calibre - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Virtual libraries
et: Virtuaalsed kogud

en: Creating Virtual libraries
et: Virtuaalsete kogude loomine

en: Examples of useful Virtual libraries
et: Näiteid kasulikest virtuaalsetest kogudest

en: Books added to calibre in the last day::
et: Viimase päeva jooksul calibresse lisatud raamatud::

en: Books added to calibre in the last month::
et: Viimasel kuul calibresse lisatud raamatud::

en: Books with a rating of 5 stars::
et: 5-tärnise hinnanguga raamatud::

en: Books with a rating of at least 4 stars::
et: Vähemalt 4-tärnise hinnanguga raamatud::

en: Books with no rating::
et: Hinnanguta raamatud::

en: Periodicals downloaded by the Fetch News function in calibre::
et: Ajakirjad, mis on alla laaditud calibre funktsiooni Tõmba uudiseid kasutades::

en: Books with no tags::
et: Siltideta raamatud::

en: Books with no covers::
et: Kaanepildita raamatud::

en: Working with Virtual libraries
et: Virtuaalsete kogudega töötamine

en: Using Virtual libraries in searches
et: Virtuaalsete kogude kasutamine otsingus

en: Using additional restrictions
et: Lisakitsenduste kasutamine
