calibre - en to nso translation catalogue (59 entries)

en: Afrikaans
nso: Seburu

en: Arabic
nso: Se-Arapo

en: Armenian
nso: Se-Armenian

en: Azerbaijani
nso: Se-Azerbaijani

en: Basque
nso: Se-Basque

en: Belarusian
nso: Se-Belarusian

en: Bosnian
nso: Se-Bosnian

en: Breton
nso: Se-Breton

en: Bulgarian
nso: Se-Bulgarian

en: Catalan
nso: Se-Catalan

en: Chinese
nso: Se-China

en: Croatian
nso: Se-Croatian

en: Czech
nso: Se-Czech

en: Danish
nso: Se-Danish

en: Dutch
nso: Se-Dutch

en: English
nso: GB ya Sekgowa

en: Esperanto
nso: Se-Esperanto

en: Estonian
nso: Se-Estonian

en: Finnish
nso: Se-Finnish

en: French
nso: Se-French

en: German
nso: Se-German

en: Hebrew
nso: Seheberu

en: Hungarian
nso: Se-Hungarian

en: Icelandic
nso: Se-Icelandic

en: Indonesian
nso: Se-Indonesian

en: Irish
nso: Se-Irish

en: Italian
nso: Se-Italian

en: Japanese
nso: Se-Japanese

en: Javanese
nso: Se-Javanese

en: Korean
nso: Se-Korean

en: Kurdish
nso: Se-Kurdish

en: Latvian
nso: Se-Latvian

en: Lithuanian
nso: Se-Lithuanian

en: Macedonian
nso: Se-Macedonian

en: Maltese
nso: Se-Maltese

en: Maori
nso: Se-Maori

en: Norwegian
nso: Se-Norwegian

en: Norwegian Nynorsk
nso: Se-Norwegian (Nynorsk)

en: Polish
nso: Se-Polish

en: Portuguese
nso: Se-Portuguese

en: Romanian
nso: Se-Romanian

en: Russian
nso: Se-Russian

en: Sardinian
nso: Se-Sardinian

en: Serbian
nso: Se-Serbian

en: Slovak
nso: Se-Slovak

en: Slovenian
nso: Se-Slovenian

en: Spanish
nso: Se-Spanish

en: Swati
nso: Seswati

en: Swedish
nso: Se-Swedish

en: Tamil
nso: Se-Tamil

en: Thai
nso: Se-Thai

en: Turkish
nso: Se-Turkish

en: Ukrainian
nso: Se-Ukrainian

en: Venda
nso: Se-Venda

en: Vietnamese
nso: Se-Vietnamese

en: Walloon
nso: Se-Walloon

en: Welsh
nso: Se-Welsh

en: Xhosa
nso: Sethosa

en: Zulu
nso: Se-Zulu
