calibre - en to zu translation catalogue (48 entries)

en: Afrikaans
zu: Isibhunu

en: Arabic
zu: isi-Arabhu

en: Azerbaijani
zu: Isi-Azerbaijani

en: Basque
zu: Isi-Basque

en: Breton
zu: Isi-Bretoni

en: Bulgarian
zu: Isi-Buligariyana

en: Catalan
zu: Isi-Khathalani

en: Chinese
zu: Isi-Shayina

en: Croatian
zu: Isi-Croshiyani

en: Czech
zu: Isi Czechiya

en: Danish
zu: Isi-Danishi

en: Dutch
zu: Isi-Dutch

en: Esperanto
zu: Isi-Esperanto

en: Estonian
zu: Isi-Estoniyani

en: Finnish
zu: Isi-Finishi

en: French
zu: Isi-Frentshi

en: German
zu: isi-Jalimani

en: Hebrew
zu: Isi-Hebheru

en: Hungarian
zu: Isi-Hangariyani

en: Icelandic
zu: isi-Icilendikhi

en: Indonesian
zu: Indoneshiya

en: Irish
zu: Isi-Irishi

en: Italian
zu: Isi-Taliyane

en: Japanese
zu: Isi-Jaliphani

en: Korean
zu: Isi-Koreyani

en: Kurdish
zu: isi-Kedishi

en: Latvian
zu: Isi-Lavithiyani

en: Lithuanian
zu: Isi-Lithuwaniya

en: Macedonian
zu: Isi-Makhedoniya

en: Maltese
zu: Isi-Malithalise

en: Maori
zu: Isi-Mawori

en: Polish
zu: Isi-Pholishi

en: Portuguese
zu: Isi-Phuthukesi

en: Romanian
zu: Isi-Romayinani

en: Russian
zu: Isi-Rashiyani

en: Serbian
zu: Isi-Sebhiyani

en: Slovak
zu: Isi-Silovaki

en: Slovenian
zu: Isi-Siloveniyani

en: Spanish
zu: Isi-Panishi

en: Swedish
zu: Isi-Swedishi

en: Tamil
zu: Isi-Thamili

en: Thai
zu: Isi-Thayi

en: Turkish
zu: Isi-Thekishi

en: Vietnamese
zu: Isi-Vitheyinamise

en: Walloon
zu: Isi-Waloni

en: Welsh
zu: Isi Welsh

en: Xhosa
zu: Isi-Xhosa

en: Zulu
zu: Isi-Zulu
