calibre - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Adamorobe Sign Language
hr: Adamorobe znakovni jezik

en: Afghan Sign Language
hr: afganistanski znakovni jezik

en: Algerian Sign Language
hr: alžirski znakovni jezik

en: Alumu-Tesu
hr: alumu-tesu

en: Amal
hr: amalski

en: Ambrak
hr: ambraški

en: American Sign Language
hr: američki znakovni jezik

en: Arabic
hr: Arapski

en: Aragonese
hr: aragonski

en: Aranadan
hr: aranadanski

en: Argentine Sign Language
hr: argentiski znakovni jezik

en: Ari
hr: ari

en: Armenian Sign Language
hr: armenski znakovni jezik

en: Australian Aborigines Sign Language
hr: znakovni jezik australskih Aboridžina

en: Australian Sign Language
hr: australski znakovni jezik

en: Austrian Sign Language
hr: austrijski znakovni jezik

en: Avaric
hr: avarski

en: Azerbaijani
hr: azerbajdžanski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Bavarian
hr: bavarski

en: Belarusian
hr: bjeloruski

en: Bengali
hr: bengalski

en: Breton
hr: Bretonski

en: British Sign Language
hr: britanski znakovni jezik

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Chinese
hr: Kineski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: English
hr: Engleski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Finnish
hr: Finski

en: French
hr: Francuski

en: German
hr: Njemački

en: Ghotuo
hr: ghotuo

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Irish
hr: Irski

en: Italian
hr: Talijanski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Maori
hr: Maorski

en: Polish
hr: Poljski

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Serbian
hr: Srpski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Turkish
hr: Turski
