calibre - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Arabic
ps: عربي

en: Armenian
ps: ارمني

en: Baluchi
ps: بلوڅي

en: Chinese
ps: چیني

en: English
ps: انګلیسي

en: Estonian
ps: حبشي

en: Finnish
ps: فینلنډي

en: French
ps: فرانسوي

en: German
ps: الماني

en: Hebrew
ps: عبري

en: Hindi
ps: هندي

en: Italian
ps: ایټالوي

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Kurdish
ps: کردي

en: Latin
ps: لاتیني

en: Macedonian
ps: مقدوني

en: Malagasy
ps: ملغاسي

en: Mongolian
ps: مغولي

en: Persian
ps: فارسي

en: Polish
ps: پولنډي

en: Portuguese
ps: پورتګالي

en: Russian
ps: روسي

en: Sanskrit
ps: سنسکریټ

en: Swedish
ps: سویډنی

en: Tajik
ps: تاجک

en: Tatar
ps: تاتار

en: Turkmen
ps: ترکمني

en: Uzbek
ps: ازبکي
