calibre - en to lv translation catalogue (319 entries)

en: Abidji
lv: Abidži

en: Abkhazian
lv: Abhāzu

en: Achinese
lv: Ačinu

en: Acoli
lv: Ačolu

en: Adangme
lv: Adangmu

en: Adyghe
lv: Adigu

en: Afar
lv: Afāru

en: Afghan Sign Language
lv: Afgāņu zīmju valoda

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: Ainu (China)
lv: Ainu (Ķīna)

en: Ainu (Japan)
lv: Ainu (Japāna)

en: Aja (Benin)
lv: Adža (Benina)

en: Aja (Sudan)
lv: Adža (Sudāna)

en: Akha
lv: Akanu

en: Akkadian
lv: Akadiešu

en: Al-Sayyid Bedouin Sign Language
lv: Al Saida beduīnu zīmju valoda

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Aleut
lv: Aleutu

en: Algerian Sign Language
lv: Alžīriešu zīmju valoda

en: Algonquin
lv: Algonkinu

en: Amarasi
lv: Aimaru

en: American Sign Language
lv: Amerikāņu zīmju valoda

en: Amharic
lv: Amharu

en: Apalachee
lv: Apalaču

en: Arabic
lv: Arābu

en: Aragonese
lv: Aragoniešu

en: Arapaho
lv: Arapahu

en: Arawak
lv: Aravaku

en: Argentine Sign Language
lv: Argentīniešu zīmju valoda

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Armenian Sign Language
lv: Armēņu zīmju valoda

en: Assamese
lv: Asamiešu

en: Asturian
lv: Astūriešu

en: Australian Aborigines Sign Language
lv: Austrālijas aborigēnu zīmju valoda

en: Australian Sign Language
lv: Austrālijas zīmju valoda

en: Austrian Sign Language
lv: Austrijas zīmju valoda

en: Avaric
lv: Avāru

en: Avestan
lv: Avesta

en: Awadhi
lv: Avadhu

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: Babatana
lv: Bambaru

en: Balinese
lv: Baliešu

en: Baluchi
lv: Beludžu

en: Bambalang
lv: Bambalangu

en: Bambam
lv: Bambamu

en: Banda (Indonesia)
lv: Bandu (Indonēzija)

en: Basa (Cameroon)
lv: Basu (Kamerūna)

en: Basa (Nigeria)
lv: Basu (Nigērija)

en: Bashkir
lv: Baškīru

en: Basque
lv: Basku

en: Batak
lv: Bataksu

en: Bavarian
lv: Bavāriešu

en: Beja
lv: Bedžu

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Bemba (Zambia)
lv: Bembu (Zambijas)

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Bhojpuri
lv: Bhodžpūru

en: Bikol
lv: Bikolu

en: Bislama
lv: Bišlamā

en: Bolivian Sign Language
lv: Bolīviešu zīmju valoda

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Braj
lv: Bradžiešu

en: Brazilian Sign Language
lv: Brazīiešu zīmju valoda

en: Breton
lv: Bretoņu

en: British Sign Language
lv: Britu zīmju valoda

en: Buginese
lv: Bugu

en: Buhid
lv: Buhidu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Bulgarian Sign Language
lv: Bulgāru zīmju valoda

en: Buriat
lv: Burjatu

en: Burmese
lv: Birmiešu

en: Caddo
lv: Kadu

en: Carian
lv: Kariešu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Catalan Sign Language
lv: Katalāņu zīmju valoda

en: Cebuano
lv: Sebuāņu

en: Chadian Sign Language
lv: Čadas zīmju valoda

en: Chamorro
lv: Čamorru

en: Chayahuita
lv: Čagatajas

en: Chechen
lv: Čečenu

en: Cherokee
lv: Čerokī

en: Cheyenne
lv: Šejenu

en: Chibcha
lv: Čibču

en: Chilean Sign Language
lv: Čīliešu zīmju valoda

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese Sign Language
lv: Ķīniešu zīmju valoda

