calibre - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Comparing e-books
et: E-raamatute võrdlemine

en: calibre includes an integrated e-book comparison tool that can be used to see what has changed inside an e-book after editing or converting it. It can compare books in the EPUB and AZW3 formats.
et: calibre sisaldab sisseehitatud e-raamatute võrdlemise tööriista, millega saab vaadata, mis pärast muutmist või teisendamist e-raamatus muutus. See suudab võrrelda EPUB- ja AZW3-formaadis raamatuid.

en: The comparison tool that opens will look like the screenshot below. It shows you the differences in text, styles and images in the chosen books.
et: Avanev võrdlemise tööriist näeb välja nagu allolev ekraanipilt. See näitab sulle valitud raamatutes olevaid teksti, laadide ja piltide erinevusi.

en: Understanding the comparison view
et: Võrdluse vaatest arusaamine

en: Launching the comparison tool
et: Võrdlemise tööriista käivitamine

en: The comparison tool is most useful when you have two versions of the same book and you want to see what is different between them. To that end, there are several ways to launch the tool.
et: Võrdluse tääriist on kõige kasulikum, kui sul on samast raamatust kaks versiooni ja sa tahad näha, mille poolest need erinevad. Sel eesmärgil on tööriista käivitamiseks mitu moodust.

en: Comparing two e-book files
et: Kahe e-raamatu faili võrdlemine

en: Comparing the ORIGINAL_FMT to FMT
et: ORIGINAL_FMT ja FMT võrdlemine

en: Comparing a checkpoint to the current state of the book while editing
et: Muutmise ajal kontrollpunkti võrdlemine raamatu hetkeolekuga
