calibre 5.34.0 - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Digital Rights Management (DRM)
el: Διαχείριση ψηφιακών δικαιωμάτων (DRM)

en: What does DRM imply for me personally?
el: Τι επιπτώσεις έχει προσωπικά για μένα το DRM;

en: What does DRM do for authors?
el: Τι κάνει το DRM για τους συγγραφείς;

en: DRM and freedom
el: DRM και ελευθερία

en: Why does calibre not support DRM?
el: Γιατί το calibre δεν υποστηρίζει DRM;

en: What is calibre's view on content providers?
el: Ποια είναι η άποψη του calibre για τους παρόχους περιεχομένου;

en: How can I help fight DRM?
el: Πως μπορώ να βοηθήσω στην καταπολέμηση του DRM;
