calibre - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Afrikaans
az: Afrika

en: Arabic
az: Ərəbcə

en: Armenian
az: Erməni

en: Balinese
az: Bali

en: Bengali
az: Benqal

en: Cherokee
az: Çeroki

en: Chinese
az: Çincə

en: Coptic
az: Kopt

en: Croatian
az: Xırvatca

en: Dutch
az: Flemenkçə

en: Faroese
az: Faero

en: French
az: Fransızca

en: Georgian
az: Gürcü

en: Gujarati
az: Qucarat

en: Hebrew
az: İvrit

en: Hungarian
az: Macarca

en: Icelandic
az: İslandiyaca

en: Indonesian
az: İndoneziyaca

en: Irish
az: İrlandca

en: Italian
az: İtalyan

en: Japanese
az: Yaponca

en: Javanese
az: Yava

en: Korean
az: Korecə

en: Latvian
az: Latviya

en: Lithuanian
az: Litva

en: Macedonian
az: Makedonca

en: Mongolian
az: Monqol

en: Norwegian
az: Norveçcə

en: Phoenician
az: Finikiya

en: Polish
az: Polyakca

en: Portuguese
az: Portuqal

en: Russian
az: Rusca

en: Tagalog
az: Taqaloq

en: Telugu
az: Teluqu

en: Tibetan
az: Tibet

en: Turkish
az: Türkcə

en: Vietnamese
az: Vyetnamca
