calibre - en to tt translation catalogue (143 entries)

en: Abkhazian
tt: Abxazça

en: Afar
tt: Afarça

en: Afrikaans
tt: Afrikança

en: Albanian
tt: Albança

en: Amarasi
tt: Aymarça

en: Amharic
tt: Amharça

en: Arabic
tt: Ğäräpçä

en: Armenian
tt: Ärmänçä

en: Assamese
tt: Assamesçä

en: Avestan
tt: Avestança

en: Azerbaijani
tt: Äzerçä

en: Babango
tt: Sangoça

en: Bashkir
tt: Başqortça

en: Basque
tt: Basqça

en: Belarusian
tt: Belarusça

en: Bengali
tt: Bengalça

en: Bislama
tt: Bislamaça

en: Bosnian
tt: Bosniçä

en: Breton
tt: Bretonça

en: Bulgarian
tt: Bulgarça

en: Burmese
tt: Burmesçä

en: Catalan
tt: Katalança

en: Chamorro
tt: Çamorroça

en: Chechen
tt: Çäçänçä

en: Cherokee
tt: Çeroki

en: Chinese
tt: Çinçä

en: Chuvash
tt: Çuaşça

en: Cornish
tt: Kornişçä

en: Corsican
tt: Korsikça

en: Croatian
tt: Kroatça

en: Czech
tt: Çexçä

en: Danish
tt: Dança

en: Dutch
tt: Dutça

en: Dzongkha
tt: Dzongxaça

en: English
tt: İnglizçä

en: Erzya
tt: Erzäçä

en: Estonian
tt: Estonça

en: Faroese
tt: Farosça

en: Fijian
tt: Fijiçä

en: Finnish
tt: Finçä

en: French
tt: Fransça

en: Georgian
tt: Görceçä

en: German
tt: Almança

en: Guarani
tt: Guarança

en: Gujarati
tt: Gujaratça

en: Hausa
tt: Hausça

en: Hebrew
tt: Yähüdçä

en: Herero
tt: Hereroça

en: Hindi
tt: Hindçä

en: Hungarian
tt: Macarça

en: Icelandic
tt: İslandça

en: Ido
tt: İdoça

en: Indonesian
tt: İndonesçä

en: Interlingue
tt: İnterlingue

en: Inuktitut
tt: İnuktitutça

en: Inupiaq
tt: İnupiaqça

en: Irish
tt: İrişçä

en: Italian
tt: İtalça

en: Japanese
tt: Japança

en: Javanese
tt: Javaça

en: Kannada
tt: Kannadça

en: Kashmiri
tt: Kaşmirçä

en: Kazakh
tt: Qazaqça

en: Kikuyu
tt: Kikuyuça

en: Kinyarwanda
tt: Kinyarwandaça

en: Kirghiz
tt: Qırğızça

en: Komi
tt: Komiçä

en: Korean
tt: Koreyçä

en: Kumyk
tt: Qumıqça

en: Kurdish
tt: Kördçä

en: Lao
tt: Laoça

en: Latin
tt: Latınça

en: Latvian
tt: Latça

en: Lingala
tt: Lingalaça

en: Lithuanian
tt: Litçä

en: Macedonian
tt: Makedonça

en: Malagasy
tt: Malagasça

en: Malayalam
tt: Malayalamça

en: Maltese
tt: Maltesçä

en: Manna-Dora
tt: Teluguça

en: Manx
tt: Manksça

en: Maori
tt: Maoriça

en: Marathi
tt: Maratça

en: Moksha
tt: Muqşıça

en: Mongolian
tt: Moğolça

en: Nauru
tt: Nauruça

en: Ndonga
tt: Ndongaça

en: Nogai
tt: Nuğayça

en: Norwegian
tt: Norwejçä

en: Norwegian Nynorsk
tt: Norwejçä (Nynorsk)

en: Oromo
tt: Oromoça

en: Pal
tt: Palçä

en: Persian
tt: Farsıça

en: Polish
tt: Polça

en: Portuguese
tt: Portugalça

en: Pushto
tt: Puştu Farsıçası

en: Romanian
tt: Romança

en: Rundi
tt: Rundçä

en: Russian
tt: Urısça

en: Samoan
tt: Samoaça

en: Sanskrit
tt: Sanskritçä

en: Sardinian
tt: Sardinçä

en: Serbian
tt: Serbçä

en: Shona
tt: Şonaça

en: Sindhi
tt: Sindihçä

en: Slovak
tt: Slovakça

en: Slovenian
tt: Slovençä

en: Somali
tt: Somaliçä

en: Spanish
tt: İspança

en: Sundanese
tt: Sundanesçä

en: Swati
tt: Swatça

en: Swedish
tt: İswäcçä

en: Syriac
tt: Süriä

en: Tagalog
tt: Tagalogça

en: Tahitian
tt: Tahitçä

en: Tajik
tt: Tajıqça

en: Tamil
tt: Tamilça

en: Tatar
tt: Tatarça

en: Thai
tt: Tayça

en: Tibetan
tt: Tibetçä

en: Tigrinya
tt: Tigrinyaça

en: Tokelau
tt: Tokelauça

en: Tsonga
tt: Tsongaça

en: Tswana
tt: Tswanaça

en: Turkish
tt: Törekçä

en: Turkmen
tt: Törekmänçä

en: Tuvalu
tt: Tuvaluça

en: Twi
tt: Twiçä

en: Udmurt
tt: Udmurtça

en: Uighur
tt: Uyğurça

en: Ukrainian
tt: Ukrainça

en: Urdu
tt: Urduça

en: Uzbek
tt: Üzbäkçä

en: Venda
tt: Vendaça

en: Vietnamese
tt: Vietnamça

en: Walloon
tt: Walonça

en: Welsh
tt: Welşçä

en: Wolof
tt: Wolofça

en: Xhosa
tt: Xosaça

en: Yakut
tt: Yaqutça

en: Yiddish
tt: Yidiş

en: Yoruba
tt: Yorubaça

en: Zulu
tt: Zuluça
