calibre - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Snippets
et: Katked

en: The calibre E-book editor supports *snippets*. A snippet is a piece of text that is either re-used often or contains a lot of redundant text. The editor allows you to insert a snippet with only a few key strokes. For example, suppose you often find yourself inserting link tags when editing HTML files, then you can simply type ``<a`` in the editor and press |ct|. The editor will expand it to::
et: calibre E-raamatute redaktor toetab *katkeid*. Katke on tekstijupp, mida kasutatakse tihti või sisaldab sisaldab palju liigset teksti. Redaktor lubab sul katke sisestada ainult mõne klahvivajutusega. Näiteks kui avastad end HTML-faile muutes tihti lingisilte sisestamas, võid redaktorisse sisestada lihtsalt ``<a`` ning vajutada klahvikombinatsiooni |ct|. Redaktor laiendab selle siis selliseks::

en: The built-in snippets
et: Sisseehitatud katked

en: Inserting filler text [Lorem]
et: Täiteteksti sisestamine [Lorem]

en: Inserting a self-closing HTML tag [<>]
et: Isesulguva HTML-sildi sisestamine [<>]

en: Inserting an HTML link tag [<a]
et: HTML-lingi sildi sisestamine [<a]

en: Insert an arbitrary HTML tag [<<]
et: Tühja HTML-sildi sisestamine [<<]

en: Type the tag name, for example: ``span`` and press |ct|, that will result in::
et: Sisesta sildi nimi, näiteks ``span`` ja vajuta klahvikombinatsiooni |ct|, see annab tulemuseks::

en: Inserting an arbitrary HTML tag with a class attribute [<c]
et: Tühja HTML-sildi koos klassi atribuudiga sisestamine [<c]

en: Creating your own snippets
et: Oma katkete loomine
