calibre - en to fr_CA translation catalogue (29 entries)

en: Abnaki, Eastern
fr_CA: Abénaqui; Oriental

en: Abnaki, Western
fr_CA: Abénaqui; Occidental

en: Acipa, Eastern
fr_CA: Acipa Oriental

en: Arabic
fr_CA: Arabe

en: Armenian
fr_CA: Armenien

en: Aruá (Rondonia State)
fr_CA: Aruá (Etat du Rondonia)

en: Coptic
fr_CA: Copte

en: Creole French, Guadeloupean
fr_CA: Créole français de Guadeloupe

en: Creole French, Guianese
fr_CA: Créole français de Guyane

en: Creole French, Karipúna
fr_CA: Créole français de Karipúna

en: Creole French, Réunion
fr_CA: Créole français de la Réunion

en: Creole French, Saint Lucian
fr_CA: Créole français de Sainte-Lucie

en: Creole French, San Miguel
fr_CA: Créole français de San Miguel

en: Creole French, Seselwa
fr_CA: Créole français; Seselwa

en: English, Liberian
fr_CA: Anglais, Libérien

en: English, Middle (1100-1500)
fr_CA: Anglais, moyen (1100-1500)

en: English, Old (ca. 450-1100)
fr_CA: Anglais, ancien (env. 450-1100)

en: French, Cajun
fr_CA: Français Cajun

en: French, Middle (ca. 1400-1600)
fr_CA: Français, Moyen (vers 1400-1600)

en: French, Old (842-ca. 1400)
fr_CA: Ancien français (842 à environ 1400)

en: Georgian
fr_CA: Géorgien

en: Hebrew
fr_CA: Hébreu

en: Javanese
fr_CA: Javanais

en: Phoenician
fr_CA: Phénicien

en: Spanish, Loreto-Ucayali
fr_CA: Espagnol, Loreto-Ucayali

en: Spanish, Old
fr_CA: Espagnol, Ancien

en: Swiss-French Sign Language
fr_CA: Langue des signes Franco-Suisse

en: Syriac
fr_CA: Syriaque

en: Tibetan
fr_CA: Tibétain
