Recently Read
he: נקראו לאחרונה

en: Descriptions
he: תאורים

en: Sorting titles
he: מיון כותרות

en: Genres HTML
he: סוגות HTML

en: Titles HTML
he: כותרות HTML

en: Descriptions HTML
he: תיאורי HTML

en: Description HTML
he: תיאור HTML

en: NCX for Series
he: NCX עבור סדרות

en: Series beginning with %s
he: סדרות המתחילות עם %s

en: Series beginning with '%s'
he: סדרות המתחילות עם '%s'

en: NCX for Titles
he: NCX עבור כותרות

en: Titles beginning with %s
he: כותרות המתחילות ב-%s

en: Titles beginning with '%s'
he: כותרות המתחילות ב-'%s'

en: Authors beginning with %s
he: מחברים המתחילים ב-%s

en: Authors beginning with '%s'
he: מחברים המתחילים ב-'%s'

en: Generating OPF
he: יוצר OPF

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Invalid titles
he: כותרות לא חוקיות

en: Invalid authors
he: מחברים לא חוקיים

en: Missing book formats
he: חסרים פורמטי ספר

en: Unknown files in books
he: קבצים לא ידועים בספרים

en: Path to library too long. Must be less than %d characters.
he: נתיב הסיפריה ארוך מידי. אורכו חייב להיות פחות מ-%d תווים.

en:  (%s books)
he: (%s ספרים)

en: Identifiers
he: מזהים

en: The title
he: הכותרת

en: The authors
he: המחברים

en: The author sort string. To use only the first letter of the name use {author_sort[0]}
he: מחרוזת סידור המחברים. לשימוש באות הראשונה בלבד בשם, השתמש ב-{author_sort[0]}

en: The tags
he: התגיות

en: The series
he: הסדרה

en: The series number. To get leading zeros use {series_index:0>3s} or {series_index:>3s} for leading spaces
he: המספר הסידורי. כדי להתחיל באפס השתמש ב-{series_index:0>3s} {series_index:>3s} עבור leading spaces

en: The rating
he: הדירוג

en: The ISBN
he: המסת"ב (ISBN)

en: The publisher
he: המפרסם

en: The date
he: התאריך

en: The published date
he: תאריך ההוצאה לאור

en: The date when the metadata for this book record was last modified
he: התאריך שבו מטא-הנתונים של רשומת ספר זה שונה לאחרונה

en: The language(s) of this book
he: השפה/ות של ספר זה

en: The calibre internal id
he: המזהה הפנימי של קליבר

en: Options to control saving to disk
he: אפשרויות לשליטה בשמירה לדיסק

en: The format in which to display dates. %(day)s - day, %(month)s - month, %(mn)s - month number, %(year)s - year. Default is: %(default)s
he: הפורמט בו יוצגו התאריכים. %(day)s - יום, %(month)s - חודש, %(mn)s - מספר חודש, %(year)s - שנה. ברירת המחדל היא: %(default)s

en: Replace whitespace with underscores.
he: החלף רווחים עם קו-תחתון.

en: The one stop solution to all your e-book needs
he: חבילת הפתרונות הכוללת עבור הספרים הדיגיטליים שלך

en: calibre is the one stop solution to all your e-book needs.
he: קליבר היא חבילת הפתרונות הכוללת עבור הספרים הדיגיטליים שלך.

en: Command Line Interface
he: ממשק שורת הפקודה

en: Show
he:  הצג

en:  sorted by
he: ממויין לפי

en: Switch to the full interface (non-mobile interface)
he: החלף לממשק המלא (ממשק שאינו מיועד לנייד)

en: The full interface gives you many more features, but it may not work well on a small screen
he: הממשק המלא נותן לך תכונות רבות יותר, אבל יתכן שזה לא יעבוד על גבי מסך קטן

en: What do you want to do?
he: מה ברצונך לעשות

en: default
he: ברירת מחדל

en: %s is not a valid choice, try again
he: %s אינה בחירה חוקית, נסה שוב

en: Existing user names:
he: שמות משתמשים קיימים:

en: There are no users, you must first add an user
he: אין כלל משתמשים, ראשית עליך להוסיף אחד

en: The username %s does not exist
he: שם המשתמש %s אינו קיים

en: Enter the username
he: הכנס שם משתמש

en: Enter the new password for %s:
he: הכנס סיסמה חדשה עבור %s:

en: Empty passwords are not allowed
he: סיסמאות ריקות אינן מורשות

en: Re-enter the new password for %s, to verify:
he: הכנס מחדש את הסיסמה החדשה עבור %s, לאימות:

en: Passwords do not match
he: סיסמאות לא תואמות

en: User %s added successfully!
he: המשתמש %s נוסף בהצלחה!

