calibre - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: Zaza
hy: Զազա

en: Zeem
hy: Զիմ

en: Zulu
hy: Զուլու
