calibre - en to da translation catalogue (6 entries)

en: &#169; <a href="%(path)s">Copyright</a> %(copyright)s.
da: &#169; <a href="%(path)s">Ophavsret</a> %(copyright)s.

en: &#169; Copyright %(copyright)s.
da: &#169; Ophavsret %(copyright)s.

en: Last updated on %(last_updated)s.
da: Sidst opdateret den %(last_updated)s.

en: Created using <a href="https://www.sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.
da: Oprettet via <a href="https://www.sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.

en: Search
da: Søg

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
da: Aktiver venligst JavaScript for at aktivere søge-
    funktionalitet.
