calibre - en to ti translation catalogue (118 entries)

en: Abkhazian
ti: አብሐዚኛ

en: Afar
ti: አፋርኛ

en: Afrikaans
ti: አፍሪቃንስኛ

en: Albanian
ti: ልቤኒኛ

en: Amarasi
ti: አያማርኛ

en: Amharic
ti: አማርኛ

en: Arabic
ti: ዐርቢኛ

en: Armenian
ti: አርመናዊ

en: Assamese
ti: አሳሜዛዊ

en: Azerbaijani
ti: አዜርባይጃንኛ

en: Babango
ti: ሳንጎኛ

en: Bashkir
ti: ባስኪርኛ

en: Basque
ti: ባስክኛ

en: Belarusian
ti: ቤላራሻኛ

en: Bengali
ti: በንጋሊኛ

en: Bislama
ti: ቢስላምኛ

en: Breton
ti: ብሬቶንኛ

en: Bulgarian
ti: ቡልጋሪኛ

en: Burmese
ti: ቡርማኛ

en: Catalan
ti: ካታላንኛ

en: Chinese
ti: ቻይንኛ

en: Corsican
ti: ኮርሲካኛ

en: Croatian
ti: ክሮሽያንኛ

en: Czech
ti: ቼክኛ

en: Danish
ti: ዴኒሽ

en: Dutch
ti: ደች

en: Dzongkha
ti: ድዞንግኻኛ

en: English
ti: እንግሊዝኛ

en: Esperanto
ti: ኤስፐራንቶ

en: Estonian
ti: ኤስቶኒአን

en: Faroese
ti: ፋሮኛ

en: Fijian
ti: ፊጂኛ

en: Finnish
ti: ፊኒሽ

en: French
ti: ፈረንሳይኛ

en: Geez
ti: ግዕዝኛ

en: Georgian
ti: ጊዮርጊያን

en: German
ti: ጀርመን

en: Guarani
ti: ጓራኒኛ

en: Gujarati
ti: ጉጃርቲኛ

en: Hausa
ti: ሃውሳኛ

en: Hebrew
ti: ዕብራስጥ

en: Hindi
ti: ሐንድኛ

en: Hungarian
ti: ሀንጋሪኛ

en: Icelandic
ti: አይስላንድኛ

en: Indonesian
ti: እንዶኒሲኛ

en: Interlingue
ti: እንተርሊንግወ

en: Inuktitut
ti: እኑክቲቱትኛ

en: Inupiaq
ti: እኑፒያቅኛ

en: Irish
ti: አይሪሽ

en: Italian
ti: ጣሊያንኛ

en: Japanese
ti: ጃፓንኛ

en: Javanese
ti: ጃቫንኛ

en: Kannada
ti: ካናዳኛ

en: Kashmiri
ti: ካሽሚርኛ

en: Kazakh
ti: ካዛክኛ

en: Kinyarwanda
ti: ኪንያርዋንድኛ

en: Kirghiz
ti: ኪርጊዝኛ

en: Korean
ti: ኮሪያኛ

en: Kurdish
ti: ኩርድሽኛ

en: Lao
ti: ላውስኛ

en: Latin
ti: ላቲንኛ

en: Latvian
ti: ላትቪያን

en: Lingala
ti: ሊንጋላኛ

en: Lithuanian
ti: ሊቱአኒያን

en: Macedonian
ti: ማከዶኒኛ

en: Malagasy
ti: ማላጋስኛ

en: Malayalam
ti: ማላያላምኛ

en: Maltese
ti: ማልቲስኛ

en: Manna-Dora
ti: ተሉጉኛ

en: Maori
ti: ማዮሪኛ

en: Marathi
ti: ማራዚኛ

en: Mongolian
ti: ሞንጎላዊኛ

en: Nauru
ti: ናኡሩ

en: Norwegian
ti: ኖርዌጂያን

en: Oromo
ti: ኦሮምኛ

en: Persian
ti: ፐርሲያኛ

en: Polish
ti: ፖሊሽ

en: Portuguese
ti: ፖርቱጋሊኛ

en: Romanian
ti: ሮማኒያን

en: Rundi
ti: ሩንዲኛ

en: Russian
ti: ራሽኛ

en: Samoan
ti: ሳሞአኛ

en: Sanskrit
ti: ሳንስክሪትኛ

en: Serbian
ti: ሰርቢኛ

en: Shona
ti: ሾናኛ

en: Sidamo
ti: ሲዳምኛ

en: Sindhi
ti: ሲንድሂኛ

en: Slovak
ti: ስሎቫክኛ

en: Slovenian
ti: ስሎቪኛ

en: Somali
ti: ሱማልኛ

en: Sundanese
ti: ሱዳንኛ

en: Swati
ti: ስዋቲኛ

en: Swedish
ti: ስዊድንኛ

en: Tagalog
ti: ታጋሎገኛ

en: Tajik
ti: ታጂኪኛ

en: Tamil
ti: ታሚልኛ

en: Tatar
ti: ታታርኛ

en: Thai
ti: ታይኛ

en: Tibetan
ti: ትበትንኛ

en: Tigre
ti: ትግረ

en: Tigrinya
ti: ትግርኛ

en: Tonga (Tonga Islands)
ti: ቶንጋ

en: Tsonga
ti: ጾንጋኛ

en: Tswana
ti: ጽዋናዊኛ

en: Turkish
ti: ቱርክኛ

en: Turkmen
ti: ቱርክመንኛ

en: Twi
ti: ትዊኛ

en: Uighur
ti: ኡዊግሁርኛ

en: Ukrainian
ti: ዩክረኒኛ

en: Urdu
ti: ኡርዱኛ

en: Uzbek
ti: ኡዝበክኛ

en: Vietnamese
ti: ቪትናምኛ

en: Welsh
ti: ወልሽ

en: Wolof
ti: ዎሎፍኛ

en: Xhosa
ti: ዞሳኛ

en: Yiddish
ti: ይዲሻዊኛ

en: Yoruba
ti: ዮሩባዊኛ

en: Zulu
ti: ዙሉኛ
