calibre - en to xh translation catalogue (47 entries)

en: Afrikaans
xh: isiBhulu

en: Arabic
xh: isi-Arabhu

en: Azerbaijani
xh: isi-Azerbaijani

en: Basque
xh: isiBasque

en: Breton
xh: isiBreton

en: Bulgarian
xh: isiBulgarian

en: Catalan
xh: isiCatalan

en: Chinese
xh: isiTshayina

en: Croatian
xh: isiCroatian

en: Czech
xh: isiCzech

en: Danish
xh: isiDanish

en: Dutch
xh: isiDatshi

en: Esperanto
xh: isi-Esperanto

en: Estonian
xh: isi-Estonian

en: Finnish
xh: isiFinnish

en: French
xh: isiFrentshi

en: German
xh: isiJamani

en: Hebrew
xh: isiHebhere

en: Hungarian
xh: isiHungarian

en: Icelandic
xh: isi-Icelandic

en: Indonesian
xh: isiBosnian

en: Irish
xh: isi-Irish

en: Italian
xh: isiTaliyane

en: Japanese
xh: isiJaphani

en: Korean
xh: isiKorea

en: Kurdish
xh: isiTurkish (K)

en: Latvian
xh: isiLatvian

en: Lithuanian
xh: Lithuania

en: Macedonian
xh: isiMacedonian

en: Maltese
xh: isiMaltese

en: Maori
xh: isiMaori

en: Polish
xh: isiPolish

en: Portuguese
xh: isiPhuthukesi

en: Romanian
xh: isiRoma

en: Russian
xh: isiRashiya

en: Serbian
xh: isiSerbian

en: Slovak
xh: isiSlovak

en: Slovenian
xh: isiSlovenian

en: Spanish
xh: isiPanish

en: Swedish
xh: isiSwedish

en: Tamil
xh: isiTamil

en: Thai
xh: isiThai

en: Turkish
xh: isiTurkish

en: Vietnamese
xh: isiVietnamese

en: Walloon
xh: isiWalloon

en: Welsh
xh: isiWelsh

en: Zulu
xh: Julia
