calibre - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Frequently Asked Questions
ca: Preguntes més freqüents

en: Contents
ca: Contingut

en: What formats does calibre support conversion to/from?
ca: Cap a  (o des de) quins formats pot convertir calibre?

en: calibre supports the conversion of many input formats to many output formats. It can convert every input format in the following list, to every output format.
ca: Calibre pot convertir des de molts formats d'entrada a molts formats de sortida. Pot convertir des de qualsevol format d'entrada de la llista següent, cap a qualsevol format de sortida.

en: What devices does calibre support?
ca: Quins dispositius admet calibre?

en: How can I help get my device supported in calibre?
ca: Com puc ajudar a fer que calibre reconegui i integri el meu dispositiu?

en: If your device appears as a USB disk to the operating system, adding support for it to calibre is very easy. We just need some information from you:
ca: Si el vostre dispositiu apareix com a una unitat USB en el sistema operatiu, afegir-hi suport és molt senzill. Només cal que ens proporcioneu una mica d'informació:

en: Where are the book files stored?
ca: On s'emmagatzemen els fitxers dels llibres?

en: Can I have a column showing the formats or the ISBN?
ca: Puc tenir una columna mostrant els formats o l'ISBN?

en: Yes, you can. Follow the instructions in the answer above for adding custom columns.
ca: Sí, podeu fer-ho. Seguiu les instruccions en la pregunta anterior per a afegir columnes personalitzades.

en: The list of books in calibre is blank!
ca: La llista dels llibres a calibre està en blanc!

en: Miscellaneous
ca: Altres

en: Why the name calibre?
ca: Per què el nom de calibre?

en: Uninstall calibre
ca: Desinstal·leu calibre

en: Reboot your computer
ca: Reinicieu l'ordinador

en: Re-install calibre. But do not start calibre from the installation wizard.
ca: Torneu a instal·lar calibre. Però no inicieu calibre des de l'assistent d'instal·lació.

en: Start calibre
ca: Inicieu calibre
