calibre - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Afrikaans
sk: Afrikánsky

en: Algerian Sign Language
sk: Algerianská znaková reč

en: American Sign Language
sk: Americká znaková reč

en: Arabic
sk: Arabská

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Australian Aborigines Sign Language
sk: Austrálsko Aboriginska znaková reč

en: Australian Sign Language
sk: Austrálska znaková reč

en: Austrian Sign Language
sk: Rakúska znaková reč

en: Azerbaijani
sk: Ázerbajdžánsky

en: Basque
sk: Baskitský

en: Breton
sk: Bretónsky

en: Bulgarian
sk: Bulharský

en: Catalan
sk: Katalánsky

en: Chinese
sk: Čínsky

en: Croatian
sk: Chorvátsky

en: Czech
sk: Český

en: Danish
sk: Dánsky

en: Dutch
sk: Holandský

en: English
sk: Angličtina

en: Estonian
sk: Estónsky

en: Finnish
sk: Fínsky

en: French
sk: Francúzsky

en: German
sk: Nemecký

en: Hebrew
sk: Hebrejský

en: Hungarian
sk: Maďarský

en: Icelandic
sk: Islandský

en: Indonesian
sk: Indonézsky

en: Irish
sk: Írsky

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonský

en: Korean
sk: Kórejský

en: Kurdish
sk: Kurdský

en: Lithuanian
sk: Lotyšský

en: Macedonian
sk: Macedónsky

en: Maltese
sk: Maltézsky

en: Polish
sk: Poľský

en: Portuguese
sk: Portugalský

en: Romanian
sk: Rumunský

en: Russian
sk: Ruský

en: Serbian
sk: Srbský

en: Slovak
sk: Slovenský

en: Slovakian Sign Language
sk: Slovenský posunkový jazyk

en: Slovenian
sk: Slovinský

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Swedish
sk: Švédsky

en: Tamil
sk: Tamilský

en: Thai
sk: Thajský

en: Turkish
sk: Turecký

en: Vietnamese
sk: Vietnamský

en: Walloon
sk: Vallónsky

en: Welsh
sk: Welšský
