calibre - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Abkhazian
ro: Abhază

en: Adamorobe Sign Language
ro: Limbajul de semne Adamorobe

en: Afar
ro: Afară

en: Afghan Sign Language
ro: Limbajul de semne afgan

en: Afrikaans
ro: Bură

en: Albanian
ro: Albaneză

en: Argentine Sign Language
ro: Limbajul de semne din Argentina

en: Armenian Sign Language
ro: Limbajul de semne armenian

en: Azerbaijani
ro: Azeră

en: Basque
ro: Bască

en: Belarusian
ro: Bielorusă

en: Breton
ro: Bretonă

en: Bulgarian
ro: Bulgară

en: Catalan
ro: Catalană

en: Chinese
ro: Chinezesc

en: Croatian
ro: Croată

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: English
ro: Engleză

en: Estonian
ro: Estoniană

en: Faroese
ro: Feroenă

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: French
ro: Franceză

en: German
ro: Germană

en: Hebrew
ro: Evreiesc

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Icelandic
ro: Islandeză

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Irish
ro: Irlandeză

en: Italian
ro: Italiană

en: Japanese
ro: Japonez

en: Korean
ro: Coreean

en: Latvian
ro: Letonă

en: Lithuanian
ro: Lituaniană

en: Macedonian
ro: Macedoneană

en: Norwegian
ro: Norvegiană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Portuguese
ro: Portugheză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusesc

en: Serbian
ro: Sârbă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Slovenian
ro: Slovenă

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Thai
ro: Thailandeză

en: Turkish
ro: Turcesc

en: Vietnamese
ro: Vietnamez
