calibre - en to ve translation catalogue (8 entries)

en: Afrikaans
ve: Tshivhuru

en: Arabic
ve: Tshiarabiki

en: Bosnian
ve: Mubosinia

en: English
ve: Luisimane

en: French
ve: Mufura

en: German
ve: Mudzhemeni

en: Interlingue
ve: Luambo lwa hothe

en: Japanese
ve: Mudzhapani
