calibre - en to af translation catalogue (7 entries)

en: E-book conversion
af: E-boekomskakeling

en: Contents
af: Inhoud

en: Introduction
af: Inleiding

en: The first thing to understand about the conversion system is that it is designed as a pipeline. Schematically, it looks like this:
af: Die eerste ding om omtrent die omskakelstelsel te begryp is dat dit as ’n pyplyn ontwerp is. Skematies lyk dit soos volg:

en: Layout
af: Uitleg

en: Miscellaneous
af: Allerlei

en: Table of Contents
af: Inhoudsopgawe