en: Chinook
lv: Činuku

en: Chinook jargon
lv: Činuku žargons

en: Chipewyan
lv: Čipevaianu

en: Choctaw
lv: Čoktavu

en: Chuukese
lv: Čūku

en: Chuvash
lv: Čuvašu

en: Colombian Sign Language
lv: Kolumbiešu zīmju valoda

en: Coptic
lv: Koptu

en: Cornish
lv: Korniešu

en: Corsican
lv: Korsikāņu

en: Costa Rican Sign Language
lv: Kostarikāņu zīmju valoda

en: Croatia Sign Language
lv: Horvātu zīmju valoda

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Cuba Sign Language
lv: Kubiešu zīmju valoda

en: Czech
lv: Čehu

en: Czech Sign Language
lv: Čehu zīmju valoda

en: Dakota
lv: Dakotu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Danish Sign Language
lv: Dāņu zīmju valoda

en: Dargwa
lv: Dargu

en: Delaware
lv: Delavēru

en: Dogri (individual language)
lv: Dogru (individuālā)

en: Dogri (macrolanguage)
lv: Dogru (makrovaloda)

en: Dogrib
lv: Dogribu

en: Dominican Sign Language
lv: Dominikāņu zīmju valoda

en: Duala
lv: Dualu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Dutch Sign Language
lv: Holandiešu zīmju valoda

en: Dyula
lv: Diūlu

en: Dzodinka
lv: Dinku

en: Dzongkha
lv: Dzongke

en: Ecuadorian Sign Language
lv: Ekvadoriešu zīmju valoda

en: Efik
lv: Efiku

en: Egypt Sign Language
lv: Ēģiptiešu zīmju valoda

en: Egyptian (Ancient)
lv: Ēģiptiešu, senā

en: Ekajuk
lv: Ekadžuku

en: Elamite
lv: Elamiešu

en: English
lv: Angļu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Estonian Sign Language
lv: Igauņu zīmju valoda

en: Ethiopian Sign Language
lv: Etiopiešu zīmju valoda

en: Ewe
lv: Evu

en: Ewondo
lv: Evondu

en: Fang (Cameroon)
lv: Fangu (Kamerūna)

en: Fang (Equatorial Guinea)
lv: Fangu (Ekvatoriālā Gvineja)

en: Fanti
lv: Fantu

en: Faroese
lv: Feru

en: Fijian
lv: Fidžiešu

en: Filipino
lv: Filipīniešu

en: Finland-Swedish Sign Language
lv: Somu-zviedru zīmju valoda

en: Finnish
lv: Somu

en: Finnish Sign Language
lv: Somu zīmju valoda

en: Fon
lv: Fonu

en: French
lv: Franču

en: French Sign Language
lv: Franču zīmju valoda

en: Friulian
lv: Friūlu

en: Fulah
lv: Fulu

en: Galician
lv: Galisiešu

en: Gayo
lv: Gbaju

en: Gbaya (Central African Republic)
lv: Gbaju (Centrālāfrikas republika)

en: Gbaya (Sudan)
lv: Gbaju (Sudāna)

en: Geez
lv: Gēzu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: German
lv: Vācu

en: German Sign Language
lv: Vācu zīmju valoda

en: Ghanaian Sign Language
lv: Gaijaniešu  zīmju valoda

en: Gilbertese
lv: Kiribatiešu

en: Gothic
lv: Gotu

en: Greek Sign Language
lv: Grieķu zīmju valoda

en: Guatemalan Sign Language
lv: Gvatemaliešu zīmju valoda

en: Guinean Sign Language
lv: Gvinejiešu zīmju valoda

en: Gujarati
lv: Gurjatu

en: Hanunoo
lv: Hanunu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hindi
lv: Hindu

en: Honduras Sign Language
lv: Hondurasas zīmju valoda

en: Hong Kong Sign Language
lv: Honkongas zīmju valoda

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Hungarian Sign Language
lv: Ungāru zīmju valoda