en: Are you sure you want to remove the user %s?
he: האם ברצונך להסיר את המשתמש %s?

en: User %s successfully removed!
he: משתמש %s הוסר בהצלחה!

en: Password for %s successfully changed!
he: סיסמה עבור %s שונתה בהצלחה!

en: Add a new user
he: הוסף משתמש חדש

en: Edit an existing user
he: ערוך משתמש קיים

en: Remove a user
he: הסר משתמש

en: First
he: ראשון

en: Last
he: אחרון

en: RATING: %s<br />
he: דירוג: %s<br />

en: TAGS: %s<br />
he: תגיות: %s<br />

en: SERIES: %(series)s [%(sidx)s]<br />
he: סדרות: %(series)s [%(sidx)s]<br />

en: Books in your library
he: ספרים בספרייה שלך

en: Books sorted by
he: הספרים מויינו לפי

en: By %s
he: לפי %s

en: The port on which to listen for connections
he: הפורט עליו להאזין לחיבורים

en: Path to the access log file. This log contains information about clients connecting to the server and making requests. By default no access logging is done.
he: נתיב לגישה לקובץ לוג. לוג זה מכיל מידע על לקוחות המחוברים לשרת ועושים בקשות. כברירת מחדל לא נעשית גישה ללוג.

en: There is no calibre library at: %s
he: אין ספריית קליבר ב: %s

en: You must specify at least one calibre library
he: עליך לציין לפחות ספריית קליבר אחת

en: The password must contain only ASCII (English) characters and symbols
he: על הסיסמה להכיל תווי וסימני אסכי (ASCII) בלבד

en: The username %s already exists
he: שם המשתמש %s כבר קיים

en: Created by
he: נוצר על ידי

en: Options
he: אפשרויות

en: Default timeout for network operations (seconds)
he: פסק זמן ברירת מחדל עבור פעולות רשת (שניות)

en: The language in which to display the user interface
he: השפה להצגת ממשק המשתמש

en: Ordered list of formats to prefer for input.
he: רשימה מסודרת של הפורמטים המועדפים כקלט.

en: Read metadata from files
he: קרא מטא-נתונים מהקבצים

en: Swap author first and last names when reading metadata
he: החלף בין השם הפרטי לשם המשפחה של המחבר בעת קריאת המטא-נתונים

en: Add new formats to existing book records
he: הוסף פורמט חדש לתיעוד הספר הקיים

en: Check for duplicates when copying to another library
he: בדקו אם יש כפילויות בעת העתקה לספרייה אחרת

en: Mark newly added books. The mark is a temporary mark that is automatically removed when calibre is restarted.
he: סמן ספרים חדשים שנוספו. סימון זה הוא זמני, ויוסר באופן אוטומטי כאשר קליבר יפתח מחדש.

en: List of named saved searches
he: רשימת שמות החיפושים השמורים

en: How and when calibre updates metadata on the device.
he: כיצד ומתי קליבר יעדכן את המטא-נתונים במכשיר.

en: File is open in another process
he: קובץ זה פתוח ב-process אחר

en: TEMPLATE ERROR
he: שגיאת תבנית

en: %s: unknown function
he: %s: פונקציה לא ידועה

en: Waiting...
he: המתן...

en: Aborted, taking too long
he: בוטל, לוקח זמן רב מדי

en: Stopped
he: נעצר

en: Working...
he: עובד...

en: Brazilian Portuguese
he: פורטוגזית ברזילאית

en: Simplified Chinese
he: סינית פשוטה

en: Traditional Chinese
he: סינית מסורתית

en: English
he: אנגלית

en: Select All
he: בחר הכל

en: Copy Link
he: העתק קישור

en: &Select All
he: &בחר הכל

en: Paste and Match Style
he: הדבק והתאם סגנון

en: Directions
he: כיוונים

en: Left to Right
he: שמאל לימין

en: Right to Left
he: ימין לשמאל

en: Unknown error in saved search: {0}
he: שגיאה לא ידועה בחיפוש שמור: {0}

en: Subject of the email
he: נושא הדוא"ל

en: Timeout for connection
he: תום זמן להתחברות

en: Control email delivery
he: שלוט במשלוח הדוא"ל

en: The main calibre program, used to manage your collection of e-books
he: תוכנית קליבר הראשית, משמשת לניהול אוסף הספרים הדיגיטליים שלך

