calibre - en to mk translation catalogue (39 entries)

en: Afrikaans
mk: Африкански

en: Arabic
mk: Арапски

en: Basque
mk: Баскиски

en: Breton
mk: Бретонски

en: Bulgarian
mk: Бугарски

en: Catalan
mk: Каталански

en: Chinese
mk: Кинески

en: Croatian
mk: Хрватски

en: Czech
mk: Чешки

en: Danish
mk: Дански

en: Dutch
mk: Холандски

en: Esperanto
mk: Есперанто

en: Estonian
mk: Естонски

en: Finnish
mk: Фински

en: French
mk: Француски

en: German
mk: Германски

en: Hebrew
mk: Еврејски

en: Hungarian
mk: Унгарски

en: Icelandic
mk: Исландски

en: Irish
mk: Ирски

en: Italian
mk: Италијански

en: Japanese
mk: Јапонски

en: Korean
mk: Корејски

en: Lithuanian
mk: Литвански

en: Macedonian
mk: Македонски

en: Maori
mk: Маорски

en: Polish
mk: Полски

en: Portuguese
mk: Португалски

en: Romanian
mk: Романски

en: Russian
mk: Руски

en: Serbian
mk: Српски

en: Slovak
mk: Словачки

en: Slovenian
mk: Словенечки

en: Spanish
mk: Шпански

en: Swedish
mk: Шведски

en: Tamil
mk: Тамилски

en: Thai
mk: Таи

en: Turkish
mk: Турски

en: Walloon
mk: Валонски