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Icelandic Sign Language
lv: Islandiešu zīmju valoda

en: Indian Sign Language
lv: Indiešu zīmju valoda

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Indonesian Sign Language
lv: Indoenēziešu zīmju valoda

en: International Sign
lv: Starptautiska zīme

en: Irish
lv: Īru

en: Irish Sign Language
lv: Īru zīmju valoda

en: Israeli Sign Language
lv: Izraēliešu zīmju valoda

en: Italian
lv: Itāļu

en: Italian Sign Language
lv: Itāļu zīmju valoda

en: Jamaican Country Sign Language
lv: Jamaikas valsts zīmju valoda

en: Jamaican Sign Language
lv: Jamaikāņu zīmju valoda

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Japanese Sign Language
lv: Japāņu zīmju valoda

en: Javanese
lv: Javas

en: Jordanian Sign Language
lv: Jordāniešu zīmju valoda

en: Judeo-Berber
lv: Jūdejas berberu

en: Judeo-Georgian
lv: Jūdejas gruzīnu

en: Judeo-Persian
lv: Jūdejas persiešu

en: Kamarian
lv: Kamariešu

en: Kashmiri
lv: Kašmiriešu

en: Kashubian
lv: Kašubu

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Kenyan Sign Language
lv: Kenijiešu zīmju valoda

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Korean Sign Language
lv: Korejiešu zīmju valoda

en: Kurdish
lv: Kurdu

en: Langue des signes de Belgique Francophone
lv: Beļģijas franču zīmju valoda

en: Lao
lv: Laosas

en: Laos Sign Language
lv: Laosiešu zīmju valoda

en: Latgalian
lv: Latgaliešu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Latvian Sign Language
lv: Latviešu zīmju  valoda

en: Libyan Sign Language
lv: Lībiešu zīmju valoda

en: Ligurian (Ancient)
lv: Ligūriešu (senā)

en: Linear A
lv: Lineārā A

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Lithuanian Sign Language
lv: Lietuviešu zīmju valoda

en: Luxembourgish
lv: Luksemburgiešu

en: Lycian
lv: Līkiešu

en: Lydian
lv: Līdiešu

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Madagascar Sign Language
lv: Madagaskaras zīmju valoda

en: Malagasy
lv: Malagasiešu

en: Malaysian Sign Language
lv: Malajiešu zīmju valoda

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Maltese Sign Language
lv: Maltiešu zīmju valoda

en: Manx
lv: Meniešu

en: Maori
lv: Maoru

en: Mari (East Sepik Province)
lv: Mariešu (Austrumsepikas province)

en: Mari (Madang Province)
lv: Mariešu (Madangas province)

en: Mari (Russia)
lv: Mariešu (Krievija)

en: Maritime Sign Language
lv: Jūrniecības zīmju valoda

en: Martha's Vineyard Sign Language
lv: Martas vīna dārzu zīmju valoda

en: Mauritian Sign Language
lv: Maurīciešu zīmju valoda

en: Mexican Sign Language
lv: Meksikāņu zīmju valoda

en: Moldova Sign Language
lv: Moldāvu zīmju valoda

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Mongolian Sign Language
lv: Mongoļu zīmju valoda

en: Mono (Cameroon)
lv: Mono, kamerūniešu

en: Mono (Democratic Republic of Congo)
lv: Mono, Kongo Demokrātiskā republika

en: Mono (USA)
lv: Mono (ASV)

en: Moroccan Sign Language
lv: Marokāņu zīmju valoda

en: Mozambican Sign Language
lv: Mozambikas zīmju valoda

en: Namibian Sign Language
lv: Namībiešu zīmju valoda

en: Nepalese Sign Language
lv: Nepāliešu zīmju valoda

en: New Zealand Sign Language
lv: Jaunzēlandiešu zīmju valoda

en: Nicaraguan Sign Language
lv: Nikaragviešu zīmju valoda

en: Nigerian Sign Language
lv: Nigēriešu zīmju valoda

en: Norwegian Sign Language
lv: Norvēģu zīmju valoda

en: Pakistan Sign Language
lv: Pakistāniešu zīmju valoda

en: Panamanian Sign Language
lv: Panamiešu zīmju valoda

en: Panjabi
lv: Pendžabiešu

en: Papiamento
lv: Papjamento

en: Paraguayan Sign Language
lv: Paragvajiešu zīmju valoda

en: Parthian
lv: Partiešu

en: Persian
lv: Persiešu

en: Persian Sign Language
lv: Persiešu zīmju valoda

en: Peruvian Sign Language
lv: Peruāņu zīmju valoda

en: Philippine Sign Language
lv: Filipīniešu zīmju valoda

en: Phoenician
lv: Feniķiešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Polish Sign Language
lv: Poļu zīmju valoda

