calibre - en to mi translation catalogue (28 entries)

en: Afrikaans
mi: Reo Āwherika Tatimana

en: Arabic
mi: Reo Arapia

en: Breton
mi: Reo Parani Uropi-Īnia

en: Bulgarian
mi: Reo Purukeria

en: Catalan
mi: Reo Peina Raki Rāwhiti

en: Chinese
mi: Reo Hāina

en: Croatian
mi: Reo Koroātia

en: Danish
mi: Reo Tenemaka

en: Dutch
mi: Reo Tenemaka (Du)

en: Estonian
mi: Reo Etonia

en: Finnish
mi: Reo Whinarana

en: French
mi: Reo Parani

en: German
mi: Reo Tiamana

en: Hebrew
mi: Reo Hūrai

en: Hungarian
mi: Reo Hanekari

en: Icelandic
mi: Reo Tiorangi

en: Irish
mi: Reo Airana

en: Italian
mi: Reo Itari

en: Japanese
mi: Reo Hapana

en: Macedonian
mi: Reo Makerōnia

en: Maori
mi: Reo Māori

en: Polish
mi: Reo Pōrana

en: Portuguese
mi: Reo Pōtikī

en: Romanian
mi: Reo Romeinia

en: Russian
mi: Reo Ruhia

en: Spanish
mi: Reo Peina

en: Swedish
mi: Reo Wītana

en: Tamil
mi: Reo Īnia tonga