en: Unknown section
he: קטע לא ידוע

en: Unknown feed
he: פיד לא ידוע

en: Untitled article
he: כתבה ללא שם

en: Unknown News Source
he: מקור חדשות בלתי ידוע

en: Article download aborted
he: הורדת מאמר בוטלה

en: Failed to download %s
he: נכשל בהורדת %s

en: Failed to download the following articles:
he: הורדת הכתבות הבאות כשלה:

en: Failed to download parts of the following articles:
he: הורדת חלקים מהכתבות הבאות כשלה:

en: Trying to download cover...
he: מנסה להוריד כריכה...

en: Could not download cover: %s
he: לא הצליח להוריד כריכה: %s

en: Downloading cover from %s
he: מוריד כריכה מ-%s

en: Article downloaded: %s
he: כתבה שהורדה: %s

en: Article download failed: %s
he: הורדת הכתבה כשלה: %s

en: You do not have permission to download this issue. Either your subscription has expired or you have exceeded the maximum allowed downloads for today.
he: אין לך הרשאה להוריד פריט זה. ניצלת את מכסת ההורדות להיום או שפג תוקפו של חשבונך

en: Scheduled
he: תזמן

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Maximum number of levels to recurse i.e. depth of links to follow. Default %default
he: מספר מקסימום עבור פעולה רקורסיבית, הסבר: מספר מעבר קישורים. Default %default

en: The maximum number of files to download. This only applies to files from <a href> tags. Default is %default
he: מקסימום קבצים להורדה. רק לגבי קבצים מתגיות <a href>. ברירת המחדל היא %default .

en: Minimum interval in seconds between consecutive fetches. Default is %default s
he: פרק הזמן בין הורדות. ברירת המחדל היא %default שניות.

en: The character encoding for the websites you are trying to download. The default is to try and guess the encoding.
he: קידוד האותיות של האתר להורדה. ברירת המחדל תנסה לנחש את הקידוד המתאים.

en: Only links that match this regular expression will be followed. This option can be specified multiple times, in which case as long as a link matches any one regexp, it will be followed. By default all links are followed.
he: רק קישור שמתאים לregexp יזוהה.ניתן לציין אפשרות זאת מספר פעמים . כל עוד הקישור תואם ל regexp הוא יאופשר. בברירת המחדל כל הקישורים מאופשרים

en: Do not download CSS stylesheets.
he: לא להוריד דפי-סגנון CSS

en: OK
he: אישור

en: Save All
he: שמור הכל

en: Open
he: פתח

en: &Yes
he: &כן

en: Yes to &All
he: כן &להכל

en: &No
he: &לא

en: Retry
he: נסה שנית

en: Apply
he: החל

en: Reset
he: אפס

en: Restore Defaults
he: שחזר ברירות מחדל

en: &Red:
he: &אדום:

en: &Green:
he: &ירוק:

en: Bl&ue:
he: כח&ול:

en: Cursor at %1, %2
    Press ESC to cancel
he: סמן ב-%1, %2
    לחץ ESC לביטול

en: Select Color
he: בחר צבע

en: &Basic colors
he: צבעים &בסיסיים

en: &Custom colors
he: צבעים &מותאמים אישית

en: &Add to Custom Colors
he: &הוסף לצבעים מותאמים אישית

en: &Pick Screen Color
he: &בחר צבע מהמסך

en: Select Font
he: בחר גופן

en: &Font
he: &גופן

en: Font st&yle
he: סג&נון גופן

en: &Size
he: &גודל

en: Effects
he: אפקטים

en: Stri&keout
he: קו-&חוצה

en: Sample
he: דוגמה

en: Left edge
he: קצה שמאלי

en: Right edge
he: קצה ימני

en: Scroll left
he: גלול שמאלה

en: Scroll up
he: גלול למעלה

en: Scroll down
he: גלול למטה

en: Scroll right
he: גלול ימינה

en: Control behavior of the book list
he: שלוט בהתנהגות רשימת הספרים

en: The number of seconds to wait before sending emails
he: מספר השניות להמתין לפני שליחת דוא"ל

en: Where to send downloaded news
he: לאן לשלוח חדשות שהורדו

en: Number of recently viewed books to show
he: מספר הספרים שיוצגו אשר נצפו לאחרונה

en: Choose available output formats for conversion
he: בחר בפורמט פלט זמין בשביל ההמרה.
