calibre - en to mn translation catalogue (137 entries)

en: Abkhazian
mn: Абкааз

en: Afar
mn: Афаар

en: Afrikaans
mn: Африк

en: Albanian
mn: Албани

en: Amarasi
mn: Аямара

en: Amharic
mn: Амхарик

en: Arabic
mn: Араб

en: Armenian
mn: Армен

en: Assamese
mn: Ассамес

en: Avestan
mn: Авестан

en: Azerbaijani
mn: Азербежайн

en: Babango
mn: Санго

en: Bashkir
mn: Башкир

en: Basque
mn: Баскүе

en: Belarusian
mn: Цагаан орос

en: Bengali
mn: Бенгаль

en: Bislama
mn: Бислама

en: Bosnian
mn: Босни

en: Breton
mn: Бретон

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Burmese
mn: Бурн

en: Catalan
mn: Каталан

en: Chamorro
mn: Чаморро

en: Chechen
mn: Чечень

en: Chinese
mn: Хятад

en: Chuvash
mn: Чуваш

en: Cornish
mn: Корни

en: Corsican
mn: Корсикан

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Нидерланд

en: Dzongkha
mn: Жонгка

en: English
mn: Англи

en: Esperanto
mn: Аспиранто

en: Estonian
mn: Эстони

en: Faroese
mn: Фароес

en: Fijian
mn: Фижиан

en: Finnish
mn: Финнлянд

en: French
mn: Франц

en: Georgian
mn: Георги

en: German
mn: Герман

en: Guarani
mn: Гуяран

en: Gujarati
mn: Гуярати

en: Hausa
mn: Хайза

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Herero
mn: Хереро

en: Hindi
mn: Хинди

en: Hiri Motu
mn: Хири моту

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Icelandic
mn: Исланд

en: Ido
mn: Идо

en: Indonesian
mn: Индонези

en: Interlingue
mn: Интэрлингуэ

en: Inuktitut
mn: Инуктитут

en: Inupiaq
mn: Инупиак

en: Irish
mn: Ирланд

en: Italian
mn: Итали

en: Japanese
mn: Япон

en: Javanese
mn: Жава

en: Kannada
mn: Канад

en: Kashmiri
mn: Кашмири

en: Kazakh
mn: Казак

en: Kikuyu
mn: Кикуюу

en: Kinyarwanda
mn: Кинярванда

en: Kirghiz
mn: Киргиз

en: Komi
mn: Коми

en: Korean
mn: Солонгос

en: Kuanyama
mn: Куаняма

en: Kurdish
mn: Күрд

en: Lao
mn: Лао

en: Latin
mn: Латин

en: Latvian
mn: Латви

en: Lingala
mn: Лингал

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Macedonian
mn: Макидони

en: Malagasy
mn: Малагас

en: Malayalam
mn: Малаялам

en: Maltese
mn: Малтес

en: Manna-Dora
mn: Тэлүгү

en: Manx
mn: Манкс

en: Maori
mn: Маори

en: Marathi
mn: Марати

en: Mongolian
mn: Монгол

en: Nauru
mn: Науру

en: Ndonga
mn: Ндонга

en: Norwegian
mn: Норвеги

en: Norwegian Nynorsk
mn: Норвеги (Nynorsk)

en: Oromo
mn: Оромо

en: Pal
mn: Пали

en: Persian
mn: Перс

en: Polish
mn: Польш

en: Portuguese
mn: Португали

en: Pushto
mn: Пушто

en: Romanian
mn: Румын

en: Rundi
mn: Рунди

en: Russian
mn: Орос

en: Samoan
mn: Самоан

en: Sanskrit
mn: Санскрит

en: Sardinian
mn: Сардиниан

en: Serbian
mn: Серби

en: Shona
mn: Шона

en: Sindhi
mn: Синди

en: Slovak
mn: Словак

en: Slovenian
mn: Словиен

en: Somali
mn: Самали

en: Spanish
mn: Испани

en: Sundanese
mn: Сундан

en: Swati
mn: Свати

en: Swedish
mn: Швед

en: Tagalog
mn: Тагалог

en: Tahitian
mn: Тахит

en: Tajik
mn: Тажик

en: Tamil
mn: Тамил

en: Tatar
mn: Татаар

en: Thai
mn: Тай

en: Tibetan
mn: Төвд

en: Tigrinya
mn: Тигран

en: Tonga (Tonga Islands)
mn: Тонга (исландын тонга)

en: Tsonga
mn: Цонга

en: Tswana
mn: Цвана

en: Turkish
mn: Турк

en: Turkmen
mn: Туркмен

en: Twi
mn: Тви

en: Uighur
mn: Уйгур

en: Ukrainian
mn: Украйн

en: Urdu
mn: Урду

en: Uzbek
mn: Үзбек

en: Venda
mn: Венда

en: Vietnamese
mn: Ветьнам

en: Walloon
mn: Валлон

en: Welsh
mn: Уэльс

en: Wolof
mn: Волоф

en: Xhosa
mn: Чхоса

en: Yiddish
mn: Юүд

en: Yoruba
mn: Ёруба

en: Zulu
mn: Зулу
