calibre - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Comparing e-books
ca: Comparació de llibres electrònics

en: calibre includes an integrated e-book comparison tool that can be used to see what has changed inside an e-book after editing or converting it. It can compare books in the EPUB and AZW3 formats.
ca: Calibre inclou una eina de comparació de llibres electrònics que podeu usar per a visualitzar que ha canviat dins un llibre després d'editar-lo o convertir-lo. L'eina pot comparar llibres en formats EPUB i AZW3.

en: Understanding the comparison view
ca: Entenent la visualització de comparació

en: Launching the comparison tool
ca: Llançament de l'eina de comparació

en: Comparing two e-book files
ca: Comparació de 2 llibres electrònics

en: Comparing the ORIGINAL_FMT to FMT
ca: Comparació de ORIGINAL_FMT en FMT

en: Comparing a checkpoint to the current state of the book while editing
ca: Comparació d'un punt d'inspecció en l'estat actual del llibre durant l'edició