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Portuguese Sign Language
lv: Portugāļu zīmju valoda

en: Puerto Rican Sign Language
lv: Puertorikāņu zīmju valoda

en: Quebec Sign Language
lv: Kvebekas zīmju valoda

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Romanian Sign Language
lv: Rumāņu zīmju valoda

en: Romano-Greek
lv: Romiešu grieķu

en: Rufiji
lv: Rufidžiešu

en: Russian
lv: Krievu

en: Russian Sign Language
lv: Krievu zīmju valoda

en: Salvadoran Sign Language
lv: Salvadoriešu zīmju valoda

en: Samaritan
lv: Samāriešu

en: Samoan
lv: Samoa

en: Saudi Arabian Sign Language
lv: Saūda Arābijas zīmju valoda

en: Serbian
lv: Serbu

en: Sierra Leone Sign Language
lv: Sjerraleones zīmju valoda

en: Siksika
lv: Siksiku

en: Singapore Sign Language
lv: Singapūras zīmju valoda

en: Slave (Athapascan)
lv: Sleivu (atapasku)

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovakian Sign Language
lv: Slovāku zīmju valoda

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Somali
lv: Somāliešu

en: South African Sign Language
lv: Dienvidafrikāņu zīmju valoda

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Spanish Sign Language
lv: Spāņu zīmju valoda

en: Sri Lankan Sign Language
lv: Šrilankas zīmju valoda

en: Sundanese
lv: Sundāniešu

en: Swahili (macrolanguage)
lv: Svahili (makrovaloda)

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Swedish Sign Language
lv: Zviedru zīmju valoda

en: Swiss-French Sign Language
lv: Šveices franču zīmju valoda

en: Swiss-German Sign Language
lv: Šveices vācu zīmju valoda

en: Swiss-Italian Sign Language
lv: Šveices itāļu zīmju valoda

en: Syriac
lv: Sīriešu

en: Tagalog
lv: Tagalogu

en: Tagbanwa
lv: Tagbanva

en: Taiwan Sign Language
lv: Taivānas zīmju valoda

en: Tajik
lv: Tadžiku

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Tanzanian Sign Language
lv: Tanzāniešu zīmju valoda

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Thai
lv: Taizemiešu

en: Thai Sign Language
lv: Taju zīmju valoda

en: Tibetan
lv: Tibetiešu

en: Trinidad and Tobago Sign Language
lv: Trinidadas un Tobago zīmju valoda

en: Tsonga
lv: Congu

en: Tswana
lv: Cvanu

en: Tunisian Sign Language
lv: Tunisiešu zīmju valoda

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkish Sign Language
lv: Turku zīmju valoda

en: Turkmen
lv: Turkmēņu

en: Ugandan Sign Language
lv: Ugandiešu zīmju valoda

en: Ugaritic
lv: Ugaritu

en: Uighur
lv: Uiguru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Ukrainian Sign Language
lv: Ukraiņu zīmju valoda

en: Uncoded languages
lv: Nekodētas valodas

en: Uruguayan Sign Language
lv: Urugvajiešu zīmju valoda

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Venezuelan Sign Language
lv: Venecuēliešu zīmju valoda

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Walloon
lv: Valūniešu

en: Waray (Philippines)
lv: Varaju (Filipīnas)

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Wolof
lv: Volofu

en: Yucatec Maya Sign Language
lv: Jukatekas maiju zīmju valoda

en: Yugoslavian Sign Language
lv: Dienvidslāvu zīmju valoda

en: Zambian Sign Language
lv: Zambiešu zīmju valoda

en: Zimbabwe Sign Language
lv: Zimbabves zīmju valoda
