calibre - en to cy translation catalogue (99 entries)

en: Abkhazian
cy: Abcaseg

en: Afar
cy: Affareg

en: Afrikaans
cy: Affricaneg

en: Albanian
cy: Albaneg

en: Amarasi
cy: Aimareg

en: Amharic
cy: Amhareg

en: Arabic
cy: Arabeg

en: Armenian
cy: Armeneg

en: Assamese
cy: Asameg

en: Azerbaijani
cy: Aserbaijani

en: Basque
cy: Basgeg

en: Belarusian
cy: Belarwseg

en: Bengali
cy: Bengaleg

en: Breton
cy: Llydaweg

en: Bulgarian
cy: Bwlgareg

en: Burmese
cy: Byrmaneg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Chinese
cy: Tsieinëeg

en: Cornish
cy: Cernyweg

en: Corsican
cy: Corseg

en: Croatian
cy: Croateg

en: Czech
cy: Tsieceg

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: English
cy: Saesneg

en: Estonian
cy: Estoneg

en: Faroese
cy: Ffaröeg

en: Fijian
cy: Ffijïeg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Georgian
cy: Georgeg

en: German
cy: Almaeneg

en: Guarani
cy: Gwarani

en: Gujarati
cy: Gwjwrati

en: Hausa
cy: Hawsa

en: Hebrew
cy: Hebraeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Icelandic
cy: Islandeg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Inuktitut
cy: Inwctitwt

en: Inupiaq
cy: Inwpiac

en: Irish
cy: Gwyddeleg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Javanese
cy: Jafaneg

en: Kannada
cy: Canareg

en: Kashmiri
cy: Cashmireg

en: Kazakh
cy: Cazacheg

en: Kinyarwanda
cy: Ciniarwanda

en: Kirghiz
cy: Cirgiseg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Kurdish
cy: Cwrdeg

en: Lao
cy: Laoeg

en: Latin
cy: Lladin

en: Latvian
cy: Latfieg

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg

en: Macedonian
cy: Macedoneg

en: Malagasy
cy: Malagasi

en: Malayalam
cy: Malaialameg

en: Maltese
cy: Malteg

en: Manna-Dora
cy: Telwgw

en: Manx
cy: Manaweg

en: Marathi
cy: Marati

en: Mongolian
cy: Mongoleg

en: Nauru
cy: Nawrŵeg

en: Norwegian
cy: Norwyeg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Portuguese
cy: Portiwgaleg

en: Pushto
cy: Pwshtw

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Rundi
cy: Rwndi

en: Russian
cy: Rwsieg

en: Samoan
cy: Samöeg

en: Sanskrit
cy: Sansgrit

en: Serbian
cy: Serbeg

en: Serbo-Croatian
cy: Serbo-Croateg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Slovenian
cy: Slofeneg

en: Somali
cy: Somalieg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Sundanese
cy: Swndaneg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Tajik
cy: Tajiceg

en: Tamil
cy: Tamileg

en: Tatar
cy: Tatareg

en: Thai
cy: Tai

en: Tibetan
cy: Tibeteg

en: Tsonga
cy: Tsongeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Turkmen
cy: Tyrcmeneg

en: Uighur
cy: Wigwreg

en: Urdu
cy: Wrdw

en: Uzbek
cy: Wsbeceg

en: Vietnamese
cy: Fietnameg

en: Welsh
cy: Cymraeg

en: Wolof
cy: Woloff

en: Yiddish
cy: Iddeweg

en: Yoruba
cy: Iorwba

en: Zulu
cy: Zwlw
